Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Watra na Julianowie
Autor Wiadomość
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 5:17 pm   

Witam mam pytako bo przeczytalam tu sali Warta w Parku Julianowskim czy ktos zna dokladny adres tej sali lub stronke.. .My juz objezdzilismy z narzeczonym :Solaris , fantazje , Bagatele,Niezapominajke ,Boryne, Yuke,Saxonie,Bacowke i Zielone Zacisze i nad ta ostatnia sie zastanawiamy bo najlepiej nam pasuje jak narazie.. tylko zastanawia mnie teraz ta Warta :-?
 
 
Piter 

Wiek: 39
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:04 am   Watra na Julianowie

Watra - super miejsce( w dużym domu z ogrodem położonym w Parku Julianowskim), niska cena miła i dobra obsługa, ale niestety tylko na max. 65 osób :( Polecam!

Smerfetk@ - sala ta znajduje sie na ul. Biegańskiego 47a na rogu z ul. Skrzypową. Łatwo znaleźć zwłaszcza jadąc od strony Łagiewnickiej. Zresztą dane do tej sali znajdziesz tu-> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=976. Niestety jeszcze nie mają strony internetowej ale właścicielka wspominała że to jest tylko kwestia czasu. Polecam i pozdrawiam.



edit: dodałam wypowiedź Pitera z innego wątku.
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Mar 01, 2008 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 9:12 pm   

Skuszona opinią jednego z forumowiczów pojechałam obejrzeć Watrę...Salka jakby w domu jednorodzinnym, wystrój-hmmm-mocno niewspółczesny, takie późne lata '70. Właścicielka bardzo miła, ale nie uzyskałam od niej ani jednej konkretnej odpowiedzi, mimo iż niektóre pytania zadawałam po kilka razy. Miałam też wrażenie, że będzie mocno forsowała własną utartą od lat wizję wesela. W trakcie rozmowy wychodziło też sporo ukrytych kosztów. Nie dla mnie, ale może świetnie gotują :wink:
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 4:42 pm   

dalenka napisał/a:
Skuszona opinią jednego z forumowiczów pojechałam obejrzeć Watrę...Salka jakby w domu jednorodzinnym, wystrój-hmmm-mocno niewspółczesny, takie późne lata '70. Właścicielka bardzo miła, ale nie uzyskałam od niej ani jednej konkretnej odpowiedzi, mimo iż niektóre pytania zadawałam po kilka razy. Miałam też wrażenie, że będzie mocno forsowała własną utartą od lat wizję wesela. W trakcie rozmowy wychodziło też sporo ukrytych kosztów. Nie dla mnie, ale może świetnie gotują :wink:


Zgadzam sie z kazdym slowem. Nie wiem w takim razie, gdzie jest ta inna wspaniala Watra, bo to jedyna, jaka znelzlismy - czulam sie, jak w domu u jakiejs starszej samotnej ciotki :]
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Madziares 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:22 am   

Watra - z perspektywy gościa lokal fajny, obsluga ok i jedzenie dobre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl