Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pracownia MARGET - czy ktos zamawial sukienke
Autor Wiadomość
izabela1982 

Dołączyła: 22 Maj 2006
Posty: 14
Skąd: niemcy/polska
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 5:02 pm   Pracownia MARGET - czy ktos zamawial sukienke

z firmy http://www.marget.pl/

jezeli tak,to jakie wrazenia...
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Sie 19, 2006 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 8:27 pm   

Ja i byłam bardzo zadowolona :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
izabela1982 

Dołączyła: 22 Maj 2006
Posty: 14
Skąd: niemcy/polska
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 11:25 am   sukienka

a dlugo czekalas na ta sukienke....bo zastanawiam sie jaka jest ta firma .....dlatego ze ma w sumie tanie te sukienki...i czy prawda jest to ze w cenie ejst wliczony takze welon




POZDRAWIAM
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 8:23 pm   

Welon (piękny ) jest w cenie. :D

Szycie u mnie trwało 2 miesiące, bo tyle mi zostało do slubu od pierwszej wizyty, ale panie sa niezwykle elastyczne wieć uwinęłyby sie chyba w tydzień :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
knajman 

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 01, 2008 8:43 pm   Marget

Mam pytania:
*Czy rzeczywista cena sukni różni się od ceny podanej na stronie internetowej?
* Ile jest przymiarek?
* Czy materiał jest gatunkowo dobry, boje się bo te sukienki są na prawdę tanie a w internecie wyglądają na ładne?
Pozdrawiam
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 8:25 am   

czy chodzi o ta firme w Pabianicach dla mnie super. Ja płaciłam inna cene niz w internecie bo miałam zaprojektowany przez siebie gorset ale i tak cena nie równa sie ze sklepami w Łodzi a suknia gatunkowo dla mnie taka sama Ja miałam chyba trzy przymarki

1 pojechalam pokazac zdjecia z gorsetem przymierzylam to co mieli na stanie i wybralam dodatki
2 to przymiarka skorojonego ale nie zszytego gorsetu i prawie skonczonej spodnicy

3 to przymiarka całosci

4 odbiór sukni

ja szyłam chyba z 3 miesiace ale poprostu tyle mialam czasu

byłam bardzo zadowolona :)
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 10:53 am   

gebka napisał/a:
czy chodzi o ta firme w Pabianicach dla mnie super.


Jestem miło zaskoczona po pierwszym kontakcie. Jeden telefon i wymiana mailowa, Pani sama zasugerowała, że skoro wiem czego chcę i mam zdjęcia to możemy pierwsze konsultacje zrobić via mail, żebym specjalnie nie przyjeżdżała pokazać dwa zdjecia. Aż miło.

Pozdrawiam, Cococela
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 11:04 am   

u mnie tez maili bylo duuuzo i na kazdy dostałam odpowiedz :) nawet jestem w galerii na ich stronie bardzo fajna sprawa
 
 
 
knajman 

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:54 am   

Powiedz mi gebka czy cena twojej sukni bardzo sie różniła bo nie wiem czy bedzie mi się opłacało szycie u nich wg mojego pomysłu . Czy nie taniej bedzie kupić w sklepie?
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 10:56 am   

sukienka ktora przymierzalam w sklepie kosztowała 2000 zł ( sama sukienka) tam za sukienke welon rekawiczki halke na kołach zapłaciłam 1500 z
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 4:42 pm   

gebka napisał/a:
sukienka ktora przymierzalam w sklepie kosztowała 2000 zł ( sama sukienka) tam za sukienke welon rekawiczki halke na kołach zapłaciłam 1500 z


U mnie na pierwszym dobrym wrażeniu się skończyło. Niestety sukienka, którą chcę szyć, w tej pracownii została wycebiona wstępnie na 3 000 PLN. Cena nieakceptowalna przeze mnie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sty 28, 2008 7:39 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 9:35 am   

to dziwne może była bardzo skomplikowana ale jeśli w salonie kosztuje ok 5000 to chyba i tak sie opłaca
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 7:56 pm   

gebka napisał/a:
to dziwne może była bardzo skomplikowana ale jeśli w salonie kosztuje ok 5000 to chyba i tak sie opłaca


Nie była skomplikowana, jest bardzo prosta. To model ze starszej kolekcji , nie do kupienia już w salonach. Może cena wynikała z faktu, że jest to zupełnie coś w innym stylu niż szje pracownia... Zreszta nie wnikam. Ceny nie akceptuję i na tym skończyłam kontakt.

W środę będę rozmmawiała z krawcową o bardzo duzych umiejętnościach, która wstępnie podjęła się pracy za dużo mniejsze pieniądze. Zobaczymy co z tego będzie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sty 28, 2008 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl