Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Paź 29, 2008 3:40 pm
II Łódzkie Targi Ślubne - Hala Sportowa
Autor Wiadomość
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 12:58 pm   

Dziękuję za zaproszenie:)
Będe na pewno - do zobaczenia
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 1:55 pm   

ja również proponuję godziny około południa :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Exotic 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź - Chojny
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 2:14 pm   

A ja zdecydowanie wolalabym ta godziznke 16sta bo bede w szkolce do tej 11nastej.
_________________
:(
 
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 3:50 pm   

ojej :D ale niespodzianka :) bardzo dziękuję za wejściówkę :D normalnie super prezencik z rana :) będę z narzeczonym na 100% :D
co do spotkania to byłabym za godziną 11-12 :) pozdrawiam wszystkich :)
_________________


 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 4:45 pm   

Ja będę około 14 . Przyjdę ze swoją mamą, może nawet tata sie skusi z nami przyjechac :) bo mój Misio daleko i niestety nie będzie mógł mi towarzyszyć :( Szkoda, bardzo chciał być razem ze mną i poznać Was bo duuuużo mu opowiadam o forum :D Nawet sam czyta to co tu sie dzieje :) Pozdrawiam i do zobaczenia w niedziele. Będę na 100 %
_________________


 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 5:56 pm   

My tez postaramy sie byc, tylko nie wiem, czy mojemu M bedzie sie chcialo jechac :roll: . takze nie jestem w stanie powiedziec, o ktorej to bedzie :(
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 6:29 pm   

Strasznie się cieszę, że dostałam tą wejściówkę :) Taki miły akcent na koniec dnia. Ja nie wiem o której będę bo muszę się wyspać. To będzie mój wolny weekend od początku stycznia.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 6:41 pm   

bardzo dziękuję za wejściówkę :) nie umiem powiedzieć o której będę, bo to będzie zależeć od mojego P.
_________________
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 6:52 pm   

Pięknie dziękuję za wejściówkę :) Będę razem z moim przyszłym, obecnym na 100 % :) Będziemy pewnie od rana więc się dostosujemy. Tosię zostawiamy z babcią więc możemy trochę pobuszować po targach :)
_________________
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:04 pm   

Ale niespodzianka! dziekuje za wejsciowke!
pozdrawiam! :)
_________________


 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:11 pm   

Jupi [smilie=banana.gif] wielkie dzięki za wejściówke :D super niespodzianka ihihi Będę na 100% Do zobaczonka :mrgreen:
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:20 pm   

A czy za dziecko trzeba płacić? Mam nadzieję, że nie :roll:


(bo weźmiemy chyba z mężem młodego ze sobą aby się w ogóle pojawić na spotkaniu forumowym.)
_________________

 
 
 
kamislodz 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 12:00 am   

BBBAAARRRDDDZZZOOOO DZI?kuję za wejściówkę :) Mam nadzieję,że się spotkamy:)Pozdrawiam wszystkie forumki ;)
 
 
 
Kahira 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lis 2007
Posty: 10
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:28 am   

Dziękuję ślicznie za zaproszonka, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że dostanę. A tu taaaaka miła niespodzianka. Do zobaczenia w niedzielę.
_________________

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 2:29 pm   

chciałam powiedzieć , że konkurencja robiąca targi w Pałacu Poznańskiego i w hali Expo robi niezłą reklame-w akademikach poobklejali co sie da plakatami o targach :] ale my i tak idziemy na hale sportową :D
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 3:33 pm   

Na temat "uczciwych" działań konkurencji nie będę się wypowiadał.
Michelka na pewno nie będzie problemu z wejściem Krzysia.

Z tego co wiem na Targach w Hali Sportowej będzie bardzo dużo firm (bodaj około 150) dodatkowo 30 samochodów do obejrzenia w specjalnym namiocie obok Hali. Sporo nagród do wylosowania (również na te darmowe wejściówki) i jakieś specjalne atrakcyjne niespodzianki. No i przede wszystkim będzie nasze stoisko Forumowe na które serdecznie zapraszamy. :)
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 5:43 pm   

nie wszystkim było dane dostać zaproszenia, ale cóż to i tak nie odstraszy przed pójściem :) )
zważywszy że nie są wcale takie drogie :) ))
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 5:49 pm   

@Mac-erson nie musisz nas namawiać-my to wiemy i wszyscy sie wybieramy :) do zobaczenia w niedziele :]
 
 
kamislodz 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:05 pm   

Ja będe na targach około 11stej,mam nadzieje,że się rozpoznamy:)
 
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 8:55 am   

Bardzo się cieszymy z bilecików my bedziemy koło 14 bo mój będzie w szkole ale mam nadzieję że i tak się spotkam z wami wszystkimi
_________________
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 10:02 am   

Jeszcze raz dzięki za zaproszonka.
My nie wiemy, o której się stawimy, bo śpiochy jesteśmy... Ale postaramy się być przed południem.
_________________

 
 
Dorszynka 


Wiek: 37
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 3:05 pm   

Dzięki za wejściówkę :) Na pewno sie stawimy :)
_________________
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 2:01 pm   

juuuuuupiiii :jumpingmrgreen: wysłałam smska.......mam wejsciówke......dostałam wczoraj sms o wygranej......narzeczony też wysłał smska i.... :jumpingmrgreen: tez wygrał...dzięki temu mogę zabrać siostre z jej "facetem"
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 2:30 pm   

ja też wygrałam z smska :D i tym sposobem mam 4 -dwa z forum, dwa z smska ... zabierzemy ze soba rodzinke :)
 
 
Zamilka 

Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 3:00 pm   

?licznie dziękujemy za wejściówki. Napewno przybędziemy :D
_________________
 
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 6:07 pm   

olciap ja też tak wygrałam dwie na forum i dwie wejściówki z smsa :D niestety my nie mamy kogo ze sobą zabrać, więc jedna wejściówka pójdzie na darmo, ale ważne, że my będziemy ;) do zobaczenia jutro o 11 przy stoisku forumowym ;) BUZIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :)
_________________


 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 7:37 pm   

ja niestety nie mam szczęścia do wygrywania :( smsa wysłałam ale nie dostałam żadnej odpowiedzi :( więc całe szczęście że dostaliśmy wejściówki z forum :) będziemy na pewno ;)
_________________
 
 
arek1981 

Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 10:11 pm   

Mam pytanko, jeżeli były rozlosowywane darmowe wejściówki na targi w niedziele w Łodzi, oznacza to ze wstęp na nie jest płatny ?? Jeżeli tak to czy mógłby ktoś mi napisać jaki jest koszt wstępu, bo nie mogę tego nigdzie znaleść.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 12:17 am   

arek1981 oto odpowiedź:

Targi ?lubne napisał/a:
Bilety będą w cenie 10 zł (do nabycia przy wejściu) ... Łódzkie Targi ?lubne odbywają się TYLKO w niedziele 27 stycznia.
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 3:39 pm   

Dziś byliśmy z narzeczonym na Targach ?lubnych w Hali Expo.
Niestety oboje stwierdziliśmy, że te targi to żadna rewelacja :kwasny: Wystawiało się bardzo mało firm z sukniami i garniturami ślubnymi, mało sal i knajpek, które organizują wesela, także ktoś, kto idzie z nadzieją, ze wyniesie z Targów dużo katalogów z wzorami sukien czy garniturów, czy też będzie miał nadzieję na znalezienie wymarzonej sali, to pójdzie i się zawiedzie.
Duzo jest natomiast stoisk z wzorami zaproszeń, z dekoracjami, z ofertami wideo-foto.
A jesli ktoś liczy na to, że zobaczy jakies show, które prowadzi Krzysiu Ibisz, to niech najlepiej uda sie do Hali Sportowej i zaplaci raz za bilet.
My zrobilismy błąd, weszlismy do Hali Expo, do której staliśmy w długaśnej kolejce, po czym dowiedzieliśmy się, ze musielibyśmy jeszcze raz placic za wejscie :kwasny: do Hali Sportowej, gdzie miały być pokazy i konkursy.
_________________
Iza
Ostatnio zmieniony przez iza77 Nie Sty 27, 2008 3:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 3:52 pm   

iza77 napisał/a:
My zrobilismy błąd, weszlismy do Hali Expo, do której staliśmy w długaśnej kolejce, po czym dowiedzieliśmy się, ze musielibyśmy jeszcze raz placic za wejscie :kwasny: do Hali Sportowej, gdzie miały być pokazy i konkursy.

no niestety, to byŁy dwie zupeŁnie niezależne od siebie imprezy targowe
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:09 pm   

Właśnie wróciłyśmy razem z moja mama z targów :) Odwiedziłam stoisko naszego forum. Poznałam Kryszke,którą pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Jakie wrażenia? Na pewno można było zdobyć sporo namiarów na różne firmy i spotkać dużo znajomych :) Ja spotkałam koleżanki ze studiów które tez planują ślub :) Przede mną jeszcze jedne targi w przyszłym roku :D także do zobaczenia za rok :)
_________________


 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:26 pm   

a my wygralismy obrączki, makijaz, fryzjera, stronę ślubna internetową oraz firma nam się zajmie organizacją wesela :) ale jestesmy szczęśliwi... [smilie=d045.gif] :jumpingmrgreen:

musiałam Wam się pochwalic :)

no i....stałam koło Ibisza na scenie :] hehehe... nie wspomne już o tym, że musiałam się oświadczyć na tej scenie mojemu narzeczonemu-ale było warto :)
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:33 pm   

fajnie, że wygrałaś - gratulacje. ja nawet do sceny nie doszłam, nie miałam jak. trochę jestem zawiedziona bo myślałam że "upoluje" kamerzystę i fotografa, ale wszyscy mają pozajmowane terminy :cry:
 
 
Małgosia 


Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:35 pm   

olciap6 napisał/a:
a my wygralismy obrączki, makijaz, fryzjera, stronę ślubna internetową oraz firma nam się zajmie organizacją wesela :) ale jestesmy szczęśliwi... [smilie=d045.gif] :jumpingmrgreen:


Gratulacje

Ja też właśnie wróciłam z Targów i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona organizacją samych Targów, czuję jednak pewien niedosyt - brakowało mi większego wyboru sukien ślubnych, nie mówię już o moim M. który nic sobie nie pooglądał po za kamerkami i aparatami firm od uwieczniania ?lubnych chwil - ale jest zadowolony .

Pozdrawiam
_________________

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:37 pm   

ja ogólnie uważam, że targi super, nawet nie biorąc pod uwage tego , że powygrywaliśmy :) będę polecać wszystkim :)

P.S.

dziekujemy za gratulacje :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:37 pm   

Olciap6 serdecznie gratuluję wygranej - szczęściarze z Was :D
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 4:58 pm   

oj szczęściarze... :] strasznie się cieszymy... :) dzieki Sajonarka :)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:28 pm   

olcia gratulacje! glosowalismy/krzyczelismy na was i nawet nie wiedzialam, ze to ty. jakos cie nie poznalam, choc pomyslalam przez chwilke, ze moze to ty. super:)

wizyta na targach udana, sporo namiarow mozna bylo zdobyc. choc my tylko pomyslow na kilka rzeczy szukalismy i je znalezlismy ;)
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:35 pm   

Ja mam mieszane uczucia.
Najgorszy byłe ten tłok. Nie mogłam znaleźć stoiska forumowego :( , a jak juz tam dotarłam, to było dużo ludzisków i sie nie dopchnęłam... Mam parę namiarów na fotografię i wideofilmowanie, ale po za tym....\
_________________

 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:41 pm   

Gratulacje Olcia :D Fajnie macie
_________________


 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:53 pm   

na Trgach było bardzo miło :) szkoda że tak mało was dotarło do naszego stoiska, w sumie to można powiedzieć że garstka :( ale pare forumek poznałam i bardzo się z tego cieszę :D
_________________
 
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 6:11 pm   

Gratuluje!!!
my odwiedziliśmy obie imprezy i musze przyznać ,że ta w hali była lepsza.
wiecej stoisk z sukniami, foto i wideofilmowaniem, nawet wiecej "samochodów ślubnych" tam było.
dobrze że przy wejściu rozdawali torebki na ulotki :mrgreen:
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 6:25 pm   

olcia, gratuluje

Tak jakos myslalam, ze jesli ktos z forum ma wygrac cokolwiek, to na pewno Wy :) Gratuluje odwagi - ja bym chyba sie nie zdecydowala

Ogolnie z targow wynieslismy tylko mnostwo ulotek i jakos tak raczej rozczarowana jestem - moze dlatego, ze ogolnie nie lubie takich spedow - przytlacza mnie tlum zamieszanie, itp
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 6:38 pm   

ja właśnie też dotarłam już do domu :) też raczej jestem rozczarowana tymi targami, bo szczerze mówiąc to myślałam, że będzie więcej tych stoisk ze wszystkim. Mój R. był zawiedziony, bo praktycznie były tylko 2 stoiska z garniturami. Ogólnie najbardziej jestem zadowolona z tego, że poznałam niektórych forumowiczów ;) praktycznie najbardziej to mi się podobało :P i oczywiście Krzysiu Ibisz.... ale cicho :D
mamy jeszcze ponad rok do wesela, więc myślę, że może w przyszłym roku załapiemy się jeszcze na targi ;) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru ;)

p.s. Olciap gratulacje za odwagę i wygraną :D niezła jajcara z Ciebie :D
_________________


 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:02 pm   

Olciu, a powiedz, czy to sa jakies kupony na okreslone sumy do wykorzystania, czy tez konkretne modele obraczek jakiejs firmy, itd? Bardzo jestem ciekawa
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:06 pm   

Słuchajcie na targach pod sceną zostawiłam parasolkę (ach ta skleroza) zabrał ją może ktoś przypadkiem???
Aha i zdjęcia poproszę do autoryzacji :D :D:D
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:47 pm   

Fastyna jak ja wychodziłam to Maciek jeszcze został, więc pewnie sprzątali później i znaleźli ją, ale nie gwarantuje bo byli BARDZO zmęczeni i nie wiele kojarzyli więc .... ale zobaczymy :)
_________________
 
 
 
Małgosia 


Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:50 pm   

ale ten świat jest mały właśnie oglądałam reklamową płytkę dvd jednej z firm prezentujących się na Targach która zajmuje się filmowanie i zobaczyłam mich znajomych :-)

Jestem jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczona Targami.
Oferta filmowania była na poziomie bardzo wysokim i moim zdaniem ludzie prezentowali naprawdę dobre oferty nie tylko jeśli chodzi o filmowanie ale także zdjęcia.


Było jedno stoisko fotograficzne na którym były zdjęcia w studio z lustrem dawało do myślenia i robiło wielkie wrażenie nie tylko na Nas ale na innych.

pozdrawiam
_________________

 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:57 pm   

Ja też sie cieszę, że mogłam poznać kilka Forumowiczek i naszych Adminów :)

Olcia - WIELKIE GRATULACJE!!! :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez cosola Nie Sty 27, 2008 7:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl