Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyk godny polecenia
Autor Wiadomość
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:09 pm   

intensywne serum antycellulitowe w żelu AA expresso slim
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 6:47 pm   

Ja polecam kosmetyki Neutrogeny. Drogie, ale naprawdę skuteczne. Zwłaszcz na zimowe sporty.
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 11:52 am   

ostatnio bardzo dobry efekt dla mych włosów przyniósł szampon GLISS KURR Hair Repair firmy Schwarzkopf tak więc polecam!
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 10:21 am   

podklad- revlon colorstay, rewelacja! wyprobowalam dziesiatki podkladow i ten jest idealny: dobrze kryje, jest matowy, nie schodzi przez kilkanascie godzin

blyszczyk do ust - tylko z bodyshop. te zapachy, mniam mniam :)

puder - lentheric (kiedys yardley), zawsze super
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 11:40 am   

ja polecam krem na dzień z efektem brązującym firmy Loreal. Genialny. Szybko się wchłania , miło pachnie i zostawia naturalny efekt opalenizny
_________________
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 11:45 am   rozstępy

Ja polecam taki krem na rostępy avent

Poleciła mi go koleżanka, która prowadzi sklep dla dzieci. Zawsze jej ufałam jeśli chodzi o artykuły dla dzieci i kosmetyki i tym razem też się nie zawiodłam. Krem jest lekki, bezzapachowy, dobrze się wchłania i najważniejsze: zapobiega powstawaniu rozstępów.
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 2:09 pm   

polecam kosmetyki MINERAL CARE SPA ja uzywam balsamu i peelingu waniliowego, skora po nich jest gladka i nawilzona, balsam jest bardzo bardzo gesty i ciezko sie wchlania ale efekt jest swietny :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 8:05 pm   

A ja polecam (ostatnio mój ukochany) fluid TEINT IDOLE Lancome. Skóra wygląda gładziutko, makijaż bardzo długo świeżo i efekt jest wart każdej wydanej złotówki. [smilie=k030.gif]




A do tego cudny cudny cudny błyszczyk chanel scintillantes. Jest bardzo trwały, usta się nie kleją i pięknie migoczą. Jeżeli ktoś ma okazję na zakupy na lotniskach, to można kupić za niecałe 17 Euro.

_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
Ostatnio zmieniony przez tofee Wto Lut 19, 2008 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 6:09 pm   

Bardzo polecam

oraz



?wietny efekt, delikatny i subtelny :)
_________________

 
 
 
Kevlani 

Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 6:53 pm   

Polecam balsam Dove:

[ Dodano: Sob Mar 29, 2008 6:56 pm ]
Zapomnialam dodac, ze balsam dobrze sie wchłania, ma ładny zapach, do tego kosztuje okolo 20zł a jest az 400ml :)



pozdrwiam Cie Gość


dove.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 683 raz(y) 37.76 KB

dove.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 678 raz(y) 37.76 KB

_________________
MICHAŁ :*
 
 
1babeczka 

Dołączyła: 31 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: śląsk
  Wysłany: Pon Mar 31, 2008 11:23 am   

ja dove summer glow kupiłam za 17 zł i do tego dostałam krem do twarzy z tej serii gratis :D
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 6:41 pm   

Ja polecam tusz do rzes z oriflame Wonder, taki z rozowa miekka szczoteczka, elastyczna.
pierwszy raz sprobowalam i jest swietny.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 7:50 pm   

Ja polecam to: http://www.clinique.co.uk...UCT_ID=PROD1198

Clinique Total Turnaround - krem odnawiający skórę

Po użyciu nie zostawia tłustych śladów, lecz skórę w dotyku przypominającą brzoskwinię. Bezzapachowy w sensie perfumeryjnym - odrobinę pachnie środkami chemicznymi, ale nie jest to dokuczliwe (wiem co mówię, bo jestem potwornie uczulona na zapachy - wiele kremów u mnie odpada ze względu na zbyt intensywną i przykrą dla mnie woń). Przerzuciłam się po nieprzyjemnym pożegnaniu z Thermal Fix Vichy, które po 2 latach stosowania uczuliło mnie potwornie :/

Polecam do zestawu również to: http://www.clinique.co.uk...UCT_ID=PROD1038

Clinique Clarifying Lotion - ja używam 2 - poszczególne numery różnią się intensywnością ścierania naskórka - uwaga na pierwsze "spotkanie" - bardzo szczypie bo zawiera spirytus salicylowy (każdy kolejny numer ma większą zawartość). Ale pomimo swojego brutalnego składu nie podrażnia i przede wszystkim działa - ładnie oczyszcza twarz.
_________________

 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 11:32 am   

a ja polecam kosmetyk Loreal Pure zone...tonik
Miałam swego czasu okropne zaskórniaki na twarzy (całe policzki miałam obsypane taką drobniutką kaszką)...Odkąd zaczęłam regularnie stosować pure zone tonik z delikatnym żelem do mycia twarzy garnier..Wszystko zniknąło..Fakt, że na początku skóra po nim mnie trochę szczypała ale nie uczulił mnie jak większość toników

Polecam też kremik sorai matujący..Jest naprawde świetny...szybciuto sie wchłania, ma przyjemny zapach a co najważniejsze to dzięki niemu przestałam używac bazy pod makijaż...Już nie muszę bo sie nie świece..

Polecam też podkład kryjący La roche possay- jest drogi lecz wart swojej ceny..Długo sie utrzymuje i kamufluje wszystkie niedoskonałości..
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 9:51 pm   

fewka napisał/a:

Polecam też kremik sorai matujący..Jest naprawde świetny...szybciuto sie wchłania, ma przyjemny zapach a co najważniejsze to dzięki niemu przestałam używac bazy pod makijaż...Już nie muszę bo sie nie świece..


zapisałam :wink:

polecam balsamy owocowe Luksji - nie są tłuste, szybko sie wchłaniają, przyjemnie nawilżają i ten zapach :cool:
_________________

16.08.08
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 6:41 pm   

Ja też polecam kurację matującą (zielone opakowania) Sorai. Nigdy ne miałam lepszego kremu matującego!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Nie Kwi 13, 2008 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 8:53 am   

Seria Biosilka firmy Farouk w Rosmann`ie :)
Zauważyłam już jakiś czas temu - sprawdziłam do tej pory odżywkę do spłukiwania, i bardzo mnie cieszy przy moich włosach do pasa rozczesywanie ich strumieniem wody :)
polecam.

Cena do przewidzenia, podobna do allegro - olejek 6zł, moja odzywka 15zł za 50ml
_________________

16.08.08
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 7:13 pm   

SAMOOPALACZE
Osobom, które preferują zdrową opalenizne, czyli z tubki, polecam samoopalacze Payot (ok.100zł)i The Body Shop (80zł).
Payot można używać również do twarzy. Dobre jest mieszanie z jakimś dobrym balsamem nawilżajacym lub kremem do twarzy, jeżeli nie macie wprawy z równomiernym rozprowadzaniem takich mazidełek. :razz:
Dior i Guerlain mają świetne samoopalacze, ale są mało wydajne i kosztują pomiędzy 180 a 280 zł, więc szczerze polecam dla osób z zasobniejszą kieszenią.


A teraz moje hity ;) .

CARMEX - balsam do ust w sztyfcie z filtrem SPF 15 lub 30 (różne smaki, są też w tubce i pudełeczku). Rewelacja !! ! Chronią przed słońcem, świetnie odżywiają i wygładzają usta i lekko powiększją ! Do kupienia na Allegro za jakieś 6-7 zł, lub w niektórych polskiech aptekach, ale póki co tylko bezsmakowe.

Kontórówka do ust The Body Shop - świetnie się trzyma, najlepsza jaką do tej pory miałam (lepsza od Clinique, Diora, Chanelki, Rubinstein, L'oreala, Shiseido i jeszcze paru innych), a kosztuje w sklepie ok 38 zł, na Allegro też się pewnie znajdzie jeszcze taniej. Odcienie są super naturalne i jest baardzo wydajna.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 11:06 pm   

godne polecenia:
-odzywki pantene
-cala seria kerastase vita ciment
- wax do wlosow, odzywka apteczna
-tonik clinique do cery suchej
-cala seria lipidowa z iwostinu
-baardzo drogi i baardzo dobry krem age delay chanel na noc
-balsamy do ust 'smackers'
-blyszczyki maybelline

i duzo duzo innych :)

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 12:08 am ]
i jeszcze jedno, moj ulubieniec
-estee lauder 'idealist'
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 10:16 am   

a ja chcialam polecic balsam do ciala dla skóry bardzo suchej Dermiki i jeszcze zel do cery nacyznkowej również tej firmy:)
_________________

 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 4:27 pm   

ja polecam kosmetyki firmy Loreal w mim przypadku sprawdzają się świetnie szczególnie lubię:
podkład True Match LOREAL
tusz do rzęs (obecnie mam telescopic a miałam lasch architect) :)
_________________
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 3:59 pm   

ja sie podpisuje pod opinia na temat balsamu z samoopalaczem Dove. Jest swietny i nie jestem zolta. dobry jest rowniez samooplacz Oriflame, ale po wczesniejszym peelingu i posmarowaniu ciala balsamem. Natychmiastowa opalenizna i zdrowsza.
Polecam tez cienie INGLOT, bardzo dlugo sie trzymaja, az bylam zszokowana bo moje chanell tak dlugo nie daly rady.
pozdrawiam
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 3:07 pm   

Moje hity ostatnich dni :
- Oriflame Olejek do kąpieli i masażu dłoni

- Garnier - płatki oczyszczajace do twarzy

 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 9:24 pm   

balsam do ust Body Shop born lippy :)
 
 
Magnussa 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 8:04 pm   

Moje ulubione kosmetyki:
- podkład L'Oreal True Match
- pomadki ochronne Bebe
- szampony i odżywki Pantene Pro- V
- żele pod prysznic Ziaja- oliwka, kozie mleko
- krem do ciała Body Silk Dove
- lakiery Inglot
- puder prasowany Aero Matte Estee Lauder
póki co tyle mi przyszło do głowy :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 9:33 pm   

Magnussa napisał/a:
żele pod prysznic Ziaja- oliwka


Potwierdzam! ?el z oliwką jestekstra :) Nie trzeba nawet używać balsamu czy innego mazidła. Pięknie i długo pachnie na skórze. A zapłaciłam w Rossmannie za niego jakieś około 5 zł za pół litra
_________________

 
 
 
aniunia19 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 24
Skąd: Biała - Skierniewice
Wysłany: Pią Lis 28, 2008 1:05 pm   

witam - kilka dni temu bedac u kosmetyczki odkrylam swietna maske do rak i paznokci - oliwkowa ziaja - koszto to ok 15 zl. ale co najwazniejsze - na moj celulit pomaga rowniez ziaja ale tym razem Rebuild - odbudowa skóry. masło to kosztowalo mnie 17 zzl jest nieduze bo 200 ml ale bardzo wydajene. moze na moja skore tak dziala ale wreszcie mam gladsze i ladniejsze uda ;) dla mnie bomba
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 8:55 pm   

dla mnie hitem jest tusz do rzęs Max Factor 2000 calorie. Od niedawna ma też fajną podkręcającą szczoteczkę, a nie prostą jak dotychczas.

Lubię też całą serię do ciała z oriflame milk&honey
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 5:45 pm   

Dla mnie rewelacją jest seria Silk i Cashmere z Oriflame i tusz do rzęs Super Shock z Avonu.
_________________


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 1:43 pm   

Zdecydowanie polecam podkład mineralnyMaybelline:)
_________________

 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 3:17 pm   

Podpisuję się pod Kati co do tego podkładu, jest naprawdę ok (właśnie go testuję :) ).
_________________


 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 7:16 pm   

A ja polecam serię ekologiczną Pat& Rub( Kingi Rusin). Świetne zapachy: ja mam żurawina i trawa cytrynowa- pachne ja i całe mieszkanie :lol: , ale jest jeszcze cynamonowa i cytrusowa. Mają peelingi, balsamy do ciała, olejki do ciała( Rewelacja bo nie są tłuste), kremy do rąk, żele pod prysznic. Dostępne są w Sephorze.
 
 
RKB 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 1:29 pm   

A ja polecam:
- rewelacyjny antyperspirant w kulce przeciw poceniu się z vichy (zielony) - najtańszy w aptece kwiaty polskie 24 zł
- płyn do demakijażu oczu (nie szczypie) ziaja w Rossmann lub drogeria Natura - ok 5zł
- piling do twarzy AVON clearskin - nie lubię kosmetyków z tej firmy ale ten jest wyjątkowo dobry (po zastosowaniu daje rewelacyjne uczucie świeżości) 10zł
- bardzo trwały lakier do włosów HEGRON - mocny żel w sprayu ok 17 zł
Ostatnio zmieniony przez Kati Sro Lut 18, 2009 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 3:56 pm   

Dla mnie okazal sie super- podklad z estee lauder double wear,
tusz do rzes -lancome hypnose..oraz high impact mascara clinique
pilling do twarzy -olay
plyn de demakijazu -neutrogena (ogolnie wszytskie produkty neutrogeny sa bardzo dobre,szkoda ze niedostepne w Polsce..ale na allegro mozna znalezc)
a szamponyi odzywki to tylko pantene :)
_________________
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 7:34 pm   

ja dostałam w prezencie podkład Loreal True Match i zdecydowanie polecam, ma lekką konsystencję, dobrze się nakłada, jest naprawdę niezły
dostałam też tusz Loreala Double Extensions, ale na razie nie jestem do niego tak do końca przekonana
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 11:50 am   

A ja polecam wypróbować polską firmę Ziaja.
Bardzo lubię żel do higieny intymnej (duża butla około 4 zł.), krem pod oczy z kozim mlekiem (około 6 zł.), ostatnio nawet zakupiłam mydło pod prysznic czekoladowe, pachniało cudownie i nie wysuszyło mi skóry.
To są bardzo niedrogie kosmetyki a skuteczne i warto się nimi zainteresować.
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 11:52 am   

Katarzyna. napisał/a:
Bardzo lubię żel do higieny intymnej (duża butla około 4 zł.),


Tak ! Bardzo polecam !
Jest delikatny , przyjemnie pachnie i nie uczula.

Seria Kozie Mleko też gości u mnie na półce ;)
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 12:30 pm   

fiona83 napisał/a:
Katarzyna. napisał/a:
Bardzo lubię żel do higieny intymnej (duża butla około 4 zł.),


Tak ! Bardzo polecam !
Jest delikatny , przyjemnie pachnie i nie uczula.

Seria Kozie Mleko też gości u mnie na półce ;)



Ja bardzo lubię zapach tego melonowego :)

A wcześniej zamiast koziego mleko używałam jakiegoś zwykłego nawilżającego z ziaji.
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:53 am   

A ja polecam mineralne cienie do oczu L'oreala sa rewelacyjne, nie zawiodlam sie tez nigdy na mineralnych podkladach i tylko takie teraz kupuje, tyle, ze zawsze wole bardziej te w kamieniu niz sypkie czy plynne bo latwiej sie je naklada i nie widac nigdy sladow suchych skorek, ktore sie uwidaczniaja po plynnych podkladach. A moj najwiekszy hit to: Estee Lauder, Perfectionist Corrective Serum for Lines/Wrinkles (intensywne serum korygujące zmarszczki). Nie mylic tylko z Perfectionist [CP+] Wrinkle Lifting Serum, bo ja sie tak wlasnie nacielam i myslalam, ze moze opakowanie kosmetyku zmienili wiec kupilam i sie lekko zawiodlam. :(
_________________
My goal in life is to be the person my dog thinks I am. ;0)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 9:41 am   

fiona83 napisał/a:
Katarzyna. napisał/a:
Bardzo lubię żel do higieny intymnej (duża butla około 4 zł.),


Tak ! Bardzo polecam !
Jest delikatny , przyjemnie pachnie i nie uczula.


Uzywalam kiedys i byl super kupilam jakies pol roku temu i juz po pierwszym uzyciu dostalam takiego uczulenie ze nie wiedzialam co mam ze soba zrobic :/
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 1:14 pm   

Ja kiedyś używałam żelu ziaji i było ok. Ostatnio przerzuciłam się na lactacyd i jestem z niego bardzo zadowolona i nie planuje zmian.
A poza tym lubię kosmetyki nivei (szampony balsamy do ciała i żele pod prysznic) Do twarzy używam serii dotleniającej z sorayi i dla mnie też jest świetna. Najlepiej eksperymentować (próbki itd żeby ustrzec się przed niefortunnym wydatkiem).
_________________

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 1:40 pm   

milijka24 napisał/a:
lubię kosmetyki nivei (szampony balsamy do ciała i żele pod prysznic) Do twarzy używam serii dotleniającej z sorayi i dla mnie też jest świetna.

dosłownie jakbym ja to pisała:)
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 9:55 pm   

milijka24 napisał/a:
Do twarzy używam serii dotleniającej z sorayi i dla mnie też jest świetna.

Tez jestem bardzo zadowolona - to pierwsze od dawna kremy ktore mnie nie uczulily. :)
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 1:24 pm   

Ja też używam Lactacyd, bardzo delikatny. Zresztą mój ginekolog polecał mi go w ciąży i po porodzie. Fajne też są płyny do higieny intymnej z AA, gęste i duży plus jak dla mnie za pompkę- jakoś oszczędniej sie korzysta niż z takich wylewanych.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 4:59 pm   

A ja polecam kosmetyki do paznokci firmy E-ssence. Zwłaszcza oliwka jest rewelacyjna. Cena od 5 do 9 zł, zależnie od drogerii.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
magdzialenka 

Dołączyła: 11 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 1:58 pm   

Oliwkowe masło do ciała Ziai - bardzo dobrze nawilża, skóra jest mięciutka, jest niedrogie i ślicznie pachnie :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 2:49 pm   

Polecam CAŁĄ serię oliwkową oraz Sopot spa - rewelacja!!!
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 6:26 pm   

żel i peeling 3 w 1 garniera - skóra rzeczywiście jest matowa i dobrze oczyszczona.
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 5:41 pm   

a ja polecam podkład mineralny z Vichy
może nie jest najtańszy ale idealny na lato - lekki, delikatnie ujednolica koloryt cery, nie zatyka porów, nie uwidacznia moich suchych skórek w okolicach nosa, po raz pierwszy nie mam żadnych wyprysków po podkładzie
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 7:42 pm   

Jeśli chodzi o balsamy do ciała to moją suchą skórę bardzo dobrze nawilżył śródziemnomorski krem do ciała z oliwką z serii Planet Spa Avonu oraz Balsam do ciała też oliwkowy Isana z Rossmanna - cenowo bardzo zróżnicowane a w działaniu bardzo podobne.

Z kolorowych kosmetyków do makijażu to od lat jestem wierna podwójnym cieniom Oriflame Intense Duo. Mój zestaw to Walnut Pearls. Kolor trzyma się bardzo długo, nie roluje się. Do tego opakowanie bardzo poręczne. A jak się trafi na promocję i kupi za ok. 20 zł - rewelacja.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl