Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy wysyłamy?
Autor Wiadomość
lida 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: łodz
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 9:59 am   kiedy dawac zaproszenia

witam
dawno mnie nie bylo na forum i nasunelo mi sie kilka pytan. kiedy zaczac dawac zaproszenia? slub dopiero w sierpniu2007 czy wystarczy 1miesiac wczesniej? :zalamany: :| :roll:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 10:30 am   

lida, połączyłam Twój temat z podobnym, który istniał wcześniej. Powyżej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Korzystaj proszę na przyszłość z wyszukiwarki zanim założysz nowy temat.
_________________
chez alma |
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 5:08 am   

Ja uważam, że gości, których chcemy na weselu, należy zaprosić ok. 3 miesięcy wcześniej, a chrzestnych może nawet i ciut wcześniej, żeby mieli więcej czasu odłożyć na prezent ;P I nie bierzcie tego za pazerność z mojej strony, po prostu wiem, że chrzestni zawsze poczuwają się w obowiązku dać "trochę więcej" :) (z drugiej strony to jeżeli są chrzestnymi i wiedzą, że zbliża się ślub to powinni sami skapnąć się, kiedy należy zacząć ciułać ;) )

[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 5:09 am ]
Aha, a gości tylko na ślub wystarczy według mnie zaprosić na jakieś 2 tygodnie przed :)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 8:33 pm   

\My zaczelismy prosić 3 miesiące przed, a skończyliśmy miesiąc przed slubem.........
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 10:10 pm   

My mamy zamiar zaraz po świętach, po spora część rodziny mieszka poza miastem :?
Chcieliśmy juz na święta, ale sie nie wyrobimy z wydrukowaniem :evil:
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 5:29 pm   

My zaproszenia na wesele chcemy rozdac w Swieta (mamy nadzieje, ze sie wyrobimy z wiekszoscia). Poza tym i tak cala rodzinka wie, ze jest slub w kwietniu, wiec nie bedzie to dla nikogo zaskoczenie.

Na slub bedziemy prosic jak bedziemy miec czas - juz na 100% w przyszlym roku. Niektorzy juz sie sami zaprosili, wiec czesc gosci "mamy z glowy" :lol:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 8:43 pm   

Duszka - to się sprawdza. My swoje rozdawaliśmy w Wielkanoc :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Dorszynka 


Wiek: 37
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 3:15 pm   

My na slub w sierpniu planujemy rozdawac zaproszenia juz w kwietniu, zanim goscie sobie zaplanuja wakacje... :) Moj N. chcialby nawet w marcu ;)
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 6:30 pm   

czyli tak z 4 miesiące przed conajmniej? no to muszę się po Nowym Roku wziąć do robotki
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 3:34 pm   

Martysia, ja też chciałabym zaprosić gości wcześniej. Przynajmniej tych, z którymi nacodzień (czy tak to się pisze?) nie utrzymuję kontaktów i którzy mogą nie wiedzieć o naszych planach. W końcu lipiec to m-c wakacyjny i wolałabym, żeby ci, na których mi zależy nie umknęli gdzieś na urlopy. :razz:
Poza tym w czerwcu będę miała sesję, a dla D czerwiec to okres wzmożonej pracy i różnych zawodów, więc czasu będzie mniej.
Wydaje mi się, że gości, którzy są na bieżąco i zostali wstępnie poinformowani o dacie ślubu, oficjalnie można zaprosić nawet na 2-3 tyg przed weselem. Ale pozostałych wypada wcześniej.
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 4:47 pm   

Dorszynka napisał/a:
My na slub w sierpniu planujemy rozdawac zaproszenia juz w kwietniu, zanim goscie sobie zaplanuja wakacje... :) Moj N. chcialby nawet w marcu ;)


I Twoj N. :) ma racje... My tez mamy slub w sierpniu, i juz po nowym roku zaczynamy robienie zaproszen (robimy sami) zeby rozdac gosciom pod koniec marca. Sierpien to taki miesiac, gdzie ludzie planuja urlopy, wiec nie chcemy nikomu na ostatnia chwile krzyzowac planow... tym bardziej ze planujemy paru gosci zza granicy, wiec bilety i rezerwacje trzeba zrobic wczesniej...
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 04, 2007 8:24 pm   

my na ślub cywilny w czerwcu rozdawaliśmy zaproszenia w maju - wtedy też rozdawaliśmy zaproszenia na ślub kościelny (to byŁa najbliższa rodzina więc można byŁo tak zrobić) a na ślub kościelny we wrześniu zapraszaliśmy w czerwcu i na poczatku lipca. Zresztą i tak wszyscy zapraszani goście na wesele dużo wcześniej byli o tym fakcie powiadomieni ustnie
 
 
Wandeczka 

Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 11:40 am   

my mamy ślub w marcu a już w środę idę wysyłać zaproszenia bo prawie wszystkich gości mamy przyjezdnych. A że to jest też sobota po świętach to może sobie dłuższy urlop zrobią.
 
 
 
eewwaa 

Dołączyła: 17 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 9:49 am   

my mmay ślub we wrześniu przyszłego roku i zastanawiam się kiedy ruszyć z zaproszeniami. Ilość gości musimy potwierdzić na miesiąc przed ślubem... więc teraz pytanie czy zacząć w święta czy może później... rodzinka jest rozległą a my chcielibyśmy dać każdemu do łapki...
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 12:21 pm   

Ja mam ślub w lipcu i moja przyszła teściowa zasugerowała, że skoro są to wakacje i ludzie sporo wcześniej planują urlopy, to i my odpowiednio wcześniej powinniśmy zaprosić.
?eby nie było takiej sytuacji, że ktoś nam powie "niestety już mamy wykupione w tym czasie wczasy" :wink:
A zatem kiedy zapraszać ? Kwiecień ? :-)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 11:05 pm   

My mamy ślub we wrześniu i gości zaczniemy zapraszać oficjalnie w lipcu, może koniec czerwca. Chyba nie za późno?
_________________


 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:40 am   

My ślubujemy w drugiej połowie sierpnia, planowaliśmy rozdać zaproszenia na wesele do końca marca (plany urlopowe). Jednak dzięki telefonom naszych mam do rodziny, byli oni już poinformowani i wiedzieli na kiedy wyjazdów nie planować.
Zostało nam jeszcze koło 5 zaproszeń na wesele. Wszystkie staramy się dostarczać osobiście. Jest to faktycznie jedyna okazja przed ślubem aby zobaczyć się z rodziną albo wręcz ją poznać.
Spotkałam się, że na wesele zapraszała młoda z rodzicami jej rodzinę oraz młody z rodzicami jego rodzinę - efekt, młodzi nie wiedzieli kogo mieli na weselu.
Wysłaliśmy na razie tylko zaproszenie do rodziny z okolic Wrocławia i Zgorzelca oraz znajomych w Niemczech. Ale wcześniej zadzwoniliśmy i zaprosiliśmy telefonicznie przepraszając, ze nie możemy osobiście.
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 8:00 pm   

debussy - tak jak pisze agha, ja bym zaczela na twoim miejscu w marcu. no chyba, ze wszyscy w rodzinie i tak sie dowiedza wczesniej o terminie wesela, to mozna miesiac pozniej wyruszyc, bo beda przygotowani
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 02, 2008 9:20 pm   

warto zacząć wcześniej, szczególnie jak organizuje się wesele na 150 osób.
Stare założenie - jeden dzień jeden gość, jedna rodzina.
Nie wypada iść do wujków po czym patrzeć na zegarek, kiedy musimy wyjść bo idziemy do kolejnych wujków.
Wiadomo, my chodzimy z zaproszeniami, ale to jest tylko drobny szczegół, najważniejsze że odwiedzamy rodzinę razem. Oni nam poświęcają swój czas, my możemy ich lepiej ani oni nas lepiej poznać, czegoś się od nas dowiedzieć.
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:24 pm   

Ja na moj sierpniowy slub wyslalam tzw 'save the date' do wszystkich gosci w Polsce i zagranica okolo stycznia (date mielismy zarezerwowana na jakies 10 miesiecy przed slubem)
Oficjalne zaproszenia w kwietniu/maju

Poza tym, jako ze mieszkam za granica, do wszystkich po prostu rozsylam zaproszenia a pozniej dzwonie do kazdego z osobna aby zaprosic osobiscie - w dzisiejszej dobie technologii nikt sie nie obraza ani nie oczekuje, ze przyjde osobiscie - na szczescie!!
Nie mowiac o gosciach z anglii i reszty europy, ktorzy najchetniej zalatwiliby to przez email i facebook!
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:35 pm   

Agazinha napisał/a:
Poza tym, jako ze mieszkam za granica, do wszystkich po prostu rozsylam zaproszenia a pozniej dzwonie do kazdego z osobna aby zaprosic osobiscie - w dzisiejszej dobie technologii nikt sie nie obraza ani nie oczekuje, ze przyjde osobiscie - na szczescie!!
Nie mowiac o gosciach z anglii i reszty europy, ktorzy najchetniej zalatwiliby to przez email i facebook!


Wśród znajomych - zgodzę się, ale nie wyobrażam sobie, np dziadków czy wujków starej daty, którzy by taką opcję zaakceptowali. Może żeby nam nie robić przykrości zrobiliby dobrą minę do złej gry, a potem obgadali na boku.
Mam nadzieję, że u Ciebie w rodzinie tacy się nie zdarzają... :-)
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:51 pm   

Widocznie moi wujkowie nie sa takiej starej daty.. nie wiem - ale sa z reguly szczerzy do bolu takze powiedzieliby mi na pewno;

osobiscie dalam tylko babci i chrzestnym bo akurat bylismy wszyscy w Lodzi

Mowie Ci swiat sie zmienia!
 
 
styczniówka 

Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 11:05 am   

Powiem szczerze, że mam kłopot z zaproszeniami. Na szczęście większość gości weselnych mam na miejscu więc wysłać pocztą muszę tylko kilka zaproszeń.
Natomiast mój problem dotyczy terminu wręczania zaproszeń. Wiecie jak to jest cała rodzina daje dobre rady. Jedni, że tak lipiec-sierpień, inni, że wrzesień-październik itd. A ja już kompletnie zgłupiałam.
?lub mamy 10 stycznia więc zaraz po Bożym Narodzeniu i Sylwestrze.
Dziewczyny jak myślicie, kiedy rozpocząć akcję zaproszenia.
_________________



 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 12:54 pm   

ja mysle, ze save the date w czerwcu-lipcu a zaproszenia w listopadzie na poczatku)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 04, 2008 2:02 pm   

styczniówka, warto teraz korzystać z okazji i głośno mówić, że planujecie ślub i wesele na 10.06. Np przy okazji imienin, urodzin, grilla na działce etc. Natomiast zaproszenia najbezpieczniej koło wrześnie-października, jak już wszyscy wrócą w wakacji.
U mnie kto nie został powiadomiony przez mamy, dowiadywał się w momencie jak dzwoniliśmy aby ustalić np nazwisko osoby towarzyszącej.
Na pewno istotne jest, aby do końca wakacji większość gości wiedziała kiedy jest data waszego ślubu.
Takie jest moje zdanie
 
 
styczniówka 

Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 9:47 pm   

Dziękuję za pomoc. W takim razie biorę się za produkcję zaproszeń, bo to troszkę potrwa :)
_________________



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 8:22 am   

Nie wyobrażam sobie mieszkając za granicą przylatywać specjalnie rozdawać zaproszenia. Co innego jak jest się akurat w kraju i ma się czas to można rozdawać. Ale specjalnie? Nie, i chyba nikt tego nie oczekuje.

Mój brat z bratową mieszkają za granicą i na wesele po prostu zapraszali osobiście rodzice, bez Młodych. Oni zaprosili kilka osób, korzystając z okazji kiedy akurat byli w kraju.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 8:16 pm   

a ja nie wyobrazam sobie poswiecic 1 dnia na jedna rodzine. wtedy na pewno bysmy nie zdazyli. w weekend to po kilka zaproszen rozdawalismy. w ciagu tygodnia 1 na wieczor. ludzie rozumieli, ze nie mozemy spedzic z nimi calego dnia tylko zostajemy 1-2 godz. nawet sami sie nas pytali czy nie musimy juz pedzic do kogos nastepnego ;)
ale to chyba zalezy od tego ile kto ma czasu. my z narzeczonym mielismy 1 dzien w tyg i wieczorami 1godzinke. a potem to juz tylko 1dzien w tyg, bo tylko tyle sie widzimy.
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 5:16 pm   

My mamy akurat bardzo dobrą sytuację, jeśli chodzi o zaproszenia. Większość naszej rodziny mieszka w Łodzi, a pozostali bardzo blisko. Mamy kilka osób za granicą i niedaleko Wrocławia, ale tam to już wysyłamy zaproszenia pocztą.
_________________

 
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 11:37 am   

;) Jeśli chodzi o nas, to zaproszenia zaczniemy rozdawać sporo wcześniej, a mianowicie już w styczniu 2009 (slub dopiero w sierpniu). Przyczyną jest jednak to, że mój luby będzie w kraju tylko w styczniu, a potem dopiero przyleci tuż przed ślubem. Rodzinie napewno chcemy wręczyć zaproszenia osobiście we dwoje. Znajomym bede mogła juz sama wreczyć troszke później. Być może to jest naprawde wcześnie, ale sierpień jest miesiącem urlopowym i popularnym jeśli chodzi o śluby, a nie chcialabym sytuacji, że ktoś nie przyjdzie do mnie na ślub, bo ktoś inny da mu przede mna zaproszenie i pójdzie tam gdzie był poproszony jako pierwszy. Myślę jednak, że jak zaproszenia da się 3-4 miesiące przed ślubem, :D to też wystarczy w zupełnośći.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 12:05 pm   

my mamy ślub w sierpniu 2009 i planujemy zacząć rozdawać zaproszenia w okolicach kwietnia - maja
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 6:27 pm   

My zaproszenia na ślub (kwiecień) rozdawać będziemy w marcu.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 6:38 pm   

my mamy ślub w lipcu ( w połowie) i zaproszenia zaczniemy rozdawać w maju :razz: tak mysle, że każdy musi mieć ze 2 mies, żeby się oswoić w myslą, kupić ciuszki i wziąść wolne na poniedziałek :wink:
_________________

 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 12:59 am   

My mielismy slub w sierpniu. Czesc rodziny i znajomych znala date slubu wiec zaproszenie bylo tylko uzupelnieniem. Generalnie wyslane byly 3 miesiace przed slubem.
_________________
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 8:00 am   

my mamy slub pod koniec czerwca, a zaczelismy zapraszac gosci na poczatku marca. Chcialabym skonczyc na koniec kwietnia, ale nie wiem czy to sie uda. Ale najwazniejsze, ze juz wszyscy sa powiadomieni o weselu.
_________________
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 10:32 am   

My mamy w połowie września i kiedy uważacie że powinniśmy zacząć prosić? Zaproszenia już mamy :) chciałam skończyć zapraszać koniec czerwca początek lipca za wcześnie? Ale kiedy zacząć? Większość mojej rodziny wie o weselu nie wszyscy wiedza ze strony Pana Młodego.
_________________




 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 2:38 pm   

anuszkaa napisał/a:
my mamy slub pod koniec czerwca, a zaczelismy zapraszac gosci na poczatku marca

dokładnie tak samo jest u nas ;)
do końca kwietnia będą już wszyscy poproszeni :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 3:01 pm   

asiaj2001 napisał/a:
My mamy w połowie września i kiedy uważacie że powinniśmy zacząć prosić

My mieliśmy ślub pod koniec września, a zapraszać zaczęliśmy na początku maja. Korzystaliśmy głównie z weekendów, ale czasu mieliśmy sporo więc pośpiechu nie było.
W połowie lipca mieliśmy już gości zaproszonych( ok.150 osób).
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 4:27 pm   

Myślę, że tak około 3 albo 4 miesiące wcześniej wystarczy. Chyba, że akurat u kogoś, kogo rzadko widujemy jesteśmy, to można dać wcześniej przy okazji ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 5:37 pm   

My mieliśmy ślub 5 września, pierwsze zaproszenia rozdaliśmy 13 czerwca, a goście i tak byli zdziwieni, że tak wcześnie :o Ostatnie zaproszenie poszło dosyć późno, bo ok. 10 sierpnia.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 6:24 pm   

Na razie w planach mam aby zacząć zapraszać gości na wesele w lutym czyli 4 miesiące przed ślubem...tym bardziej, że będziemy mieli na zapraszanie tylko weekendy.
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 4:44 pm   

My mamy ślub na początku października, pierwsze zaproszenia rozdaliśmy pod koniec czerwca :)
_________________

 
 
 
debiecm 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 1:31 pm   

Najlepiej 2 tyg. przed
_________________
Pozdrawiam
Debcu
 
 
Alizze 

Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 10:44 am   

Własnie miałam podobny problem ,kiedy powinno zawiadomić się gości
o uroczystości weselnej i też wydaje mi się że 3-4 miesiące wcześniej jest odpowiednim terminem przecież goście tgeż muszą się przygotować
Ostatnio zmieniony przez Alizze Czw Mar 01, 2012 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 1:57 pm   

My bedziemy rozsylac wlasnie 3-4 miesiace przedslubem. Chcialam juz w lutym zaczac (troche ponad 4 miesiace), ale zaproszen jak nie bylo tak nie ma, wiec czekam...
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 4:19 pm   

Z tego co pamiętam to u nas było to dokładnie 3 miesiące przed ślubem i to wydaje mi się jak najbardziej odpowiedni okres czasu.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
Klaudia_ 

Dołączyła: 20 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lis 20, 2012 4:59 pm   

3 - 2 miesiące przed ślubem zaproszenie na ślub + wesele, a miesiąc przed ślubem zaproszenie na sam ślub.

Pół roku przed ślubem można wysłać Save the date żeby zaproszeni goście już wcześniej zarezerwowali ta datę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl