Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Opalanie przed ślubem

Opalacie/opala?y?cie si? do ?lubu?
tak - w solarium
74%
 74%  [ 71 ]
tak - metod? tradycyjn? ;) - s?o?ce
14%
 14%  [ 14 ]
nie
10%
 10%  [ 10 ]
Głosowań: 85
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 8:53 pm   

fewka - dzisiaj znjoma opowiadala o tym natryskowym opalaniu. ogolnie nie polecala. powiedzial, ze to kasa wyrzucona w bloto. przez tydzien bardzo brudzily sie wszystkie jej ubrania, tak, ze nie mogla ich potem doprac. opalenizna schodzi nierownomiernie, oczywiscie najpierw z dloni, bo czesciej je myjesz.

sprobowac oczywiscie mozna, ale raczej na dlugo przed slubem ;)
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 9:41 pm   

A ja dziś zaczęłam opalanie przedślubne. Na słoneczku. I się poparzyłam :?
_________________
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 8:15 pm   

?lub mamy w maju, więc na naturalną opaleniznę nie mamy co liczyć. Ja do tuby pójdę na pewno! Muszę jedynie namówić mojego kiciusia :P Opalone ciałko wygląda znacznie lepiej!
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:54 pm   

Opalenizna konieczna. ?licznie wygląda brązowe ciałko do białej sukni ślubnej. Nie może byc inaczej. Na słońce do opalania w maju nie mam co liczyc, wiec zostaje solarium. 8)
_________________


 
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 7:57 am   

Ja zazwyczaj się nie opalam. Mam taką karnację, że trochę słonka i już mnie łapie. Ale..... W lipcu byliśmy w Zakopcu - chodzenie po wysokich górach jest najlepszym sposobem na szybkie opalenie po warunkiem, że nie masz na sobie zbyt wielu ciuszkow. Ja niestety opaliłam się bardzo nierówno, tzn ramiona mam ciemne, a dekolt jaśniejszy, przy czym jest widoczna wyraźna linia opalenizny :( Próbowałam to wyrównać po powrocie na basenie, ale niewiele pomogło. Dlatego będę chyba zmuszona wybrać się do solarium.
_________________

 
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 8:43 am   

A ja się raczej nie będę opalać. Mam dość ciemną karnację, a do tego nie przepadam za zbytnią opalenizną. Poza tym w lutym mogłoby to wyglądać dość nienaturalnie :wink:
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:16 am   

A ja w końcu nie miałam kiedy pójść na solarium, więc musiały mi wystarczyć dwa przypadkowe dni na słoneczku oraz tyle słońca ile złapała skóra codziennie. I powiem Wam, że dobrze, ponieważ mój luby stroni od słońca i gdybym podpiekła się w solarium byłby niemiły kontrast, a tak, pasowaliśmy idealnie do siebie :-)
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:24 am   

ja raczej bede musia odwiedzić solarium i to nie raz mam bladą karnacje - a raczej kanacje ściany według mamy - i do tego mama mase piegów więc będe musiała sie troche tam podsmazyć. Karnet za 100 pójdzie na bank ehhh
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:46 am   

Ja też będę musiała odwiedzić solarium, tak jak kadzidło mam również jasną karnację, ale planuję trochę się podsmażyć, nóg nie muszę mieć opalonych wystarczy mi sama góra.
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 4:55 pm   

Tajgete napisał/a:
A ja się raczej nie będę opalać. Mam dość ciemną karnację, a do tego nie przepadam za zbytnią opalenizną.


Ja tak samo :) Może zaliczę dwie krótkie wizyty, chyba że troszkę mnie słońce samo złapie :smile: Widziałąm niedawno bardzo mocno zjaraną pannę młodą i nie wyglądała najlepiej... :?
_________________

 
 
Truskaweczka 

Wiek: 47
Dołączyła: 01 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 9:49 pm   

polecam delikatna opalenizne.
ale pamietajcie by wysłac tez pana młodego:)))
 
 
Gumisia 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 10:01 pm   

HaHa moj Ł i jakiekolwiek opalanie. to niestety graniczy z cudem.Kilka razy probowalam go namowic i mi sie nie udalo.Teraz jestem na etapie namowy na manicure(straszny zjadacz pazurskow) i jeszcze musze go meczyc moze sie zgodzi ,ale niestety wiem ze jego sie nie uda na solarim wyslac. :(
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 3:30 pm   

K. i opalanie :rotfl: u nas to nie przejdzie. Ja w ogóle nie lubię jak facet korzysta z solarium, to dla mnie dziwna sytuacja.
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 4:36 pm   

Jakbym upiła mojego K. to może i dałoby rade go obsolarzyć ( ale i tu pewności nie mam) - tak to nie ma bata:)
_________________
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 12:23 pm   

agunia84 napisał/a:
K. i opalanie :rotfl: u nas to nie przejdzie. Ja w ogóle nie lubię jak facet korzysta z solarium, to dla mnie dziwna sytuacja.

dokładnie - ja nie chciałabym żeby P chodził na solarkę :razz:
_________________

 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 12:17 pm   

mnie też raczej czeka solarium bo przd ślubem raczej nie będziemy nigdzie jechać na wakacje... :(
_________________

 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:12 pm   

Ja zaczęłam delikatne opalanie w solarium ponad miesiąc przed ślubem - na kilka minut raz w tygodniu + do tego beta karoten i efekt obecnie jest dość zadawalający (a pozostały jeszcze ze trzy wizyty:) ). Na opalanie na słoneczku niestety nie ma czasu :( . Nie opalam się jednak na skwarek, chodzi mi tylko o wyrównanie koloru. Zresztą mój K. ma duuuuużo ciemniejszą karnację ode mnie i nawet bez opalania wygląda przy mnie na latynosa :smile:
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 7:47 pm   

ja na razie jestem czekoladowa po powrocie z Egiptu :D ale do wesela jeszcze m-c więc mam nadzieję, że ta opalenizna chociaż częściowo się zachowa
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
agniesia99 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 6:55 pm   

Witam

Drogie kolezanki trzeba uwzac na opalenizne, poniewiaz wiele razy widzialam jak pani mlodej zchodzi skora :( poźniej nie ladnie to wyglada na zdjeciach
Ostatnio zmieniony przez agniesia99 Wto Paź 07, 2008 7:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 11:27 am   

Za bardzo nie muszę korzystać z solarium, ponieważ mam dość ciemną karnację, dodatkowo z racji wykonywanej pracy często przebywam na powietrzu co sprawia, że w miesiące letnie jestem bardzo opalona.
Mój ślub jest na początku października, więc na pewno skorzystam z wizyty w solarium dla wyrównania opalenizny :)
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 4:20 pm   

Mamm bardzo jasna karnacje, nigdy nie bylam na solarium i chcialabym tego uniknac.
Myslalam o zabiegu "musniecie słońca",ale zobaczymy co z tego bedzie.
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 5:01 pm   

Ja byłam kilka razy w solarium przed ślubem, ale chodziłam na maksymalnie 10 minut i było to może łącznie z 5 razy w ciągu dwóch miesięcy bo przy mojej karnacji więcej nie potrzebowałam. A akurat do ślubu skóra ładnie mi zbrązowiała.
_________________


 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 5:34 pm   

Ja na solarium nie chodzę.Lubię się opalać na słoneczku i do ślubu też będę się wylegiwać na leżaczku :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 6:55 pm   

izunia_82 napisał/a:
Ja byłam kilka razy w solarium przed ślubem, ale chodziłam na maksymalnie 10 minut i było to może łącznie z 5 razy w ciągu dwóch miesięcy bo przy mojej karnacji więcej nie potrzebowałam. A akurat do ślubu skóra ładnie mi zbrązowiała.


to tak jak ja :) nie można też za mocno się opalić, bo wtedy będzie się wyglądać brzydko :/
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 7:58 pm   

Bardzo lubię naturalną opaleniznę i mam nadzieję, że taką nabędę. Solarium nie cierpię a i koloryt opalenizny nie podoba mi się, ale nie wiem, czy nie będę musiała skorzystać przed ślubem.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez paulii Nie Lis 14, 2010 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:54 am   

Nie przepadam za solarium, ale z pewnością z niego skorzystam przed ślubem, bo nie wiadomo czy do 11 czerwca zdążę nabyć naturalną opaleniznę ;)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 1:38 pm   

Mam to szczęście, że ślub pod koniec sierpnia i zdążę się opalić naturalnie :) Mam tylko nadzieję, że nie narobię sobie bladych pasków od kostiumu, albo oparzeń. Cieszę się, że się zabrązowię trochę, bo lepiej będę wyglądać w bieli :) A solarium i samoopalacze nie dla mnie.
_________________

 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 1:54 pm   

Ja nie będę się opalać. Mam nadzieję że we wrześniu nie będzie już ostrego słońca bo moja opalenizna bardziej przypomina poparzenie niż opalenizne :-?
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 1:55 pm   

Ja mam nadzieję złapać trochę koloru na słońcu. Dobrze, ze w najbliższy weekend zapowiadają słoneczną i gorąca pogode :smile:
_________________


 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 9:09 pm   

ja nie lubię solarium przed ślubem też nie zamierzam iść :) rozumiem jak ktoś ma ślub latem jeszcze to ok, a że My mamy pod koniec października to moja opalenizna wyglądałaby bardzo nienaturalnie i tandetnie...
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 9:12 pm   

dorotka0603, e tam, niekoniecznie. Spalenie na heban zawsze wygląda tandetnie, ale wystarczy raz w tygodniu na 5 minut do dobrego solarium przez miesiąc pochodzić żeby uzyskać zdrowy i delikatny odcień skory.
_________________


 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 6:58 pm   

ja poszłam kilka razy na solarium żeby lekko poprawic kolor skóry.a właśnie prócz tego łykałam beta karoten-kapsułki i piłam litr soku marchewkowego. o natryskowym najlepiej poczytaj na necie,poszukaj opinii.ja nie znam nikogo kto z tego korzystał.i broń Boże jakieś super ciemne niby opalające fluidy na twarz-bo kiedyś widziałam pannę młodą która miala efekt kupy na twarzy.ewentualnie jakiś lekki matujący podkład.na pewno warto też wybielić sobie zęby,żeby to fajnie kontrastowało
Ostatnio zmieniony przez pucek Czw Maj 04, 2017 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 8:06 pm   

Też myśle właśnie o wybielaniu.Bo na solarium wybiore się ze 4 razy.
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 6:35 am   

I na solarium warto iśc i na wybielanie też.W sumie ja wybielma w domu.
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2017 1:35 pm   

A czym??pochwal sie
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 5:36 pm   

Pisałam Ci już w innym wątku,żelem dr martin schwarz home comfort
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl