Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sala appassionata
Autor Wiadomość
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 12:53 am   sala appassionata

czy mozecie powiedziec cos o sali" appassionata ".??
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 10:08 am   

?e jej nie znam :roll: :?:
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 4:49 pm   

podaj gdzie ta sala jest!!!

moze komus sie skojarzy 8)
_________________

 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 11:04 pm   

Edyta napisał/a:
podaj gdzie ta sala jest!!!

moze komus sie skojarzy 8)

sala mieści się przy ulicy Prądzyńskiego(w domku)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 11:44 pm   

Aaaa.... w tej okolicy jestem często, ale nigdy nie wchodziłam oglądać tej sali.

Z tego co słyszałam jest to mała sala, choć dość często odbywają się tam wesela i inne przyjęcia, z zewnątrz wygląda przynajmniej ładnie. Okolica domków jednorodzinnych, kiepski dojazd komunikacją. Ale podobno mają dobre jedzenie. A dzwoniłeś tam chociaż? Bo obejrzeć to i tak musisz pojechać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 28, 2004 12:39 am   

kryszka napisał/a:
Aaaa.... w tej okolicy jestem często, ale nigdy nie wchodziłam oglądać tej sali.

Z tego co słyszałam jest to mała sala, choć dość często odbywają się tam wesela i inne przyjęcia, z zewnątrz wygląda przynajmniej ładnie. Okolica domków jednorodzinnych, kiepski dojazd komunikacją. Ale podobno mają dobre jedzenie. A dzwoniłeś tam chociaż? Bo obejrzeć to i tak musisz pojechać.

Bylem ogladalem i chyba sie zdecyduje ale chcialem uslyszec jeszcze cos na temat tej sali
plusem jest to ze wlasciciel sali jest rownoczesnie osoba ktora prowadzi cale przyjecie ,gra na czterech instrumentach i jak poszlismy ogladac sale to dal nam niezly koncercik takze narazie jest wszystko na plus jak jeszcze napisalas ,ze jedzenie dobre to jest to kolejny atut tej sali
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2004 1:38 am   

Podobno jedzenie jest dobre... żeby potem nie było na mnie :wink:

A kiedy masz ślub?


A może napisz coś więcej o tej sali tak na przyszłość? Na ile osób, jakie menu, jakie koszty, czy można przyjść z własną orkiestrą, jaki wystrój, czy mają własne kucharki... itp.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 28, 2004 3:05 pm   

Cala sala ma ok 100 metrów ,bardzo przyjemni właściciele 80 zl od osoby + 1250 za oprawe muzyczna i wszystkie dodatkowe koszty (potluczone szko itp)napoje bez ograniczeń (do wyboru ,soki, cola, fanta itp.)wesele robimy w końcu na ok 60 osób więc nie opołaca sie wynajmować samej sali jak pisałem w innym temacie. W menu 4 gorące posiłki (i torty gratis).Jak narazie jest to chyba najlepsza saka jaką oglądałem ,może nie najładniejsza ale przyjemna .W oprawie muzycznej właściciel sali (dał nam pokaz),przebiera sie za ELWISA i daje 20 min pokaz, a takze gra na czterech instrumetach(gitara , saksofon ,klawisze i jakiś ,którego nazwy nie pamiętam),do tego laptopik z podkładem no i oczywiście śpiew (zresztą całkiem niezły ) także jak narazie same plusy.
Chyba że jak ktoś zna jakieś minusy tej sali to prosze napisać.?lub w sierpniu ,więc to juz ostatni dzwonek, a my jeszcze NIC(zupełnie ,nie wiemy gdzie ślub o której ,) nie mamy załatwione ( ja nawet bierzmowania nie mam ,takze ?? ????PORA?KA!!!!
Jak ktoś chce to menu wyśle na mail.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 4:08 pm   

Wracam na chwilkę do tej sali, bo się okazało, że brat koleżaki również będzie tam miał wesele we wrześniu. Byli już podobno na rozmowie i zamówili termin. Podobał im się właściciel i chyba najbardziej to im się cena spodobała - 85 zł/ ososbę. W tym wszystko wliczone i ciasta (to ich duży plus) wraz z tortem z Ptysia. :spoko:

Jakby ktoś miał jeszcze więcej informacji na temat sali to zachęcam do skrobania tu. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
nowa 

Dołączyła: 21 Sty 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 3:47 pm   

:D
Dopisuje sie do tej salki, poniewaz juz ją mam zaklepaną i powiem Wam szczerze, że sala bardzo fajna. Obsługa miła, "grajek" świetny -na szczęscie ma głos i nie fałszuję - ogólnie zdolny koleś i tyle. :wink: Nie ma sie wrazenia,ze bedzie to wiejskie wesele - na szczescie - tylko fajowa zabawa. Ja szczerze kazdemu polecam, kto planuje wesele do70 osob. Fajny klimat, przytulnie i fachowo no i co wazne cena przystepna, a nie ujMuje iloscia JEDZENIA innym salom!. A poza tym, NIE CZUC WIOCHY, ze sie tak ordynarnie wyraze. Z gory przepraszam - nikogo nie chce urazic, tylko uzywam tych slow dla lepszego okreslenia sprawy
:30: :) Pozdrawiam serdecznie wszystkic przyszlych malzonkow :roll:
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 9:13 pm   

Zapachniało mi reklamą (auto rzecz jasna) ale może to tylko moje wrażenie...... 8)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
nowa 

Dołączyła: 21 Sty 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 2:02 pm   

:graba:
Nie chcialam by zabrzmialo jak reklama (auto rzecz jasna:)
Jestem tylko pod wrazeniem i sali i kosztow i grajka That's all
Serio
Pozdrawiam wszystkich
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 7:05 pm   

A czy przy tej sali jest jakiś ogródek? Co z parkingiem dla gości? A może ktoś ma jakieś zdjęcia?

Pozdrowionka
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 8:31 pm   

Co do ogródka to raczej go nie ma, bo działki tam są małe, a to jest w końcu sala weselna a nie domek mieszkalny, więc podejrzewam że zajmuje większość tej działki. W każdym razie widziałam że ludzie wychodzili bezpośrednio na ulicę, bo sala jest przy samej ulicy - wiecie jak to jest na takich osiedlach z domkami. Ulica, kawałek trawniczka, chodniczek i już siatka, a za nią właśnie domek.
Parkingu, z powodów jak wyżej, nie ma - wszyscy parkują na wąskiej osiedlowej ulicy.


Tylko pamiętajcie, że jest to sala pomiędzy normalnymi domkami jednorodzinnymi, na normalnym mieszkalnym osiedlu. Nie każdemu może to pasować.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:27 pm   

kryszka napisał/a:
Co do ogródka to raczej go nie ma, bo działki tam są małe, a to jest w końcu sala weselna a nie domek mieszkalny, więc podejrzewam że zajmuje większość tej działki. W każdym razie widziałam że ludzie wychodzili bezpośrednio na ulicę, bo sala jest przy samej ulicy - wiecie jak to jest na takich osiedlach z domkami. Ulica, kawałek trawniczka, chodniczek i już siatka, a za nią właśnie domek.
Parkingu, z powodów jak wyżej, nie ma - wszyscy parkują na wąskiej osiedlowej ulicy.


Tylko pamiętajcie, że jest to sala pomiędzy normalnymi domkami jednorodzinnymi, na normalnym mieszkalnym osiedlu. Nie każdemu może to pasować.


Potwierdzam w 100%. Wyjscie od razu na ulicę i ma sie wrażenie wciśniecia tej sali w rząd domków. A pewnie podczas wesela nie mozna wyjsc na zewnatrz zeby nie przeszkadzac sąsiadom. (to juz tylko moje przypuszczenie - nie sprawdzałam). :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:34 pm   

wielkie dzięki :) czyli już wiem, że nie warto tam jechać
 
 
 
ewuna 

Wiek: 48
Dołączyła: 22 Paź 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2005 8:53 am   mialam wesele w appassionacie

18.06.mialam tam wesele. Bylismy bardzo zadowoleni. Chetnie opowiem o szczegołach jesli jeszcze ktos jest zainteresowany. Pozdrowienia! :D Ewa
_________________
Ewuna
 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 4:44 pm   

Czy ktoś ma może namiary na tę salę (Appassionata) lub nr tel do pana "grajka"?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 12:17 am   

:arrow: APPASIONATA - ul. Prądzyńskiego 81, Łódź; tel. 656 35 77
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Trofik 

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 8:45 pm   Co grają?

A powiedzcie mi z ciekawości co gra Pan Orkiestra na weselach? Bo ja tam byłem dwa razy na innych imprezach i ciągle Elvis?
Pozdrawiam
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:09 am   

Appassionata to sala rodziców mojej kumpeli :) Tata Aśki jest tak grajkiem, głos ma naprawdę fantastyczny, aż ciarki przechodzą ;) W ogóle cudowni ludzie, wszystko z Nimi można załatwić, super obsługa, pyszne jedzonko. Wkładają w przygotowania całe serce :) wiem, bo jak byłam młodsza jeździłyśmy tam z rodzicami Aśki we 4 i widzieliśmy wszystkie przygotowania i podejście do klientów :) Sami zrobilibyśmy tam wesele gdyby nie to, że jest dla nas za mała :(
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 10:17 am   

sala ma troche przestarzaly wystroj i te sztuczne roslinki pozawieszane na scienach psuja klimat. Sala nie ma okien i miejsca by wyjac przed nia.
_________________
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 11:15 pm   Appasionata - wolny cały 2008 rok

Może ta informacja przyda się tym, ktorzy szukają sali na 2008 rok. W trakcie moich poszukiwań zadzwoniłam też do Appasionaty. Cały rok 2008 mają jeszcze wolny, bo ich zasadą jest, jak powiedziała pani przez telefon, że zawierają umowy na przyszły rok dopiero po 15 września. Jeśli ktoś szuka sali na 40-70 osób, może też sprawdzić ten trop.
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 9:54 am   

A gdzie jest ta sala?

Koleżanka zaczyna się rozglądąć, może jej podsunę tę salę.
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 2:57 pm   Appasionata

Cześć
Ta sala jest na Prądzyńskiego 81. Nie byłam tam, tylko dzwoniłam, więc nic więcej nie mogę o tej sali powiedzieć. W spisie sal na Forum są dane teleadresowe sal i tam znajdziesz telefon. Nie wiem czy wolno mi go tu napisać :cool:
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:41 pm   

Koalinha - wątek o sali już istniał, więc je połączyłam. Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki.

Gabro - przeczytaj proszę posty wzwyż.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:13 am   

Dziękuję, Kryszko :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl