Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
firma "obiady mamuni"
Autor Wiadomość
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 1:55 pm   firma "obiady mamuni"

podałam ich adres intnernetowy w wątku strony www, a teraz kilka spostrzeżeń:
zadzwoniłam pod telefon firmy i okazało się żę firma współpracuje z kilkoma salami więc mogą zaproponować sporo miejsc - w zależności gdzie ślub czy jak kto woli - miejsce zamieszkania. Wysyłają również informacje na maila. Cena jest atrakcyjna całkiem bo ok.100zł a jedzenie jest podobno super - była znajoma mojej mamy i przetestowała - zreszta zdjęcia na ich stronie też co nieco pokazują

ktokolwiek był i coś wie na ich temat może podzieli się wrażeniami??? bardzo mnie to interesuje
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 3:27 pm   

teraz moge juz napisac cos wiecej:

otoz jest to firma ktora moze obsluzyc tez bardzo zapracowanych panstwa mlodych bo moga zalatwic wszystko, lacznie z ubraniem i muzyka do kosciola, nawet wieczory panienski i kawalerski :) ! no i po prostu wszystko. Mnie interesuje tylko wesele wiec...
- rozpietosc cen duza w zaleznosci od wyboru menu... 95-160zl
- ale do tego wynajme sali osobno :( (czyli +20-30zl/os niestety)
- menu maja zabojcze i bardzo duzy wybor ! łącznie z zupkami w chlebie :) i daniami jarskimi w ktore wchodzi np. sałatka salami :lol:

na temat sal jeszce nic nie wiem - próbuje sie dopytać :)
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2004 3:45 pm   

Aqni -czy dowiedziałaś się jeszcze czegoś na temat tej firmy?
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 5:46 pm   

w końcu się z nimi nie dogadałam - tzn próbowałam przez maila ale zdaje się że nie uważają tego za równorzędny sposób kontaktu - ja uważam że skoro podaja taki namiar to tak samo jak np.telefon... - no i tak odpowiedzi na swoje maile dostawałam po tygodniu i w tym czasie zdążyliśmy zdecydować się na Art Deco więc inna opcja odpadła
 
 
Rubiś 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 9:48 pm   

Ja wiem że oni współpacują z salą na ul.Liściastej 17.Sala dość ładna,oczywiście jest to zależne od wymagań.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl