Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ELVIS z Podkarpacia
Autor Wiadomość
Judi 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 9:36 pm   ELVIS z Podkarpacia

Jeśli mogę polecić sprawdzony osobiście:) zespół to polecam zespół ELVIS!! Mieliśmy wesele 11 czerwca i jesteśmy naprawde zachwyceni tym jak grali. Zresztą nie tylko my ale nasi goście również! Grają wszystko o co się ich poprosi, często nawet lepiej od oryginalu:) Naprawdę polecam! Większość gości nam mówiła, że nie byli jeszcze na weselu, na którym grał by taki zespół!!!

Goraco polecam!!! :jumpingmrgreen:

Judi
_________________
NASZ ŚLUB ODBYŁ SIĘ 11 CZERWCA 2005R.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 9:06 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:13 pm   

Witaj Judi. Mam pytanie w sprawie ego zespołu-weszłam na ich strone i dowiedziałam sie że są z podkarpacia to naprawdę kawałek drogi od łodzi.stąd moje pytanie-jak było z dojazdem do łodzi, czy musiałaś załatwiac zespołowi nocleg i jaki był z związku z tym koszt ich wynajęcia,pozdrawiam serdecznie
 
 
Judi 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:19 pm   

zara napisał/a:
Witaj Judi. Mam pytanie w sprawie ego zespołu-weszłam na ich strone i dowiedziałam sie że są z podkarpacia to naprawdę kawałek drogi od łodzi.stąd moje pytanie-jak było z dojazdem do łodzi, czy musiałaś załatwiac zespołowi nocleg i jaki był z związku z tym koszt ich wynajęcia,pozdrawiam serdecznie




Czesc :D
Zespol rzeczywiscie jest z podkarpacia, ale do Lodzi chetnie przyjechali. Trzeba sie z nimi kontaktować w miare wczesnie bo sa dosyc mocno rozchwytywani:)
Nocleg zalatwialismy my, a koszty musielismy doliczyc do kosztow zespolu (my mielismy wesele z poprawinami). W ogolnym rozrachunku koszt byl do przyjecia. Proponuje abyscie sie z nimi skontaktowali i wypytali o szczegoly - pytanie czy organizujecie wesele razem z poprawinami czy tez nie. Mysle ze od tego bedzie zalezalo czy zespol bedzie zainteresowany noclegiem. Z pelna odpowiedzialnoscia moge powiedziec jedno, zarowno w imieniu swoim jak i naszych gosci - nikt z naszych znajomych nie mial na weselu takiego zespolu jak my (a tych wesel bylo juz naprawde sporo) - zespol naprawde jest wart polecenia!

Pozdrawiam
Judi
_________________
NASZ ŚLUB ODBYŁ SIĘ 11 CZERWCA 2005R.
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:16 am   

dziękuję za informację na pewno się z nimi skontaktuję
pozdrawiam
 
 
gos 

Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 4
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:48 am   

Oj witam ciesze sie ze znalazlam , Ciebie !! !! :lol:
Ja ,tez kontaktowalam sie z tym zespolem, bardzo mi sie podobaja na ich stronie.
Czekam wlasnie na odpowiedz czy maja wolny termin?To prawda ze chetnie przyjezdzaja do lodzi, a moglabys podac mi koszty jakie poniesliscie w zwiazu z tym ze oni przyjechali?.
Chcialabym ,zapytac jeszcze o taka mala sprawe jak organijazja poprawin jak to wygladalao u Ciebie i jak dlugie przerwy robili podczas wesela? Dziekuje i pozdrawiam serdecznie.
_________________
Gos
 
 
narzeczonakaro 

Dołączyła: 15 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Lodzkie
  Wysłany: Nie Lip 27, 2008 12:06 pm   ELVIS (z Podkarpacia)

Witam!
czy ktos ma swiezsze informacje na ich temat? szukam zespolu na miedzynarodowe wesele (1/3 gosci bedzie z Niemiec, ale wszyscy mowia tez po angielsku), slyszalam, ze ten zespol potrafi tez prowadzic po angielsku/niemiecku.

Moze wiecie jak to wyglada z przerwami? Czy spiewa tylko kobieta, czy facet tez? Posluchalam demo, glos pani jest ok, co do tego pana- ciezko stwierdzic...

Bede b. wdzieczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Karo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl