Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
odejście z pracy
Autor Wiadomość
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 10:08 am   odejście z pracy

w związku ze zbliżającym się wyjazdem do Dublina muszę wkrótce zrezygnować z pracy. Drugi raz mi się to zdarza i równie mocno przeżywam, bo trafiam, jak do tej pory i oby tak dalej, na FANTASTYCZNYCH, PRZESYMPATYCZNYCH LUDZI I WSPANIAŁ? ATMOSFER? W MIEJSCU PRACY. Jest mi więc cholernie smutno, że odchodzę. Mam poczucie, że ich rozczarowuję. To tylko ja jestem taka sentymentalna, czy ktoś jeszcze tak ma?? :?
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:43 pm   

ja mam to samo.juz dwa razy rezygnowałam i zawsze było mi ciężko, no i za miesiąc czeka mnie to ponownie.już na sama myśl się zamartwiam
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 3:23 pm   

ja wlasnie po raz 4 w zyciu dalam wypowiedzenie. zawsze jest jakis wazny do tego powod, o ktorym staram sie myslec niz o milych chwilach, bo wtedy jest ciezko. jutro beda rozmawiac z kandydatami na moje miejsce, na moje biurko... :( musze pamietac, ze i tak nie mialam tam wiekszych mozliwosci rozwoju, bede twarda!
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 29, 2007 1:34 pm   jak odejść z pracy?

powiedzcie mi forumkowiczki w jaki sposób oznajmić w pracy, że chcę odejść.
mam na oku inną pracę, bardziej rozwojową dla mnie i wydaje mi się że nie ma na co czekać - zwłaszcza że im dłużej jestem w tym samym miejscu tym trudniej jest odejść.W obecnej pracy mam dużo koleżanek i kolegów.Atmosfera nie jest najgorsza ale wynagrodzenie mogłoby być zdecydowanie lepsze.No cóż... właśnie to jest główny powód dla jakiego chcę zmienić swoją pracę.
Nie wiem tylko jak do tego się zabrać.Czy najpierw pracodawcy wręczyć wypowiedzenie a później powiadomić wszystkich, że rezygnuję i odchodzę czy może najpierw wszystkim powiedzieć a na końcu wręczyć wypowiedzenie prezesowi?
hmmm
poradzcie mi coś.
pozdrawiam
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2007 10:29 pm   

radzilabym najpierw porozmawic z pracodawca. jesli oznajmisz wszystkim, a szef bedzie potem zajety, to moze sie dowiedziec od osob trzecich (nawet przypadkiem). a jesli glownym powodem odejscia jest wynagrodzenie, to mozesz sie milo rozczarowac. mi w jednej pracy zaoferowali podwyzke do kwoty jaka oferowala inna firma, bylebym tylko zostala :) wypowiedzenie nie jest mile, ale szef to tez czlowiek, na pewno zrozumie twoje powody. powodzenia!
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2007 11:42 pm   

Wydaje mi się, że nie składaj od razu wypowiedzenia tylko powiadom pracodawcę o swoim zamiarze i powodach twojej decyzji. Tak jak pisała Klarysa często pracodawca w takiej sytuacji idzie na rękę pracownikowi, żeby go zatrzymać. A jeśli nie będzie mógł ci podnieść pensji to po prostu ci to powie i wtedy możesz złożyć wypowiedzenie, albo rozwiązać umowę za porozumieniem stron.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl