Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
THE FLAME z Pabianic
Autor Wiadomość
Anitinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 7:54 am   THE FLAME z Pabianic

Ktoś polecił mi zespoł Pana Góreckiego z Pabianic, ja jednak nie mogę nic o tym zespole znaleźć...czy ktoś wie coś na temat tego zespołu?? Pozdrawiam



edit: dodałam do tytułu nazwę zespołu
kryszka
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 12:31 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 8:42 am   

A może znasz nazwę tego zespołu :?: Bo tak po liderze to trudno skojarzyć :)
_________________

 
 
 
Anitinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 8:48 am   

Właśnie, że nie znam i w tym jest cały problem.... :-?
 
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:29 am   

Miałam okazję bawić się parę razy przy akompaniamencie tego pana i jego zespołu...o ile chodzi nam o tego samego pana Góreckiego...Niestety nie mam pojęcia jak się jego zespół nazywa. Ilość osób w nim też bywa różna-np. jak grał na imprezie urodzinowej (ok 30 osób), na której byłam, to był sam z panią. Ogólnie gra ok, bez większych zastrzeżeń, zawsze sobie potańczyłam :) Jest tylko nieraz z nim mały problem...nieraz bawi się lepiej od gości to wcale nie z powodu swojej muzyki :) jeśli wiecie o czym mówię...
_________________


 
 
Anitinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:06 am   

Dziękuje Anapeya za opinię...kurcze sama nie wiem... :?
 
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:01 pm   

Nie ma sprawy...moja opinia jest dość subiektywna, także dobrze by było gdyby ktoś jeszcze coś dopowiedział. Jeśli zaszłaby taka potrzeba to może byłabym w stanie załatwić namiary na pana G. Najlepiej by było go ocenić "na żywo"...obejrzeć i posłuchać...Sama musisz ocenić...
_________________


 
 
Anitinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:12 pm   

Wiesz, ja mam namiar na tego Pana i pewnie jakoś się z nim umówię żeby sprawdzić " na żywo", wcześniej jednak chciałam zasięgnąć kilku rad na forum, ale widzę, że chyba nie zespół nie jest zbyt popularny.?lub mam 30.08 więc niby jeszcze troszkę czasu zostało, ale jednak bardziej popularne zespoły są już zareserwowane, więc muszę się spieszyć. :)
 
 
 
moni-2 

Wiek: 43
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 1:04 pm   

ja poznalam pana Goreckiego osobiscie. Zabawial moich gosci trzeciego dnia naszego wesela. w poniedzialek. Gral i spiewal tylko on. Jego zespol nazywa sie "THE FLAME". Niestety nic o zespole ci nie podpowiem bo nic na ich temat nie slyszalam.

Co do pana Goreckiego - to ma niezly repertuar, przyjemny glos i potrafi wyciagnac za stolu nawet gosci zmeczonych dwoma dniami wesela do oporu :) gra i spiewa glownie znane piosenki - raczej stawiajac na muzyke polska wszystkim znana choc nie tylko. Pokolenie 40 latkow i powyzej jest nim zachwycone.

Koles jest dosc sympatyczny choc pierwsze wrazenie jakie na mnie zrobil jako pani mlodej nie do konca bylo udane.
jesli rozamwialby ze mna tak przez telefon kiedy wstepnie z nim wszytsko zalatwaial tak jak sie z nami przywital na sali w poniedzialek na klika godzin przed zabawa z goscmi to na pewno bym go nie wybrala :? po wstepnych "dzien dobry" powiedzialam ze ciesze sie ze bedzie u nas prowadzil ten trzeci dzien bo wiele o nim slyszalam dobrego - tak rzeczywiscie bylo. on na to to zamiast swojego zespolu trzeba bylo wybrac mnie!! :-?

Ogolnie rzecz biorac po takim wstepie bylam bardzo milo rozczarowana jak poprowadzil cala zabawe.

Zaznaczam ze jest to moje zdanie dotyczace tylko pana goreckiego - zespolu nie mialaam szansy nigdzie posluchac.

U nas gral Zespol LEKSYKON a goscie w niedziele rano o 6ej jeszcze tanczyli na parkiecie :) w niedziele przedluzalismy i przedluzalismy bo szkoda bylo przerwac taka zabawe.

Jesli bedziess potrzebowala jakiegos namiaru lub opinii na w/w tematy pytaj :)

Pozdrawiam :)
_________________
 
 
 
Anitinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 1:29 pm   

Moni-2 bardzo Ci dziękuję za tą opinię. Pozdrawiam
 
 
 
moni-2 

Wiek: 43
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:11 am   

nie ma sprawy... :) pozdrawiam
_________________
 
 
 
kicek086 

Wiek: 47
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 7:36 pm   

Znam p Góreckiego i zespół THE FLAME,bo grali na naszym weselu 01.wrzesnia 2007.Moi rodzice znają go od wielu lat . Obgywał im wiele imprez rodzinnych.Zawsze byli zadowoleni. Na naszym weselu grał z wokalistką i saxofonistą.Bawili gości super.Grali również przy stołach na akordeonie i saxofonie.Możemy ich polecić z czystym sumieniem.
 
 
bogo 

Wiek: 41
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 7:33 pm   

Nasze wesele odbyło się 11.lipca.Przedtem wybieraliśmy zespół który spełni nasze
oczekiwania.Przesłuchaliśmy kilka zespołów i zdecydowaliśmy się na THE FLAME z Pabianic.Początkowo mieli grac w duecie, bo wesele nie było duże na 60 osób, ale póżniej zdecydowaliśmy się na trio; klawisze ,sax i wokalistka,tym bardziej że różnica ceny była mała 500 zł.Przekonał nas do tego wyboru ich bogaty repertuar i dobry wokal, a także że grają również przy stołach na akordeonie i saxofonie.Mieliśmy gości z zagranicy ,a oni dobrze śpiewają po angielsku. Mają również w repertuarze utwory włoskie i francuzkie.Jako pierwszy taniec wybraliśmy sobie bliski naszym sercom utwór z filmu GREASE pt "Hoplesly
devoited to you", który dziewczyna śpiewa rewelacyjnie.Jeśli chodzi o wesele to było w Bacówce na Ksawerowie .Byliśmy ze wszystiego bardzo zadowoleni.Możemy polecic wszystkim i zespół i lokal.
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Wto Lis 13, 2007 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 12:34 pm   

Doczekaliśmy się naszego wesela i jesteśmy już po. Odbyło się w Pabianicach 29.12.07. w hotelu Piemont. Zdecydowaliśmy się zrobić tam przyjęcie ,bo odpowiadał nam wysoki standard obsługi oraz dobre jedzenie. Są tam dwie sale co może niektórym nie odpowiadać, ale nam akurat to pasowało ,bo w jedzenie się nie kurzy i kto chce odpocząć lub porozmawiać to ma spokój. Jeśli chodzi o muzykę to zdecydowaliśmy się na polecony przez Piemont zespół The Flame z Pabianic o którym zresztą słyszeliśmy wcześniej dużo dobrego od innych osób u których wcześniej grali. Mimo że mamy dość wysokie wymagania byliśmy ze wszystkiego bardzo zadowoleni ,również z apartamentu dla nas który otrzymaliśmy gratis. Napiszę jeszcze parę słów o zespole ,bo od nich przecież dużo zależy. Mimo że grali tylko w duecie Pan i Pani – grają również w trio z saksofonistą- to wypadli bardzo pozytywnie. Było dużo młodzieży .a mimo to wszystkim się podobał i styl i repertuar . Często przychodzili śpiewać z gośćmi piosenki biesiadne co jest mile widziane na każdym weselu. Ponieważ my byliśmy zadowoleni z podanego namiaru na zespół przekażemy ich dalej. Mają stronę internetową

Link zostanie przeniesiony do spisu zespołów
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sty 31, 2008 10:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:02 pm   

Dziś byliśmy umówieni z p. Góreckim na rozmowę.
Spotkanie to miało się odbyć w Pabianicach u Niego w domu.
pojechaliśmy i... zostaliśmy spławieni.
Ten pan przez domofon poinformował nas, że niestety termin ten jest już zajęty, ponieważ jego kolega już się z kimś dogadał.
Trzeba przyznać,że dzwonił do nas,żeby o tym fakcie poinformować, ale godzinę przed spotkaniem. A pech chciał, że S. wyładowała się komórka.
 
 
zolwiczek 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 10:14 pm   

Widzę, że jest wypowiedź odnośnie sprawy, w którą po części jestem zamieszana :oops: . No cóż fakt faktem kolega Pana Góreckiego powiedział nam, że z tego co wie termin,w dniu w którym mamy wesele jest wolny. Widocznie jednak Pan Górecki dowiedział się o tym dosyć późno i wówczas starał się powiadomić, że wizyta nieaktualna. Bo przecież nie zagra na raz na 2 weselach.Co do samego zespołu my się na niego zdecydowaliśmy. Grają już ładnych parę lat, zasadniczy skład jest 4 osobowy, ale nie ma problemu, żeby grali w 2 czy 3 osoby. Nam zależało głównie na wokalu damskim i męskim. Na razie umówiliśmy się na duet ale rozważamy także skład 3 osobowy. Pan Górecki zaprezentował nam obszerną listę utworów, które zespół wykonuję, z możliwością wyboru tego co nam odpowiada. Można śmiało wybrać coś dla starszych i dla młodszych osób. Zwracałam uwagę także na to by były utwory obcojęzyczne, bo będziemy mieli gości z zagranicy. Nie ma problemu by ewentualnie zaproponować także coś swojego. Nie ma też problemu z dojazdem zespołu.
 
 
betmi 


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 8:32 pm   

Witam!
...poszukuje zespołu na wesele...a właśnie wyczytałam, że zespół The Flame wg Was jest naprawdę niezły...jeśli macie namiary na zespół The Flame z Pabianic...to poproszę :lol:

Pozdrawiam
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 9:48 pm   

Jesli szukasz bliższych wiadomości o zespole The Flame zajrzyj na Slubny portal , lub nasze zespoły gdzie mają swoją stronę.
 
 
zolwiczek 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 28, 2008 8:16 pm   

Uff wreszcie mam chwilkę, żeby napisać na forum :jupi: . Już po wszystkim, prawie 3 tygodnie od naszego ślubu i wesela. Trzeba przyznać, że było bardzo dobrze i to w dużej mierze dzięki zespołowi, o którym mowa w tym wątku forum, czy The Flame. W końcu zdecydowaliśmy się na skład 3 osobowy. I bardzo się z tego cieszę bo saksofonista, co do którego się zastanawialiśmy czy dobierać jako 3 osobę, bo wiadomo koszty rosną, był po prostu świetny. Jak to określił ktoś z gości dawał taki "fajny klimacik". Duże ukłony też w stronę wokalistki, filigranowa kobieta a głos rewelacyjny. W ogóle wszystkim orkiestra się bardzo podobała. Fajnie Pan Górecki poprowadził oczepiny. Tak jak nam zależało nie za długie, nie za krótko. Moja siostra z przyszłym szwagrem tańczyli w kapeluszach góralskich, co prawda ich "góralski" taniec wyglądał coś na pograniczu zorby, kankana i trochę dyskoteki, ale zabawa była przednia :D . Niezły też był balecik :) , szkoda tylko, że jak to powiedział Pan Górecki, nie tańczyli go panowie, tylko dziewczyny, bo śmieszniej jest jak panowie tańczą balecik w spudniczkach baletowych. Jednym słowem zabawa trwała do 5, bo tak była wynajęta orkiestra i resteuracja. Goście bawili się do samego końca. Zasadniczo nie było tak by parkiet był pusty jak gra orkiestra. Warto dopowiedzieć, że pośpiewaliśmy sobie także nieco przy stołach. Wszyscy goście wyśli zadowoleni. I żeby się zanadto nie rozpisywać, chociaż może zabrzmi to jak reklama, ale to tylko czysta prawda, zacytuję moją ciocie "jeszcze nie byłam na weselu, na którym orkiestra by tak ładnie grała".
 
 
oolusia 

Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:10 am   

Zolwiczek dziękuję Ci, że za zajżałaś na forum i napisałaś swoje wrażenia o zespole, bo mnie uspokoiłaś. Ja się strasznie martwię o muzykę, bo jak wiadomo na weselu to chyba najważniejszy czynnik.
 
 
magda25 

Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 8:51 pm   

A więc jestem już mężatką. Nasze wesele odbyło się 11 października, ale dopiero teraz ochłonęłam na tyle aby się podzielić wrażeniem z forumowiczami na temat zespołu The Flame, który grał u nas. Wybraliśmy ich spośród wielu polecanych na wesela z forum jak i z poleceń znajomych u których grali i muszę przyznać, że sprawdziły się pozytywne opinie o ich wysokiej klasie. Interesujemy się z mężem muzyką i nie mamy tzw. drewnianego ucha więc tym bardziej możemy ocenić jakość ich grania. To co czytaliśmy na forum sprawdziło się. Zespół starał się aby wszyscy byli zadowoleni, a warunki były trudne, bo były dwie sale, więc musieli chodzić również na tą drugą z akordeonem i saksofonem i bawić gości. ?piewali na głosy czysto, a repertuar mają naprawdę bardzo duży. Szczególnie duże uznanie dla wokalistki - ma bardzo miły głos. Dziękujemy Wam za udane wesele.
 
 
adrianobmw 

Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 6:30 pm   ZESPÓŁ FLAME SZCZERZE POLECAMY !!!

:) Jesli szukasz zespolu na wesele badz inna uroczystosc z czystym sumienie mozemy polecic ZESPOL FLAME Z PABIANIC.My korzystalismy z ich uslug w czerwcu tego roku i bylismy bardzo,bardzo zadowoleni.Szukajac zespolu mielismy dosc duze wymagania wiec przesluchalismy ich wiele i dopiero gdy trafilismy do pana Goreckiego moglismy spokojnie odetchnac bo znalezlismy to czego szukalismy.Niesamowicie bogaty repertuar,muzycy znajacy sie na swojej pracy i oczywiscie super wokalistka.Na naszym weselu wszyscy gosci chwalili zespol a kilkoro rozmawialo o wynajeciu ich na swoje uroczystosci.Repertuar jest tak roznorodny ze bawia sie wszyscy i nikt nie siedzi za stolem.Rewelacyjna wspolpraca z obsluga,nie przeciagaja oczepin jednym slowem jesli chcesz miec udane wesele i chcesz aby Twoi goscie wspominali Wasza uroczystosc jeszcze bardzo dlugo zdecyduj sie na zespol FLAME :)
_________________
adrianobmw
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 5:49 pm   

W ostatnią niedzielę 31 stycznia urządziliśmy chrzciny naszego dzidziusia który ma już 1 rok - ślub był w 2007 r. Ponownie zamówiliśmy zespół The Flame który grał na naszym weselu i z którego byliśmy bardzo zadowoleni. Odżyła ponownie miła atmosfera i nastrój z tamtego dnia , a to przecież w głównej mierze zależy od zespołu muzycznego, który potrafi dobrze poprowadzić zabawę i dobrać odpowiedni repertuar. Ponownie zespół sprawdził się wspaniale. Czytam czasem forum i właśnie przeczytałam, że są osoby które poszukują zespołu jeszcze na ten rok. Podczas naszej imprezy rozmawiałam z zespołem i pytałam o wolne terminy na ten rok, bo chcemy zrobić naszą 3 rocznicę ślubu i okazało się że zespół ma jeszcze jakieś wolne terminy w lipcu i pażdzierniku. Może ta informacja się komuś przyda. My umówiliśmy się na grudzień.
 
 
michalwdz89 

Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 8:46 pm   

Zaspol ten gral na naszym weselu. Dosc niedawno bo na poczatku czerwca. Gral tez na weselu u kuzyna . Wszyscy goscie byli zachwyceni. bardzo dobrze sie bawili poniewaz repertuar muzyczny był bardzo dobrze dobrany znalazły sie piosenki i dla młodych i dla starszych a i prowadzenie wesela było perfekcyjne. Bardzo zabawnie i milo poprowadzone oczepiny . Naprawde z czystym sumieniem moge polecic ten zespół,napewno wybierajac go sie nie zawiedziecie :)
_________________
michalwdz89
 
 
WitekAlex 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 10:06 am   

Zespół grał na moim weselu jestem bardzo zadowolony ludzie świetnie się bawili nikt nie siedział. Należy tylko wcześniej spotkać się z panem Wiesławem i uzgodnić jaki rodzaj muzyki chcecie na weselu i na pewno się nie zawiedziecie. Zespół ma szeroki repertuar. Świetnie "wymieszali" obie rodziny organizując zabawy tak że po oczepinach bawił się już każdy z każdym a nie jak to widziałem na niektórych weselach dwie rodziny osobno. Wychodzili do gości na drugą salę grali i śpiewali przy stołach. CO NAJWAŻNIEJSZE GRAJĄ NA ŻYWO BEZ PODKŁADÓW.
Polecam! Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do szczegółów piszcie ma mail.
Zespół grał na sali w HOTELU LESZCZYŃSKI w Konstatntynowie - Nie polecam tego hotelu bardzo złe wrażenie, zostałem oszukany!
Ostatnio zmieniony przez WitekAlex Sob Wrz 11, 2010 10:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fido141 

Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: łodż
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 7:51 pm   

Po wielu poszukiwaniach i ogladaniu filmow z wesel na których grały różne zespoły muzyczne ( było ich osiem)- wybralismy zespół The Flame. Spodobała nam się dobra zabawa i sposób prowadzenia jak również dobry repertuar. Mimo że musielismy przyjechać do Pabianic z Łodzi po materiały reklamowe nie żałujemy, gdyż poznaliśmy p.Goreckiego i omówić wszystko co nas interesuje. Po obejrzeniu plyty z ich udziałem po kilku dniach spotkaliśmy się znów, aby podpisać umowę. Wesele odbylo się we wrzesniu, ale dopiero teraz dostalismy płytkę i dzis ją obejrzelismy. Nie zawiedlismy sie na obietnicach
p. Goreckiego jak i czytajac wcześniej forum, że będziemy b. zadowoleni, dlatego chcemy teraz podziękować zespolowi i wszystkim którzy przyczynili sie do udanego wesela.
Może się za bardzo rozpisałem, ale dla takich chwil- warto. Dziekujemy Justyna i Marek.
Ostatnio zmieniony przez fido141 Czw Lis 11, 2010 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
edyta1982 

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:54 pm   

Na naszym weselu, które odbyło się 4 dni temu, również grał zespół The Flame. W 5-osobowym składzie (klawisze, perkusja, gitara, wokal, saksofon). Zależało nam na wielu instrumentach, bo dają prawdziwy klimat. Zespół grał świetnie, goście bawili się do rana. Parkiet nigdy nie był pusty. Na The Flame zdecydowaliśmy się po weselu znajomych, gdzie oni również grali. Nie zawiedliśmy się. The Flame prezentuje bardzo różnorodną muzykę i w przystępnym rytmach, przy których bawili się wszyscy. Ponadto zespół bardzo spontanicznie reagował na to, co działo się na sali. Zawsze gdy pojawiały się toasty albo "sto lat" zespół niemal "rzucał się" do akompaniamentu, nierzadko przerywając swój posiłek:-)
Dodatkowym atutem zespołu jest młoda, bardzo zdolna i bardzo zgrabna wokalistka, która przyciągała wzrok niejednego z Panów na sali:-)

Naprawdę szczerze polecamy, to był strzał w dziesiątkę!.

Pozdrawiamy szczególnie Pana Lucjana - saksofonistę:-)
 
 
kinulka_871030 

Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 7:46 pm   

Witam forumowiczów:) czy może ktos podrzucić jeszcze jakieś informacje na temat zespołu the flame? widzę, że maja bardzo dobre opinie od 3 lat:) stąd zainteresowanie tym zespołem na nasze wesele, które będzie za rok... tylko czy sie nie zawiedziemy? w internecie urywki z prowadzonych wesel mają bardzo ciekawe i ładnie graja, widać, że ludzie tańcza ;) tylko nigdy o nich nie słyszałam, pomóżcie czy to bedzie dobry wybór:)
 
 
creep 

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 9:09 pm   

Ja z narzeczonym właśnie w ubiegłą sobotę byliśmy ich słuchać pod sałą gdzie grali wesele, bo była na parterze i było dobrze widać i słychać. Byliśmy pod salą aż 3 razy w różnych godzinach, aby dobrze sprawdzić jak grają i jak przebiega zabawa, ponieważ też jesteśmy nimi zainteresowani na nasze przyszłoroczne wesele. Słuchaliśmy już wcześniej inne zespoły i jakioś nas nie porwały, natomiast tu zauważyliśmy cechy które zaważyły na wyborze - różnorodny repertuar i dobry wokal szczególnie damski, krótkie przerwy i dobra zabawa gości. Po długim słuchaniu zdecydowaliśmy ,że ich weżmiemy i umowę podpiszemy w tym tygodniu. Jesteśmy pewni , że się nie zawiedziemy, zreszta wcześniej też czytaliśmy forum i pytaliśmy o opinie ludzi u których grali.
 
 
kinulka_871030 

Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 7:37 am   

oooo no to super i trochę mnie uspokoiłaś, my też mamy się z nimi spotkać w tym tygodniu i jakby co to podpisać umowę, czyli mówisz, że z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogłabyś polecić ten zespół? :) dziękuję za odpowiedź;)
 
 
pusia20 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 11:34 am   FLAME - ODRADZAM !!!

W 2008 r zespół "FLAME" grał u nas na weselu, Zacznijmy od tego że pan tak skrupulatnie zapisywał wszystko na kartce że przyjechał po mojego męża godzinę wcześniej niż powinien, wszystko co ustaliliśmy co ma być na weselu a czego ma nie być zrobił po swojemu więc ja raptem na weselu dostałam dodatkowo 2 braci a mój mąż nie wiadomo skąd nie miał już 2 sióstr ale dostał jednego brata, kończąc na tym że umawialiśmy się że jeśli nasze wesele zaczyna się o godzinie 20 to w niedziele poprawiny będą dłużej o dwie godziny a nie bo pan o 22 pożegnał się ładnie i zwinął. Muzyka aż taka rewelacyjna nie była tak naprawdę był u nas zatrudniony na prośbę teścia. Jeśli ktoś mimo to chce go zatrudnić to wszystkie ustalenia radze wpisywać w umowę.
POZDROWIENIA OD SZYMAŃSKICH
:mrgreen:

post wymoderowany z treści szkalujących i osobistych.
_________________
Gosia
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Paź 14, 2011 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
The Flame 
Firma

Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 5:24 pm   

Kilka słów na temat ostatniego postu. Zaczynając od pierwszego zarzutu o pomyłki, to wszystkie informacje o rodzeństwie co miałem przekazać , przeczytałem z kartki którą razem pisaliśmy. Jeśli coś było żle zapisane to przykro mi. Pomylki się wszędzie zdarzają. Jeśli chodzi o wcześniejsze zakończenie, to nie mogę sobie przypomnieć po trzech latach jak rzeczywiście było. Natomiast z pełnym przekonaniem oświadczam, że nigdy nie kończę wesela, ani poprawin bez wcześniejszego ustalenia tego z młodymi, niezaleznie od spisanej umowy. Zależnie od ich życzenia, albo kończymy wcześniej np. po 9 czy 8 godzinach (też się zdarza, bo goście są już najedzeni i wybawieni), albo przedłużamy ponad ustalony czas i dopłacają ustaloną wcześniej sumę za kolejne godziny. W tym przypadku nie mogło być inaczej. Skoro podziękowano i wyplacono honorarium (placił młody z ojcem), uważałem sprawę za zakończoną. Trochę mnie ta opinia zirytowała, ale nie ma zespołów, nawet z tych najlepszych, którym nie przytrafi się ktoś nimi nie zachwycony. Pozdrawiam te pary, które były z nas zadowolone.
 
 
FilipMróz 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Gąbin
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 5:25 pm   Polecam

Witam. W 100% mogę polecić zespół The Flame. Grali u nas na weselu 8 października br. Był to tzw. zespół z "łapanki internetowej", tzn. nikt nam go nie polecał, wybraliśmy go w oparciu o przesłuchane piosenki i rozmowę z Panem Wiesławem (bardzo konkretny i rzeczowy człowiek). Jeśli chodzi o repertuar jest on bardzo duży i różnorodny. Zagrali również kilka innych utworów, które przygotowali na naszą prośbę. Goście bawili się rewelacyjnie i bardzo chwalili zespół. Ogólnie - godny polecenia.
Pozdrawiam :)
 
 
Aga_Przemek 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 9:13 am   

Witamy. Jesteśmy 5 godzin po weselu i cały czas jesteśmy pod wrażeniem zespołu The Flame. Zespół godny polecenia w 100%. Profesjonalnie prowadzi całą imprezę od samego początku do końca. Pan Wiesław to bardzo konkretny człowiek. Wszystkie ustalenia, które zrobiliśmy przed weselem zostały spełnione, ponadto był z nami cały czas w kontakcie i reagował na nasze sugestie podczas wesela. Jest też znakomitym wodzirejem. Wszyscy goście od najmłodszego do najstarszego (2-latka-87 lat) nie schodzili z parkietu. Każdy utwór był trafiony. Zespół nie tylko fantastycznie gra, ale i doskonale śpiewa - Pan Wiesław i Pani Magda. Od pierwszych taktów i słów wiadomo było co to za utwór (nie fałszują i nie robią nadinterpretacji muzycznych). Nie zapominamy o saksofoniście - ten instrument dodaje smaczku muzyce.
Bardzo podobały nam się urozmaicenia w formie zabaw integracyjnych - jak goście chcą się bawić, to Pan Wiesław ma zawsze coś w zanadrzu. Jeśli wybierzecie zespół The Flame, to możecie być spokojni o ten element wesela. Impreza będzie spójną całością od samego początku do końca. ZESPÓŁ REWELACYJNY. PS A jaka super była impreza poczujecie już następnego dnia w nogach :) My to czujemy i jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy zespołowi The Flame z Pabianic za tak doskonałą oprawę muzyczną. Agnieszka i Przemek, 18.08.2012 Łódź.
 
 
Andrzej K 

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:46 pm   

Witamy Wszystkich bardzo serdecznie. Jesteśmy kilka dni po naszym ślubie i weselu, na którym grał The Flame. Znaleźliśmy go właśnie na tym portalu i szczerze możemy polecić ten zespół wszystkim, którzy szukają lub się wahają przed wyborem orkiestry na wesele. Przed naszym weselem dwukrotnie się spotykaliśmy z Panem Góreckim i omówiliśmy szczegóły imprezy, które potem bez zastrzeżeń były zrealizowane według wcześniejszych naszych sugestii. Mimo dość znacznego oddalenia od Pabianic miejscowości, gdzie była nasza impreza, nie było żadnych problemów z dojazdem zespołu na umówioną godzinę. The Flame grał w gronie 4 osobowym, możliwy jest również mniejszy liczebnie skład (na poprawinach grali we dwójkę). Nasi goście byli w różnym wieku od 5 do 90 lat i byli zachwyceni grą i śpiewem zespołu. Repertuar The Flame jest bardzo różnorodny, począwszy od najnowszych przebojów, po stare i lubiane szlagiery z dawnych lat, a wykonanie profesjonalne i podrywające do tańca. Zespół gra długie bloki muzyczne, tak że naprawdę można się wybawić, a przerwy są krótkie, podczas których puszczane są muzyczne podkłady umilające konsumpcję. Warto podkreślić, że zespół ma bardzo dobry kontakt z gośćmi, prowadzi różnorodne zabawy integracyjne rodzin, można dedykować swoje utwory, a zespół bez chwili zwłoki przystępuje do ich wykonania. Ponadto kilkakrotnie całym zespołem wchodzili między stoły z instrumentami i zachęcali do wspólnej zabawy i śpiewu. Również fajne, humorystycznie i bez zbytniej uszczypliwości były przeprowadzone oczepiny.
Z czystym sumieniem możemy polecić zespół The Flame z Pabianic na rodzinne uroczystości, na których liczy się dobra zabawa
Agnieszka i Andrzej
 
 
EwaMichał 

Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 8:04 pm   

Witamy
Jesteśmy już tydzień po naszym wspaniałym weselu w Łęczycy, na którym grał zespół The Flame z Pabianic. Mimo upływającego czasu w uszach cały czas gra nam muzyka przy której bawiliśmy się do białego rana. Wybór orkiestry na wesele nie był łatwy. My mieliśmy to szczęście że, znaleźliśmy wspaniały zespół , który zagrał dla nas i naszych gości w równie wspaniałej restauracji Kargul. Przyznam , że jesteśmy osobami bardzo wymagającymi co do muzyki i wykonywanych utworów. Stawialiśmy bowiem na perfekcję w wykonywaniu utworów , oryginalną aranżację, ciekawą barwę głosu wokalistki i dobrą zabawę z gośćmi. Po dwukrotnym przesłuchaniu zespołu Pana Góreckiego wybór był jednoznaczny. Postawiliśmy na The Flame i nie zawiedliśmy się. Zespół w 100%wykonał kawał dobrej roboty. Zaprezentował się PERFEKCYJNIE pod każdym względem. Pan Wiesław Górecki to bardzo kontaktowa i znająca się na swoim fachu osoba, która chętnie doradzi ale i przyjmuje wszelkie sugestie co do organizacji strony muzycznej wesela. Zawsze więc lider zespołu odpowiada na telefony czy maile.
Na naszym weselu bawiło się 85 osób w wieku od 5 do 85 lat z różnych stron Polski , posiadających różne czasami bardzo odmienne gusty muzyczne i wszyscy doskonale się bawili przy muzyce The Flame. Zespół gra polskie i zagraniczne przeboje w ciekawej , nieodbiegającej od oryginału wersji. Wzbogaca je o najnowsze hity z 1 list przebojów. Szyku zespołowi dodaje saksofon , a głos Pana Wiesława pięknie komponuje się z głosem wokalistki przesympatycznej Pani Magdy. Piosenki grane są w sposób ciągły to znaczy w tzn blokach. Między utworami nie ma przerw. Jedyne przerwy serwowane przez zespół to przerwy na posiłki, w czasie których z płyt puszczana jest spokojna ,nastrojowa muzyka przy której można konwersować i spożywać posiłek.
The Flame gra i śpiewa przy stołach. Lider zespołu – Pan Wiesław Górecki ma bardzo dobry kontakt z gośćmi w sposób bardzo komunikatywny i serdeczny prowadzi konferansjerkę.
Szanowni forumowicze! Jeśli poszukujecie zespołu na Wasze wesele bez zastanowienia postawcie na The Flame z Pabianic na pewno się nie zawiedziecie. Możecie być spokojni, że wesele się uda, goście będą się bawić , a Was za bolą oj za bolą nogi od harców serwowanych przez ten zespół. Pragniemy zaznaczyć , że strona internetowa zespołu nie odzwierciedla w pełni talentów muzycznych , którymi są obdarzeni członkowie tego zespołu. Tego zespołu dobrze słucha się z internetu ale jeszcze lepiej bawi się przy nim.
Wesele ma się raz w życiu , jeśli jednak mielibyśmy powtórzyć takie rodzinne spotkanie to tylko z zespołem Pana Wiesława Góreckiego The Flame z Pabianic , któremu jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i który serdecznie pozdrawiamy życząc dalszych sukcesów.
Ewa i Michał z Łęczycy.
_________________
Ewa i Michał
 
 
Martyna3314 

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 6:42 pm   

Witam! Na wstępie chciałam napisać, że nie jest to żadna krypto reklama, tylko wypowiedź młodych, którzy są niezwykle wdzięczni zespołowi za tak piękną oprawę muzyczną. I w ten sposób chcemy odwdzięczyć się zespołowi The Flame, że razem z nami tworzyli ten najpiękniejszy dla nas dzień.
Wiem jak ważne jest dobranie odpowiedniego zespołu na wesele który spełni całkowicie nasze oczekiwanie jako młodej pary. Ja z moim mężem mieliśmy ułatwioną sytuację bowiem zespół The Flame grał już na weselu u mojego męża siostry, wtedy jeszcze przyszłego, trzy lata temu. Już wtedy pokazał nam się z jak najlepszej strony. Więc gdy przyszło do ustalania zespołu na nasze wesele, wybór był oczywisty i prosty. Jednak ja opiszę jak wyglądało nasza współpraca z zespołem, gdyż sama wiem najlepiej co wymagałam od zespołu i jak zespół wywiązał się z tego.
Po pierwsze i najważniejsze, zespół który niewątpliwie gra na żywo, czysto, nie ma mowy tu o żadnym playbacku. Zespół, który dostosowuje swój repertuar do bawiących się gości. Zwraca uwagę na to, co pociąga gości do tańca i tym tokiem podąża przez całe wesele. Ale nie zanudza gości tym samym repertuarem. Gra zarówno tzn hity jak i piękne starsze przeboje (które pamiętają jeszcze nasze Babcie), co powoduje, że każdemu unoszą się nogi do tańca. Uniwersalne piosenki dostosowane do gości z każdego przedziału wiekowego (zakres granych przebojów jest imponujący). Cały repertuar jest do omówienia z Panem Góreckim. Co jest bardzo ważne wszelkie uzgodnienia przebiegają w miłej atmosferze. Możliwość stałego kontaktu mailowego w szefem zespołu. Pan Górecki przyjął nasze racje, ale co najważniejsze ślepo za nimi nie podążał, tylko sugerował, doradzał. Zasugerował nam pewne zmiany, które z perspektywy czasu wydają mi się wręcz idealnymi zmianami (jak na przykład piosenka podziękowania dla rodziców, czy piosenka na pierwszy taniec). Bardzo ważne, aby ktoś zdystansowany spojrzał realnym okiem i ocenił, gdyż to co nam, niedoświadczonym wydaje się dobre, nie zawsze się sprawdza na weselu. I tu zdajemy się na zespół z tak bogatym doświadczeniem scenicznym. Oczywiście zespół również zagrał biesiadne pieśni przy stołach a w poprawiny witał gości przed salą weselną.
Wybór repertuaru pozostawiliśmy zespołowi, mając do nich wielkie zaufanie. Wszelkie nasze życzenia, dedykacje były sukcesywnie wyśpiewane podczas wesela (kartę z dedykacjami dostarczyliśmy w dniu wesela, natomiast całą listę z piosenkami, które chcieliśmy aby były zagrane, a nie były na stronie internetowej zespołu, wysłaliśmy mailowo miesiąc wcześniej). Dzięki organizacji Pana Góreckiego wiedzieliśmy co o danej godzinie będzie się działo i mogliśmy się przygotować, np. do podziękowań dla Babć. Oczepiny trwały krótko, tak aby nie wybić gości z dobrej zabawy. Konkursy bardzo przyjemne i nie wulgarne w żaden sposób (co niestety bardzo często zdarza się na weselach).
Zespół The Flame robi krótkie przerwy, a podczas przerw puszcza przyjemną dla ucha muzykę. Dla nas bardzo ważne były wspólne zabawy, gdyż nie ma nic gorszego niż podział gości na gości panny młodej i pana młodego. Dzięki licznym zabawom, było bardzo dużo możliwości zapoznania się między sobą. Zabawy, co najważniejsze, łączyły ze sobą gości i „mieszały” rodziny między sobą.
I bardzo miła niespodzianka ze strony zespołu - popis perkusisty na bębnach. Wspaniała niespodzianka, którą nie tylko my młodzi byliśmy oczarowani, ale dosłownie wszyscy goście. Perkusista zrobił oszałamiające wrażenie na wszystkich. Przemiły akcent:)
Cena. Myślę, że kosztowna. 5000zł za wesele z poprawinami (zamawialiśmy zespół dwa lata temu więc nie wiem jak teraz cena się reguluje). Biorąc jednak pod uwagę to, że byle jakie zespoły biorą już w granicach 4000zł (przynajmniej w mojej okolicy – woj. łódzkie), myślę, że cena wydaje się jak najbardziej adekwatna do umiejętności. Na zespole jednak nie ma co oszczędzać, jest wiele innych rzeczy na czym można przyciąć koszty ale zespół jest kluczowym elementem wesela! Zespół składa się z czterech osób (w tym wokalista kobieta).
Podsumowując: Mogę poświadczyć z całą odpowiedzialnością za ten zespół. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z mężem, że tak pięknie oprawa muzyczna wyglądała podczas naszego wesela. Nie da się opisać szczęścia, gdy podczas tańców, tylko nieliczne osoby siedziały przy stole (te które niedomogły :) albo te które nie mogły ze względu na wiek czy urazy - ale to była naprawdę garstka ludzi). A zadowolenia gości, zachwalających tak wspaniały zespół, nie da opisać się słowami. Wszyscy dopytywali się nas, skąd jest ten zespół. Otóż z Pabianic drodzy państwo:) Dzięki zespołowi Pana Góreckiego goście wybawili się do samego rana i będą Nasze wesele wspominać w wielką radością. Jesteśmy bardzo wdzięczni za rzetelną pracą wykonaną podczas wesela, za pełen profesjonalizm, za tak piękną zabawę, za cenne wskazówki.
Dziękujemy za wszystko The Flame:) mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. A wszystkim szukającym profesjonalnego zespołu gorąco polecamy zespół Pana Góreckiego:) mam nadzieje, że w tych kilkunastu zdaniach niezdecydowanych udało mi się przekonać:) to jednak prawda, że instrumenty muzyczne w rękach zawodowych muzyków potrafią stworzyć prawdziwe cuda - niepowtarzalny show i niesamowitą atmosferę:)

Martyna i Czarek
Biernacice, 14.09.2013
 
 
MarOlka 

Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 03, 2014 6:58 pm   

Na naszym weselu i poprawinach w sali Agrotur w Pabianicach w sierpniu grał zespół The Flame. Zespół znalezliśmy za pośrednictwem Portalu Ślubnego chociaż kierowaliśmy się również poleceniem od naszych znajomych. Jesteśmy trochę zagonieni pracą, ale dostaliśmy niedawno film z wesela i obejrzelismy go sobie przypominając nasze wspaniałe między innymi dzięki zespołowi wesele. Zasłużyli na najwyższą ocenę i pochwały od nas i od naszych gości, którzy na końcu oklaskali zespół dziękując im za świetną zabawę. Szczególne podziękowania za piękny śpiew dostała Pani Magda najmłodsza w zespole. Pragniemy dodać, że wypełnili wszystkie nasze ustalenia, umówione zabawy i oczepiny jak również byli w dobrym kontakcie z kuchnią, dlatego nie było żadnych niedociagnięć. Na plus trzeba również zaliczyć to, że zespół opracował specjalnie dla nas dwa utwory, których nie mieli w repertuarze. Jeśli jeszcze dodamy, że z sali i konsumpcji również byliśmy bardzo zadowoleni, to daje cały obraz naszego szcęścia. Kończąc naszą opinię dziękujemy tą drogą zespołowi za uświetnienie naszego Najważniejszego Dnia - Ola i Marek.
 
 
weronika 1006 

Dołączyła: 26 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 05, 2015 12:27 pm   

My też jako kolejna szczęśliwa para nowożeńców (wesele było 17 stycznia) chcieliśmy pochwalić zespół The Flame i tą drogą podziękować im jeszcze raz za wspaniałe wesele, które między innymi dzięki nim było bardzo udane. Przeglądając zespoły na Ślubnym Portalu trafiliśmy na nich przypadkowo i od razu przypadli nam do gustu swoim trochę innym repertuarem i czystym, miłym współbrzmieniem głosów. Spotkanie z p.Wiesławem i fachowa rozmowa na temat przyszłego wesela utwierdziła nas w przekonaniu, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Ustaliliśmy nasze preferencje repertuarowe i oczepinowe, długość bloków tanecznych i przerw, oraz zabawy. Wszystkie ustalenia zostały przez zespół zrealizowane i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Goście jak zauważyliśmy brali wizytówki od zespołu, a mój kuzyn zamówił ich na swoje wesele w przyszłym roku. Jeszcze raz dziękujemy zespołowi i do zobaczenia na weselu w czerwcu u Marcina i Kasi - Jola i Zbyszek.
 
 
SebaKasia 

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 8:19 pm   

Serdecznie polecamy zespół Pana Wiesława - The Flame. Nasze wesele było 27.06.2015r. w Piemoncie, gdzie są dwie sale, jedna taneczna, druga z konsumpcją. Zespół poradził sobie w tej dość nietypowej sytuacji wręcz genialnie. Grali przy stołach, pięknie śpiewali, repertuar bardzo bogaty, świetne wykonanie. Goście bawili się wspaniale. Wszyscy nam dziękowali za wspaniałe wesele i cudowną zabawę. Wokale Pani i Pana bardzo dobre, Pani miała bardzo czysty głos, wpadający w ucho. Perkusista najlepszy na świecie :) Tak jak na początku polecamy w 100%
Żadnych kłopotów organizacyjnych nie było. Jesteśmy bardzo zadowolenie wraz z Rodzicami. Polecamy w całej rozciągłości. Dziękujemy za cudowne wesele - Sebastian z Kasią :)
 
 
Honoratka 

Dołączyła: 22 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 7:46 am   

Zespół The flame poznaliśmy w wakacje w ogródku piwnym w Łasku. Urzekający głos wokalistki, wybór utworów i gra pana Góreckiego zdecydowały o podjęciu decyzji wyboru orkiestry na nasze wesele :) Bez problemu uzgodnilismy wszystko.
Na weselu grali w kwartecie, na poprawinach w duecie. Zarówno pierwszy jak i drugi dzień wypadł doskonale. Ciekawy repertuar, profesjonalne podejście do pracy całego zespołu, niebanalne zabawy i konkursy w trakcie wesela rozbawialy naszych gości. My sami bawiliśmy się świetnie :lol:
Wszyscy goście dobrze wspominali nasze wesele i dziękowali za wspaniałą zabawę. Polecamy i pozdrawiamy.
Adam i Honorata :)
 
 
khpce 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Sro Cze 08, 2016 8:20 pm   The flame Pabianice

Witam,
chcielibyśmy się podzielić Naszą opinią na temat zespołu the Flame W. Górecki, który grał u nas na weselu w maju tego roku.
Otóż szeroki repertuar o którym usłyszeliśmy na pierwszym spotkaniu jak najbardziej miał odzwierciedlenie na parkiecie, praktycznie wszyscy bawili się (a średnia wieku była znacząca- jak to bywa na weselach ;) ). Zespół grał nowości jak i stare i lubiane utwory znanych wokalistów oraz moją zachciankę czyli utwór na życzenie :)
Konkursy ciekawe i duża ich różnorodność wyboru.
Przerwy między utworami nie były częste ale to dobrze bo nie chciało schodzić się z parkietu.

Nasze uznania dla wokalistki i Pana Wiesława, którzy dawali z siebie wszystko i potrafili zabawić wszystkich gości.
Goście po weselu chwalili zespół i narzekali na ból nóg a to dobry objaw ;)
Jednym słowem: polecamy :!:
 
 
Łukasz1985 

Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 8:01 pm   

Witam serdecznie!

Zespół The Flame zagrał na Naszym weselu 16.07.2016 r. w Łodzi. W opinii gości było to Najlepsze wesele na jakim byli! I jest to w dużej mierze zasługa zespołu The Flame. Byli rewelacyjni!!! :) :) :)
Zespół grał utwory o które prosiliśmy. Było dość szybkie tempo, dużo rock n rolla. Nie przeszkadzało to gościom, którzy byli w różnym wieku. Każdy bawił się doskonale :)
Zabawy weselne były dobrane przez zespół wyśmienicie. Spotkały się one z dużym entuzjazmem wśród uczestników zabaw. Było dużo śmiechu!!! :)
Oczywiście zespół nie trzymał się twardo repertuaru. Goście weselni mogli zamówić dowolną piosenkę z dedykacją. Zespół był bardzo sympatycznie nastawiony do Wszystkich gości.
Na Naszym weselu zespół The Flame wystąpił w kwartecie, z czego aż 3 osoby dawały swój popis wokalny :)
Poza tym kontakt z panem Wiesławem Góreckim przed weselem był WZOROWY! Spotkaliśmy się tylko raz w cztery oczy. Później nasze kontakty opierały się na telefonie i mailu - z uwagi na nasze miejsce zamieszkania (od paru lat mieszkamy w Poznaniu). Omawialiśmy wszystkie szczegóły dokładnie. Pan Wiesław zawsze odpisywał na moje maile bardzo szybko, również zawsze miał czas na rozmowę telefoniczną.
Podsumowując:
The Flame to ŚWIETNY zespół na wesele! :) Wraz z żoną polecamy go z całego serca! :)
 
 
annapr.87 

Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Paź 02, 2016 11:28 am   

Witamy wszystkich forumowiczów, ponieważ jest to nasz pierwszy post na tym portalu. Bardzo nam pomogły zawarte w nim informacje na różne tematy, a szczególnie informacje o zespołach muzycznych. Chcemy również wyrazić naszą opinie o wybranym dzięki temu zespole, którym był The Flame z Pabianic. Nasze niewielkie, bo na 60 osób wesele odbyło się w czerwcu 2016 r w Palomie w Pabianicach. Dziś właśnie obejrzeliśmy wideo z tej uroczystości i chcielibyśmy wyrazić nasze wielkie zadowolenie z obsługi muzycznej. Zespół grał długie bloki muzyczne, czasem nawet 40 min, a przerwy były bardzo krótkie. Doświetlali salę swoimi kolorowymi światłami, które tworzyły wspaniałe efekty wizualne. Ich różnorodny repertuar który grali bardzo gościom odpowiadał, bo parkiet cały czas był zajęty przez tańczących i to przez całe 10 godzin. Wszystkie utwory pięknie zaśpiewane na 2-3 głosy. Bardzo nam się podobały wiązanki złożone z różnych utworów powiązane tematycznie, czego nie mają inne zespoły których słuchaliśmy. Chcemy dodać, że nie wybieraliśmy utworów i daliśmy zespołowi wolną rękę. Były więc i nowości i nawet bardzo stare, ale piękne utwory. Ich wokalistka Magda ma piękny, czysty głos o miłej dla ucha barwie. Bawili się więc nawet nasi dziadkowie nie mówiąc już o naszych rodzicach. Mój tata, który także kiedyś grał w zespole zawodowym na gitarze, zagrał pięknie ustalony wcześniej zestaw pięciu utworów z solówkami, za który to występ dostali wielkie brawa od wszystkich gości. Ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni, chcemy tą drogą podziękować i polecić innym parom szukającym niezawodnego zespołu na swoje wesele. Dziękujemy The Flame - Ania i Sławek.
_________________
annapr.87
 
 
anka420 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2018 5:04 pm   

Witajcie, zespół The Flame wybraliśmy w zasadzie dzięki temu forum. Nie znaliśmy z Łodzi czy okolic żadnego zespołu dlatego szukaliśmy m.in. tutaj polecanych muzyków. Zależało nam na zespole, w którym nie śpiewa kobieta - do tej pory nie byłam na weselu, na którym gdy śpiewała dziewczyna to nie było na scenie rozgrywane jakieś talent show. Mężczyzna się nie afiszuje, nie wydziera, więc z góry wyeliminowaliśmy obecność kobiety. Za to musiał być saksofon. Pan Wiesiu Górecki napisał do mnie na forum z propozycją kwartetu męskiego na dzień naszego wesela na co po analizach się zgodziliśmy, tym bardziej, że wiele dobrych słów można o zespole przeczytać tu, a demo posłuchać na stronie internetowej zespołu. Jednak po spotkaniu z panem Wiesiem i po zapoznaniu się też z panią Magdą i jej głosem stwierdziliśmy równo, że zmieniamy decyzję i chcemy kobietę w zespole! :)

Zagrali u nas 3 czerwca 2017 r. i powiem tak: nie było osoby na weselu, która by nie zapytała, co to za zespół i skąd oni są, bo tak świetnie grają i zabawiają gości. :) Rzeczywiście, było super, pustego parkietu nie było ani razu, były za to zabawy, piosenki i nowe i stare, dla każdego coś przyjemnego dla ucha i rytmicznego do tańca. Oczepiny poprowadzone fajnie i sprawnie. Naszym zdaniem trochę za późno zespół wyszedł grać za stoły (było po 2 w nocy), ale znowu tyle było po drodze zabaw i atrakcji, że w sumie nie dziwota, że nie było czasu wcześniej.

Na poprawinach grał duet - pan Wiesiu i pani Magda. Goście się upierali, że chcą poprawiny na 14 (większość przyjezdnych z daleka, wcześniej mieli wracać do domu), a i tak poprzychodzili na 15-16, więc na początku leciała sama muzyka, a zabawa rozkręciła się oczywiście później i też do późna trwała.

Ponadto, jeśli chodzi o finanse, proponuję podpisać umowę zarówno z zespołem jak i resztą "załogi weselnej", czyli kucharką, kamerzystą, etc. jak najszybciej po dokonaniu rezerwacji terminu, żeby wszystko było jasne. Unikniecie niepotrzebnych nieporozumień i stresów. :) Pamiętajcie o dograniu wszelkich szczegółów takich jak ustalenie odpowiedniego momentu na życzenia i prezenty od gości czy podziękowanie dla rodziców.

Podsumowując - polecamy zespół The Flame - jeśli szukacie zespołu na swoje wesele to będzie to trafny wybór!!

Z tego miejsca dziękujemy całemu kwartetowi za świetną imprezę!! :) Było to niezapomniane przeżycie - ja chcę jeszcze raz!! :D :D :D
_________________
Anna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl