Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak powinien być ubrany elegancki mężczyzna
Autor Wiadomość
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 9:58 pm   Jak powinien być ubrany elegancki mężczyzna

TytuŁem wstępu:
555 napisał/a:
MalaJu napisał/a:
garniak z mucha i pasem nad spodniami (taka szarfa - nie wiem, jak to sie nazywa)

rozumiem, ze chodzi o cos takiego:
Obrazek
nazywa sie to smoking..

olciap6 napisał/a:
faktycznie to fajnie wygląda, lecz do takiego stroju musi facet mieć odpowiednią budowe :] wyobrazacie sobie jakiegoś grubaska 110kg w takim ubranku-hihihihih :sumo :jok


Olcia, Twoja uwaga jest malo taktowna, rownie dobrze moglabys tak skomentowac kazda suknie slubna.. oczywiscie ze grubasek nie bedzie wygladal jak ten model, ale smoking jest strojem wizytowym i pewnego rodzaju przyjecia go po prostu wymagaja..

Wątek wydzielony z wątku ślubnego sistermonn
Sajonara6
_________________
Ostatnio zmieniony przez Czw Maj 01, 2008 2:08 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 10:05 pm   

nie rozumiem totalnie o co Ci chodzi? :? ja rozumiem smoking ale nie pas na takiego bardziej przy kosci bo by wygladal jak jakis sumo-to chyba oczywiste...

sama mam brata ktory wazy ponad 100kg, szedl do slubu w smokingu i nawet lepiej wygladal w nim niz w garniaku,ale w zyciu taki pas do tego-chyba bysmy padli ze smiechu :lol:

poza tym to jest forum-chyba wolno wyrazac wlasne zdanie,prawda? ja je wlasnie wyrazilam 8) i tez gdybym wymyslila cos totalnie bez sensu nie pasujacego do mnie,chcialabym aby ktoś mi o tym powiedzial,a nie ze wszyscy o tym wiedza ze cos wyglada bez sensu,ale nikt o tym nie mowi ....no sorry,ale to nie szczere zachowanie jak dla mnie...

oczywiscie ten wywod nie tyczy sie konkretnie tego watku,gdyz nie mam pojecia jak ma wygladac ten Pan Młody (tzn nie znma jego wagi,postury,wzrostu itd)...ale moje zdanie jest takie-nie wszystkie kroje ubran pasuja do kazdej postury :]
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 10:39 pm   

olciap6 napisał/a:
nie rozumiem totalnie o co Ci chodzi? :? ja rozumiem smoking ale nie pas na takiego bardziej przy kosci bo by wygladal jak jakis sumo-to chyba oczywiste...
sama mam brata ktory wazy ponad 100kg, szedl do slubu w smokingu i nawet lepiej wygladal w nim niz w garniaku,ale w zyciu taki pas do tego-chyba bysmy padli ze smiechu

Olciu, to moze dla lepszego zrozumienia, o co mi chodzi przeczytaj najpierw kilka slow na temat protokolu: http://www.psz.pl/content/view/7494/ .. czy tego chcesz, czy nie, tak sie sklada, ze do smokingu osoba dobrze ubrana i elegancka ZAWSZE zaklada specjalna koszule na spinki, muche i pas.. ale, oczywiscie, nie kazdy musi sie stosowac do protokolu i nie kazdy musi wygladac odpowiednio..

olciap6 napisał/a:
ale moje zdanie jest takie-nie wszystkie kroje ubran pasuja do kazdej postury :]

z tym, oczywiscie, sie zgadzam, z tym ze akurat smoking jest strojem specjalnym.. podobnie rzecz sie ma w przypadku fraku, ale chyba trudno sobie wyobrazic dyrygenta orkiestry w innym stroju..

ps. przepraszam sistermoon za OT.. moze moderatoki powinny wydzielic jakis osobny temat zwiazany z protokolem dyplomatycznym..?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl