Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłopot z sukienka do ślubu cywilnego
Autor Wiadomość
Lamia_Kiren 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:55 am   Kłopot z sukienka do ślubu cywilnego

Witam,

Mam dosyć śmieszne pytanie, ale gdzie kupowałyście swoje sukienki, jeżeli brałyście ślub w USC? Nie szukam niczego klasycznego, może być białe, ale w sumie chciałabym miec coś kolorowego. Nie jestem przesądna i generalnie nie umiem kupować sukienek, wiec jeżeli macie w tym jakieś doświadczenie i mogłybyście sie nim ze mną podzielić, byłabym bardzo wdzięczna :)
_________________
"Kto w Indiach nie był, ten świata nie widział"
 
 
 
Natalia 

Dołączyła: 16 Wrz 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 12:48 pm   

Wczoraj zanosiłam suknię do prania do salonu Furora, i tam widziałam że wprowadzili suknie wieczorowe, kilka nawet mi się spodobało, więc może tam się wybierz.
Spory wybór sukien wieczorowych jest też w sklepie na Piotrkowskiej chyba Dalmatino czy coś w tym rodzaju (obok biura LOT-u). Ewentualnie wybierz się do Ptaka.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 1:05 pm   

Te wątki powinny ci trochę pomóc:
Coś do cywilnego
Gdzie kupić suknię na poprawiny
Gdzie w Łodzi można znaleźć ładne sukienki na wesele?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 10:15 pm   

POlecam salon Loris w ktorym szylam swoja wieczorowa.. bedziesz miala dokladnie taka jaka chcesz :D
 
 
Lamia_Kiren 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 11:08 am   

Dziękuję bardzo za pomoc :)
_________________
"Kto w Indiach nie był, ten świata nie widział"
 
 
 
squrel 

Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: slask
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:34 pm   

http://republika.pl/sukni...leriasukni.html

model 11 - 259 zł
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:43 pm   

A może najpierw byś się przywitałą w dziele powitań zanim zaczniesz sypać linkami. A tak swoją drogą mnie się osobiście ta sukienka wogóle nie podoba jest za bardzo przeładowana


Dział powitań
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 6:36 pm   

ja swoją kupowaŁam na allegro, zresztą to byŁa jedyna sukienka, która tak naprawdę mi się spodobaŁa. Nigdzie nie jeździŁam i nie szukaŁam. ZnalazŁam swoją i to byŁo to. Fakt, że przydaŁa się krawcowa, która idealnie ją dopasowaŁa, zresztą specjalnie nabyŁam rozmiar większą, żeby ją potem dopasować.
Myślę, że się opŁaciŁo - miaŁam idealną sukienkę, świetnie dopasowaną, w cenie, za którą pewnie kupiŁabym sukienkę w realu a tak przynajmniej się nie nachodziŁam - ale ze mnie leniuszek :mrgreen:
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 2:57 pm   

ja swoja kupilam w salonie optimus na sienkiewicza, uwazam ze fakt iz bierze sie slub cywilny nie powinien miec wplywu na wybor sukni, moja bedzie typowo slubna :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 3:52 pm   

Ja Sajonarko podobnie jak Ty kupiłam suknię (a w zasadzie to mąż mi ją kupił) do ślubu cywilnego na allegro .... zadecydowało o tym nie tylko lenistwo :razz: ale przede wszystkim zbyt duży natłok zajęć, a co za tym idzie brak możliwości, chęci i czasu na dreptanie po sklepach ;)

Za to za suknią do ślubu kościelnego się nachodziłam, na szczęście już się szyje :)
Ostatnio zmieniony przez mo (d) nisia Pią Lut 22, 2008 3:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 25, 2008 10:54 pm   

no wreszcie ktoś jak ja najpierw cywilny a potem kościelny - bo wszystkie tu Po Bożemu - konkordatowo :lol:

ja za swoją kościelną też się naŁaziŁam ale byŁo warto :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl