Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy rozpocząć poszukiwania dekoratora sali?
Autor Wiadomość
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 1:44 pm   Kiedy rozpocząć poszukiwania dekoratora sali?

No więc właśnie dziewczyny - kiedy rozpocząć poszukiwania dekoratora? Do ślubu wprawdzie ponad rok, ale chciałabym jak najwięcej spraw pozałatwiać już :) poza tym w gorącej wodzie jestem kąpana i nie chce zostawiać spraw na za pięc 12 :)

Kiedy wy rozpoczęłyście poszukiwania dekoratora sali? Ile płaciłyście za taką usługę?
 
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 1:16 am   

Ja myślę, że im szybciej tym lepiej, bo jeśli dekorator jest "dobry" w tym co robi to moze nie miec wolnych terminów. Siostrunia zamawiała pól roku wczesniej i ta pani juz miala duzo terminów pozajmowanych, fakt, ze to co zrobiła z salą bardzo nam się podobało, i mysle, ze na wklad pracy jaki tam włożyła to wzięła mało.
_________________
 
 
 
żabeczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Mar 2007
Posty: 19
Skąd: Łódź/ Warszawa
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 12:19 pm   

Jeśli macie gdzieś jeszcze namiary na tą firmę dekoracyjną to będę wdzięczna za informacje na priv (adres,tel) i oczywiście jak się spisała jeśli ją wybrałyście
_________________


Szczęśliwa żona kochanego Męża
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 3:55 pm   

Ja mam ślub na początku września 2009r.,a dekoratorkę zamówiłam w połowie stycznia 2008r., czyli dłuuugo przed godziną zero. Wynikało to z tego, że na zdjeciach widzieliśmy jak wygląda "nasza" sala po dotknieciu ręką tej pani i bardzo nam sie spodobało, wiec postanowiliśmy nie czekać i mieć kolejny punkt przygotowań załatwiony. Ale dowiedziałam sie od niej, że spokojnie mogłam się zgłosić ok. stycznia 2009r.

Z drugiej strony pisałam kiedyś (tak gdzieś w listopadzie 2007r.) maila do firmy Savares w Bełchatowie, bo na swojej stronie internetowej przedstawiają bardzo ładne dekoracje, to odpowiedzieli mi że na wrzesień 2009r. mają juz jakieś zamówienia. Paranoja...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl