Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
cudownych rodziców mam
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 18, 2006 11:19 pm   cudownych rodziców mam

słuchając piosenki Urszuli Sipińskiej zdałam sobie sprawe jakich wspaniałych rodziców mam , ta piosenka będzie najważniejsza na moim wesle, już nie mogę sie doczekac jak ją zagra orkiestra a my wyjdziemy z wielkim bukietem kwiatów, zawsze na weselach moich przyajciół jak ta piosenka leciała - płakałam

czy nie uważacie że jest ona wzruszająca :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Pon Gru 18, 2006 11:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 9:41 am   

Masz rację Imyszko-jest naprawdę wzruszająca. Wiele osób przy niej płacze, tylko niestety nie zawsze ze szczęścia. :roll:
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 6:47 pm   

Oj bardzo wzruszająca piosenka. Na swoim weselu bardzo się wszyscy wzruszyliśmy, a nawet niektórzy goście mieli oszklone oczka :] Jak byłam na weselach u koleżanek to też wzruszałam się podczas tej piosenki ale ja nawet wzruszam się podczas przysięgi w kościele. :cool:
_________________
 
 
 
Agniecha 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 8:27 am   

Zupełnie się zgadzam z tym co napisałyście... Dla mnie ta piosenka też jest wyjątkowa... I również nie wyobrażam sobie swojego wesela bez niej. Obawiam się jednak że nie zapanuję nad swoim wzruszeniem i się zrobi dramatycznie :(
Ciekawa jestem jak sobie w ogóle radzicie ze łzami cisnącymi się pod powieki w takich chwilach...? U mnie się bez tego nie obędzie - wzruszam się nawet na głupawych filmach i przy piosenkach które jakoś mi się kojarzą... A co dopiero w takim dniu i przy takim utworze! ;-)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 10:58 am   

Agniecha zgadzam się z toba ale ta chwila i to co ta piosenka niesie w sobie jest warta ŁEZ :)
ja jednak zaryzykuje wydaje mi się że to jest idealne podziękowanie dla rodziców :)
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 12:24 pm   

Jana pewno na swoim weselu bede miała te piosenkę. Moim zdaniem jest śliczna i ponadczasowa. Nie słyszałam żadnej innej z tak pieknymi słowami. Jest na prawde wzruszająca :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 1:04 pm   

Cóż tu dużo mówić - klasyka po prostu.

Zaraz odezwie się gro ludzi uznających ją za szczyt kiczu, lecz prawda jest taka, że piosenka piękna. Czemu można mieć do niej uprzedzenie ? Może po prostu brak utożsamienia się z bohaterami tekstu (jak można słuchać piosenki o cudownych rodzicach, gdy stosunki z nimi są zimne jak lód).
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 1:19 pm   

Fionko, nie zgodzę się. Moje stosunki z rodzicami są super. Teściowie też nie są tacy źli. Mimo to, uważam całą szopkę związaną z tą piosenką za śmieszną. Nie chodzi mi tu o słowa, ale o bezsensowne tańczenie w kółku, gdy reszta gości ziewa ukradkiem.
Będę próbowała przeforsować inną piosenkę dla rodziców. Jeśli mi się nie uda- trudno, ale z pewnością zatańczymy ją normalnie: ja z tatą, P. z mamą, a moja mama z tatą P. Wiem, że tańczenie w kółeczku i udawanie jak to wszyscy się kochamy byłoby krępujące dla mojego taty, który nie znosi takich sytuacji ( nie wiem, czy by wyszedł na parkiet).
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 2:21 pm   

Megusia ale nikt nie mówi tu o tańczeniu w kółku, tu chodzi o samą piosenke i jej treść :)

nie wiem czy znajdziesz równie piękna piosenke jak ta, ale próbuj
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 2:26 pm   

Megusia - kółka, szopka - nieeeeee :o Tego to w ogóle nie biorę pod uwagę :mrgreen:

Piosenka będzie w tle, a my pewnie wręczymy jakąś pamiątkę w ramach podziękowań i zatańczymy. Tyle, że nie w kółku. O rany to mnie zastrzeliłaś :lol:
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 2:33 pm   

No cóż, na każdym weselu, na którym byłam tańczono w kółeczku, jak w przedszkolu :twisted: . Strasznie mi się to nie podobało.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 2:54 pm   

Cudownych rodziców mam, w oryginale to przepiękna piosenka.
Jednak nie słyszałam dorównującego wykonania weselnego - jakieś takie wyprane popłuczyny po oryginale, które niestety brzmią już z lekka kiczowato ;) .

A tańczy się w kółku bo rodziców jest 4, a młodych jet 2 i ciężko zatańczyć to parami, chyba jakiegoś odbijanego trzebaby uskutecznić :mrgreen:
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 3:45 pm   

A mi się właśnie ta oprawa - to kiczowate ;) tańczenie w kółeczku - podoba najbardziej :)
Rodzice są wzruszeni - młodzi też.
To co mieli w tym czasie robić goście???
Siedzieć przy stole i pić???
U nas wszyscy goście w kółeczku tańczyli dookoła tańczących w parze Nas i rodziców.

Bo moim zdaniem tak się właśnie goście powinni zachować.
I nieważne jaka to będzie piosenka dla rodziców - goście zawsze zrobią to samo.
A piosenka sama w sobie jest przepiękna :)
_________________

 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 4:12 pm   

Zgadzam się z michelle22. U mnie np. to kółeczko bedzie musiało być bo ja mam dwoje rodziców a mój kamil tylko mamę, więc rozwiązanie które proponuje Megusia nie wchodzi w grę. Pza tym nie uważam tego kółka za jaki kolwiek przejaw kiczu. :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 6:54 pm   

no i w sumie święta racja :) mój M. też ma tylko mame i w sumie takie rozwiązanie jest najlepsze w takiej sytuacji :)

a goście napewno się włączą :)
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 6:55 pm   

To ja miałam jakieś nietypowe wesele, jak widzę. :P
Nie było "Cudownych rodziców mam", kółeczek, ani kwiatów dla rodziców.
Było (z tego co pamiętam) "Sto lat" dla nich no i zupełnie spontanicznie zadedykowałam mojej mamie piosenkę, której tytuł jest taki jak imię mojej mamy. :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Gru 21, 2006 6:55 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 7:53 pm   

Megusia napisał/a:
Mimo to, uważam całą szopkę związaną z tą piosenką za śmieszną. Nie chodzi mi tu o słowa, ale o bezsensowne tańczenie w kółku, gdy reszta gości ziewa ukradkiem.
Będę próbowała przeforsować inną piosenkę dla rodziców.

Megusia, szczerze powiedziawszy jakoś nie mogę uwierzyć, że cała ta szopka jest związana akurat z tą piosenką :) Nigdzie nie jest zapisane, że "cudownych rodziców mam" trzeba tańczyć w kółeczku, a innych piosenek nie...
;)
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 6:00 pm   

Przy tej piosence tańczyliśmy w kóleczku: my, moi rodzice, męża rodzice i moja babcia. Uważam że to najlepsze wyjście aby zatańczyć razem wspólnie (nie da się w parach chyba że odbijanego ale ja tak nie chciałam). Goście ani nie ziewali ani nie nudzili. Wszyscy ale to wszyscy stali, uśmiechali się, wzruszali. Kwiatów ani prezentów nie dawaliśmy, tylko podziękowaliśmy.

Każdy wybiera piosenkę i sposób podziękowań dla rodziców jak chce.
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 14, 2007 10:38 pm   

na naszym weselu też w podziękowaniu dla rodziców będzie piosenka Urszuli Sipińskiej "Cudownych rodziców mam" i to w oryginale. Poprosze mój zespóŁ żeby puścili to z taśmy. Wprawdzie wokalistka zespoŁu jest (ponoć) bardzo utalentowana ale na pewno nie dorówna oryginaŁowi
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 14, 2007 10:43 pm   

Słuchajcie, powiem Wam szczerze, że nie lubię, wręcz nienawidzę tej piosenki. Moja mama, tez jej nie znosi.
Drażni mnie. Ale nie mam pomyśłu na inna piosenkę jako podziękowanie rodzicom. Spotkaliście się może, że na weselu była inna piosenka?
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 11:37 am   

Agha - odpowiedź Tutaj
Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki :)
_________________

 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 15, 2007 3:32 pm   

Bardzo dziękuję :)
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 7:22 am   

Ten kawałek jest cudowny :) od zawsze wiedziałam, ze będzie on na moim weselu... jest najpiękniejszy na świecie... taki wzruszający... :) nie potrzeba już słów :)
_________________
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 12:36 pm   

powiem wam szczerze ze mi sie nie podoba bo jest zbyt smutny...wzruszajacy a ja nie chce plakac ... mysle nad czyms innym... ten utwor na moim weselu napewno nie bedzie grany/
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 1:45 pm   :)

:)
np kochani rodzice,albo rodzice ,kumploki to spiewaja z tego co pamietam,jak bedziesz chciala szczegoly to daj znac poszukam,mam gdzies zgrane :)
_________________
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 10:11 am   

Oto alternatywa dla: Cudownych rodziców mam (choć jeszcze nie słuchałam wszystkich tych piosenek - podaję tylko do wiadomości :) )
- Walc dla rodziców - Bayer Full
- Rodzice - Kumpliki
- Kochani moi rodzice - Bernadeta Kowalska
- Kochani rodzice - Dwa Kamraty
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 10:00 pm   

ja uważam, że wszystkie te piosenki (nie urażając nikogo) pachną lekko disco-polo a ja chcę dla rodziców coś z klasą dlatego będzie "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej.
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 3:56 pm   

Sajonara6 napisał/a:
ja uważam, że wszystkie te piosenki (nie urażając nikogo) pachną lekko disco-polo


Tez mi sie tak wydaje :roll:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 9:30 pm   

ja również uważam, że to najpiękniejsza piosenka dla rodziców i u mnie ona również będzie. Ale nie każdy podziela tą opinię i te piosenki podałam dla tych, którzy chcą coś innego :)
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 3:27 pm   

już po weselu i mogę powiedziec że piosenka zrobiła na rodzicach piorunujące wrażenie, wszyscy się popłakali :) ale było cudownie i tak podniosle :) warto zagrać tą piosenkę aby zobaczyć ten błysk rodości w oczach rodziców :)
_________________
 
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 12:20 pm   

U nas także na weselu była ta piosenka.Zresztą nigdy inna nie wchodziła w grę :) i były też kółeczka,dwa:małe z nami i rodzicami i duże z gości.I były też łzy wzruszenia,bo jednak przy tym utworze trudno jest nie okazać uczuć :)
Było tak jak tego chcieliśmy,niby tak jak u innych,ale dla nas i naszych rodziców była to szczególna chwila.
_________________


 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 12:30 pm   

U nas też zespół zagrał ten utwór. Nie było mowy o innym :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl