Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile godzin śpicie?
Autor Wiadomość
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 6:20 pm   Ile godzin śpicie?

Mam do was pytanie: ile godzin snu na dobę wam wystarcza?
Ja zawsze spałam około 7, czasem 8u, czasem mniej ale średnio ok 7u.
Obecnie od prawie 3 tygodni jestem zmuszona wstawać o 5 rano (jeszcze nie tak dawno wstawanie o tak zwariowanej porze wydawało mi się czystą abstrakcją, rzeczą niemożliwą po prostu ale jak trzeba to trzeba :( ) Chodze spać o 23 co mnie dobija bo to dla mnie za wcześnie jakoś (strasznie lubię wieczory i nie lubię tak wcześnie chodzić spać), śpię - jak łatwo policzyć - 6 h... No i czuję że czasami przydałoby sie jednak pospać tę godzinkę dłużej. Wczoraj jak wróciłam z pracy to padłam.
Jak jest z wami?
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 6:45 pm   

Jestem śpiocham do potęgi. Najchętniej bym spała 8-10 h na dobę :) Jestem typową "sową".Uwielbiam w nocy siedziec nwet do 2-3 rano, a za to nienawidzę rano wstawać nawet po przespanej całej nocy.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 7:00 pm   

Generalnie zawsze wystarczało mi 7-8 godzin na dobę. W okresie kiedy wstawałam o 5.30 rano na zajęcia po prostu chodziłam spac o 22 i tyle, choć nawet po tych 7 godzinach zdarzało mi się padac na twarz wieczorem :) Teraz chodzę spac koło 23 i śpię do 10, razadko do 11 (z 1,5 godzinną przerwą) więc w zasadzie śpię tyle samo :) I to mi wystarcza, no ale w tej chwili nie uczę się, nie pracuję (co najwyżej jako kóra domufka :hyhy: )
_________________

 
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 9:32 pm   

Ja im starsza to spie coraz dłuzej a powinnam coraz krocej bo wybieram sie do pracy i wtedy skonczy mi sie dlugie leniuchowanie bo czas bedzei gonił. Aaa pamietam czasy kiedy chodzilam na dyskoteki i szalalam na parkiecie do 5 po czym wrocilam do domku przespalam sie do 9 i wstawalam wypoczęta :znudzony: Teraz kazda impreza nocna too dwa dni dochodzenia do siebie hehe a tu w perspektywie wesele mnei czeka :hyhy: Chyba zaczne z tydzien przed co noc na impreze chodzić zeby mi sei organizm przyzwyczaił hehe
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 9:54 pm   

Ile sie da od 5 do 12 :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 9:57 pm   

Nie dłużej niż 5-6 godzin.
Zazwyczaj chodzę spać po północy - wstaję 6-7.
Tyle mi wystarcza, żeby zregenerować siły i poczuć się wypoczętą :)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 10:15 am   

Juz od bardzo wielu lat nigdy jakos nie udawalo sie dluzej niz 5 godzin dziennie max. Tutaj w Londynie odbijam sobie za wszystkie czasy, przynajmniej w ciagu tygodnia, w weekendy bywa roznie. Zostal mi jeszcze miesiac, wiec spie ile sie da. Zazwyczaj 8 godzin dziennie, czasem nawet 9. czuje, ze to troche za dlugo, ale wiem, ze niedlugo wszystko znow wroci "do normy". Szkoda tylko, ze nie da sie wyspac na zapas :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 10:20 am   

z obliczeń wyszło mi, że ok. 7 godzin. oczywiście potrafię i więcej i mniej, ale 7 to takie optimum.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 10:22 am   

A ja śpie po 8 - 9 godz. też czasami mniej a czasami więcej
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 11:08 am   Re: Ile godzin śpicie?

strawberrytea napisał/a:
Mam do was pytanie: ile godzin snu na dobę wam wystarcza?
Ja zawsze spałam około 7, czasem 8u, czasem mniej ale średnio ok 7u.
Obecnie od prawie 3 tygodni jestem zmuszona wstawać o 5 rano (jeszcze nie tak dawno wstawanie o tak zwariowanej porze wydawało mi się czystą abstrakcją, rzeczą niemożliwą po prostu ale jak trzeba to trzeba :( ) Chodze spać o 23 co mnie dobija bo to dla mnie za wcześnie jakoś (strasznie lubię wieczory i nie lubię tak wcześnie chodzić spać), śpię - jak łatwo policzyć - 6 h... No i czuję że czasami przydałoby sie jednak pospać tę godzinkę dłużej. Wczoraj jak wróciłam z pracy to padłam.
Jak jest z wami?


Przypomina mi to moją sytuację z przed ciąży.Dokładnie tak samo wstawałam do pracy o 5.00 wracałam o 20.00, kąpiel kolacja i tak schodziło do 23.00.

Teraz kładę się spać o 23.00, w nocy mam kilka pobudek na karmienie :) a na dobre wstaję z łóżka o 7.00 czasem 8.00 to zależy o której Krzyś robi koncert w łóżeczku oznajmiając że się wyspał. ;)
_________________

 
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 3:43 pm   

Zazwyczaj 5-6 godzin i wciąż za MAAAAŁOOOO :(
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 4:24 pm   

SPIE OKOLO 6-7 GODZIN ale marzy mi sie leniwy weekend w łóżku, zebym mogla spać 24 h/24h. jestem juz baaardzo zmęczona praca-dom-praca-dom i tak w kółko.
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 8:05 pm   

ja spie ostatnio jakies 8 i zaczyna mnie to denerwować bo tyle sie godzin traci, jak bym tak chciała jak np moi rodzice co spią po 4-5 godzin i sie sami budza bo sa wypoczeci
_________________
Hanusia



 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 8:12 pm   Re: Ile godzin śpicie?

mischelle22 napisał/a:
Przypomina mi to moją sytuację z przed ciąży.Dokładnie tak samo wstawałam do pracy o 5.00 wracałam o 20.00, kąpiel kolacja i tak schodziło do 23.00.

Ja na szczęście idąc na 7.00 (muszę wstać o tej znienawidzonej 5.00-5.15) kończę o 15.00 i jestem w domku o 16.00 także kawał dnia przede mną :) Dobrze że już weekend Jutro sobie pośpię :rotfl: [/b]
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 9:23 pm   

Nie potrzebuję długiego snu, ale wolę kłaść się późno i późno wstawać - 3-4 rano to dla mnie nic nienormalnego, a pobudka ok. 9 byłaby optymalna :)

Zazwyczaj kładę się ok. 1-2 i wstaję przed 8 - czyli niecałe 7 godzin.
_________________
chez alma |
 
 
puella 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 19
Skąd: Toruń/Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 9:42 pm   

Wstaje o 7, a klade sie.. roznie.. czasem o 22-23, ale ostatnio czesto po 24.. Kiedys musialam spac przynajmniej 8 h, teraz wystarcza mi 7 :)
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:00 pm   

Zwykle kladę się spać ok.23,24 i jak idę do pracy wstaję po 6-ej,ale jak nie idę po 8-ej i to najbardziej mi odpowiada :D
_________________
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:08 pm   

Chodzę spać ok.24, wstaję o 8. Muszę przyznać, że lubię spać i potrzebuję dużo snu. Zazdroszczę trochę ludziom, którym wystarczy 4-5 godzin snu i są wypoczęci...
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:11 pm   

Coraz mniej .... coraz mniej ....

Sen ograniczam do niezbędnego minimum, tak by nie szkodzić organizmowi ani swojej wydajności. A ograniczam z powodu licznych planów i zobowiązań, którym chcę podołać. Dobra organizacja czasu a przede wszystkim planowanie... Coraz mniej... coraz mniej snu :niepewny:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:40 am   

Wczoraj, a wlasciwie dzisiaj wrocilismy do domu o 3 rano, spac poszlismy przed 4. Pobudka o 7. Czy ktos moze sobie wyobrazic jak ja sie dzisiaj czuje ? :przestraszony:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Anisthea 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:48 am   

Fifth- ja sobie mogę wyobrazić... siedziałam do prawie 6-stej na forum... aż luby po mnie przyszedł zaspany i do łóżeczka zaciągnął, przytulił i usnął taki przytulony... ja spać nie mogłam... nie wiem ile jeszcze, ale jak usnęłam, tak obudził mnie domofon: listonosz przed 10-tą... więc siedzę teraz, oczy na zapałki i próbuję poczytać troszkę jeszcze... bo przecież jak się położę jeszcze lulu, to w nocy znowu spać nie będę mogła :(
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:52 am   

Dlatego ja sie bardzo ciesze, ze dzielnie trzymamy sie naszej zasady - w domu, po pracy zero internetu, komputer tylko do celow muzycznych i filmowych. :-) Ale za 18 dni wracam, az sie boje co to bedzie ;-) Jesli znow zaczne grac w literaki, bede cierpiec na chroniczne niedospanie....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 11:22 am   

Ja ostatnio sypiam w tym rytmie - kładę się około północy, czasem trochę wcześniej, potem o 1 i 3 pobudka i odwiedziny w WC, czasem posprzątać po Vindze, po każdej pobudce przewracam się 15 minut, o 5 pobudka, bo Vinga się budzi i chce się bawić, najpier oczywiście nasiusia i zrobi kupkę :) Jak mi się uda uspokoić psa, to Mefiu wstaje i zajmuję sie śniadaniem i wyprawieniem go do pracy, o 7.20 padam do łóżka i śpię do 10-11, z jedną przerwą na WC i zabawe z psem :) Razem około 7 godzin :) Mniej nie mogę, bo potem to do niczego niezdatna jestem :)
_________________

 
 
 
Anisthea 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 11:29 am   

Pusiak, chciałabym sobie spać te 7 godzin... mogę nawet po psiaku sprzątać :D bo naprawdę kiepsko się dziś czuję, a na 17-stą muszę:
tryskać humorem,
pięknie wyglądać
prowadzić w miarę inteligentne rozmowy

czemu? luby sobie wymyślił spotkanie z kumplami po pracy (ja oczywiście wolałabym, żeby on sam na takie spotkania chodził, bo ja i tak nei mam pojęcia o czym oni rozmawiają...ach ci informatycy... i w sumie tylko z dwoma jego kumplami mam o czym rozmawiać- sztuka, muzyka, film, książki, i oczywiście... gry :D a reszta kumpli mówi w zasadzie w niezrozumiałym dla mnie języku...)


jak ja mam osiągnąć efekt oszałamiającej laski, kiedy powieki mi będa opadać... a wywinąć się nie mam jak, bo jeśli ja nie pójdę, to luby też nie :/ a nie chcę wyjść na zimną "samicę psa" przed jego kumplami- że niby nie pozwolę mu iść na spotkanie :/

chyba do neigo zadzwonię jeszcze jak będzie miał przerwę w pracy i mu wytłumaczę sytuację... mam nadzieję, że zrozumie i pójdzie sam na spotkanko :)
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 12:24 pm   

Ja jestem wielkim śpiochem. Potrzebuję dużo snu - jak się nie wyśpię to jestem "nie do życia" :) Ale trzeba codziennie wstawać do pracy, więc pospać mogę jedynie w weekend :(
Ostatnio zmieniony przez Gabro Czw Paź 25, 2007 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 12:15 am   

kocham spać, jesli to możliwe to śpię po 8-9 godzin, jednakże do wyspania się wsytarcza mi około 6 godzinek
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:48 am   

I jak kocham spać :) od zawsze byłam wielkim śpiochem. Ale niewiele mam okazji do leniuchowania np do 10.00 :(
M pracuje na różne zmiany, więc jak pracuje na popołudnia to czekam na niego do 23.00,idziemy spać ok 1.00, a rano o 6.00 pobudka, bo ja mam dość daleko do swojej pracy; znowu jak idzie na 6.00 wstaję z nim o 5.00 (bo muszę zamknąć pieska,by mi nie pogryzł męża - pies jest już stary i nie zaakceptował nowego domownika) i o leniuchowaniu nie ma mowy. W każdą sobotę do pracy a co druga niedziela zajęcia...także okazji do późnego leżenia w łóżku mam niewiele. Generalnie sypiam po 6-7 godzinek.
_________________


 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:51 am   

Generalnie jestem śpiochem, gdzie na moment pezyłoże głowę tam usnę. Ale w praktyce sypiam krótko. Tylko w weekand czasmi sobie pofolguję (i nieraz na urlopie).
_________________
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 5:41 pm   

?pię z reguły około 7 godzin, no chyba, że mam coś do zrobienia to siedzę całymi nocami (bo najlepiej pracuje mi się w nocy tzn mam na myśli pisanie prac, naukę itp) :)
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 6:17 pm   

Ja zawsze sypiałam sporo natomiast teraz spie ok 5 godzin. Pracuje od 4.00 rano więc wstaje o 3.00 ale szkoda mi sie kłaść o 20.00 czy 21.00. Zazwyczaj jednak siedze do jakiejś 22.00 czasami 23.00.
Co którys tam dzień zdrrzemna sie po powrocie godzinke i tyle :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl