Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenia na ślub i wesele
Autor Wiadomość
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 1:38 pm   Zaproszenia na ślub i wesele

Witam serdecznie

mam 2 prblemy po pierwsze w jakim promieniu powinno sie odwiedzic osaobiscie gości weselnych, a do jakich mżna wysłać poczta, my mamy rodzinę w całej Polsce rozrzuconą (bdgoszcz, beskid niski, płock...) poza tym londyn i dusseldorf i trudno bedzie dotrzec do wszytkich osobiscie, czy jest jakas reguła.

na czym najlepiej i gdzie takie urądzenie można zdobyć - chodzi o przycinanie zaproszeń
_________________
Emi

 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 5:04 pm   

powinno się zapraszać osobiście członków najbliższej rodziny, dziadków, rodzeństwo i chrzestnych :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 8:02 pm   

Hmmm no wg mnie powinno się zapraszać wszystkich osobiście :) My będziemy mieli rodzinę z Łodzi, Katowic i okolic, Sieradza, Aachen w Niemczech i może jeszcze coś się znajdzie i wszystkich zapraszamy osobiście. Możliwe, że zmieniłabym zdanie, gdybym miała 150 osób do zaproszenia - każda z innej części kraju lub świata :P Wtedy pewnie rzeczywiście tylko tym w promieniu powiedzmy 100 km i najbliższym - jak napisała asia84
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 8:19 pm   

ja napisałam w ten sposób, gdyż wyczytałam, że tak się robi. jak ktoś chce może i 300-400 osób zapraszać osobiście :) oczywiście to jest każdego indywidualna sprawa :]
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
Ostatnio zmieniony przez asia84 Sro Mar 28, 2007 8:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 9:11 pm   

Zależy jak stoicie z czasem i pieniędzmi na podróże, nic na siłę.

My osobiście zapraszaliśmy wszystkich z Łodzi i okolicy, rodzinę z daleka zaprosiliśmy osobiście podczas jakieś rodzinnej uroczystości rok wcześniej, potem zadzwoniliśmy, a zaproszenia mieliśmy wysłać pocztą. Ale akurat jechała do nich ciocia i ona im zawiozła zaproszenia w naszym imieniu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 8:54 am   

My raczej zapraszalismy osobicie ... ale tez pare zaproszen wyslalismy poczta... anglia, olsztyn, malbork... poprostu nie sa sie do wszystkich dojechac zeby samemu wreczyc zaproszenie :razz:
Wystarczy wtedy telefon i zaproszenie w ten sposob i powiadomic ze "zaproszenie idzie poczta" :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzia8181 Czw Mar 29, 2007 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 1:36 pm   

jpuasz napisał/a:
Aachen w Niemczech


Czyli jes=dziecie osobiście do Aachen zeby osobiscie zaprosić??

Bo my mamy Duisburgu, koło Dusseldorffu i w w Londynie!!!
_________________
Emi

 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 4:39 pm   

Tak, jedziemy osobiści, bo to chrzestny Michała no i do tego rodzeństwo rodziców (a raczej teściów ;) ). Zupełnie nie mam pojęcia gdzie to jest :P bo jeszcze tam nie byłam, ale na pewno pojedziemy jakoś jesienią. Myślę, że jeden weekend będzie można na to poświęcić :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez jpuasz Czw Mar 29, 2007 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 5:06 pm   

noe nie wiem czy weekend wystarczy, ponieważ Aachen jest na zachodzie Niemiec przy granicy (albo z Belgią albo Francją) i jedzie się tam ok 13 godzin samochodem. podróż jest więc wyczerpująca, wg mnie to ze 4 dni potrzeba z czego 2 na sam dojazd.

Jesli chodzi o niemcy i anglie ograniczymy się to poczty, zwłaszcza ze kiedy byłam poltora roku temu w niemczech mówiłam już o ślubie i zapraszałam więc teraz tylko wyślę oficjalne zaproszenia.
_________________
Emi

 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 6:53 pm   

A my mamy sytuację odwrotną.My jesteśmy w Anglii a wszyscy goście w Polsce wiec zapraszenia bedą roznosic nasi rodzice, którzy ochoczo zgłosili się do tego zadania.Stwierdzili ze chcą przypomniec sobie stare lata i odjąc sobie lat.Ale zamierzamy przed każdą wizytą zadzwonic do kazdego i telefonicznie poinformować osobiście.Zresztą chyba juz wszyscy zainteresowani sa wstepnie poinformowani.
_________________
 
 
amika 

Dołączyła: 26 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Edynburg
  Wysłany: Nie Sie 26, 2007 8:06 pm   

mam dokładnie ta sama sytuacje. Mieszkamy w Szkocji a wesele będzie w Polsce. Jeszcze nie zastanawiałam sie nad tym jka rozwiążemy kwestię zaproszeń ale wydaje mi się, że wszyscy zrozumieją, ze skoro mieszkamy tak daleko to nie będziemy do nich jeżdzili osobiście tylko dostana zaproszenie pocztą? Dla mnie to oczywiste ale nie wiem czy dla wszystkich :) :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 8:14 pm   

Amika myślę, że jak ktoś się będzie chciaŁ do czegoś przyczepić to to zrobi nawet jeśli przyjedzieci osobiście ze Szkocji ze zŁotymi zaproszeniami :) Pomyśl, że nie zapraszasz królowej angielskiej a SWOJą RODZINę, która wie w jakiej jesteście sytuacji. A jak się ktoś obrazi i nie przyjdzie na wesele to jego strata
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 9:22 am   

Ja bym sugerowała, żeby dodatkowo zadzwonić i ustnie, choć nie osobiście zaprosić gości (oprócz zaproszeń pocztą). Mogą to zrobić rodzice jeśli nie będziecie w Polsce i obawiacie się wydania kasy na telefony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl