Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni na kurs przyspieszony (weekendowy)
Autor Wiadomość
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 8:57 pm   Chętni na kurs przyspieszony (weekendowy)

Osobę organizującą kurs weekendowy proszę o napisanie ogŁoszenia w tym wątku z podaniem szczegóŁów kursu (w tym daty) natomiast osoby zainteresowane proszę o zgŁaszanie uczestnictwa na prv do organizatora.
Sajonara6


Zbieramy grupę na przyspieszony kurs nauk przedmałżeńskich. Generalnie nie chcą już takich kursów organizować, ale jeśli zbierzemy kilka par może nam się uda odbyć taki kurs. Wiadomo, że jest to spora oszczędność czasu, więc jeśli są chętni to dajcie znać i będziemy się umawiać co i jak! :)
Pozdrowionka
:wedding:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sro Gru 12, 2007 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:06 pm   

Hej,
a czy termin jest do ustalenia? My bylibysmy BARDZO chetni jesli bylaby mozliwosc odbycia takiego kursu w weekend 15-16 grudnia. Wtedy przyjedziemy do kraju i to bym nam strasznie ulatwilo sprawe.
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:14 pm   Re: Chętni na kurs przyspieszony (weekendowy)

SYLWECZKA napisał/a:
Zbieramy grupę na przyspieszony kurs nauk przedmałżeńskich. Generalnie nie chcą już takich kursów organizować, ale jeśli zbierzemy kilka par może nam się uda odbyć taki kurs. Wiadomo, że jest to spora oszczędność czasu, więc jeśli są chętni to dajcie znać i będziemy się umawiać co i jak! :)
Pozdrowionka
:wedding:


Oczywiście Tenorka (w komplecie z Myheaven) dopisują się koniecznie do listy. Interesuje nas termin do lutego 2008, potem juz będzie dla nas za późno na organizowanie sobie nauk. Miejmy nadzieję, że się uda :)

Czekamy na następnych zainteresowanych!
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:15 pm   

Czyli 3 pary już są :)

:wedding:
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:16 pm   

A ile par powinno sie uzbierac?
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:20 pm   

Jeśli chodzi o Sienkiewicza 60 to tam dotąd była możliwość zrobienia kursu dla minimum 4 par. Jeśli zgłosi się jeszcze jedna para mogę w naszym imieniu pójść do katechety, który przyjmował zgłoszenia i poinformował mnie, że oficjalnie już nauk weekendowych nie ma. Jeśli się okaże, że jest już zorganizowana grupa może podejmie to wyzwanie. Ale wszystko zależy od nas. Mnie termin 15-16 grudnia też odpowiada.

Moja sugestia jest taka, aby następni zainteresowani też pisali czy odpowiada im ten termin a jeśli nie ten to jaki.
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:28 pm   

Nam termin 15-16 grudnia również odpowiada ;)
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:31 pm   

No to wystarczy jeszcze jedna para i moge spac spokojnie :)
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:38 pm   

Teoretycznie tak, chociaż przed tym spokojnym snem pomodliłabym się o chęć współpracy dla katechety, który ma się zgodzić na nasz tajny plan ;)
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:35 pm   

Hmm, pewnie masz racje :)
My mamy taka sytuacje, ze przyjezdzamy na dwa tygodnie na swieta i jesli sie nie uda w tym czasie tego zalatwic, to bedziemy rozmawiac o naszej sytuacji z ksiedzem, ktory ma nam udzielic slubu. I licze, ze zgodzi sie zaliczyc nam nauki na podstawie swiadectwa z liceum.
Jak bedziecie rozmawiac z katecheta mozecie powiedziec o naszej sytuacji, moze go to troche przekona ;)
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 12:55 am   

A ja mam pytanie za 100 punktów w takim razie.. Czy można przystąpić do takiego kursu nie mając jeszcze bierzmowania? ( Czyli czy można to zrobić w odwrotnej kolejności, najpierw nauki, a później bierzmowanie ? )
Ja niestety z przyczyn losowych wcześniej nie mogłam.. :( Jeśli można tez byłabym zainteresowana.. :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 10:41 pm   

Tenorka może zapytasz czy można ukończyć kurs przedmałżeński przed bierzmowaniem?
Ale potrzebujemy jeszcze przynajmniej jedną parę!!! :)
Nie ma chętnych??? Wszyscy już mają ten kurs za sobą??? ;)
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 6:05 pm   

Ja tez nie mam bierzmowania...ale nam ksiadz powiedzial ze za nauki przedmalzenskie uzna mam swiadectwo maturalne (powaznie!!tez bylam w szoku!) o twierdzi ze inni wymyslaja zeby takie cos organizowac skoro nauki przedmalzenskie byly w LO i nawet jak jedna z osob ma to taki kurs tez uzna?!Moze najpierw pogadacie z ksiedzem?? Mam nadzieje ze ten moj nie ma sklerozy ;p heh
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Efka 

Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:29 pm   

Właśnie szukałam newsów na temat nauk weekendowych i szczęśliwie trafiłam na to forum. Jesteśmy (ja + Radek) również bardzo chętni na nauki przedmałżeńskie w skondensowanej formie. Jako że Radek pochodzi z Łodzi, takie nauki byłyby nam bardzo na rękę. Termin 15-16 grudnia jak najbardziej nam odpowiada. Mam nadzieję, że się uda :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:38 pm   

Super!Te minimum 4 pary mamy! Oczywiście im więcej tym lepiej, więc czekamy nadal na chętnych! :)
oleczkaaa w jakiej parafii tak fajnie macie??? wyjątkowo wyluzoany ksiądz Wam sie chyba trafił ;)
:wedding:
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:44 pm   

Mi sie przypomnialo, ze jak moja mama rozmawiala z ksiedzem u nas to tez powiedzial, ze zaliczy nam nauki przedmalzenskie na podstawie swiadectw z liceum. Tylko, ze my gdzies posialismy te kartki o ukonczeniu kursu :roll: , a boje sie ze samo swiadestwo maturalne moze nie wystarczyc - w koncu ile mozna pojsc komus na reke?
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:48 pm   

W takim razie aka musicie wybrać sie do księdza, żeby sie upewnić! ;)
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:55 pm   

Tak by bylo najlepiej. ale nas nie ma w kraju i wszystko sie komplikuje :(
Jak bylismy we wrzesniu na tydzien to nie zdazylismy, a teraz bedziemy dopiero na swieta.
A dodatkowo nie jestesmy na 100% przekonani czy chcemy w mojej parafii, bo ona sie dopiero buduje i cos mi sie widzi ze do maja nie zacznie ladnie wygladac. A jakbysmy chcieli zmienic kosciol to inny ksiadz moze nie byc taki wyrozumialy... dlatego chcemy te nauki jednak odbyc.
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:59 pm   

a no tak Wy daleko jesteście :) W takim razie faktycznie lepiej będzie jak będziecie mieli ten kurs z głowy, wtedy bez różnicy w jakiej parafii ślub weźmiecie! :)
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 11:02 am   

To jest kościół św Doroty w Mileszkach ;) fajny ksiadz w sumie :) tylko nie powiedzialam mu ze musimy w tym roku bierzmowanie dopiero zrobic (ja, moj przyszly i moja swiadkowa). Ale nauki bede miala za soba ;) pozdrawiam i powodzenia :)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 10:34 pm   Re: Chętni na kurs przyspieszony (weekendowy)

SYLWECZKA napisał/a:
Zbieramy grupę na przyspieszony kurs nauk przedmałżeńskich. ... więc jeśli są chętni to dajcie znać :wedding:


Jeśli wolne miejsca jeszcze są to my się też piszemy na termin 15-16.12.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 10:49 pm   

Tenorka czekamy jeszcze??? Czy wszyscy zgłoszeni mają Ci przesłać imiona i nazwiska na PW żebyś miała konkret do przekonywania katechety!
:wedding:
_________________
 
 
@@@MILKA@@@ 

Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 6:47 pm   

Do kiedy trzeba sie zdecydować na ten kurs?? Bo być może moja siostra też będzie chciała sie dopisać, będą wtedy w kraju, ale jeszcze muszę zapytać!
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 10:45 pm   Re: Chętni na kurs przyspieszony (weekendowy)

SYLWECZKA napisał/a:
Zbieramy grupę na przyspieszony kurs nauk przedmałżeńskich. Generalnie nie chcą już takich kursów organizować, ale jeśli zbierzemy kilka par może nam się uda odbyć taki kurs. Wiadomo, że jest to spora oszczędność czasu, więc jeśli są chętni to dajcie znać i będziemy się umawiać co i jak! :)
Pozdrowionka
:wedding:


Już pisałam do Sylweczki na priv w sprawie tych nauk (Ps. Czekam na odpowiedź:) ).
Wstępnie jesteśmy strasznie zainteresowani, pracuję poza Łodzią i nie ma szan bym w tygodniu wyrobiła się na jakąkolwiek godzinę :)
Termin nam jak najbardziej odpowiada, czy już wiadomo w jakich godzinach by się one odbywały?
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 2:48 pm   

Witam po dość długiej nieobecności.
Niestety zmogła mnie choroba i nie logowałam się - mam nadzieję, że mi to wybaczycie.


Jeśli chodzi o zgłoszenia na ten kurs, o zorganizowanie którego pójdę prosić, to prześlijcie do mnie w prywatnych wiadomościach imiona i nazwiska, nr telefonu kontaktowego oraz info o tym komu brakuje bierzmowania, jak najszybciej się da. Zbiorę te informacje i porozmawiam z katechetą. Mam nadzieję, że uda się nam dogadać. Spytam o kwestię bierzmowania, ale jeśli mnie pamięć nie myli to raczej nie trzeba mieć bierzmowania, żeby rozpocząć nauki. I tak nie zostaniecie dopuszczeni do sakramentu małżeństwa bez bierzmowania a nauka to tylko nauka, więc nie sądzę, żeby były z tym problemy. W razie czego napiszcie komu brakuje tego sakramentu to szczegółowo spytam.

Tymczasem czekam na zgłoszenia, żebym mogła przedstawić konkretne informacje i żeby potraktowano nas poważnie.


Pozdrawiam,

Tenorka
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 4:53 pm   

No to wszystko jasne!
Przesłałam Ci już nasze dane!
Cieszę sie z Twojego powrotu do zdrowia!
Daj znać kiedy wybierasz sie do tego katechety!
Pozdrowionka :)
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 5:32 pm   

Dzwoniłam dzisiaj do kancelarii i osoba obsługująca nauki przedmałżeńskie jest obecna tylko w środy po południu. Zatem w grę wchodzi tylko środa. Jeśli żadne zdarzenie losowe nie zatrzyma mnie w drodze powinnam już w tym tygodniu dać znać czy się udało.

Zatem przysyłajcie swoje dane i trzymajcie kciuki...
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 10:48 pm   

Tym razem dostałam. Jutro po południu wypiszę nicki osób, od których dostałam dane, aby pozostali mogli to uzupełnić - najlepiej mailem, bo od wczoraj te prywatne wiadomości chodzą naprawdę bardzo powoli a jak już idą to wysyłają się po kilka razy :/


Tymczasem dobrej nocy wszystkim - lecę, bo rano do pracy a potem znowu do szkoły ;(


Buziaki od Tenorki i Myheaven :*
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 8:21 pm   

Poniżej spełniam wczorajszą obietnicę - wypisuję nicki osób, których dane (imiona, nazwiska oraz telefon kontaktowy) do mnie dotarły:
SYLWECZKA
AKA
EFKA
OWIECZKA
AGS
TENORKA (rzecz jasna ;) )

Pozostałym wysłałam informacje na prywatne skrzynki, żeby uzupełniły dane. Oczywiście nie znaczy to, że jak ktoś nie zdąży dosłać brakujących informacji to nie zostanie dopisany do listy. Oczywiście spytam, czy jest jakaś maksymalna liczba osób powyżej której nie będzie można przeprowadzić takich nauk, ale mam nadzieję, że nie będą stawiać przed nami limitów.

A TERAZ APEL DO WSZYSTKICH:
wstrzymujemy do jutra wieczorem oddech, mocno zaciskamy kciuki i modlimy się o przychylne rozpatrzenie naszego szlachetnego wniosku ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sty 28, 2008 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 9:38 pm   

Tenorka jak tam Twoja misja? Udało Ci sie coś załatwić? Czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie :)
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:35 pm   

Witajcie - ja tylko na momencik dzisiaj.

Kto wstrzymywał oddech niech już wciągnie powietrze (nie dusić mi się po kątach !! ), kto kciuki ściskał niech już puści, bo pewnie zsiniały i rozmasować trzeba a Ci co się modlili niech dalej to robią, wszak intencji Ci u nas dostatek ;)

UDAŁO SI? :) KURS 15-16.12.2007 ODB?DZIE SI? (POD PEWNYMI WARUNKAMI)- SZCZEGÓŁY W DNIU JUTRZEJSZYM

Pozdrawiam,

Tenorka

PS Brak bierzmowania nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w naukach przedmałżeńskich
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 8:34 pm   

Kochani - ubierajcie się ciepło, bo skończycie jak ja - z gorączką w łóżku :oops:
Uzupełniam obiecane warunki kursu:

Termin: 15-16.12.2007
Godziny spotkań: 15.grudnia - od 08:30 do 17:00 (jest przewidziana przerwa)
16.grudnia - od 09:00 do 13:00
Podręcznik: nie jest wymagany
Opłata: osoby, które mają zaświadczenie ze szkoły średniej i potrzebują tylko tzw. poradnictwa rodzinnego - koszt 20,00 PLN od osoby
pozostali - którzy w ogóle nie uczestniczyli w naukach - koszt 40,00 PLN od osoby

A teraz UWAGA !!
Ze względu na to, że kurs może się odbyć przy minimum 5 parach potrzebujemy jakiejś gwarancji, że przynajmniej tych 5 par się pojawi. W związku z tym osoby zainteresowane (może być tylko 1 osoba z zainteresowanej pary lub też jakiś ich przedstawiciel) proszone są o wpłacenie należności za kurs dnia 28.listopada o godzinie 17:30 (w przyszłą środę) w miejscu gdzie będzie się odbywał kurs, tj przy Kościele Ojców Jezuitów, ul. Sienkiewicza 60 (wchodzimy na teren kościoła od strony ul. Sienkiewicza i po prawej stronie idziemy wgłąb podwórka do samego końca budynków przy kościele)

Dzięki temu spotkaniu my wszyscy będziemy mieli pewność, że motywacja jest wystarczająco duża i że mamy po co przychodzić dnia 15 grudnia na kurs. Jeśli 28.listopada nie zbierze się nas przynajmniej 5 par kurs zostanie odwołany :(
Jeśli natomiast zainteresowanie będzie zbyt duże, tj przekroczy 12 par, osoby, które nie dostaną się na listę będą mogły utworzyć swoją własną, kolejną grupę umawiając się z panem katechetą na inny termin - jest to tak sympatyczny człowiek, że nie sądzę, aby robił komukolwiek trudności.


Z mojej strony to wszystko - spotykamy się 28.11 o 17:30 na ul. Sienkiewicza 60 a w razie pytań piszcie do mnie na maila.


Pozdrawiam,

Tenorka
_________________
 
 
Ukcia 

Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź & Sopot
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 11:01 pm   

Witam Was Serdecznie!
Mailowałam dziś z Tenorką, bo jestem chętna na dołączenie! W środę na 99% stawię się na Sienkiewicza , badź wyśle mojego K.
Bardzo nam termin odpowiada, a jesli jakimś cudem zjawiło się by więcej niż 12 par to liczę , że uda się stworzyć następną grupę....
No nic jestem dobrej myśli i świetnie, że są jeszcze takie osoby na świecie jak Tenorka i przy okazji swojej sprawy pomagają innym! :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 8:16 pm   

no niewątpliwie Tenorka to dobra dziewczyna i bardzo nam pomaga :)
Póki co potwierdziło swoją obecność jedynie 5 par, więc spokojnie sie załapiecie ;)
_________________
 
 
EwelinaKrzys 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 28
Skąd: Łodz
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 8:37 pm   

Ja mam pytanie o zaświadczenie z poradnictwa rodzinnego, aby takie uzyskać ile muszę odbyć godzin kursu? wiem tylko ze mam dostarczyc takie zaswiadfczenie lae nic więcej na ten temat nie wiem.
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 8:45 pm   

ja zadawałam już to pytanie i Tenorka odpowiedziała :)

Tenorka napisał/a:

Opłata: osoby, które mają zaświadczenie ze szkoły średniej i potrzebują tylko tzw. poradnictwa rodzinnego - koszt 20,00 PLN od osoby
pozostali - którzy w ogóle nie uczestniczyli w naukach - koszt 40,00 PLN od osoby
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 12:50 am   

Wiesz Sylweczka, mnie sie wydaje, ze ewelina pytala o to, czy jesli ma zaswiadczenie o naukach przemalzenskich, to czy musi byc na calym kursie, czy np poradnictwo bedzie na pierwszych paru godzinach i potem bedzie mogla sie urwac.
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 9:01 am   

aka napisał/a:
Wiesz Sylweczka, mnie sie wydaje, ze ewelina pytala o to, czy jesli ma zaswiadczenie o naukach przemalzenskich, to czy musi byc na calym kursie, czy np poradnictwo bedzie na pierwszych paru godzinach i potem bedzie mogla sie urwac.

Hej - jeśli chodzi o to jaką część kursu zajmie poradnictwo to nie wiem. Proponuję przyjść w środę o 17:30 i spytać już samego katechetę. Mam wrażenie, że tematy będą się przeplatały i dlatego kurs jest połączony z poradnictwem. Jeśli będziecie chcieli zebrać grupę na temat samego poradnictwa to nie widzę przeszkód, żebyście się zorganizowali w innym terminie. Tak czy inaczej kwestia jest jeszcze nierozstrzygnięta i najistotniejsza będzie w tym przypadku opinia pana katechety (tak sądzę)
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 11:44 pm   

SYLWECZKA napisał/a:
Udało się!!! Nasz kurs się odbędzie! :) :) :)


Obawiałyśmy się o frekwencję, a tu proszę 11 par:)

Jeszcze raz dziękujemy Tenorko :)

Do zobaczenia za 2,5 tygodnia.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 8:54 am   :)

Super, Wielkie dzieki dla Ciebie Tenorka za zorganizowanie tego wszystkiego!
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 8:44 am   przedwczorajsze spotkanie

Na przedwczorajszym spotkaniu wplacilismy Tenorce pieniazki, ona przekazala je odpowiedniej osobie i tyle. Ah no i umowilismy sie jeszcze na spotkanie na sobote (juz na nauki).
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 10:35 am   

Czyli niedużo się działo ... ale i tak warto wiedzieć :)
_________________
 
 
Magdaa 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Gru 01, 2007 3:06 pm   

Kurcze... Za późno dotarłam do tego wątku:( My też jesteśmy bardzo zainteresowani.
Wiecie może czy zebrało się już 12 par, czy może jest szansa, że jeszcze uda nam się dopisać
jeszcze na 15-16 grudnia?
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 7:36 pm   

Magdaa - jeszcze nie na pewno, ale istnieje szansa, że my nie będziemy musieli odbyć dodatkowych nauk i ksiądz nam zaliczy na podstawie zaświadczenia z liceum. Jeżeli tak by się udało to wtedy mogę odstąpić Ci nasze miejsce.

Jak będe już wiedziała na 100% to dam znać :)
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 2:43 pm   

Witajcie,
przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim bardzo za frekwencję i za ciepłe słowa a najbardziej chyba Sylweczce, że założyła ten temat, bo ja jeszcze wówczas byłam raczkującym uczestnikiem forum i to dzięki Jej inwencji powstał ten temat i udało się skoordynować działania przy tworzeniu grupy.

Fakt - zgłosiło się 11 par i na tylu bym poprzestała, dlatego, że trudno będzie ogarnąć sytuację, gdyby na to ostatnie miejsce w sobotę nagle zaczęły się zgłaszać jakieś niezmierzone zastępy narzeczonych spragnionych nauk. Mam zatem propozycję dla tych, którzy dopiero teraz docierają do tego wątku i żałują, że nie zdążyli się dopisać, aby skrzyknęli się tak jak my i po prostu poszli z prośbą do tego pana katechety z gotową propozycją (konkretny termin i zadeklarowana lista osób) i spytali czy i dla nich nie zgodziłby się zorganizować takiego kursu..... Nie sądzę, żeby odmówił - to bardzo sympatyczny człowiek.


Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i dziękuję, że dzięki Wam będziemy mogli razem z moim narzeczonym odbyć nauki w trybie weekendowym - gdyby nie Wy nie mielibyśmy takiej możliwości.


Kochani - przypominam - spotykamy się tuż przed 09tą rano 15.12.2007


Pozdrawiam i do zobaczenia :)
_________________
 
 
HATHORIA 

Wiek: 43
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 12:16 pm   

Witam Wszystkich !!Chciałabym sie dowiedzieć jak te kursy są organizowane na sienkiewicza 60 czy co jakiś czas czy trzeba pogadać z tym katechetą i kiedy można go złapać

[ Dodano: Pon Gru 10, 2007 12:21 pm ]
I mam tak ogromną prośbe do tych co by chcieli uczestniczyć w tym kursie żeby pisali to jakoś tą sprawę załatwimy jak zrobiła to grupa która ten kurs odbędzie w tym tygodniu :) :)
_________________
Agnieszka
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 1:42 pm   

HATHORIA napisał/a:
Witam Wszystkich !!Chciałabym sie dowiedzieć jak te kursy są organizowane na sienkiewicza 60 czy co jakiś czas czy trzeba pogadać z tym katechetą i kiedy można go złapać

[ Dodano: Pon Gru 10, 2007 12:21 pm ]
I mam tak ogromną prośbe do tych co by chcieli uczestniczyć w tym kursie żeby pisali to jakoś tą sprawę załatwimy jak zrobiła to grupa która ten kurs odbędzie w tym tygodniu :) :)



Hej,
kursy nie są standardowo organizowane przez tą parafię zatem trzeba się troszkę postarać o zorganizowanie nauk. Szczegóły przekażę w mailu. Wg mnie łatwiej będzie się zorganizować zakładając nowy temat.


Pozdrawiam,

Tenorka vel Marta :)
_________________
 
 
HATHORIA 

Wiek: 43
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 10:51 pm   Nauki przedmałżeńskie w 2 dni

Witam Wszystkich zainteresowanych!!Jest możliwość zrobienia kursu w 2 dni sobotę i niedzielę na Sienkiewicza 60 trzeba tylko zebrać minimum 5 par i zagadać z katechetą jeżeli chcecie piszcie i dalej wszystko ustalimy Wielkie dzieki :)
_________________
Agnieszka
 
 
HATHORIA 

Wiek: 43
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 11:03 pm   

Witam!Dziewczyny wielkie dzięki czekam na maila :)
_________________
Agnieszka
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 9:51 pm   

PoŁączyŁam oba wątki - organizatorzy takich kursów będą się zmieniać i co jakiś czas robić takie kursy przyspieszone. Nie ma sensu za każdym razem tworzyć oddzielnego wątku.

Osobę organizującą kurs weekendowy proszę o napisanie ogŁoszenia w tym wątku z podaniem szczegóŁów kursu (w tym daty) natomiast osoby zainteresowane proszę o zgŁaszanie uczestnictwa na prv do organizatora.
Ostatnio zmieniony przez gosc Wto Gru 11, 2007 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl