Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ozdobne czcionki na zaproszenia
Autor Wiadomość
Kinga 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 27
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 2:09 pm   Ozdobne czcionki na zaproszenia

mam pytanko, czy któraś z Was ma polskie czcionki do zaproszeń i mogłaby się ze mną nimi podzielić :?: Może coś z tego:
:arrow: amazone
:arrow: BernhardFashion
:arrow: CommercialScript
:arrow: Impuls
:arrow: Murray Hill
:arrow: Parisian
:arrow: ParkAvenue
:arrow: Roundhand

albo jakiekolwiek inne, które będą się nadawały. Spędziłam kilka godzin w necie na szukaniu czcionek, ale nie było nic ciekawego, ani nic z tego co poszukuję :(

Będę wdzięczna za wszelką pomoc :!:

jeszcze e-mail: kinga_pospiech@poczta.onet.pl
_________________
ślubik 16.10.2004 :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 11:10 pm   Ozdobne czcionki na zaproszenia

http://poligrafia.hoga.kfstudio.pl/pl/czcionki/ - trzeba wejść w katalog czcionki i potem wybrać tą z rozszerzeniem .ttf - wyskoczy okienko do zapisania na dysku, miejsce do zapisania: C:/Windows/Fonts
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 11:30 pm   

Obawiam sie ze mojej kolekcji nie przebija ... pelniutka plytka w z czcionkami w liczbie 21722 sztuk :) ... ktos reflektuje ?? :) Odradzam maila ale moge wystawic gdzies na ftp-je :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 6:51 am   

Chętnie bym skorzystała, ale dlaczegonie na mailu?

Może przez kazaa :roll:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 8:57 am   

ice napisał/a:
Obawiam sie ze mojej kolekcji nie przebija ... pelniutka plytka w z czcionkami w liczbie 21722 sztuk :)

Dopiero bym się nie mogła zdecydować. :lol: Zainstalowanych mam 700 i to zdecydowanie za dużo jak przychodzi do wybierania. 8)

Ale jakbyś Ice wybrał z nich tylko te eleganckie stosowane przy zaproszseniach, a jeszcze lepiej gdyby miały polskie ogonki, i dał możliwość ich ściągniecia byłoby ekstra.


Przejrzę dzisiaj swoją kolekcję i postaram się wybrać tylko te ozdobne, których nie ma na tej stronie podanej przeze mnie, więc chętnym wyślę na e-maila.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 11:16 am   

Powiem tak ... kazdemu podoba sie co innego a w swoj zmysl estetyczny jakos nie specjalnie wierze ... :P Plytka razem z czcionkami ma program do przegladania a co za tym idzie nie ma problemu z wyborem i przejzeniem archiwum .... pozatym nie bardzo dysponuje czasem zeby przejzec taka ilosc czcionek ..... pol dnia z glowy :P
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Kinga 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 27
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 7:40 pm   

dzięki Kryszka za ten adres :!: :!: :!: :!: :!:

była tam większość czcionek, których poszukiwałam. Wystarczy mi - i tak ciężko mi się zdecydować... :)
_________________
ślubik 16.10.2004 :)
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 11:22 pm   

Odswiezam temat ....

Czcionki ktorymi kiedys sie chwalilem niestety przestaly istniec - plytke diabli wzieli w czasie przeprowadzki :( ale za to znalalzem Wam cos co moze sie przydac ... serwis z ogromnym zbiorem roznych czcionek :)

Adres TUTAJ
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 8:38 pm   

Czy ma ktoś może czcionkę o nazwie coronet z polskimi znakami?
Mój brat ostatnio przeinstalował komputer i wcieło mi czcionkę, a okazało się, że muszę dodrukować jeszcze zaproszeń.
Szukałam w necie ale znalazłam bez polskich znaków.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 11:50 pm   

Niestety nie mam. Agnesia, wyślij może priva do Ice'a?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 4:02 pm   

dziewczyny potrzebuje czcionki polskie Allegro- moze ktos ma?????
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 7:16 pm   

Karmelciu - jutro ci wyślę albo dam namiary. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lip 05, 2006 9:20 am   

Ok dzieki Kryszka

Nadal poszukuje czcionki polskiej Allegro ale takiej jak w zalaczniku ;) (nie moge wstawic zalacznika :( )
z gory dzieki za pomoc
Ostatnio zmieniony przez karmelcia Sro Lip 05, 2006 12:36 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 5:46 pm   

Dziewczynki znam chłopaka który jest w stanie każdą czcionke bez polskich znaków zrobić na taką z polskimi. Koszt to ok. 50zł, przy zamówieniu większej liczby czcionek jest taniej. Jakby ktos chciał to piszcie
 
 
Belay 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 5:21 pm   

Bry dziewczyny :-)

Przywędrowałam do Was z innego forum weselnego z prośbą.

Posiada któraś czcionkę Coronet z polskimi znakami? W pracy takiej używałam do tworzenia i drukowania zaproszeń, a teraz w domu nie mogę dodrukować bez niej zaproszeń.

Błagam pomóżcie :-)

poproszę na maila jeśli to możliwe: karolina.barska@gmail.com

Będę wdzięczna. Pozdrawiam i ślę moc uścisków :)
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:09 pm   

Najprościej będzie Ci wziąć pliki .ttf z tą czcionką z pracy do domu.
Jest to bardzo proste, w katalogu c:\windows\fonts znajdują się te pliki. Jest ich kilka, bo oprócz normalnej, podstawowej czcionki, jest kursywa, pogrubienie itd.
Jak już je będziesz miała, to w domu wgraj je najlepiej w panelu strerowania czcionki i tam przegraj zabrane z pracy pliki.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 7:31 pm   

No chyba że dziewczyna już nie chodzi do pracy. ;)
Czego to google nie znajdzie - na dodatek jest informatykiem, więc wie jak wgrać czcionki. 8) :lol:

Niestety nie pomogę - mam dużo polskich czcionek, ale akurat nie tą. No ale to płatna czcionka, więc będzie trudno.

A próbowałaś przez eMula czy inny taki program?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 11:02 am   

Czcionkę znalazłam, ale nie wiem czy z polskimi znakami - sprawdź sama :)
http://www.sendspace.com/file/13118r
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
IzaS 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 3:41 pm   

Najbardziej elegancka jest czcionka Allegro Pl .
 
 
mls 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 6:35 pm   

A my użyjemy czcionki o nazwiaa
:arrow: Blackadder ITC
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 4:51 am   

hehe
mls jestem fanką filmu "czarna żmija" więc popieram wybór ;)
 
 
Kropek 

Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 7:23 am   

To ja mam pytanie z serii "blondynskie":

czyt to ja mam wybrac czcionke, czy zaproponuje mi cos producent zaproszen? A moze mam wybrac z zaproponowanych wlasnie?

Bo ja zupelnie nie wiem... Na razie wyslalam prosbe o probke zaproszenia, nie wiem nawet czy przyjdzie z jakims tekstem :niepewny:
_________________


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 9:23 am   

Mnie producent (Printko) przysłał projekt z wybraną przez niego czcionką, ale nie podobała mi sie ona, więc poprosiłam o propozycje kilku innych, zaznaczając, o jaki mniej wiecej charakter mi chodzi. Dostałam kilka nowych propozycji, wybrałam taką, która mi się spodobała. Sądzę, że nie byłoby problemu nawet gdybym dłużej marudziła ;)
_________________
chez alma |
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:20 am   

Jeśli poszukujecie czcionek do zaproszeń ślubnych to polecam strone www.dafont.com . Jest tam szeroki wybór czcionek, trzeba tylko troszke poszukac tych najbardziej pasujących na zaproszenie slubne. Jesli poszukujecie też clipartów ślubnych, to są na tej stronce czcionki obrazkowe w formie serc, serduszek, obrączek. Czcionki te najłatwiej znaleźć wspisując w wyszukiwarke powyżej podanej stronki hasło: kr valentines
_________________

 
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 6:48 pm   

czy ktoś z was ma może czcionki z polskimi znakami:
snell
unicorn
EFNHandy (tempus sans ITC)

Bardzo są nam potrzebne, a nigdzie nie mogę iść znaleźć

Będę wdzięczna za pomoc

mój e-mail: magari12@gmail.com
 
 
 
Sylwoosia 


Dołączyła: 21 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 11:40 am   Ozdobne czcionki do zaproszeń

Poszukuję czcionki ZurichCalligraphic z polskimi znakami :beczy:
Poprzednio znalazłam ją w necie, ale tym razem przeszukałam chyba wszystkie stronki z czcionkami i nie mogę znaleźć. [smilie=g035.gif] pomóżcie :help:
_________________





Pozdrawiam Sylwoosia :)
 
 
 
Piecia1980 

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 3:44 pm   potrzebne ozdobniki, czcionki do zaproszen

Witam, zamierzamy zrobic wlasne zaproszenia cos na taki wzór .

Czy ktos dysponuje takimi (lub podobnymi) ozdobnikami w dobrej jakosci? Bylbym bardzo wdzieczny,
czy posiada ktos czcionke Zurich lub inne ktore pasuja do wypisania zaproszen? Ja posiadam Allegro pl gdyby ktos bylby zainteresowany to podesle.

Moj mail piotrw8@wp.pl

gg: 1379136


Prosze pomozcie :)

Pozdrawiamy,
Piotr i Teresa
 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 1:07 am   

Widze ze nikt tu nie zaglada, ale sprobuje jednak...

Poszukuje czcionki Vivaldi z polskimi znakami... a jak nie, to moze ktos wie, jak dorobic ogonki... i w jakim programie? jak, jak jak????
_________________


 
 
 
domi 

Wiek: 43
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 10:27 am   

Poszukuję ozdobnych czcionek na zaproszenia z polskimi znakami, poproszę ślicznie je na maila (jeśli można) :(

dombur@o2.pl
_________________
domi
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 3:24 pm   

fajna jest Allegro, mam ja na kompie w domciu, wiec jak wroce to przesle! ja tez poszukuje fajnych, moze sie powymieniamy?
_________________


 
 
 
Mister K 

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: z neta
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 7:19 pm   

Olala, bardzo bym był Ci wdzięczny za tę czcionkę, a dorabiać ogonki można w Corelu, zresztą Corel ma całą masę czcionek, niestety nie polskich, a dorabianie ogonków przy np 100 zaproszeniach .... współczuję, jednak jest to możliwe.
W Corelu możesz też robić zaproszenia, ten program potrafi cuda, jest chyba najlepszy z programów graficznych.
Niestety nie mam nic w zamian do zaoferowania :( Sam dorabiałem ogonki w Corelu i mam już dość, dlatego szukam....
mój mail:
mister_ka@gazeta.pl
Ostatnio zmieniony przez Mister K Czw Lis 29, 2007 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 7:22 pm   

Juz wysylam... :) a jak to zrobiles w corelu... ?ja mam tylko photoshop elements... ale skomplikowany. czy trzeba w kazdym romiarze czcionki za kazdym razem dostawiac ogonki?

Jestem uparta i powiedzialam ze chce ta wlasnie czcionke. Ostatecznie AllegroPl. :wink:
_________________


 
 
 
Mister K 

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: z neta
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 11:46 pm   

Olala, przede wszystkim wielkie dzięki za Allegro Pl :) . Otrzymałem, wrzuciłem i działa - super!! W Corelu robi się same ogonki, bądź inne dodatki a potem trzeba je dodawać do każdej literki tego wymagającej, jest to bardzo rozbudowany program który pozwala na dowolne umieszczenie każdego dowolnego elementu. Fajna zabawa, ale jak pisałem przy np. 100 zaproszeniach rzecz już nie jest zabawna.
Myślę że sama bez podpowiedzi nie poradzisz sobie z Corelem.... jednak jest to narzędzie bardzo rozbudowane i w związku z tym dość skomplikowane, jak się je zna to praca jest dość prosta.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Mister K
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 3:55 pm   

Dziekuje, MisterKa, za podpowiedz, ale rzeczywiscie przy 100 zaproszeniach i 60 winietkach na stol nie bede sie bawic Corelem bo po prostu brak mi czasu... ale za to znalazlam ta czcionke, o ktora mi chodzilo!!! tyle ze na moim kompie jest pod nazwa wlasnie Vivaldi i nie ma polskich znakow, a w wersji polskiej nazywa sie Staropolski8, wiec jak sa chetni na jeszcze jakies czcionki polskie, to moge przeslac...
_________________


 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 4:12 pm   

No to ja się zgłaszam. Poproszę jakieś polskie czcionki, ale nie za bardzo fikuśne ;)
Niestety nie mam ich za wiele (mam angielskiego windowsa i open office'a, a tam z czcionkami to kiepsko :/ )
_________________
Ostatnio zmieniony przez aka Sob Gru 08, 2007 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 5:42 pm   

Aka, wysylam, ale te co ja mam sa takie zawijasowasne troche, no ale moze ci sie spodobaja... a moge prosic o maila do ciebie...?
_________________


Ostatnio zmieniony przez Olala Nie Gru 02, 2007 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 6:36 pm   

Już wysłalam na priv - zapomniałam, że go nie udostepniam :głupek:
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 1:58 pm   

Olala ja Ci radzę poszukać jakiegoś edytora czcionek (darmowego) zaczytać tam czcionkę Vivaldi i dorysować ogonki kopiując jakieś fragmenty już istniejące. W ten sposób wyprodukujesz sobie sama czcionkę z ogonkami.
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 8:57 pm   

Pipi, dzieki, ale znalazlam juz... okazalo sie ze moj Vivaldi to ze znakami polskimi inaczej Staropolski8! i nic nie trzeba przerabiac :wink:
_________________


 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 6:03 pm   

No więc my już znaleźliśmy bardzo fajne czcionki na takiej stronce
Dużo szukałam w necie i tu są wg mnie najciekawsze i co ważne sporo polskich jest (m. in ten staropolski o którym dziewczyny wcześniej wspominały)
Podaje, więc może jeszcze komuś się przyda.
_________________
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 1:23 am   

Postanowiłem odświeżyć temat - znalazłem czcionki - do pobrania .(osloskop.net).rar]tutaj - zalecam cierpliwość ale nie mam innego miejsca aby uploadować.

P.S. Jeśli ktoś ma możliwość udostępnienia serwera poproszę PW.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
MaLeNkA 

Dołączyła: 08 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 1:26 am   

ice napisał/a:
Obawiam sie ze mojej kolekcji nie przebija ... pelniutka plytka w z czcionkami w liczbie 21722 sztuk :) ... ktos reflektuje ?? :) Odradzam maila ale moge wystawic gdzies na ftp-je :)


Ice ja reflektuję jak najbardziej. Byłabym baaardzo wdzięczna, bo mam problem z czcionkami do zaproszeń, a szczególnie z polskimi znakami :(
mogę prosić o adres skąd mogłabym je ściągnąć ?
 
 
dyzok 

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Nowy Sacz
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 10:45 am   

Starasznie potrzebuje czcionki Allegro Pl szukam jej juz od dawna i tylko tutaj sa slady jej istnienia napisałem juz do was Listy na poczte bardzo prosze o przesłanie jak najszybciej moj adres to dyzok@wp.pl. Ola pisała jeszcze o jakiśinnych staropolska itp z miłą checia tez bym je zobaczył z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:25 pm   

Dyzok wysłałam Shelley Allegro i kilka innych. Jesli ktoś życzyłby sobie, to służę pomocą :) Mój Michał chyba ma kilkanaście tysięcy polskich czcionek, więc gdyby ktoś czegoś potrzebował, to mogę poszukać :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 12:05 am   

jpuasz napisał/a:
Dyzok wysłałam Shelley Allegro i kilka innych. Jesli ktoś życzyłby sobie, to służę pomocą :) Mój Michał chyba ma kilkanaście tysięcy polskich czcionek, więc gdyby ktoś czegoś potrzebował, to mogę poszukać :)


czy ja też mogę poprosić Shelley Allegro?? Z góry dziękuję :) :padam:
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 1:12 am   

tak jak pisałam wszystkich czcionek jest ileśtam tysięcy i spakowane w rar zajmują w sumie niecałe 700 MB :] w każdym razie mamy to nagrane na płytce ale oprócz tego rara mamy tam folder PLfonts no i to sa chyba jakies taki8e, które nam się najabrdziej pdoobały. W sumie chyba coś koło 250 sztuk. Mówiąc szczerze nie pamiętam co tam jest, ale spakowaliśmy i podaje linka - może ktoś skorzysta. Na pewno są tam tylko polskie czcionki a w tym Embassy, Nuance, Snell, Shelley: Allego, Andante, Volante. Czyli chyba te najpopularniejsze. Mam nadzieję, ze komuś się przydadzą :)

A do zassania tutaj
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
agnieszkag 

Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: W-wa
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 12:49 am   

Przymierzam się do wydrukowania naklejek na butelki, zaproszeń i podziękowań, jednak niestety w moim komputerze brakuje ładnych czcionek.

Bardzo Was proszę przyślijcie mi jakieś ładne waszym zdaniem czcionki.
Z góry dziękuje
Agnieszka
Mój adres: seca_mek@wp.pl
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:08 am   

Ja zadam pytanie z serii głupiej blondynki :) zainstalowałam na kompie czcionki i co dalej ?? Chodzi mi o to, żebym mogła pisać tymi czcionkami.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 2:10 pm   

Wrzuciłaś je do katalogu Fonts w Windows?

No to teraz otwierasz Worda czy jakikolwiek inny program, w którym masz czcionki i wybierasz je po prostu z listy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 7:36 pm   

Nie :) ale już to robie. Dzięki za pomoc. A gdzie można ściągnąć ozdobniki do zaproszeń???
Chodzi mi o takiego typu jak te:
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Kwi 16, 2008 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl