Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 10:04 pm
Jak ma wyglądać stoisko Forumowe na targach.??
Autor Wiadomość
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 2:46 pm   Jak ma wyglądać stoisko Forumowe na targach.??

Hejka.
Jako, że jako Forum i Portal pierwszy raz będziemy mieli okazję zaprezentować się zwiedzającym mam prośbę o wasze sugestie odnośnie wystroju stoiska, co można umieścić, jakie atrakcje dla zwiedzających itd itd.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady. Liczę na waszą twórczą pomoc. :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 12:35 am   

Hmmm no w sumie ciężko powiedzieć Na pewno logo forum i portalu a co do atrakcji, to.. no kurczę ciężko cokolweik wymyślić :] Może jakąś prezentację nt forum - przedstawiającą jego dobre strony, czyli wiele przydatnych informacji, baza firm na portalu, cenne wskazówki i rady forumowiczów, itd, itp :) No niewiem jak coś bardzoiej konkretnego mi przyjdzie do głowy, to napiszę :P
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 8:34 am   

Na pewno pochwalić się ile to już lat forum istnieje, jego aktywnością i pomocą. :)
No i stawiałabym na ulotki, ulotki i jeszcze raz ulotki!
Adres forum nie jest prosty do zapamiętania tak "od ręki" (te kropki, myślniki...) - a tak jak ktoś będzie miał ulotkę to łatwiej tutaj trafi, a nie na inne fora weselne, których od groma w necie.
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 06, 2008 12:29 pm   

nie wiem czy w Hali Sportowej jest możliwość podŁączenia do sieci ale jeśli tak to może ustwić kilka stanowisk komputerowych/laptopowych z wŁączonym forum, żeby ludzie mogli się zapoznać z forum i portalem. Tylko nie wiem czy jest to technicznie wykonalne
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 7:14 pm   

sięc pewnie jest bezprzewodowa ( ale ręki nie dam uciąć :razz: ) tylko kto udostępni laptopy żeby tak sobie stały :) co do ulotek to bardzo dobry pomysł, tak samo można postawić jakieś cukiereczki takie jak są te mini :) nie wiem czy jest na to jakiś fundusz ale np. pare osób mogło by mieć takie koszulki z logo forum czy jakoś tak :)
_________________
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 9:15 pm   

No koszulki ciekawy pomysł, tyle czy nie będzie za zimno w tej wielkiej Hali Sportowej ? :)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 9:27 pm   

kurde no fakt, w tamtym roku nie było za ciepło :( no ale w sumie to nie problem, przcież taką koszulkę można założyć na golf :) i też dobrze będzie :) ja tam mogę założyć :D
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 9:40 pm   

lmyszka napisał/a:
no ale w sumie to nie problem, przcież taką koszulkę można założyć na golf :) i też dobrze będzie :)

Też mi to przyszło na myśl. :) Większy t-shirt pasuje na każdą bluzkę z długim rękawem (a nawet jest modne , tzw. double look :mrgreen: ).
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 10:15 pm   

Dowiedziałem się w sprawie ulotek, plakatów, koszulek.
Koszulka wyniosłaby około 15zł i jest możliwość nadruku jakiegoś loga - forum i napisu (np. nicka - forumowicza) z przodu lub z tyłu.

W jakim kolorze takie koszulki ? białe ?

Zobaczymy jak z naszym budźetem forumowym, planujemy wydać 1000zł na wszystko :)
Jak się zmieścimy to zrobimy koszulki dla chętnych a jak nie to najwyżej część (np. z 10zł) pokryłyby chętne forumowiczki na taką koszulkę :razz:
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 10:36 pm   

Pomysł z koszulkami bardzo mi się podoba :)
Warto pochwalić się statystyką forum:od kiedy działa, ilu jest użytkowników, ile odwiedzin dziennie, ile postów dziennie, jak dużo adresów, kontaktów itp.
Może jakiś plakat czy coś :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 8:07 am   

koszulki to białe albo czarne zależy co na nich by sie znalazło :) ja tam wolę czarną :D
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 10:19 am   

a moze na ulotce czy plakacie cytaty forumowczow, zwlaszcza tych, ktorzy juz mieli slub, z opiniami = przykladami w czym im forum pomoglo. no i jak najwiecej nas tam rozesmianych tez nie zaszkodzi ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 11:30 am   

Mac - przesłałbyś mi na e-maila rzut stoiska i rozmieszczenie na hali to może wymyślę coś ciekawego.


Co do ulotek - może cytaty z wątku "jak znalazłeś forum?" Widziałam tam dzisiaj dużo pochlebnych opinii. :) Umieściłabym jeszcze tytuły wybranych wątków - pomocnych i ciekawych.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 8:49 pm   

kryszka napisał/a:
Mac - przesłałbyś mi na e-maila rzut stoiska i rozmieszczenie na hali to może wymyślę coś ciekawego.


Co do ulotek - może cytaty z wątku "jak znalazłeś forum?" Widziałam tam dzisiaj dużo pochlebnych opinii. :) Umieściłabym jeszcze tytuły wybranych wątków - pomocnych i ciekawych.


Nie wiem gdzie będzie nasze stoisko na hali jeszcze. jak coś dam znać.

Co do stoiska to planujemy:
1) laptop z internetem + rzutnik - pokazane forum online
2) stolik + krzesełka, gdzie będzie można wypić kawkę, herbatkę... koniaczek :razz:
3) stojak trójkątny na przodzie stoiska - po obu stronach stojaka banner portalu i forum
4) jakiś plakat
5) jakieś kolorowe światełka stacjonarne (pary) dla podświetlenia stoiska.
6) stoliczek z ulotkami, wizytówkami...

Jak macie jakieś propozycje to piszcie, bo nie ma więcej pomysłów. :?

Co do ulotki naszego Forum Weselnego to napisałem wstępnie tak:

Największe Łódzkie Forum Weselne

www.forum.wesele-lodz.pl

- tysiące tematów dotyczących organizacji ślubu i wesela w woj. łódzkim
- ponad 2500 zarejestrowanych forumowiczów
- przyjazna, rodzinna i kulturalna atmosfera
- porady, komentarze dyskusje, dzięki którym Twój ślub będzie wyjątkowy a noc weselna cudowna i niezapomniana
- zapraszamy również mężatki i młode mamy (specjalne podforum dla Was)

Można dodać jeszcze jakieś Wasze opinie i przykłady.

Jeśli można to pomóżcie wspólnie zredagować naszą ulotkę. Czekam na propozycje zmian i konkretnych przykładów z forum.
W piątek muszę oddać ulotkę do druku, żeby zdąrzyć na czas :)

PS. Acha - w jakim kolorze te koszulki czarne czy białe ?? ????????
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 9:20 pm   

czarne :)
_________________
 
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 10:04 pm   

Jeśli mogę mieć coś do powiedzenia, to mnie też bardziej podobają się czarne koszulki. Z doświadczenia wiem, że na czarnym dużo widoczniejsze są różne napisy( zwłaszcza jak są na jakimś tle)- bardziej wpadają w oko, może dzięki kontrastowi.
Białe czasami moga wyjść takie "nijakie", mało zauważalne.
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 9:53 am   

W sumie to koszulki powinny być jasnobłękitne jak forum. :cool: Choć fakt, że czarne bardziej rzucają się w oczy.
I napisałabym na nich tylko http://forum.wesele-lodz.pl, nic więcej.


Mac-erson napisał/a:
Co do stoiska to planujemy:
1) laptop z internetem + rzutnik - pokazane forum online

- nie wiem jaka jest wielkość stoiska, ale na standardowej ścianie szerokości 95 cm obraz z rzutnika jest mało widoczny - dobrze by było poszerzyć ten obszar jakiś ekranem albo ustawić w rogu stoiska ukośną ściankę - jaki jest metraż stoiska?

2) stolik + krzesełka, gdzie będzie można wypić kawkę, herbatkę... koniaczek :razz:
3) stojak trójkątny na przodzie stoiska - po obu stronach stojaka banner portalu i forum

- pozwoli ci organizator zająć przestrzeń ciągu komunikacyjnego? jak nie, to może zaraz nad stoiskiem (h 250 cm)?

4) jakiś plakat

- umieściłabym go przy wejściu do hali, przy kasach czy głównym wejściu do części wystawowej

5) jakieś kolorowe światełka stacjonarne (pary) dla podświetlenia stoiska.

- super, ale najlepiej jakby były widoczne z daleka

6) stoliczek z ulotkami, wizytówkami...

- stoliczek jest za niski - lepsza jest lada o wysokości 100 cm - pod nią od strony stoiska jest półka i zmieści się reszta ulotek, herbatka, kawka itp., bo zaplecza pewnie nie będzie



Co do ulotki naszego Forum Weselnego to napisałem wstępnie tak:

Największe Łódzkie Forum Weselne

www.forum.wesele-lodz.pl

(czy aby na pewno z www? mi się wolniej otwiera, szybciej jest http://forum.wesele-lodz.pl)

może trochę zmienić kolejność (i trochę poprawiłam):

- tysiące tematów dotyczących organizacji ślubu i wesela w woj. łódzkim
- ponad 2500 zarejestrowanych forumowiczów
- porady, komentarze, dyskusje, dzięki którym Wasz ślub będzie wyjątkowy, a noc weselna cudowna i niezapomniana
- przyjazna, rodzinna i kulturalna atmosfera
- zapraszamy również mężatki i mamy (specjalne podforum dla Was)
(a żonatych i tatusiów nie? ;) )


Wkleiłbyś jpg tego plakatu - spojrzelibyśmy dokładniej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 1:30 pm   

To żeby koszulki były bardziej wizualnie kojarzące się z forum, to można na czarnej koszulce wstawić błekitne tło, na którym napisany bedzie adres internetowy.
_________________

 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 2:47 pm   

Ok. Czyli koszulki czarne. Jeszcze pytanko odnośnie napisów, loga na koszulkach.
Czy w kolorze błękitnym czy różowym. Róż chyba by wyglądał ładnie na czarnym.
Dajcie swoje opinie.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 2:59 pm   

róż by wyglodał ładnie ale czy kojarzy się z forum?? jeśli bym by to jasny błękit też ładnie by się kontrastował
_________________
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 3:07 pm   

kryszka napisał/a:

Co do ulotek - może cytaty z wątku "jak znalazłeś forum?" Widziałam tam dzisiaj dużo pochlebnych opinii. :) Umieściłabym jeszcze tytuły wybranych wątków - pomocnych i ciekawych.


Poproszę o poradę jakie cytaty można umieścić. Z góry dzięki.
Dzisiaj o 21-szej spotykam się z kolega grafikiem i bedziemy składac to do druku. :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 4:48 pm   

Ja bym jeszcze dorzuciła do tych ulotek, że forum istnieje już od 2003 roku. To naprawdę długo jak na fora internetowe i jest się czym chwalić. :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 5:07 pm   

znalzłam coś takiego w dziale : Jak trafiliście na forum :

narzeczona

Wysłany: Pią Lis 24, 2006 2:40 am
Jak się zręczyłam to weszłam na google i wpisałam wesele łódź. To bardzo przydatne forum, miłe ludziska, więc weszłam, a Wy mnie przygarneliście.

cosola

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:08 pm
Ja również trafiłam tu dzięki wyszukiwarce Google, wystarczy wpisać "wesele łódź forum" i już pojawia się odpowiedni link, to jedna z najpopularniejszych stron o tematyce ślubnej

=MiLi=

wysłany: Pon Lut 05, 2007 6:10 am
Hehe mój Tata znalazł i powiedział, żebym sobie poczytała, może coś tu znajdę interesującego :D i tak już zostałam ;)

Aniadamowicz

Wysłany: Czw Mar 29, 2007 7:35 am przypadek
Ja tez trafiłam przypadkiem tzn. szukając informacji o salonach ślubnych na stronach www.
Musze przyznać że portal i wy forumowiczki ułatwiłyscie mi życie... czerpiąc z informacji zgromadzonych na forum, organizacja ślubu stała się łatwiejsza i zdecydowanie przyjemniejsza.

Claudinelle

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 11:38 am
Witajcie

Trafiłam TUTAJ dzięki moim znajomym
I dziękuje im ze takie właśnie Forum założyli ....

POZDRAWIAM NAJMOCNIEJ

olcia6

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:51 am
Ja znalazłam forum w wysziukiwarce, cokolwiek w związku z weselem wpisałam w wyszukiwarke zawsze wyskakiwała mi stronka forum. Tak mnie to zaciekawiło,że sama postanowiłam je przejrzeć. Okazało się, że już wyszukiwarka do niczego nie będzie potrzebna, bo są tu wszystkie potrzebne informacje ! Poza tym moi znajomi bardzo polecali to forum, co utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Polecam wszystkim !
_________________
 
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 7:38 pm   

Myślę, że błękitny ładnie będzie się wyróżniał na czarnym tle, różowy też, ale może rzeczywiście bardziej z forum kojarzy się błękitny.
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 7:59 pm   

O, świetny ten pomysł Asiek z napisaniem daty powstania forum.

Dodałabym jeszcze może jakieś info o konkursach (przekupstwo :cool: ) i atrakcyjnych nagrodach + może info jakie to nagrody i kto je ufundował.


Co do cytatów to widzę, że lmyszka już napisała o co mi chodziło. :)

Jeszcze kilka trochę starszych:

Wysłany: Wto Lut 10, 2004 5:10 pm
marchefka napisał/a:
Ja tu zostałam przemocą ściągnięta :) ))
Ale coś mi się wydaje, że nie będę tego żałować, bo tu jest spooro więcej fajnych tematów niż na innych forach ślubno-weselnych :)
I jakaś atmosfera strasznie miła :) )))


Wysłany: Czw Cze 16, 2005 3:19 pm
tysia napisał/a:
a mi podal ta strone moj brat i mowil ze sam z niej korzystal w trakcie przygotowan do swojego slubu. :lol:


Wysłany: Pią Mar 17, 2006 12:12 pm
bacha napisał/a:
Ja trafiłam na waszą stronke chyba jak większość.Szukałam coś na temat ślubu.?ałuje tylko,że to forum znalazłam po załatwieniu sali.Nawet nie wiedziałam,że mamy tyle sal weselnych w Łodzi.Jaka szkoda...


Wysłany: Pią Sie 18, 2006 3:32 pm
Anisthea napisał/a:
ja wypłakiwałam się psiapsiule na gg, że sali znaleźć nie mogę, że się boję jak głupia i się denerwuję i sama nie wiem od czego zacząć... i ona mnie pocieszyła: dała mi sznurka do Was
dzięki Wam znalazłam wymarzoną salę... i mnóstwo innych cennych informacji
dziękuję :*



Jeszcze znalazłam wątek o uzależnieniu od forum, ale to by mogło raczej odstraszyć. ;) :lol:



Aha - na koszulkach widziałabym raczej jasnobłękitny niż różowy. Bleeee

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 8:10 pm ]
Podsumowując cytaty, trudno wybrać 2-3 najlepsze. Wybrałam te w wersjach skróconych, bo powinny to być krótkie hasła szybkie do przeczytania i zapamiętania:


Wysłany: Pią Lis 24, 2006 2:40 am
narzeczona napisał/a:
[...]To bardzo przydatne forum, miłe ludziska, więc weszłam, a Wy mnie przygarneliście.

Wysłany: Czw Mar 29, 2007 7:35 am
Aniadamowicz napisał/a:
Musze przyznać że portal i wy forumowiczki ułatwiłyscie mi życie... czerpiąc z informacji zgromadzonych na forum, organizacja ślubu stała się łatwiejsza i zdecydowanie przyjemniejsza.

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:51 am
olcia6 napisał/a:
Ja znalazłam forum w wysziukiwarce [...]. Okazało się, że już wyszukiwarka do niczego nie będzie potrzebna, bo są tu wszystkie potrzebne informacje !

Wysłany: Wto Lut 10, 2004 5:10 pm
marchefka napisał/a:
[...]jest spooro więcej fajnych tematów niż na innych forach ślubno-weselnych :)
I jakaś atmosfera strasznie miła :) )))


Wysłany: Pią Mar 17, 2006 12:12 pm
bacha napisał/a:
Nawet nie wiedziałam,że mamy tyle sal weselnych w Łodzi.Jaka szkoda...
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 10, 2008 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 8:46 pm   

dzięki dziewczyny. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl