Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PRIMA
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 10:18 am   PRIMA

ostatnio pojechalam do tej restauracji z narzeczonym poniewaz jest ona blisko jego domu (ul. Liściasta)
cena 80-100zl w zaleznosci kto co chce miec!

mnie osobiscie sala sie nie podobala
wlasciciel powiedzial ze jest na 80-100 osob
jednak naszym zdaniem zmiescilo by sie tam ok. 60

ogolnie sala niezbyt ciekawa, gdyz aby dostac sie do sali trzeba przejsc przez waski korytarzyk w ktorym sa kibelki :!:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 8:01 pm   

A to tam jest jakaś restauracja? Prędzej bym myślała że stołówka przyzakładowa. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 9:06 pm   

Masz racje wyglada jak stolowka!!
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 9:10 am   

W życiu bym nie pomyślała, że tam może być taka ładna sala: http://www.weselabankiety.pl/ - sala pomarańczowa.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Mar 03, 2008 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 9:13 am   

Oglądałam tę salę w styczniu i podzielam wcześniejsze opinię - nic nadzwyczajnego, samo otoczenie sali jest bardzo ponure, przy samej ulicy, latem to nawet nie ma gdzie wyjść się przewietrzyć (nie mówiąc już o tym, że nie ma ogrodu). Myślę, że 80 osób spokojnie by się tam zmieściło, nie mają żadnego podestu dla orkiestry, a podłoga jest wyłożona linoleum. Za to cena nie jest powalająca 120,00 zł od osoby - coś za coś :)
To wszystko wynika chyba z tego, że oni są przede wszystkim firmą cateringową. Właścicielka jest bardzo sympatyczna, troszkę z nią pogawędziliśmy. Dowiedzieliśmy się na przykład, że mogą nam zorganizować wesele na powietrzu, pod namiotem (zdjęcie takiego namiotu jest na stronie) pomysł bardzo nam się spodobał, ale niestety postawienie namiotu to koszt 5000,00 zł no i trzeba mieć swój teren, na którym on stanie.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 6:00 pm   

nie moge znalezc na stronie informacji o tym namiocie, mozesz mi podrzucic linka..?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 8:51 pm   

555 - na stronie są przypadkowe zdjęcia namiotu, informacji o nim nie ma. Aggar rozmawiała z właścicielką to pewnie wtedy się o nim dowiedziała.


A tak w ogóle to stronka jest niedopracowana. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 8:55 am   

Tak właśnie było; oglądałam stronę internetową i bardzo nam się ten namiot spodobał, planowaliśmy wówczas wesele latem, więc takie rozwiązanie byłoby znakomite, namiot jest podświetlony, z wykładziną, bardzo ładny, naprawdę jakbyśmy mieli kupę kasy to byśmy się zastanawiali, bo na tych zdjęciach wygląda bardzo kusząco (to jest taki sam jak na zdjęciach) ale niestety cena nas powaliła :o
Wszystkie inne zdjęcia sal umieszczone na stronie, to miejsca w których oni organizowali catering, a tak naprawdę to dysponują tylko tą jedną salą z pomarańczowymi krzesłami.
 
 
Anniulenka 

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 3:40 pm   

Ja jestem ciekawa czy ktoś robił tam wesele lub był na jakimś. Jak wygląda tam sprawa z jedzeniem, obsługą itp. Pozdrawiam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl