Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktos bral slub w bedoniu???
Autor Wiadomość
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 6:44 pm   

Dziękujemy :) i za gratulacje i za obecność,było nam miło.
A jeśli chodzi o proboszcza i o to,że będzie prowadził uroczystość to się spodziewaliśmy.Wiedzieliśmy,że wikary jest na urlopie.Ale bardzo nam się podobało jak odprawiał.Także nie ma się czego bać :) a przesądy i to co mówią...ja w to nie wierzę,wierzę w naszą miłość :)
Podobnie było z organistą,jest na wakacjach (ale o tym już nie wiedzieliśmy,inaczej pomyślelibysmy o innej oprawie muzycznej).

Pozdrawiamy wszystkich przyszłych małżonków:)
_________________


 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 6:57 pm   

Magda26 dobrze zrozumiałam? nie uprzedzono wasz ze organista bedzie na urlopie? Ale staraliście sie dogadac z organista? Uprzedzaliście go? Płaciliście coś?
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 7:06 pm   

Za organistę nie płaci się osobno,to co daliśmy księdzu było też i dla organisty.A nie uprzedzono nas,że nasz organista jest na urlopie i zastąpi go inny.A ten inny...no cóż Ave Maria w jego wykonaniu na długo zostanie w pamięci naszych gości :) ale jakoś teraz wspominamy to z uśmiechem,w końcu jakby wszystko było piękne i idealne to co byśmy wspominali :)

p.s.doszły zdjęcia na meila?
_________________


 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 7:13 pm   

Zdjęcia doszły, dziękuje serdecznie :) A z tym organista to faktycznie dziwna sprawa :/ Dobrze ze mnie uprzedziłas że taka sytuacja moze miec miejsce to sie jeszcze dokładnie wszystkiego dopytam, jeszcze raz gratuluję :)
_________________
 
 
olinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 9:29 pm   

Magda co do organisty to przyznaje, że dopiero teraz sobie przypomniałam, że był inny. Wcześniej zupełnie umknęło mi to z głowy. Na początku zdziwiłam sie tym organistą (trzeba przyznać był oryginalny), ale jak widać na moim przykładzie nie pamięta sie takich szczegółów, tylko patrzy sie na Parę Młodą :) w końcu to Wy byliście najważniejsi :razz:
_________________
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 9:48 am   bedon

dominiqsz dostalas fotki????
dodam jeszcze ze my mielismy skrzypce koszt to 200zl,grali slicznie,co do dekoracji,to obok kosciola jest taka budka z kwiatami,tam dziewczyna zrobila nam dekoracje,mysle ze na zdjeciach widac,namsie podobaly
mam nadzieje e zdjecia doszly i je wstawisz:)
dziekuje :)
_________________
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 3:01 pm   

Mila email doszedł, ale było tylo jedno zdjęcie a mianowicie księdza :/ Tak wiec jesli bedziesz miała chwilke to przeslij mi go podobnie :) lordon77@wp.pl Wklejam zdjęcia od jednej z Was, faktycznie ładnie to wygląda.

Co do Waszej dokoracji Mila, nie wiesz czy jest możliwe aby były to żywe kwiaty? bardzo mi na tym zależy i jeszcze jedno prosze wyślij mi na priv namiary na skrzypka :)








P7210050.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 464 raz(y) 26.28 KB

P7210018.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 441 raz(y) 28.8 KB

P7210017.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 442 raz(y) 33.59 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez dominiqsz Pią Lip 27, 2007 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 10:03 pm   

Mnie się Wasza dekoracja Mila podoba - te wazony takie bogate :) nawet niespecjalnie widac że kwiaty są sztuczne. Z zywych to jedna taka wiązanka jak w wazonie kosztowałaby kilkadziesiąt złotych Dominiqsz...
Mila wklej jakąś fokę z bliska albo mi wyślij na e-mail please, bo chcę podejrzeć tę Twoją natryskową opaleniznę :)
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 8:22 am   

Te fotki,które wkleiła dominiqsz (za co bardzo jej dziękuję :) ja jakoś nie umiałam sobie z tym poradzić ) są z mojego ślubu.
Rozmawiałam z moją koleżanką, która miała ślub dwa lata temu i mówiła,że nie ma jakiś ograniczeń ze strony księdza co do dekoracji(jedynie kościelny się krzywi - odpada mu dodatkowy zarobek) i można śmiało zamawiać firmę,która udekoruje kościół.Tylko większość ma właśnie sztuczne kwiaty.A zamówić w kwiaciarni żywe i włożyć do tych wazonów..hm...chyba kościelny się na to nie zgodzi.I z pewnością EJ ma rację,będzie to sporo kosztowało.
_________________


 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 9:48 am   zdjecia

EJ
to nie sa moje zdjecia
moje zaraz przesle
to zobaczysz:0

[ Dodano: Wto Lip 31, 2007 11:02 am ]
EJ, wejdz na moj watek MILA1982 tam jest sporo zdjec:)
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2007 6:03 pm   

a no tak, przecież je widziałam ... jakoś mnie ten wątek zmylił :/ sorki
_________________
 
 
olinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 8:47 pm   

Mam pytanie, czy powinnam iść do organisty, żeby coś z nim ustalić lub podać godzinę ślubu itp?. Jak rozmawiałam z proboszczem, to mówił, że opłata za ślub zawiera opłatę dla organisty, więc nie wiem czy mam jeszcze iść do niego (organisty) osobiście, czy to już proboszcz załatwi :roll: Napiszcie jak było u Was.
Zastanawiam się też czy jak pójdziemy do księdza ze świadkami w piątek przed ślubem to czy nie będzie za późno?
Dajcie znać, bo już sama nie wiem i zaczynam wpadać w lekką panikę :?

Z góry dzięki za odpowiedź
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 11:33 am   

My nie byliśmy osobiście u organisty, wszystko załatwialiśmy z proboszczem.
A z podpisaniem dokumentów u nas, to było tak:
-my poszliśmy w piątek tydzień przed ślubem bo M w tym tyg co mieliśmy ślub pracował od 14 do 22 więc nie mieliśmy jak iść,
-a świadkowie poszli w sobotę w dniu ślubu ok 14.00 bo świadkowa przyjechała w pt wieczorem z daleka :)
Także myślę,że nie będzie za późno :) możecie wtedy też od razu dać karteczki od spowiedzi.
Aha i moja rada (my mieszkamy w Andrzejowie i nasz urząd jest na Widzewie): zadzwońcie wcześniej do USC w Andrespolu i powiedzcie,że macie ślub konkordatowy.Pani w urzędzie powiedziała nam,że proboszczowi często zapomina się dowieźć dokumenty.I jeśli ona wie o jakimś ślubie to osobiście stara się dopilnować wszystkiego.My akt małżeństwa mieliśmy już w pn po ślubie :)
Trzymam kciuki :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez magda26 Czw Sie 23, 2007 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 2:04 pm   

Magda, wielkie dzięki, trochę mnie uspokoiłaś. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Co do urzędu to właśnie słyszałam, że proboszcz czasami zapomina dostarczyć dokumenty i trzeba go pilnować :!: Pomysł, żeby zadzwonić wcześniej do urzędu jest bardzo dobry, dzięki za radę :)
Pozdrawiam
_________________
Ostatnio zmieniony przez olinka Czw Sie 23, 2007 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 7:44 pm   

Polecamy się na przyszłość :) cieszę się bardzo,że choć troszkę mogłam pomóc bo sama skorzystałam z wielu rad na forum i chciałabym się jakoś odwdzięczyć i zrewanżować innym. Pozdrawiam :)
_________________


 
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 2:32 pm   

Ja już po ślubie w Bedoniu. Do organisty nie poszłam czego bardzo żałuje (ksiądz mi nie kazał). Akurat w dniu mojego ślubu naszego organisty nie było, był jakiś zastępca potwornie coś jęczał. Nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Wszyscy mówili że ślub piękny ale organista MASAKRA. No nic było minęło nie wróci.

Pozdrawiam cieplutko
_________________

 
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 2:51 pm   

To, tak jak pisałam wcześniej,jak u mnie...pewnie był ten sam,nas też nie uprzedzono,że organista będzie miał urlop.Może wtedy zdecydowałabym na skrzypce tak jak początkowo chcieliśmy.Ale nie ma co żałować,ważne,że reszta wyszła super :)
_________________


 
 
 
maddy 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 1:15 pm   

My już też jesteśmy po naszym cudownym dniu. Mieliśmy ślub 28 lipca.
Gdy byliśmy u proboszcza to nam powiedział, że organista jest w "cenie" tego co dajemy i oprawa muzyczna jest standardowa... nie bardzo wiedzieliśmy o co chodzi...jaki to standard? Pech chciał, że w dniu kiedy u niego byliśmy nie było organisty.
Kiedy byliśmy w przed dzień ślubu podpisać protokół zawarcia małżeństwa udało nam się dorwać organistę. Był w trakcie urlopu ale na naszym ślubie zagrał... Mało tego udało nam się nawet załatwić dodatkowe skrzypce - a raczej jemu - ponieważ takie rzeczy załatwia się się co najmniej pół roku wcześniej;)
Dużą niespodziankę mieliśmy w dniu ślubu ponieważ ślubu udzielał nam wikary - zaskoczenia dla nas tym bardziej duże bo myśleliśmy, że będzie to proboszcz. Bardzo fajnie poprowadził całą mszę - było naprawdę super.
Pozdrawiam Was ogromnie - Magda
 
 
izunia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 10:56 am   czy ktos bral slub w bedoniu???

Dziewczyny wiecie może w jakich godzinach otwarta jest kancelaria w Bedoniu?
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 2:30 pm   

Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno w godzinach popołudniowych, w miesiącach zimowych jest to chyba do 16, a w letnich do 17 jeśli mnie pamięć nie myli. Od 14.30 czy 15...coś takiego. Na bramie wejściowej do kancelarii są wywieszone aktualne godziny.
_________________


 
 
 
izunia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 5:55 pm   

Dziękuje bardzo za informacje. A mogłabym jeszcze prosić namiary na tego przepięknie grającego skrzypka? :roll:
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 5:09 pm   

Forumki, a powiedzcie mi ,czy u nas w kościele jest możliwość wyboru czytań i ewangelii na msze zaślubin?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl