Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ola i Adam Krencjasz
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 1:00 pm   

tekila widze ze mamy ten sam zespół i jeszcze kamerzyste :) mam nadzieje że zdążysz odebrać film przed moim ślubem :)
_________________
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 8:53 am   

My tez zdecydowalismy sie na uslugi tych Państwa, jedynym minusem jest to ze nie moglismy zabrac do domku zadnej plytki z wesela ktore krecili i dokladnie sobie wszystkiego zobaczyc. Moze Wy dziewczyny macie jaks plytke ktora moglabym pozyczyc i zobaczyc oczywiscie pozniej odesle na wskazany adres

Ania
_________________
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:48 am   

Aniab napisał/a:
jedynym minusem jest to ze nie moglismy zabrac do domku zadnej plytki z wesela ktore krecili i dokladnie sobie wszystkiego zobaczyc.


Myślę, że w tym nie ma nic dziwnego, a wręcz przeciwnie. Nie wiem czy chciałaby Pani, aby całą zabawę weselną pani rodziny oglądały postronne osoby. Ja również nie udostępniam całych filmów, kilka klipów dostępnych na stronie www, reszta pokazywana podczas indywidualnej prezentacji.

Pozdrawiam
Damiano
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:50 am   

zgadzam się z damiano, ja tez bym nie chciała aby kamerzysta rozdawał mój film na lewo i prawo :)
_________________
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 7:57 am   

Ja uwazam ze jezeli para wyrazi na to zgode to nie ma w tym nic zlego a dla firmy moze to byc tylko dodatkowy plus i reklama. Ja naleze do tych osob ktore w domowym zaciszu wola przeanalizowac wszystko od A do Z a nie ukrywajmy w ciagu 30 minutowej no moze 45 minutowej prezentacji na spokojnie nie obejrze filmu trwajacego ok 3 godzin jedynie skroty. Z umowy z Panstwem Krencjasz nie zrezygnuje ale nie urkywam ze od innych dostawalismy plytke ktora nalezalo pozniej zwrocic i zakonczylo sie to dla nas tylko sukcesem (wkoncu mamy dobrego kamerzyste) bo na klipach widac to co najlepsze a przeciez idealnych filmow nie ma:)

Ania
_________________
Ostatnio zmieniony przez Aniab Wto Lip 10, 2007 8:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 8:40 pm   

Ja bym była tylko bardzo ciekawa czy te osoby, których zabawę oglądaliście na płytkach w domu faktycznie wyraziły zgodę na ich pokazywanie czy sobie żyją w błogiej nieświadomości. :roll: Bo mam poważne obawy co do tego.

Tu na forum kilka osób, zupełnie obcych, nawet nie udzielających się, prosiło mnie o pożyczenie filmu z mojego wesela żeby ocenić zespół. :o Po pierwsze w życiu sama bym na coś takiego nie wpadła, a po drugie - nie ma mowy!

Z takim filmem można potem cuda zrobić i licho wie gdzie by to się mogło pokazać. No ale ja z natury jestem nieufna.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 7:12 pm   

Tzn na umowie u Panstwa Krencjasz jest zgoda na udostepnianie materialow z imprez takze moj wizerunek i tak beda mogli zobaczyc inni podczas prezentacji. Ja w zasadzie ufam ludziom i jesli ktos traktuje mnie z doza zaufania ja odwdzieczam sie tym samym - nie wiem jaka przyjemnosc mogloby zrobic komus brukanie wizerunku mojego lub moich bliskich.... po co? ja po otrzymaniu plyt od kamerzystow po obejrzeniu wkladalam plyte do koperty z listem poleconym i potwierdzeniem odbioru i wysylalam film do nadawcy, do tego upewnialam sie czy dotarl:)

Ania
_________________
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 6:03 pm   

czy mogłabym poprosić o adres strony www do pana Adam. Jesteśmy bardzo zainteresowani jego usługami i chcielibyśmy przejrzeć je na spokojnie w domu.
Z góry dzięki :)
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 8:33 am   

Niestety oni nie maja stronki www:( co dla mnie rowniez bylo malo wygodne bo musielismy jechac do Lodzi zeby osobiscie zobaczyc jak kreca wesela. Jednak oplaca sie pojechac. Tylko nie przeraz sie dla nas okolica wydawala sie bardzo nieciekawa. Nie jestesmy z Lodzi ale spod Lodzi jednak wiekszosc czasu spedzamy w Warszawie i nie zapedzamy sie prawie nigdy w okolice nieprzyjemnjej Pragi a okolica w ktorej mieszkaja Panstwo Krencjasz moze przestraszyc. Jednak polecam oplacalo sie. Sa bardzo elastyczni a nam wlasnie na tym zalezalo. Bedzie u nas Pan Adam na weselu zatem mam nadzieje ze film bedzie na najwyzszym poziomie. Troche boje sie montazu bo to pewnie wymagac bedzie pojawienia sie pare razy w Lodzi a nie ukrywam ze z tym mozemy miec problem - CZAS:(.

Pojedz zobacz a napewno sie zdecydujecie.

Ania
_________________
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 9:27 am   

Dzięki za podpowiedź. Już sie umówilismy z panem Adamem na najbliższą niedziele.
Co do okolicy zamieszkania, to taką samą sytuacje miałam na spotkaniu z zespołem muzycznym.. Na szczęście nie kieruje sie pozorami i pierwszym wrażeniem.
Dzięki raz jeszcze :D
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 5:46 pm   

Co do okolicy to nieciekawa (slangowa nazwa ulicy mocno niecenzuralna, więc cytować nie będę :lol: ). Ponieważ chodziłam tam sama to umawiałam się do południa, kiedy to na ulicy było spokojnie (żuleria odsypiała nocki). :cool:

Aniab - z tym montażem to nie będziecie chyba musieli być tak często, ja byłam raz po ślubie, żeby dodać zdjęcia do wstawienia i drugi raz, żeby odebrać film.
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
  Wysłany: Pon Lip 30, 2007 7:58 pm   

jesteśmy umówieni na 20.00, ale jedziemy razem, więc sie nie boje :lol:
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 8:13 am   

My bylismy ok 17-18 i bylam przerazona odrobine:)PAn Adam wyglądał na nasz dobytek bo wracalismy z podrozy wiec auto bylo troche zapakowane.

Co do montazu to zupelnie sie w tym nie orientuje ale skoro tak jest jak pisze Asiek to sie bardzo ciesze:)

Pewnie jeszcze wezmiemy fotki robione przez Pania Ole ale jeszcze nad tym myslimy - plener tylko bo nie chce miec i kamerzysty i fotografa na weselu zdecydowalismy sie na jedno albo drugie.

Zatem Sistermonn powodzenia :smile:

Ania
_________________
Ostatnio zmieniony przez Aniab Wto Lip 31, 2007 8:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 11:41 am   

podajcie jakieś namiary do P. Krencjasz. bo nigdzie nic moge znaleść. adres,tel bo chciałam się z nimi umówić. dzięki!!!
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 9:00 pm   

Nie wiem, czy to nie jest zabronione, ale ryzykuje i podaje:
Ola i Adam Krencjasz [zgodnie z regulaminem namiary proszę podawać na priv - kryszka]
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Sie 20, 2007 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 8:06 pm   

i jak dziewczyny decyzja podjeta???
Zdecydowalyscie sie na te firme czy szukacie kogos innego??
Ania
_________________
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sob Sie 11, 2007 7:54 am   

My umowę podpisaliśmy wczoraj, choć chyba zdecydowani byliśmy już w trakcie wizyty :) Oczywiście umowa objęła i zdjęcia p. Oli i videofilmowanie p. Adama :)
Ostatnio zmieniony przez sistermonn Sob Sie 11, 2007 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Strus 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź/Londyn
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 11:23 am   

Tia...

Tak zachwalacie, zachwalacie no i musiałem zadzwonic :P

Sprawa nie jest prosta bo oboje mieszkamy w UK więc oglądanie materiałów w domu ewentualnych filmowców jest niewykonalne. Jednak w przypadku pana Adama duże zaskoczenie "in plus" - Otóż otrzymamy przykładowe wycinki na płytce DVD do miejsca naszego obecnego zamieszkania :P :P :P :P :P

Podejście w rozmowie telefonicznej jak najbardziej na TAK. ceny przystępne i jeśli tylko efekt filmowy po obejżeniu klipów będzie zadowalający to chyba decyzja została podjęta :P

Pozdrawiamy
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 4:23 pm   

jeszcze 2 tygodnie i podziele się wrażeniami z filmu :) jedno co było super i mogę już teraz napisać to że kamerzysta ( kręcił tata Pana Adama ) był jak dla mnie niezauważalny :) a bałam się tego że będzie mnie krępował a tu nic :) spotkałam się z nim dopiero około 2 jak wychodził :)
_________________
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:56 pm   

mnie filmy nie urzekły, szukam czegoś innego...może sama nie wiem jeszcze czego dokładnie...ale nie zdecyduję się....natomiast zdjęcia owszem! i już w środę jadę podpisać umowę:) pzdr:*

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2007 2:00 pm ]
a w ogóle to b.mili i godni zaufania ludzie!
_________________
 
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 9:06 pm   

Miałam okazję obejrzeć reportaż ze ślubu i wesela wykonany przez pana Karencjusza i takze mnie nie urzekł. nie wyróżniał się niczym innym od sterty pozostałych filmideł oglądanych przeze mnie.
faktem jest ze widziałam tylko jeden film i wpadł mi w ręce przypadkowo. moze mają asa w rękawie, ja jednak po tym jednym filmie nie czułam sie zachęcona aby to sprawdzić.

Pozdrawiam.

MiM
_________________
 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:00 am   

A my też bedziemy mieli Pana Krencjasza za kamerzystę. A jak zobaczyliśmy zdjęcia w wykonaniu Pani Oli, to również zamówiliśmy u tych Państwa zdjęcia! A wszystko to dzięki informacjom znalezionym na forum. Serdecznie dziękuję drogie forumowiczki!
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:15 pm   

Wesele mojej kuzynki kręcił pan Krencjasz :) bardzo mi się podobało :)
_________________

 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 8:15 am   

Mam pytanko-czy ktoś może przysłać mi na mojego maila zdjęcia robione przez Panią Olę Krencjasz i filmik kręcony przez Pana Adama, bo my zamówiliśmy u nich i zdjęcia i film ale nie można pożyczyć ani płytki ani zdjęć a my chcieliśmy pokazać je rodzicom! HELP. Z góry bardzo dziekuję. :padam:
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 10:53 am   

ze zdjęciami nie pomogę ale u mnie w wątku tu jest link do youtube i tam jest taka zbitka z naszego filmu , a w zasadzie takie zakończenie zrobił nam Pan Adam :) jak cię interesuje to zajrzyj sobie :)
jest to post z 11.09 co by łatwiej szukać :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Czw Paź 18, 2007 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 11:11 am   

Jesteś Kochana! :cmok: Jeszcze raz bardzo dziękuję! :padam:
Zaraz sobie go oblukam a wieczorem pokażemy rodzicom!

Filmik jest super-tylko szkoda, że tak go mało! :rozpacz:
Pięknie razem wyglądaliście!
Ostatnio zmieniony przez JustBart Pią Paź 19, 2007 12:22 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 7:56 pm   

Wczoraj obejrzalam film ze slubu i wesela naszych znajomych, nakrecony przez p. Adama i naprawde jestem zachwycona. Wszystko bardzo ladnie nakrecone, teledysk koncowy ogromnie wzruszjacy, wszystkie najwazniejsze chwile uchwycone i pogrupowane w oddzielne scenki na dvd - wstep, blogoslawienstwo, przyjazd do slubu, ceremonia, przysiega, zyczenia, przyjazd do na sale, powitanie, pierwszy taniec, zabawy, tance, oczepiny, tort, pozegnalny utwor (wolny, bardzo romantyczny i intymny!, tylko z mloda para), teledysk koncowy. Calosc to prawie 4 godziny. My rowniez zamowilismy u niego nasz film i troszke sie uspokoilam. Wiem tylko jedno, ze pewne rzeczy trzeba zaakcentowac, jesli nam na nich zalezy, np oni nie mieli nagranego wyjscia z usc zaraz po slubie (od razu bylo zbieranie pieniazkow) i to mi sie nie podobalo, bo uwazam, ze wyjscie mlodycxh to wazny element, ale to wszystko jest do ustalenia - trzeba rozmawiac!!!
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
sylwia_rybowska 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 4:48 pm   

Witam wszystkich forumowiczów. Od dłuższego czasu śledze Forum, jednak dopiero teraz znalazłam chwilkę na zarejestrowanie się( studia , synek, narzeczony) :) Zwracam się do was z prośbą o przesłanie mi, jeśli to oczywiście możliwe filmu kręconego przez p.Adama Krencjasza. Mam troszkę mieszne uczucia co do montażu i chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej.
 
 
Mulina 

Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 7:38 pm   

Witam
Z tego co się orientuję ci Państwo proponują wiele opcji, idź osobiście i obejrzyj co proponują ,montaż jest adekwatny do oczekiwań klientów. tak jest w kazdej firmie.
( przynajmniej tych , które widziałam). Jak lubisz efekty to je będziesz mieć, a jeśli wolisz subtelny reportaż to wystarczy powiedzieć:)
pozdrawiam
 
 
doszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 9:36 am   

My parę dni temu podpisaliśmy umowę z p. Krencjasz :) Decyzję podjęliśmy na miejscu nie mieliśmy nawet cienia wątpliwości. Byli pierwszą firmą, którą odwiedziliśmy (po telefonicznym i internetowym rozpoznaniu kilku) i spodobali się nam od razu. Strasznie otwarci, pokazywali różne wersje kolejnych ślubnych "wydarzeń". To co podkreślali-dużo zależy od zaangażowania pary w ostateczny wygląd filmu. Jeden z filmów był bardzo spokojny, momentami smutny, ale taką muzykę i taki wygląd efektów zażyczyła sobie Młoda Para. Tak więc warto odwiedzić ich osobiście i zobaczyć różne filmiki, bo jak obejrzymy jeden od znajomych znajomych i nie zrobi na nas wrażenia to może oznaczać po prostu że Ci znajomi taki rezultat chcieli osiągnąć - gusta są różne i różne pomysły na upamiętnienie tego dnia:) Prawdopodobnie zdecydujemy się na zdjęcia u p. Oli. Najpierw miały być w studio ale po obejrzeniu pleneru chyba zmienimy zdanie :) Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim poszukującym powodzenia! (Sobie też bo przed nami jeszcze znalezienie orkiestry :zalamany: )
 
 
sylwia_rybowska 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 4:17 pm   

Dzięki Wielkie! Podpisaliśmy umowę z p.Krencjasz na zdjęcia i wideofilmowanie. cHCIAŁABYM MIE? JEDNAK JAKI? FILMIK ICH AUTORSTWA w domu. Gdyby ktoś z was byłby tak miły i nam przesłał to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam
 
 
dotyk-aniola 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: skąd?
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 4:36 am   

Hej dużo tu o tej firmie może jest ktoś, co dopiero, co miał wesele i ma film i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w 2007 roku
 
 
Karolcia82 


Wiek: 41
Dołączyła: 21 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 10:21 pm   

My własnie dzisiaj podpisalismy umowe z p. Krencjasz. Wczoraj zadzwonilismy i okazalo sie, ze nasz termin jest wolny (a bylam pewna, ze bedzie zajety, bo to juz 31.05.08.). Ogladalam tez zdjecia p. Oli i rzeczywiscie sa piekne. Pozdrawiam!!
 
 
Fil 

Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 11:04 pm   

Witam,

niedawno bylismy u p. Adama i filmy i zdjęcia rzeczywiscie wygladaja super,dlatego od razu podpisalismy umowe. U nas filmowac bedzie jednak siostra p. Adama - Agnieszka? :wink: Czy u kogos moze juz p. Agnieszka filmowala? Mozecie cos o niej napisac? Z gory dzieki ;)
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 7:38 pm   

Witam wszystkich serdecznie.

Ja i mój narzeczonu również jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty na nasze wesele. Po przeczytaniu powyższych postów zdecydowaliśmy się zadzwonić do pana Adama. Dzisiaj bylismy na spotkaniu. Naszym zamiarem było tylko obejrzenie płyt z innych wesel i popatrzenie w jakiej formie to wszystko jest robione i czy spełnia to nasze oczekiwania nad którymi długo dyskutowaliśmy. Okazało się, że przedstawione nam filmy tak nam sie spodobały, że dzisiaj podpisaliśmy umowę i jesteśmy spokojni oraz zadowoleni iz mamy kamerzystę, z którego mamy nadzieje że bedziemy bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam.
 
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 9:36 am   

marta_s3 napisał/a:
przedstawione nam filmy tak nam sie spodobały, że dzisiaj podpisaliśmy umowę i jesteśmy spokojni oraz zadowoleni iz mamy kamerzystę, z którego mamy nadzieje że bedziemy bardzo zadowoleni.



Witaj marta s3,

Podobnie jak Wy, my z narzeczonym jestesmy na tym samym etapie.
Dostalam namiar na Panstwa Krencjasz od znajomego, ktory mial wesele w czerwcu 2007 r. i byl bardzo zadowolony z ich kamerzysty, wiec mi polecil.
Dzis jedziemy na spotkanie, zeby obejrzec jakies filmy i zdjecia, wiec zobaczymy.
Z tego co widze, to wszyscy maja o nich super opinie, wiec jestem nastawiona optymistycznie z mysla, ze moze juz nie bedziemy musieli szukac innego kamerzysty czy fotografa.

Pozdrawiam :)

edit: proszę nie cytować caŁych wypowiedzi
Sajonara6
_________________
Iza
Ostatnio zmieniony przez Sro Mar 05, 2008 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 5:16 pm   

Witaj iza77

My do tych Państwa pojechaliśmy tylko z zamiarem objrzenia przykładowych filmów i później chcielismy sie zastanowić czy bierzemy Pana Adama czy może kogoś innego. Jednak po obejrzeniu materiałó wystarczyło, że tylko na siebie popatrzyliśmy i oboje już wiedzieliśmy iż podpisujemy umowę od ręki, ponieważ pan Adam spełnia nasze oczekiwania względem kamerzysty.
Pozdrawiam
 
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 3:26 pm   

marta_s3 napisał/a:
Jednak po obejrzeniu materiałó wystarczyło, że tylko na siebie popatrzyliśmy i oboje już wiedzieliśmy iż podpisujemy umowę od ręki,


Witam ponownie:-)

my wczoraj bylismy, zeby zobaczyc jakies plytki z wesel i zdjecia.
Pani Ola bardzo mila, kontaktowa, pokazala nam duzo filmow i fotek i ostatecznie podpisalismy umowe na wideofilmowanie, wiec kolejny krok za nami, a wczesniej nie bylismy u zadnego kamerzysty, takze 1-sza wizyta i szybka decyzja.

Pozdrawiam :)

edit: proszę nie cytować caŁych wypowiedzi
Sajonara6
_________________
Iza
Ostatnio zmieniony przez Sro Mar 05, 2008 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 6:42 pm   

To tak jak u nas. byli piewrszymi u których bylismy :) i ostatnimi :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 7:54 pm   

Adam Krencjasz, tel. ...

edit: namiary są w tym wątku
Sajonara6
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Nie Mar 23, 2008 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 12:09 am   

Jesteśmy zadowoleni z usług Państwa Krencjasz ( zdjęcia plenerowe, filmowanie ). Film nam się podoba. Państwo Krencjasz są elastyczni, indywidualnie podchodzą do klientów. Wszystkie szczegóły ustalali z nami. Mieliśmy wpływ na montaż filmu. Zdjecia są super. Polecamy ich firmę.
_________________
Emilia
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:14 pm   

Czy któraś z forumek mogłaby mi udostępnić płytę z wesela kręconego przez pana Kręcjasza? Zastanawiam się nad podpisaniem z nim umowy, wybieram się do niego, ale chciałam pokazać rodzicom film nakręcony przez niego. Dodam, że nie mogę ich zabrać ze sobą na spotkanie z panem Adamem. A może możecie udostępnić zdjęcia robione przez niego lub jego żonę? Będę bardzo wdzięczna
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:42 am   

Z tego co wiem, to Imyszka gdzieś udostępniła fragment z własnego wesela, trzeba poszukać :)
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:23 am   

Fragment filmu jest w moim wątku tutaj
w poście z Wysłany: "Wto Wrz 11, 2007 8:44 pm"
_________________
 
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 4:47 pm   

A ma ktoś do p. Oli adres email?? czy tylko telefon??
łatwiej mi będzie z zagranicy wysłać emaila..
więc jak ktoś posiada takowego to będę bardzo wdzięczna:)
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 5:53 pm   

Hej. Spróbuj wysłać maila na adres: poczta@videofx.pl , ja mam taki adres wpisany w swojej umowie więc może Ci się uda skontaktować.
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 8:06 pm   

niestety na razie nie ma co pisać na ten adres e-mail. W sumie na umowie podają swoją stronę, ale jej nie ma jeszcze. JA już próbowałam wysłać do nich maila, ale nie doszedł, więc najlepiej zadzwonić.
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 12:33 pm   

dziewczyny, powiedzcie mi, jaki charakter ma nagranie p Krencjasz, powazny,czy taki troche z jajem?? i ile przecietnie trwa film po zmontowaniu? mialam kontakt z jednym kamerzysta i nie chcial slyszec, zeby nagranie bylo krotsze niz 3h....
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 12:44 pm   

jeśli chodzi o charakter filmu to ty decydujesz jaki ma być, są różne opcje, film trwa też w zależności od ciebie do 4 godzin
_________________
 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 12:53 pm   

jest mi sie bardzo ciezko zdecydowac, poniewaz moja siostra miala piekny film, ale kamerzysta za przyjazd na nasz slub do kutna (z wroclawia) za duzo sobie zazyczyl, wiec szukam czegos rownie dobrego. pan Adam powiedzial, ze przesle mi plytke, mam nadzieje, ze mi sie spodoba i zakoncza sie moje poszukiwania, bo naprawde ciezko o dobrego kamerzyste...

Imyszko, a mielicie jakis plener krecony do filmu tez??:):)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl