Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:08 am
dykusja
Autor Wiadomość
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 9:31 pm   dykusja

kajki napisał/a:

jesli ktos robi wesele tylko dla ladnych scian, nie przejmujac sie jedzeniem to potem takie opinie sie pojawiaja-WESELE ROBI SIE DLA GOSCI!!! no ale coz niektorzy chca tylko blyszczec:)


No więc swoje wesele zrób w remizie, ubierz się w biały fartuch i zatrudnij pana z akordeonem.
Do tego zamów katering z bankietów i imprez rządowych z Warszawy.. Zejdziesz z kosztów a goście będą mieli super impreze.. :hm:
Widać niektórzy żyją po to aby jeść, a nie jedzą po to aby żyć..

Co do Yuki. Kamerzysta którego zatrudniliśmy, a dodam ze jest on na tym forum znany, ma od 1.5 roku bardzo dobre zdanie o Yuce.. Na imprezach bywa raczej często, więc przypadkowa opinia to nie jest.
Ostatnio zmieniony przez ice Sro Lut 13, 2008 2:49 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 12:39 am   

"No więc swoje wesele zrób w remizie, ubierz się w biały fartuch i zatrudnij pana z akordeonem.
Do tego zamów katering z bankietów i imprez rządowych z Warszawy.. Zejdziesz z kosztów a goście będą mieli super impreze..
Widać niektórzy żyją po to aby jeść, a nie jedzą po to aby żyć.. "

hehehe, widac nie dokonca zrozumiales to co zostalo przez mnie napisane w poscie, no ale coz... nie bede komentowac poziomu twojej wypowiedzi, ktora zamiescilam powyzej :)

nie popadajmy tutaj ze skrajnosci w skrajnosc, ja jestem daleka od organizowania przyjec weselnych w miejscach takich jak remiza,gdyz wydaje mi sie,ze sa one "delikatnie mowiac", malo eleganckie jak na taka uroczystosc, jednak jesli komus to odpowiada ze wzgledow finansowych lub innych, to nie ma problemu,grunt zeby osoba byla zadowolona...

ja zanim dokonalam wyboru sali, odwiedzilam mnostwo miejsc w lodzi i poza nia, zwracajac uwage na poziom obslugi, poziom ludzi, z ktorymi rozmawialam, ich wyglada, estetyke i wyglad miejsca, ktore ogladalam, na to co zostalo mi zaoferowana za odpowiednia cene, sugerowane menu, warunki platnosci,w jaki sposob kelnerzu obslugiwac beda moich gosci
( czy np kelner bedzie podchodzil do kazdej osoby proponujac jej danie i nalewajac alkohol, czy np goscie dostana talerzyki, na ktorych juz jest jedzenie i beda musieli sobie nalewac alkohol we wlasnym zakresie, lub czy jedzenie zostanie postawione na stolach i kazdy bedzie musila sam sie obsluzyc), jak wlasciciele sa elastyczni na moje sugestie- takze jak widac troszke tych czynnikow bylo:) i wbrew pozorom bardzo trudno bylo mi dokonac wyboru, gdyz nie bylo takiego miejsca, gdzie wszystko bylo odpowiednio dostosowane do moich zalozen i wymogow;
a jesli juz poruszamy kwestie wygladu sali i jedzenia to osobiscie uwazam,ze owszem wyglad sali i calego otoczenia jest czynnikiem niezmiernie waznym, jednak jak dla mnie duzo wazniejsza jest odpowiednia orkiestra, ktora podtrzymuje cala impreze i to wlasciwie od niej, w duzym zakresie zalezy jakosc imprezy i tego jak moi goscie sie beda bawic, dlatego tutaj dla mnie moja orkiersta- Wiwat Trio: (panowie z filharmonii lodzkiej okazali sie bezkonkurencyjni :) , nawet za tak wysoka kwote; i co do jedzenia, to rowniez uwazam,ze na weselach jest ono czynnikiem bardzo istotnym, moze poporostu nie kazdy jest w stanie zrozumiec,ze gosciom oprocz ladnych scian, tez nalezy cos zaoferowac :)

jesli chodzi o kwestie studniowki, to wydaje mi sie,ze jesli wlasciciel lokalu jednych kilentow traktuje lepiej( goscie weselni) a innych gorzej(maturzystow) to jest to bardzo nie fair, kazdy szanujacy sie lokal dba o swoich klientow tak samo, tak aby nikt nie czul sie gorszy, a poza tym ceny za os. na dzisiejszych 100- dniowkach, tak naprawde nie sa duzo nizsze niz ceny za os na weselach jakie proponuja w Yuce, wiec skad taka przepasc??

uwazam, ze kazdy ma swoje zdanie i to jest fajne, jesli ktos jest zadowolony z wlasnego wyboru, to nalezy mu pogratulowac, w koncu to jego wielki dzien...


i jeszcze na koniec pewne sprostowanie:niektorzy zyja po to, aby byc szczesliwymi ludzmi, cokolwiek dla nich to szczescie oznacza- to wystarczy !! !

pozdrawiam urazonego Pana :)

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 12:40 am ]
przepraszam,
pozdrawiam urazona i zbulwersowana moja opinia PANI?

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 12:54 am ]
ja swoja 100-dniowke mialam w 2005 roku i za dwie os placilam 280 zl, wiec 3 lata temu cena byla bardzo zblizona do ceny za pare, ktora trzeba zaplacic w Yuce
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:05 am   

kajki napisał/a:


hehehe, widac nie dokonca zrozumiales to co zostalo przez mnie napisane w poscie, no ale coz... nie bede komentowac poziomu twojej wypowiedzi, ktora zamiescilam powyzej :)



Mieszasz sie strasznie w tym co piszesz.. Najpierw ze wesele robi się dla gości, nie dla ładnych ścian, dziwiąc się że ktoś może mieć ochotę w tym wyjątkowym dniu błyszczeć( nie wiem co w tym dziwnego ). Sukces wesela, zadowolenie gości i opinie sali uzależniasz od tego czy da sie dobrze objeść.
Teraz piszesz ze ściany są ważne ale nie aż tak, zespól jednak najważniejszy.
Czepiasz się do poziomu wypowiedzi, sama za to piszesz tak błyskotliwie, ze nie wiadomo jaka będzie kolejna wersja postu, i co miałaś na myśli w obecnej..heh.. :wink:

Poza tym. Opinie o Yuce opierasz na plotkach, i podważasz wiarygodność opinii ludzi którzy sami się na tej sali bawili. Wiedzą wiec chyba najwięcej na temat jakości oferowanych tam usług.

pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony przez ice Sro Lut 13, 2008 2:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 12:34 pm   

Moja droga :)
widac masz klopty z czytanie ze zrozumieniem, bo chodzi o to, ze sa rzeczy wazne, bardzo wazne i najwazniejsze, ale chyba tego nie rozumiesz... nieistotne, nie ma zamiaru sie powatarzac, moze przeczytaj moj post jeszcze raz :)


poza tym - renoma lokalu to nic innego jak opinie ludzi, ktorzy tam bywaja i wlasnie na tej podstwaie lokal cieszy sie uznaniem lub nie
(a jesli ty jestes zadowolona z takiego wyboru, to najwazniejsze- w koncu to twoj wielki dzien i nie mam zamiaru Cie do czegokolwiek przekonywac)

czytalam wiele Twoich postow i stwierdzam,ze chyba nalezysz do osob, ktore uwielbiaja sie czepiac wypowiedzi innych forumowiczow/forumowiczek- jednak nie wydaje mi sie, zeby to forum bylo najodpowiedniejszym miejscem na leczenie wlasnych kompleksow :)

widac niektorzy wlasnie w taki sposob znajduja rozwiazanie na dowartosciowanie siebie :)



edit: usunęłam podwójną treść posta
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Lut 11, 2008 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:06 pm   

[smilie=12_new.gif] Nie będe komentować Twojej wypowiedzi bo aż szkoda czasu...

Co do sposobu Twojej wypowiedzi...Robisz przytyki do czyjegoś poziomu,kompleksów, umiejętności rozumienia tekstu, piszesz że śmieszą Cię komentarze innych...
Zastanów sie najpierw nad sobą.. a dopiero później oceniaj innych. Bo sposób w jaki oceniasz wypowiedzi tworzy z Ciebie zwyczajnie przemądrzałą panienkę a nie intelektualistkę na którą próbujesz sie wykreować..
Ostatnio zmieniony przez ice Sro Lut 13, 2008 2:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:23 pm   

dziewczynki dajcie spokój - policzcie do dziesięciu, posłuchajcie ulubionej muzyki i nie zaglądajcie do tego wątku przez najbliższy tydzień. Ochłoniecie i podacie sobie rączki :P

A tak poważnie niech każda z Was zaakceptuje zdanie tej drugiej.
Canaves wybrała Yukę, bo uważa, ze to jest najlepsza sala i oki.
Kajki uważa, ze sala i jedzenie sa kiepskie - też oki.

To jest tak jakbyście się kłóciły której narzeczony jest lepszy, przystojniejszy etc. Każda ma swój gust i tyle :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:49 pm   

"Zastanów sie najpierw nad sobą.. a dopiero później oceniaj innych. Bo sposób w jaki oceniasz wypowiedzi tworzy z Ciebie zwyczajnie przemądrzałą panienkę a nie intelektualistkę na którą próbujesz sie wykreować.."

MOJA ODPOWIEDZ: Jak sie nie ma logicznych argumentow i ripost, to uzywa sie takich stwierdzen,ze ktos jest przemadrzaly i sie probuje na kogos kreowac; bo poza wypowiedziami, w ktorych bardzo starasz sie byc niemila i naskakujesz na osoby, ktore maja inne zdanie, przedstawiasz jak dla mnie, niewiele wlasnych argumentow, w korych sensownie bronisz swojej wypowiedzi

(Jak sie kogos nie zna, to sie nie mowi,ze ktos prubuje sie na kogos kreowac, bo nie ma sie ku temu podstaw :) , widac jestes powierzchowna :)

zakonczmy juz lepiej ta rozmowe bo jest ona zupelnie bezsensowna, kazdy ma prawo do wlasnego zdania,po to jest to forum
:)

pozdrawiam :) i dziekuje za rozmowe
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 7:33 pm   

kajki napisał/a:
Jak sie nie ma logicznych argumentow i ripost, to uzywa sie takich stwierdzen,ze ktos jest przemadrzaly i sie probuje na kogos kreowac;

(Jak sie kogos nie zna, to sie nie mowi,ze ktos prubuje sie na kogos kreowac, bo nie ma sie ku temu podstaw :) , widac jestes powierzchowna :)


To przeczytaj raz jeszcze to co sama napisałaś. Zastanów się co warte są Twoje riposty skoro potrafisz tylko innych obrażać i ich oceniać? Na tym polega Twoja błyskotliwość i poziom? No to nie do pozazdroszczenia. Napisałam z resztą to w poście powyżej.. Koniec tematu

Co do sali, to faktycznie taką wybrałam i jestem z niej bardzo zadowolona. Skoro firmy (typu fotograf, kamerzysta) mają o niej dobre zdanie, mówią ze jedzenie jest znacznie lepsze niż kiedyś, nie mam powodu im nie wierzyć. Są najbardziej bezstronnymi i obiektywnymi osobami których można o to pytać.. Zdanie młodych którzy mieli tam swoje wesele też jest tutaj cenne. Gdyby im się nie podobało, nie pisaliby wcale..

Fajna ortografia kajki - intelektualistko na poziomie... POZDRAWIAMM!!!!! :super:
Ostatnio zmieniony przez ice Sro Lut 13, 2008 2:51 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 8:07 pm   

PROSZE PANSTWA- prezentuje sie nam obraz aniola,nieskazitelnego ,ktory jest bardzo uprzejmy i cudowny hehehehehe, jedyny okaz na skale swiatowa, hehehe

poczytaj tez swoje posty, moze cos madrego na swoj temat z nich wywnioskujesz, np to, ze wcale nie jestes taka mila i ze ty tez obrazasz inne osoby, a przede wszystkim NARZUCASZ innym swoje zdanie i jestes bardzo niezadowolona, kiedys ktos sie z Toba nie zgadza

NIE POTRAFISZ DYSKUTOWAC, bo gore u Ciebie biora emocje a nie logika:) i nie liczysz sie ZUPELNIE ze zdaniem innych osob, twoj jedyny argument to "ze ktos udaje madrego i probuje byc intelektualista", ktory powtarzasz non stop (to sie nazywa poziom rozmowy:P)

powinnam chyba Cie przeprosic,ze uzywam takich slow a nie innych,moze wtedy nie pisalabys takich idiotycznych opinii heheheh


i nie musisz uzywac tanich chwytow typu "inelektualistka", zeby komus dopiec, bo uwierz mi- MARNIE ci to wychodzi i nie robi to na mnie wrazenia


nie rozmawiajmy ze soba wiecej, bo szkoda marnowac czas i prowokowac takie rozmowy

i z wielka niecierpliwoscia czekam na Twoje piekne zdjecie, mam nadzieje,ze zaszczycisz nas wszystkich mozliwoscia obejrzenia takiego CUDA, jakim jestes

ja rowniez CIE WYJATKOWO SERDECZNIE POZDRAWIAM :lol:

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 8:16 pm ]
DO CAIXA:
Swoja droga to pomysl slubu na plazy na tropikach jest rewelacyjny, no i jaka fajna atmosfera...
Mam nadzieje,ze na Twoim weselu nic podobnego sie nie przytrafi i ze bedziesz zadowolona ze wszystkiego, a najbardziej ze swojego przyszlego meza 8)
grunt to dobra zabawa i fajne wspomnienia,jakie sie pozniej ma

no wlasnie a Ty juz wybralas jakas kapele?
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 9:32 pm   

Kajki - Odliczaj dalej tak skrupulatnie dni do kolejnych urodzin, jak to robisz teraz...
Może kiedyś zmądrzejesz... Tego Ci w każdym razie życzę...
Ostatnio zmieniony przez ice Sro Lut 13, 2008 2:52 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 10:50 pm   

8) Ja rowniez zycze Ci wiecej madrosci, przede wszystkim tej zyciowej :)
i tego, zebys sie tak nie czepiala wszystkiego i nie szukala na sile glupich argumentow, zeby sobie ulzyc, bo to jest dziecinne... :razz:

i zycze jeszcze troszke wiecej pokory i taktu (przyda sie przed wszystkim przed obrona pracy magisterskiej i w normalnych kontaktach miedzyludzkich)

braki trzeba jak najszybciej nadrabiac:)


POWODZENIA!!!!!! :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 11:10 pm ]
i jeszcze jedno- zapomnialam dodac,ze rowniez zycze Ci,zebys byla bardziej kreatywna podczas rozmow z ludzmi i nie podpierala sie caly czas jednym argumentem, ktorego uzywasz praktycznie w kazdym poscie (poziom inteligencji i intelektualizm) :P
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 11:11 pm   

Owszem.. każdy ma prawo do własnego zdania, ale spuść z tonu bo delikatnie mówiąc przesadzasz. Nie panujesz nad własnym słownictwem i obrażasz innych.
Nie dajesz żadnych sensownych argumentów stanowiących przeciw Yuce. Jedyne co wypisujesz to plotki z drugiej ręki i próbujesz tym wywołać sensacje i szum wokół własnej osoby.. Wpadasz na genialne pomysły wklejania zdjęć, żeby móc się z kogoś pośmiać..
Tym się chcesz chwalić? Daj sobie spokój. Trochę obycia i klasy..
Ostatnio zmieniony przez ice Sro Lut 13, 2008 2:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 12:34 am   

"Fajna ortografia kajki - intelektualistko na poziomie... POZDRAWIAMM!!!!! "
co do Twojej tez nie pozostane dluzna- nie zaczyna sie zdania od "NO WIEC":""No więc swoje wesele zrób w remizie, ubierz się w biały fartuch i zatrudnij pana z akordeonem. "
ja obrazam innych?? oto Twoje slowa:
-"Może kiedyś zmądrzejesz... Tego Ci w każdym razie życzę"
-"Na tym polega Twoja błyskotliwość i poziom? No to nie do pozazdroszczenia"
-"Bo sposób w jaki oceniasz wypowiedzi tworzy z Ciebie zwyczajnie przemądrzałą panienkę a nie intelektualistkę na którą próbujesz sie wykreować.."
-"No więc swoje wesele zrób w remizie, ubierz się w biały fartuch i zatrudnij pana z akordeonem.
Do tego zamów katering z bankietów i imprez rządowych z Warszawy.. Zejdziesz z kosztów a goście będą mieli super impreze..
Widać niektórzy żyją po to aby jeść, a nie jedzą po to aby żyć.. "
-"Trochę obycia i klasy.."
I JESZCZE PARE INNYCH TWOICH WYPOWIEDZI SKIEROWANYCH DO INNYCH OSOB NA FORUM- DLA ODSWIEZENIA PAMIECI
-"Czytając Twoje wypowiedzi widać ze uwielbiasz sie chwalić i nie umiesz dyskutować jeśli ktoś ma odmienne zdanie..
Trochę kultury i obycia... "
-""Po pierwsze, koleżankami to nie jesteśmy.. "
-"Nie masz widać już nic do napisania i smarujesz co popadnie.
-"Na przyszłość polecam uważne czytaj, bo jak na razie tylko pisanie ilościowe Cię fascynuje.."
Tylko mi się śmiać z tego chce.. "
-"To co piszesz wskazuje tylko na to jaka bariera intelektualna nas dzieli... cóż.. nie mam nic do dodania..." - to podoba mi sie najbardziej :)
-""Małointeligentnie sie pisze osobno (mało inteligentnie ) Cóż za traf z tym słowem - źle napisanym"
-"Wątkie śledze wszystkie i jednozdaniowe wypowiedzi(...) dokładnie nic nie wnoszą.. jest to zwyczajnie nabijanie postów po 10 dziennie.. byle żeby napisać "oh jak ładnie!" albo pytać po kilka razy o rzecz którą można wyczytać z kontekstu. :No ale cóż.. reszta dla inteligentnych.. "
i znow podkreslam-NIE przekonuje Cie do swojego zdania,pisze to, co slyszalam na temat tego lokalu, to wszystko; poza tym to samo moge stwierdzic o twoim kamerzyscie- to tez jego opinia, skad wiesz czy prawdziwa???moze tak a moze nie, moze ma jakis udzial,ze zachwala to miejsce, a moze faktycznie tak jest,ze jedzenie jest dobre,nie wiesz, dopoki sie sama nie przekonasz

i ostatnia rzecz- nie szukam sensacji i rozglosu wokol siebie, bo po co mialabym to robic, w swoim pierwszym poscie dotyczacym tego lokal bylo wyraznie napisane :"mojej mamy znajomej syn mial w Yuce na poczatku stycznia studniowke i podobno jedzemie bylo FATLANE- sprawa najprawdopodobniej ma skonczyc sie w sadzie bo rodzice chca zwrotu pieniedzy"
przekazalam informacje, o ktorej sie dowiedzialam- TYLE!!!!!

bronie swoich racji i wlasnego zdania podkreslajac po kilkanascie razy,ze to jest MOJE zdanie i masz prawo miec wlasne, zarowno mnie jak i Tobie moze sie cos nie podobac-PROSTE

Nie rob z siebie idealnej osoby bo nia nie jestes, tak samo jak jak...
_________________
Ostatnio zmieniony przez kajki Wto Lut 12, 2008 12:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:12 am   

Ehhh a ja wnoszę do moderatorek o usunięcie kilkunastu ostatnich postów dwóch obrzucających sie błotem forumek.

Dziewczyny no prosze Was... Obydwie życzycie sobie nawzajem klasy jednoczenie obrażając się. Odpuśćcie sobie, bo z tej dyskusji i tak nic nie wyniknie...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:14 am   

Ja już sobie odpuściłam, zgłoszenie poszło do moderatora również z mojej strony.
Są pewne granice.. Brawa dla Kajki. Drugiej takiej ze świecą szukać..

Pozdrawiam..
Ostatnio zmieniony przez Canaves Wto Lut 12, 2008 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 12, 2008 8:14 am   

Drogie Panie zgŁoszenie o moderację zostaŁo przyjęte, jednak zgŁoszone posty nie zostaną usunięte. Skoro zdecydowaŁy się Panie podejmować dyskusję na forum to muszą się liczyć z tym, że każdy może ją przeczytać. Następnym razem proponuję wyjaśniać sobie pewne sprawy na prv.
Ostatnio zmieniony przez gosc Wto Lut 12, 2008 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 10:00 pm   

Hm, jak widać Canaves nie udżwignęła odpowiedzialności za to co napisała i wykasowała swoje wypowiedzi. :roll:
"Gratuluję" dojrzałego podejścia do siebie i innych.

W tym wypadku temat zamykam, bo nie ma sensu dopisywać czy komentować znając stanowisko tylko jednej strony. :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Lut 12, 2008 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 2:56 pm   

Trzeba brać odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.

Posty przywrócone.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl