Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Leżeć i pachnieć....
Autor Wiadomość
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
  Wysłany: Pon Sie 30, 2004 6:40 pm   Leżeć i pachnieć....

Mój znajomy powiedział kiedyś, że kobiea powinna "leżeć i pachnieć".Co wy na to? ja się z ty nie zgadzam, bo wtedy nic innego nie powinnam robić!!!Mowy nie ma.Zresztą ja jestem pracocholiczką :wink: A Wy jak dziewczyny?Chciałybyście "leżeć i pachnieć?"
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 7:28 pm   

Leżeć i pachnieć. 8)
I czekać cały dzień aż pan i władca wróci do domu... :lol:

Nie dla mnie ten wariant.
Po pierwsze być może lubię trochę poleniuchować, ale gdy lenistwo staje się obowiązkiem przestaje być przyjemnością. :P
Po drugie, ciekawe kto by wykonywał prace domowe, które na ogół robi żona? Wynająć jakąś panią Gienię, co to przyjdzie posprząta, ugotuje, pozmywa, wypierze, zaopiekuje się dziećmi? A pani domu tylko będzie dbać o swoją urodę i zachcianki męża?

Kasiu, rozumiem, że tego znajomego będzie stać na to, żeby mieć żonę, co to będzie leżeć i pachnieć. :lol:

P.S. Słyszałam już gdzieś to zdanie - czy to nie jest jakieś przysłowie albo nie jakiś sławny facet objawił światu tę "złotą myśl" o "misji" kobiety?
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 7:36 pm   

siek tego nie wiem, ale zawzse gdy sie spotykamy z ty znajomym i ja cos robię to on to powtarza.Najlepsze w ty wszystkim jest to, że jego kobieta bardzo wzięła to sobie do serca i nic nie robi :) tzn robi tylko to na co ma ochotę
Ja osobiście bym sie zamęczyła :wink:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 1:49 am   

Ja jestem zbyt aktywna, by wylegiwac sie godzinami na kanapie. Uwielbiam prace domowe, a ze jestem pedantka :oops: i w dodatku mam wrazenie ze sama najlepiej wszystko zrobie, nie dopuszczam innych nawet do pomocy. Potrafie dwa razy dziennie umyc podloge w calym mieszkaniu.
Ale tez musze miec chwile dla siebie kiedy naloze maseczke na twarz, poloze sie i poczytam gazete.
 
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 5:57 pm   

Hm, a moze to "lezec i pachniec" oznacza, ze zona powinna robic tylko to, na co ma ochote?
To wcale nie musi oznaczac lenistwa - to moze oznaczac czas na zajmowanie sie swoja praca (jesli tego sie chce) albo hobby, albo spotkaniami ze znajomymi, albo dzialalnoscia wolontarystyczna, albo nauka jezykow obcych...?
Jesli to mialoby rzeczywiscie oznaczac tylko lezenie i pachnienie (ale smieszna forma wyrazu :) )) ), to byloby to gorsze niz horror. Ale jesli to oznacza czas dla siebie i na swoje przyjemnosci, to zupelnie nie kloci sie z ulubiona forma aktywnosci - to po prostu oznacza, ze jak padam na nos, to nie musze jeszcze posprzatac, poprac, ugotowac...
A propos posprzatac: to chyba wlasnie ten moment, kiedy powinnam oderwac sie od forum i zajac inna forma aktywnosci :)
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 9:22 pm   

Marchefko to raczej oznacza to pierwsze :hm:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 3:40 pm   

Nie chyba to nie dla mnie. Owszem lubię słodkie lenistwo, ale zeby tak cały czas...... Chyba bym umarła z nudów... Poza tym lubię coś porobić w domu. Pod warunkeim, że nie pod przymusem :) Taka wolna ze mnie dusza :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 1:34 pm   

Ja po trzech tygodniach uropwania miałam własnie pracowstret. Moja męza powiedziałąze nie musze pracowac i juz. Ło matko pracowstret mi od razu przeszedł i juz dzis siedze sobie i klikam z parcki:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 12:21 pm   

To fakt, że czasem jest ciężko zwlec się rano z ciepłego łóżeczka, szczególnie, jeśli na dworze ponuro i listopadowo jak dziś - ale w życiu nie zrezygnuję z pracy! :mrgreen:

Boję się, że nawet macierzyństwo mnie do tego nie przekona, ot, taki pracoholik ze mnie... A obowiązków domowych nienawidzę z głębi serca, więc wolę zapracowac na gosposię ;)
_________________
chez alma |
 
 
Nepfilim 


Wiek: 46
Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 10:05 pm   

A ja bym chciała "leżeć i pachniec". Pewnie dlatego, że od 14 miesięcy nie mam dnia urlopu od dzieci i obowiązków domowych. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:02 am   

Zanudziłabym się chyba jakbym miała nic nie robić :)
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 8:31 pm   

Chyba zanudziłabym się :) Ale od czasu do czasu chętnie byłoby poleniuchować i poświęcić czas na zabiegi upiekszające 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl