Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
Autor Wiadomość
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 2:20 pm   Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie

Z Waszych wypowiedzi w przeroznych watkach zebralam nastepujaca liste:
Prosze uzupelniac dane i dodawac nowe adresy.


Makijaz i fryzura polecam:

Łódź

:arrow: Salon Agnes, ul. Wojska Polskiego 19 (Idąc od Franciszkańskiej do Placu Kościelnego po lewej stronie. Przed ul. Młynarską. Maleńki i wcale nie ekskluzywny salonik. Numeru nie pamiętam), Lidka - fryzjerka - Kiwax
:arrow: Łagiewnicka na wysokosci Rynku Baluckiego, Pani Wiesia - kosmetyczka - Kiwax
:arrow: Plac Koscielny 6, makijaz - Gosia, zelowe paznokcie z malowaniem - 100 zl (2004) - magda, ewa, magdzia
:arrow: Kosciuszki przy Zwirki, Alicja - fryzjerka - dagmara
:arrow: studio 56, makijazystka Jola, Makijaż próbny kosztuje 60 zł a właściwy 80 zł (2005) - Kati
:arrow: salon SARA ul. gdańska chyba 24, fryzjerka Malgosia, fryzura chyba 70 każda (2005) - Kati
:arrow: fryzjer na Widzewie - Oasis czy coś podobnego. od Puszkina jak skręcisz przy takim ryneczku w prawo w głąb osiedla to naprzeciwko szkoły to jest w takim białym czteropiętrowym bloku. Może lepsze namiary znajdziesz w panoramie firm - to jest Oasis (fryzjer, makijaż itp) - Lena
:arrow: salon Laufer - szoko
:arrow: Le Grand, http://www.legrandsalon.pl/, stylista Pawel Kubicki - just_Kate
:arrow: Sienkiewicza, to brama przed skrzyżowaniem z Narutowicza jeszcze przed dawnym Tekstylimpeksem. Zaraz obok jest fryzjer Jarek, manikurzytska - Aneta, nie jest tanio - Mia
:arrow: Salon Grace w Galerii, fryzjerka, jelonek, SaraLee
:arrow: EuroStyl, Wybór fryzury, mycie, podcięcie i własciwe ułozenie, makijaż - 100 zl (2005), makijaż próbny - 50 zł, makijaż - 70 zł, makijaż Pana Młodego - 25 zł, różne zabiegi oczyszczające, nawilżające, liftingujące itp.- od 80 - 100 zł, mini zabieg poprawiający wygląd skóry - 45 zł (2005) - Kot
:arrow: Fryzjer: "DAREK" na ul. Próchnika przy Zachodniej, fryzjerka Damiana, fryzura - kok 60zł; balejage 120zł (2003) - galionka
:arrow: Makijaż: Studio Jamajka, ul. Lutomierska 21, tel. 654-88-37, Gosia, koszt makijażu ślubnego 50zł-można też zrobić zabiegi kosmetyczne i paznokcie (2003) - galionka
:arrow: makijaz na Obywatelskiej przy al. Politechniki (zaraz prawie na rogu) - Majaa
:arrow: Salony Urody: 1. Inflancka 40, 2. Tasmana 6, 3. Armii Krajowej 44 bl. 396 - Mi
:arrow: Salony Fryzjerskie: 1. Piotrkowska 39, 2. Bartoka 57 bl. 454, 3. Łagiewnicka 106, 4. Legionów 57 - Mi
:arrow: salon Lovely look w Tesco na Widzewie, balejaz 3 kolorowy+strzyżenie+modelowanie - 105 zł, farbowanie, ścinanie i modelowanie - 55 zł (2005) - Ania, Megusia
:arrow: Douglas, 634 67 48, Pani Monika, makijaz kosztuje 70 zł. Chyba ze się kupi 2 kosmatyki za cenę powyżej 70 zł - wtedy jest gratis (2006) - Agata
:arrow: Salon fryzjersko - kosmetyczny, Kostki Napierskiego 3 blok 161 (długi wierzowiec ze sklepami na dole), tel.6865015, 50zł (upięcie), Młody za strzyżenie z ułożeniem 14zł, mozna robić fryzurę próbna w cenie 40zł, makijaż ślubny 50zł (bardzo naturalny i trwały) Makijaz próbny 35zł, paznokcie - francuski maniquire - 20zł - lakiery Inglot (2005) - Agni
:arrow: Salon Magda, na Chojnach, przy Rzgowskiej - Lena
:arrow: Pan Maciej Zając na ul. Traugutta 4, 630 - 35 -95, Mycie+strzyżenie+ modelowanie krótkich włosów to ok. 50 zł (2005) - Linka
:arrow: Piotrkowska 24, makijazytska Iwona - strawberrytea
:arrow: salon kosmetyczny na A. Struga, za Gdańską po prawej stronie jadąc od Piotrkowskiej, makijaż (50 zł), tam jest też super manikuirzystka - Pusiak
:arrow: na 6 Sierpnia fryzjer, tak jak wychodzi ulica Mała (tylko dobrze jest umówic sie na godzinę, i intensywnie sie przypominać (nie pamietam ceny) - Pusiak
:arrow: Salon fryzjersko-kosmetyczny Limanowskiego 117 ŁÓD? (0-42 659-62-28 ) fryzura ślubna 65 PLN,a ścięcie teraz 40 PLN z modelowaniem - Zaneta
:arrow: salon na widzewie w DH Carmen wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do środka i po prawej stronie są drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż - strawberrytea
:arrow: Fryzjerka - Targowa 51 tel. 504284296 - vaniliaxxx
:arrow: Manicurzystka, dojezdza do domu klientki, przyjmuje rowniez w na Próchnika - Alma_ (poda więcej szczegółów na priva)
:arrow: Atelier Urody 'Sesja', Łódź ul. Nowomiejska 10 tel. 630 31 27, www.sesja.com.pl - senra
:arrow: Salon TRIO, Łódź ul. Zgierska 69 (w budynku ABC), robia wszystko - kryszka
:arrow: salon kosmetyczny na rogu Pieknej i Cieszkowskiego, http://www.alekosmetyka.pl/index.htm - Tatiana
:arrow: Salon Piotra Alexandra na Wschodniej, Ma fajne pomysły i jest milutki, choć nie najtańszy. ?cięcie i modelowanie krótkich włosów - 55-60 zł - kryszka, FifthAvenue ("to mój ukochany fryzjer"), miza4 ("Mialam tam dwa próbne uczesania ślubne i byłam nimi zachwycona. Balejażem też!"
:arrow: Studio Sztuki Fryzjerskiej "Kasia", ul. Sprawiedliwa 4, tel. 653 - 11- 97, Fryzury ślubne wykonuje tylko szefowa - pani Kasia, fryzura probna - 90 zł, wlasciwa - 110 zł - rorrim, evcia84
:arrow: Salon fryzjerski DOROTA, ul.Łagiewnicka 106 Łódź, tel. 657 24 68, fryzura trzymała się w niezmienionej formie do następnego dnia - adriannaaa
:arrow: Studio Image na Mochnackiego 36, tel. 042 682-10-84 - bardzo miła obsługa i co dla mnie ważne - wszystko mogę zrobić w jednym miejscu - fryzurkę, makijaż, paznokcie - senra
:arrow: Salon fryzjersko kosmetyczny - ul. Łąkowa 19 - fryzjerka P. Ula lub Dorota - mischelle22
:arrow: ul. Gdańska 10, Łódź - Salon Martika, Marta-1

poza Łodzią

:arrow: ul. 20 stycznia 7, Pabiabice, salon fryzjerski oraz kosmetyczny - aniluap
:arrow: ul. Jutrzkowicka 49, Pabianice - Salon Beata (Kadus), telefon (0-42) 215-11-33 - evcia84
:arrow: ul. Korzona 111, Warszawa, tel: 678-14-18, Fryzjerka Kasia (wlascicielka), Kosmetyczka Beata, fryzura - 150 zl, makijaz - 70 (2004) - scorpionka

Makijaz i fryzura nie polecam:

:arrow: Plac Koscielny 6, a szegolnie fryzjerki wlascicielki - Kiwax
:arrow: Gabriell - jelonek, Kati
:arrow: fryzjer na Rydzowej, 40 zl (2005) - laluna
:arrow: salon przy ulicy Brzeżnej na Piotrkowskiej (ale nie wiem ile) - Zaneta
:arrow: fryzjer i kosmetyczka na Narutowicza na przeciwko Andre, koło Wierzbowej - strawberrytea
:arrow: Piotrkowska 24, salon Beata - strawberrytea
:arrow: Łagiewnicka 106, salon Beata, kosmetyczka Ola - makijaż był... strasznie nieprzemyślany, oko umalowane bez ładu i składu, pani zupełnie nie umiała poradzić sobie z wymogiem "papuzich kolorów" - czyli turkusu ze złotym... miało być coś w stylu oka z reklamy Kodaka, a wyzsło.. szkoda gadać. Kosmetyki średniej jakości - makijaż spłynął koło 22, kępki rzęs odkleiły sie koło 24... jedyny plus to cena - 40 PLN. - adriannaaa
:arrow: salon BARBARA na Placu Słonecznym, www.salonbarbara.gr.pl, ignorowanie czekajacych klientek, trudnosci z dogadaniem sie, niespelnianie zyczen klientow, klienci 'z ulicy' traktowani gorzej niz ci stali - SaraLee, Kasiawka, zaslubiona
:arrow: Salon Piotra Alexandra na Wschodniej - Ania
:arrow: Salon Jamajka na Kosciuszki - Joasia
:arrow: Studio Charakteryzatorskie "Alfreda", fryzura i makijaz, drogo, pani jakas taka niezebrana, nie umie sie wyrobic w czasie, no i czekoladowo-brązowy balejaż wychodzi u niej rudy :) - Pusiak
:arrow: Salon "Solar", ul. Nowa w Łodzi, manicurzystka - aniluap


Inne polecam:

:arrow: Salon fryzjerski DOROTA, ul.Łagiewnicka 106 Łódź, tel. 657 24 68, przedluzanie i zageszczanie wlosow - Edyta
:arrow: Cztery Pory Roku, http://www.wizaz.com.pl/, makijaz próbny kosztuje 70 zł, ślubny 60, za dojazd dodatkowo 20 zł (2004) - just_Kate
:arrow: makijaz w Douglasie i Sephorze, w Douglasie kosztowal 50zl a w Sephorze okolo 100zl, Megan
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:22 pm, w całości zmieniany 27 razy  
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 12:58 pm   

Bardzo bardzo polecam salon fryzjerski "U Jagody" , który znajduje się na Rzgowskiej, zwłaszcza fryzjerkę Anetę :) potrafi zrobić z włosami wszystko :) i jest przesympatyczna :)
_________________
 
 
Maggie 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 11:51 pm   

Czy można prosić o jakiś dokładniejszy namiar na tego fryzjera przy ulicy Rzgowskiej?
Ja właśnie poszukuję kogoś.
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 4:51 pm   

Rzgowska 180 :)tak za krańcówką 5,6 i 15 trzeba wejść wgłąb... nr tel 646 94 64 :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez =MiLi= Sob Lut 17, 2007 9:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 3:08 pm   

a zna ktoś salon fryzjerski Anna na Marysińskiej 116??
_________________
 
 
 
wiolka 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 9:36 am   super

witam was
ja mam swoja kosmetyczke już hohoh i fryzjerkę też.
naprawde polecam jeżeli moge wam podac a nie robic przy tym reklamy to podam wam prywatnie ale naprawde warto -piszcie.
Wiolka
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 9:47 am   

gdzie sie miesci ten salon?
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 7:15 pm   

czy to są Panie z Łodzi? można prosić o jakieś namiary? chociaż adresy?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 8:36 am   

Byłam w czwartek w nowootwartym salonie fryzjerskim w Tesco na Widzewie :) I muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało :) Zrobiła mi dziewczyna śliczny balejage, i ładnie podcięła włoski :) Nie wiem co prawda czy robią fryzury ślubne, ani jak to wychodzi, ale można spróbować się przejść :)
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:15 pm   

polecam:
Lauffer w Tesco na Bałutach - pani Magda (blondynka, kręcone długie włosy)
Piotrkowska 44 - pan Mariusz

nie polecam:
Barbara na Pl Słonecznym - pan Krzysztof (nie to co chciałam, poza tym fryzura artystyczna a nie praktyczna)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:26 pm   

a może mnie coś polecicie - szukam sprawdzonych fryzjera i makijażystki na Górnej, najlepiej żeby byŁa możliwość ich dojazdu do mojego domu
 
 
donia 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:34 am   BUDNY HAIR DESIGN

Polecam wszystkim.To podobno pierwszy z sieci tych salonów.Profesjonalnie i naprawde wyjątkowo!!!Jak na taki salon to ceny mają przystępne.

Salon jest na Legionów 16 tel. dla zainteresowanych 6321060
_________________
pozdrawiam:-)
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:54 pm   

Ja już po ślubie, bardzo polecam moją makijażystkę. zrobiła świetny manicure i make-up, dopasowany kolorystycznie do sukni (miała fioletowe dodatki), nie przerobiony (styl maska, bleee). Nazywa się Kamila Angel, ma salon na ul Strażackiej, jakieś 100 m za Mc donaldem. pozdrawiam
_________________
Aga
 
 
 
Gwiazda 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 11:41 am   

Jako niezdecydowana :lol: przyszła panna młoda poszukuję dobrego fryzjera w Łodzi najlepiej w centrum i manicurzystki. Słyszałam od znajomej o fryzjerze na ul. Kilińskiego - (Witold??). :?
Jeśli możecie to pomóżcie mi! ?lub już całkiem blisko bo 21. 07. Choć nie myślcie sobie ze zostawiam wszystko na ostatnią chwlę, bo jestem awaryjnie zapisana u fryzjerki w mojej rodzinnej miejscowości, ale szukam czegoś lepszego. :D
_________________
"Człowiek kochany jest jak słońce:
opromienia swoją rzeczywistość i otoczenie"
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 6:47 pm   

Ja juz chyba pisalam,ale jeszcze raz polecam fryzjerke Julite z salonu Gabriel na Kosciuszki.Tylko ze moze juz byc problem z zapisaniem sie do niej:)Mozesz zobaczyc jak mnie uczesala na slub w watku Agunia jest juz mezatka
_________________
Agunia
 
 
Gwiazda 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 5:56 pm   

udało mi się znależź i nawet zapisać do fryzjera na ul. Kilińskiego z czego jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się jeszcze nad poszukaniem dobrej manicurzystki w Łodzi. Mam wolny cały piątek przed weselem więc mogłabym się oddać w jakieś dobre ręce specjalistce od pazurków. Może polecicie mi kogoś? Najlepiej w okolicy centrum .
_________________
"Człowiek kochany jest jak słońce:
opromienia swoją rzeczywistość i otoczenie"
 
 
Apple 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 8:36 pm   

Kilka dni temu wypróbowałam makijaż w Douglasie i przyznam że jestem bardzo z niego zadowolona. Był delikatny i bardzo elegancki. Trzymał się wiele godzin (musiałam go zmyć bo po prostu szłam spać) a dodam że mam mieszaną cerę oraz że na dworze był upał :)
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 7:01 am   

a ile kosztowal i gdzie sie miesci
 
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 11:25 am   

A ja byłam w salonie SESJA na Nowomiejskiej przy placu wolności i byłam ZACHWYCONA makijażem jaki zrobiła mi kosmetyczka.
Rewelacyjny, kolory dobrane pod urodę, dopasowane do koloru sukni i bukietu. Byłam bardzo zadowolona i rzeczywiście tak jak Pani obiecała trzymał się do rana mimo wysokiej temperatury jaka panowała w dniu wślubu.
Po drugie Pani pytała jak maluje się nacodzień, czy lubię kreski nad okiem, czy mocniej podkreślić brwi. Osoba bardzo dokłada, makijaż dopracowany w każdym calu cena 70 zł.
Ja poszłam w ciemno bez próbnego uuufff zaryzykowałam i nie żałuje. Obiecałam sobie, że wybiorę się jeszcze kiedyś do niej na makijaż przy jakimś ważnym wyjściu. :)
 
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 8:48 pm   

Aniu bardzo ładnie miałaś dobrany i zrobiony makijaż. Pozowoliłam sobie obejrzec go na zdjęciach ślubnych. Myśle że sama we właściwym dla siebie czasie wybiore się do tego salonu. Tylko napisz czy mam pytać tam o konkretną wizażystke czy tylko jedna osoba się tym zajmuje?
_________________

 
 
 
Apple 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 9:50 pm   

Ja byłam w Douglas w galerii na bezpłatnym makijażu (to była promocja marki "Kanebo"). Makijaż miałam świetnie dobrany do koloru sukni i dodatków. Wszystkim znajomym i nieznajomym się podobałam :) . Warto spróbować. Jeśli chodzi o cenę, to przy zakupie kosmetyków kolorowych za cenę min. 70 zł makijaż gratis.
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 9:48 am   salon celestynka

Polecam ten salon z czystym sumieniem, a w szczególności Panią Basie, młoda sympatyczna blondyneczka :) Czesze i ścina mnie od 7 klasy podstawwki czyli jakies 9 lat, najfajniejsze jest to, że ona sama wymyśla fryzurki pod kształt buzi... na studniówke byłam w szoku, bo odwaliła takiego koka... a miałam dość krótkie włosy, natomiast teraz na wesele odwaliła takie cudo że obcy ludzie zaczepiali :) Moją psiapsiólke czesała do ślubu i również była bardzo zadowolona. Jak tylko uda mi się zmniejszyć zdjęcia to powklejam:)
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 7:58 am   

martusia a gdzie ten salon jest i moze jakies namiary i ceny?
 
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 6:23 pm   celestynka

Salon miesci się na ulicy Pomorskiej bodajże 4, pierwsza brama od Pl. Wolności po prawej stronie, co do cen to za koka płace 50zł (troszke po znajomości), psiapsiółka za fryzurkę ślubną i próbną też płacila po 50zł. postaram się dzisiaj wkleić zdjątka.
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 11:27 am   

Oj tak tak, Marusia czekamy na foteczki :)
_________________
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 6:21 pm   

buuu nie mam takich fotek, żeby dobrze było widać fryzurki :( nie da sie nic wybrać, a psiapsiólka ma tylko zdjęcia w albumie, niestety nie posiadam skanera:(

coś się udało wybrać, słabo widać ale widać

03.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1338 raz(y) 16 KB

02.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1207 raz(y) 17.23 KB

01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1120 raz(y) 18.39 KB

Ostatnio zmieniony przez martusiaaaaaa Pon Cze 25, 2007 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mmeeggyy 

Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 9:46 pm   

Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonu urody "Margot" - zajmuja się tam fryzjerstwem damskim i męskim, kosmetyką, paznokciami a także mają solarium. Salon mieści się na ul. Gorkiego 24 na Widzewie, w pobliżu Ronda Inwalidów (na dole takiego żółtego wierzowca). Zastanawiam się, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? jeśli tak,
to bardzo proszę o opinię. Mieszkam w pobliżu i zastanawiam się czy się tam nie zapisać.

Przy okazji robienia henny, dostałam od nich wizytówkę, jeśli chodzi o ceny to zwykłe upięcie 50-60zł, kok 70-80zł, makijaż 45-50zł (próbne chyba w tych samych cenach).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :-)
_________________

__________________________
Pozdrawiam serdecznie Gość!
mmeeggyy
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lip 28, 2007 8:31 am   

Ponownie polecam Salon "U Jagody" na Rzgowskiej 180, pawilon 22 (przy krańcówce 5,6 i 15 na chojnach, salon znajduje się w pawilonie obok Da grasso, Grubego Benka i s klepu z militariami) tel.646 94 64
W szczególności polecam fryzjerkę Anetę, młoda Dziewczyna, która potrafi pięknie dobrać fryzurkę i zrobi z włosami wszystko :)

A nie polecam salonu w sklepie Elea (Kilińskiego/Piłsudskiego). Koleżanka moja tam poszła i wyszła tak samo jak wyszła... ktoś mył Jej włosy z godzinę w takim tempie, ze Ona tam usypiała... potem zajęła się Nią jakaś babeczka.. poupinała Jej, pogadała i wyjęła wszystkie szpilki w końcu, rozpuściła włosy i poprosiła 50zł! No wiecie co... po prostu masakra :/ a w jaki sposób można sprawdzić, ze fryzura się trzyma w tym wypadku? no po prostu żenada...
_________________
 
 
Apple 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 9:30 pm   

mika1 napisał/a:
hej. Mialam slub 9 czerwca 2007. Zdecydowalam sie na salon ''Kasia" na ul Sprawiedliwej. ...
Co do fryzury w dniu slubu.... Tak jak słyszałam od innych dziewczyn, że w tym salonie trzeba nauczyć sie cierpliwości bo nikogo nie interesuje że Tobie się spieszy na własny ślub!



Również czesałam się w tym salonie. Nie robiłam próbnej fryzury, poszłam na żywioł i byłam zachwycona tym co mi wyczarowała na głowie. Ale zgadzam się, nikogo nie interesuje, że ma się ślub.

edit: poprawiam cytat - zaczerpnięty z tego wątku
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Wto Lut 12, 2008 10:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 4:04 pm   

WItam forumowiczki :D na Nawrot 28 i Ketlinga 23 jest EURO- STYL ,salon który specjalizuje się w stylizacji panny mlodej.
Ja byłam na nawrot ,z fryzury wogóle nie byłam zadowolona,(kok-90 zł)tak samo jak moja przyjaciółka która czesała się tego samego dnia na swój ślub(bez próbnej fryzury)...okropność ....."rozpuszczone loki z lokówki"sama takie bym jej zrobiła gdyby chciała :mrgreen: ,
natomiast makijaż :D super-70zł i trzymał się do rana,tak jak gwarantowała kosmetyczka.

Koleżanka była na ketlinga ,robiła sobie fryzure i makijaż na slub ,widziałam wyglądała cudnie.
Pewnie lepszy fryzjer :mrgreen:
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Sob Sie 18, 2007 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duchna 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 9:53 pm   

Dziewczyny salonu Magda na Rzgowskiej już nie ma niestety a widzę, że tu go podajecie :( kosmetyczka która tam była p. Kasia, przeniosła się na ul. Wdzięczną 5A też na Chojnach do salonu "Lucyna". Z 100% satysfakcją mogę ją polecić jest niedroga i makijaż u niej wygląda naprawdę świeżo i prześlicznie. Ktoś może do niej też chodził/chodzi...? :)

[ Dodano: Sob Lis 10, 2007 9:56 pm ]
PS. stylisty Pawła Kubickiego z Le Grandu nie ma w Polsce od 2 lat, jeśli chodzi o włosy był niesamowity, szkoda że go nie ma.... :(
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 1:47 pm   

Pilnie potrzebuję namiar na sprawdzonego fryzjera, który potrafi dobrze cieniować włosy i dobrać odpowiednią fryzurkę do twarzy.
W okolicach Centrum-Polesie.
(To nie ma być fryzura ślubna - tylko codzienna :D ).
HELP !! !!
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:24 am   

a ja zapomniałam po ślubie opisać swoje wrażenia o salonie DOROTA na Łagiewnickiej :) Więc czesał mnie Darek, młody fryzjer i byłam bardzo zadowolona :) fryzura trzymała się do rana, bardzo starał się przy jej tworzeniu, trwało to dość długo ale najważniejszy jest efekt a ja byłam bardzo zadowolona, widać że wkłada w swoją prace serce i zależy mu na opini klientów, konsultował wszystko ze mna, wprowadzałą zmiany jak coś zauważyliśmy że mogło być inaczej, cena standardowa, nie żadna drżyzna :)
_________________
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 5:09 pm   

ostatnio bylam w salonie Laufer w Tesco na Pojezierskiej i bylam strasznie niezadowolona
Fryzura nie doczekala nawet az mama ja zobaczy w domu:( dodam ze mieszkam na Lisciastej i jechalam z tesco samochodem jakies 2 minuty!!!!!
Kasa wywalona w bloto!!!
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 11:36 pm   

pscoolka - a u kogo tam bylas? bo ja raz tez wyszlam bardzo niezadowolona, ale potem trafilam do pani Magdy, blondynki z kreconymi wlosami i zawsze bylo super :)
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 9:41 pm   

Właśnie jestem żywo zainteresowana salonem Laufer w Tesco na Pojezierskiej. Chcę tam pojechać ze zdjęciem i poprosić o wykonanie konkretnej fryzury. Widzę, klarysa, że polecasz panią Magdę. Mam nadzieję, że nadal tam pracuje i że to jest jedyna pani Magda w Lauferze ;) Kojarzysz może ile kosztuje czesanie ślubne w tym salonie?
Jeżeli jeszcze któraś z Was ma doświadczenia z Tesco, to będę wdzięczna za opinie.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 12:06 am   

nie, tam jest chyba jeszcze jedna magda (przynajmniej kiedys byla).
moja znajoma zna pania magde-blondynke prywatnie i postaram sie dowiedziec co ona sadzi o fryzurach robionych w tym salonie (bo do slubnych fryzur jest tam ktos inny). w razie niepewnosci pojde do p. magdy i tyle. lubilam jak mnie scinala, wiec uczesanie tez chyba bedzie ok.
fryzury slubne ok 80-90 za kok, za rozpuszczozne wlosy moze byc mniej. za probna maks 60-70zl. duzo zalezy od tego co konkretnie chcesz.
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 11:05 am   

Cytat:
pscoolka - a u kogo tam bylas? bo ja raz tez wyszlam bardzo niezadowolona, ale potem trafilam do pani Magdy, blondynki z kreconymi wlosami i zawsze bylo super



Kurcze nie pamietam, wizytówke mam w Polsce. Ale też miała na imie Magda tylko miała jakoś takie nie polskie nazwisko, jakieś takie włoskie..... :? Taka niska, ciemne krótkie wlosy
No może faktycznie tam ładnie czesza ale juz się strasznie zraziłam do tego salonu.
A jak ma na nazwisko ta wasza Pani Magda??
_________________

Ostatnio zmieniony przez pscoolka Pią Lut 15, 2008 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 9:53 pm   

pscolka - mnie tam kiedys obciela jedna pani, pamietam tylko jej czarne wlosy. jak potem poszlam do p. Magdy to sie zapytal: a kto tak pani wlosy wystrzepil? no coz, nie moglam jej glosno odpowiedziec ;)

ja mysle, ze wszystko zalezy od konkretnej fryzjerki/ fryzjera a nie salonu. tak bylo w moim przypadku w kilku miejscach. warto podac nazwe salonu i imie osoby oslugujacej
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 2:33 pm   

hmmm to moze jeszcze raz sie tam przejde.... i pojde do pani Magdy...
zobacze jeszcze jak mnie uczeszaw Monice na Wschodniej
_________________

 
 
 
Memmo 

Wiek: 44
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 10:18 am   Makijaże i kosmetyka

Ja osobiście mogę polecić Panią która wykonuje makijaże ślubne,dzienne i okolicznościowe oraz paznokcie akrylowe,żelowe,tipsy,manicure,pedicure i kosmetykę.Wiem jaka jest ponieważ korzystam z jej usług <kosmetyka> i ze szczerego serca polecam ,bo jakość wykonania usług jest na wysokim poziomie a i ceny są przystępne.

Pani Magdalena - 602-44-90-44
_________________
Ostatnio zmieniony przez Memmo Pią Lut 22, 2008 10:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:08 pm   

Memmo - chyba nie powiesz nam, że robisz sobie tipsy i manicure :hmgirl:
_________________

 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:35 pm   

Ja polecam:
- kosmetyczkę: Pani Magdalenia Gońda ul. Cieszkowskiego 22/24/1 www.alekosmetyka.pl
- fryzjer: Renata Ławińska ul. Cieszkowskiego 7
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 6:56 pm   

Klarysa, jeżeli możesz, dowiedz się o nazwisko tej pani Magdy z salonu w Tesco. Mogłabym napisać na PW, ale ta wiadomość może się przydać też innym dziewczynom. Umówiłam się już z makijażystką, więc czas też na fryzjera :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:55 am   

no ja tez bym byla wdzieczna za nazwisko pani Magdy z tesco na pojezierskiej :)
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 6:31 pm   

niestety nie znam nazwiska tej pani, a ze znajoma, ktora ja zna nie mam teraz kontaktu. poza tym bede sie jednak czesac w salonie blizej domu, wiec o czesaniu pani magdy nic wiecej wam nie powiem. moge ja tylko polecic do sciec. powodzenia

ja zapisalam sie na fryzure slubna do salonu Caroline na Okoniowej. czytalam dobre opinie, widzialam zdjecia ich fryzur i byly super. relacje zdam w czerwcu :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 8:44 pm   

a ja sie zdecydowalam na makijaz i czesanie do zdjec w studio przez nasza forumke megi i jestem super zadowolona, jak odbiore zdjecia, to wkleje probke do albumu.. :))
_________________
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:46 am   

Czy ktoś może polecić kogoś sensownego (i niezbyt drogiego) do czesania najlepiej na Radogoszczu Zachodzie (albo w okolicach)? Do Laufera w Tesco chyba jednak nie pójdę, skoro nie znam nazwiska. Nie będę ryzykować. Poza tym o tej pani Magdzie wiadomo tylko jak ścina, a nie jak czesze. Wstrzymam się jeszcze. Please o pomoc.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 9:52 pm   

anna1984 - ja sie czesze na okoniowej przy zgierskiej na radogoszczu wschodzie.
moja bratowa poleca salon na placu slonecznym.
na zachodzie chodzilam kiedys do pani malgorzaty forteckiej, ale tylko na sciecie i farbowanie (byla super!)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 9:11 am   

Ja za to nie polecam salonu na Placu Słonecznym. Zarówno właścicielka( p. Basia) jak i jej syn(p. Krzysztof) nie liczą się za bardzo ze zdaniem klientki, czy taka "wizja" odpowiada czy nie tylko tną jak lecą. Zwłaszcza p. Krzysztof potrafi wyczarować takie cudo na głowie, że po pierwszej samodzielnej próbie ułożenia włosów, kobieta ma ochotę ogolić się na łyso.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl