Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Sro Sty 25, 2012 10:40 pm
Chińskie badziewie ?
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 5:23 pm   Chińskie badziewie ?

http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/723769.html

Co myślicie?
_________________

 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 5:34 pm   

Ja powiem tak: nieraz kupowałam rzeczy od chińczykow na staiionie w Warszawie i zawsze byłam zadowolona. Nie dośc żę są sporo tańsze to nosiły mi sie tak długo jak i te kupowane w sklepie.
Może to przypadek. Zobaczymy co wykaża badania :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Aga 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:16 pm   

Albo rzeczywiście w butach jest coś szkodliwego, albo ta pani jest na coś silnie uczulona i to czysty przypadek.
W każdym razie podobają mi się niektóre komentarze pod artykułem. Ja też jestem za tym, że na niektórych rzeczach nie warto zbytnio oszczędzać. Ja raczej w takim chińskim sklepie to jakieś pierdółki, ozdóbki kupuję. Ciuchów i butów już nie.
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 2:35 pm   

Do glowy by mi nie przyszlo ze buty mogą wywołać taką alergie...
_________________
 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 8:03 pm   

W życiu nie kupiłam chińskich butów,na rynku też nie kupuję ani w sklepach typu ccc.No sory,ale tam aż śmierdzi tanimi klejami,które są używane do produkcji tych butów.To samo w marketach-oddychać się nie da przechodząc obok.
Nie lepiej jest w sklepach po 4zł-sam chiński badziew!
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 8:33 am   

kaledonia napisał/a:
nie kupuję ani w sklepach typu ccc.

No sorry ale w CCC mozna kupic buty lasockiego ktore nie sa ani tanie ani badziewne...
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 9:05 am   

Moim zdaniem to jaki nieszczęśliwy wypadek. Więcej ludzi się przecież nie skarżyło a na pewno ni tylko ta Pani buty tam kupia. Ja wiele razy kupowałam u Chińczyków a to jakieś pierdółki, a to coś z ubrania czy buty i nie pamiętam przypadku gdy byłam niezadowolona. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie wracałam kupić więcej sztuk, bo np w bluzkach chodzę kilka lat i nic się z nimi nie dzieje.
Kaledona CCC to nie jest dobre porównanie... jeśli dla Ciebie buty w CCC sa tanie i badziewne to nie wiem gdzie Ty kupujesz cokolwiek...
_________________
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 9:36 am   

Hmmm.... najpierw należy pogratulować tej Pani, że nie wyjęła tego woreczka z tymi kuleczkami z butów (swoją drogą ciekawe czyy jej sie wygodnie chodziło...) Ja też bardzo często kupuje chińskie rzeczy, są tańsze a jakością nie są złe, szczególnie bluzki.... te same bluzki z tą samą metką można kupić np. w karuzeli tylko że 4 razy droższe...
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Sie 12, 2007 7:48 pm   

=MiLi= napisał/a:
Moim zdaniem to jaki nieszczęśliwy wypadek. Więcej ludzi się przecież nie skarżyło a na pewno ni tylko ta Pani buty tam kupia.


Mili, ta Pani to nie był odosobniony przypadek. Pracuję w Inspekcji Handlowej i to właśnie do nas przychodzą niezadowoleni konsumenci oraz to nasi inspektorzy chodzą na kontrole. Wierz mi po pół roku pracy tam, poważnie się zastanawiam zanim wybiorę się na zakupy, zwłaszcza żywnościowe, bo okazuje się, że albo nie ma gdzie kupować, albo za duże pieniądze. Choć droższe absolutnie nie znaczy lepsze.
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 8:35 am   

Ok, w porządku, ale może to są skargi od super wrażliwych ludzi... ja tyle lat już kupuję chińskie rzeczy i przecież nie tylko ja i nigdy się na nie nie skarżę, nigdy mi się nic złego nie przytrafiło przez nie.
_________________
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 7:40 pm   

Ja powiem szczerze. ze nie jestem przekonana do butow nie firmowych. Tzn nie zrozumcie mnie zle, poprostu ja ze swojego doswiadczenia wiem, ze jak kupie tanie buty to zawsze mam problem ze stopami. Jednak jak zaplace troche wiecej i kupie cos znanej marki, to nie mam zdnych problemow.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl