Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kryszka
Pią Lut 01, 2008 1:21 pm
Forum to nie czat
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 21, 2005 9:13 am   Forum to nie czat

Jest w Regulaminie taki punkt o treści jak wyżej.

Ja wiem, że na forum jest fajnie i się wzajemnie lubimy i chcemy mieć przyjazną atmosferę. Ale proszę, stosujmy się do tego punktu Regulaminu i nie przytakujmy sobie niepotrzebnie przez pół strony wątku, a zauważyłam że ostatnio stało się to nagminne.

Forum ma ograniczone możliwości i nie zajmujmy miejsca na nic nie wnoszące posty, zaśmiecając bazę forum. Do takich rozmów można wykorzystać czat (na dole forum jest link do niego), shoutbox, gadu-gadu czy prywatne wiadomości.


Dziękuję za uwagę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Wrz 06, 2005 11:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2005 9:43 pm   

Zgadzam sie z kryszka w pelni i dodam ze wszystkie posty w stylu "Tak", "Nie" , "Nie wiem" itd. , itp. jakie zauwaze beda usuwane .. jesli ktos po usunieciu jego postow bedzie nadal zachowywal sie w ten sam sposob .... coz ... pewnie posypia sie ostrzezenia.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 6:22 pm   

Chciałabym dodać, że wszelkie uwagi typu "xxx prześlij mi dane na twój zespół, orkiestrę, foto itp." również będą usuwane. Takie posty niepotrzebnie zaśmiecają wątek.
Dużo prościej i szybciej można napisać priva do tej osoby, będzie przynajmniej pewność że odczyta ona tą prośbę, bo do starego wątku może już nie zaglądać.


Tak samo jako wszelkie posty typu "wiadomość wysłałam na priv" - przecież jak adresat tej wiadomości wejdzie na forum to od razu zobaczy że ma priva.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:42 pm   

Zmuszona jestem reaktywować ten wątek i ponownie prosić Was - Drodzy forumowicze -
o przestrzeganie tego punktu Naszego regulaminu.
W pogoni za postami i zdobywaniem kolejnych gwiazdek - zapomniałyście, że Forum to nie czat .
Dlatego też posty "nic nie wnoszące do tematu" będą (w miarę Naszych możliwości oczywiście) Usuwane.

[ Dodano: Nie Kwi 22, 2007 1:22 pm ]
Jeszcze jedno - prosiłabym Was aby wszelkie prośby typu "poproszę o przesłanie zdjęcia :sukni, makijażu itp " były wysyłane na PW aby nie zaśmiecały wątków.
Te już istniejące będą usuwane.
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Nie Kwi 22, 2007 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 10:32 am   

Kwestią przypomnienia, żeby potem nie było zdziwienia:
kryszka napisał/a:
Chciałabym dodać, że wszelkie uwagi typu "xxx prześlij mi dane na twój zespół, orkiestrę, foto itp." również będą usuwane.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 12:26 pm   

Postaram się o tym pamiętać :) A jak mi sie zdarzy zapomnieć i skasujecie, to nie będę miała żalu :razz:
_________________
 
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 11:26 pm   

I bardzo mądrze! Takie nic nie wnoszące posty powinny być usuwane...
Jest cała masa dialogów typu:
-ładna suknia
-mnie tez sie podoba
-no... super
-a ja nie wiem czy super..
-a ja mam inną i ją opisze..
-tak tak.. opisz...

A na końcu człowiek przykładowo dowiaduje się ze chodziło o salon mody ostatecznie inny niż w tytule..

Jest cała masa takich bzdurnych postów, które są pisane albo z nudów, albo ich autorki na nic więcej nie stać.. nie wiem skąd to się bierze.. :? Później przegląda sie forum i zanim sie do czegoś człowiek dokopie przejrzy dobre kilka stron spamu. Absolutnie jestem za usuwaniem takich rzeczy bez uprzedzenia. Bo jak się takiej autorce postu napisze ze smaruje posty dla samego pisania to sie robi niepotrzebna awantura o urażoną dumę.. :-? Już palcem nie chce wytykać... :znudzony:
Ostatnio zmieniony przez Canaves Nie Lut 03, 2008 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 06, 2008 10:26 pm   

Canaves napisał/a:
Jest cała masa takich bzdurnych postów, które są pisane albo z nudów, albo ich autorki na nic więcej nie stać.. nie wiem skąd to się bierze.. :? Później przegląda sie forum i zanim sie do czegoś człowiek dokopie przejrzy dobre kilka stron spamu. Absolutnie jestem za usuwaniem takich rzeczy bez uprzedzenia.

to w takim razie ponawiam prośbę o zgŁaszanie takich postów do Moderatora - sŁuży do tego wykrzyknik w prawym górnym rogu okienka z postem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl