Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w Łodzi kupić tort weselny?
Autor Wiadomość
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 12:43 pm   Gdzie w Łodzi kupić tort weselny?

czy któraś z was mogłaby podać mi adres cukierni gdzie robią dobre torty i wyjaśnić dlaczego nikt nie chce mi zrobic na wesele tortu z bitej smietany byłam w dwóch cukierniach i powiedziano mi że takich się nie robi a ja i wielu moich gości nie lubię kremu na myśl o wielkim torcie kremowym przechodzą mnie dreszcze a może jest jakiś smaczny zamiennik o którym ja nie wiem totalnie nie wiem co robić
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 3:50 pm   

czesc nie słyszałam jeszcze żeby nie mozna było zrobić tortu wselnego z bitej śmietany widocznie oni nie umieja tego robić bo im sie to rozwala i dlatego bo innego wytłumaczenia nie widze ja miałam tort weselny smietankowo czekoladowy był pyszny w kształcie prostokata nie żaden pietrowy tylko jest pewien problem ja jestem z Warszawy a ty pewnie z Łodzi jeśli tak to zapraszam po tort do STOLICY :wink: :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 9:35 pm   

Słyszałam, że dobre tory robi "Miś" i "Hortex", ale nie wiem czy z bitej śmietany również. Hej mężatki, gdzie zamawiałyście swoje torty i po ile płaciłyście?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 7:17 am   

"MI?" robi fajne torty tylko trzeba uprzedzić, żeby nie zrobili za słodkiego.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 7:55 am   

Ja miałam tost wliczony w salę-nie zamawiałam go.

Ale na Limanowskiego jest podobno rewelacyjna cukiernia-dowiem się o bliższe namiary.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 2:52 pm   

ja też słyszałam że w Łodzi najlepsze torty robi "HORTEX"

pozdrawiam i powodzenia
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 5:24 pm   

Asia napisał/a:
Słyszałam, że dobre tory robi "Miś" i "Hortex", ale nie wiem czy z bitej śmietany również. Hej mężatki, gdzie zamawiałyście swoje torty i po ile płaciłyście?


czesc ja jestem z Warszawy i płaciłam 25 zł za kg. i miałam tort prostokątny z bitej smietany zrobiony w szachownice był pyszny :)
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 11:26 am   

Przepyszny tort z bitej smietany i swiezych owocow lub o smaku czekoladowym czy tiramisu mozesz zamowic na retkini, na poczetku olimpijskiej (kolo torow kolejowych) "U KUCZKI"

kg 25 zl, dowoz gratis, 100zl kaucja za stelaz

tort jest naprawde cudowny, mozna zamowic rozne ksztalty, a smakowo - REWELACJA
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 11:41 am   dziękuje

dziękuję za informację jeszcze w tym tygodniu wyruszę na retkinię
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:11 am   

Chciałabym mieć tort 4-piętrowy. Ile to będzie kilogramów tak mniej więcej oczywiście? Ile ważyły wasze torty?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:37 pm   

a no własnie byłam u Kuczki w pażdzierniku i tort rzeczywiscie zapowiada sie pysznie nie odmówiłam sobie i oczywiście kupiłam tam trochę słodkości po prostu pychota !! . Jednakże jest pewien problem bo ta cukiernia pracuje tylko do 14 albo 16 ale mniejsza z tym problem że torty dowożą tylko w godzinach pracy gdzie ja taki tort umieszczę na sali jest kuchnia ale nie ma dobrego miejsca dla przechowania tortu tak długo. No i znów problem Galionko obiecałaś adres cukierni na limanowskiego ratuj!
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 10:43 am   

Lucky to podobno jest na Limanowskiego przy Kasprzaka...ale nie wiem jak się nazywa. 8)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 10:42 pm   

a nie mozesz dogadac sie z ta cukiernia???
jak im zalezy na kliencie to powinni pojsc ci na reke
_________________

 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 8:22 pm   

niestety edytko pani miło aczkolwiek dobitnie dała do zrozumienia że torty dowożą tylko w czasie pracy może gdybym porozmawiała z jakimś przełozonym ale prawdę mówiąc nie pomyslałam o tym musze wysłac tam mojego K. może coś załatwi
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 9:42 pm   

a jak nie to lepiej nie zaprzatac sobie glowy i poszukac innej cukierni
_________________

 
 
Tomi 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 10:28 pm   

A wiecie co, w tej kwesti to musze sie wam pochwalić. Wiem że to nieładnie ale co mi tam.

Ja na moje wesele choć skromne sam robiłem cały tort (no moze za wyjatkiem łabątków z cukru bo to musiałem kupic w cukierni)
Nie był to oczywiście wielki 18-sto poziomowy tort ale dla wszytkich gości wystarczyło.
i oczywiście pozatym to jestem dumny z siebie bo raczej żadko się spotyka żeby ktoś robił tort na własne wesele.

:wink: :wink: :wink:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 10:56 pm   

Kurcze Tomi, w tym samym czasie wysyłaliśmy posta i mnie wyrzuciło. :evil: I muszę pisać jeszcze raz.

Ale mnie zaskoczyłeś swoimi zdolnościami :shock: . ?onka ma chyba z ciebie dużo pożytku? :mrgreen:


Ale wracając do tematu:

Lucky, coś mi się widzi, że pani nie zmieni zdania. :? Może faktycznie poszukaj innej cukierni?

:arrow: Ta cukiernia o której pisze Galionka (przynajmniej tak mi się wydaje że to ta) jest na rogu Limanowskiego i Klonowej na przystanku autobusowym w stronę Radogoszcza. Nie na Kasprzaka (bo takiego skrzyżowania nie ma), gdyż to jest tak: najpierw jest Hipoteczna która kończy się na Limanowskiego i przechodzi w Klonową, a ta z kolei w Kasprzaka. Chyba zrozumiałe? Nazwy niestety nie kojarzę, ale jak będę jechać do pracy w poniedziałek to sprawdzę i ci powiem. :D

:arrow: Patrz: oferta kolegi powyżej :wink:

:arrow: A może spróbuj w szkole gastronomicznej na Sienkiewicza? My tam zawsze zamawiamy żarełko i ciasta na imieniny i muszę powiedzieć że robią pyszności w bardzo rozsądnej cenie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Nina 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 37
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 9:53 am   

Moj torcik byl az 6 pietrowy i zamowilam go na Pomorskiej 17, to jest cukiernia turecka.
Torcik byl z bitej smietany, po prostu super, i zamowilam jeszcze tort czekoladowy "negro" po prostu bomba :D :D
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 4:21 pm   

przestancie o tych slodkosciach gadac, bo chce mi sie jesc :wink:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 04, 2003 6:48 pm   

W końcu sprawdziłam tą cukiernię. Jest to Cukiernia "Karpatka", ul. Limanowskiego 134.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 9:40 am   

Tak, to ta cukiernia Kryszko-rewelacyjnie pieką. :mrgreen:


Ja zabardzo nie lubię tortów i z natury ich nie jadam...ale "swój" zjadłam...był pyszny...mniammm... 8)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 11:32 pm   

no nie no niesamowite te torciki

sory nei, ale jest tutaj coraz wiecej ludzi i czasami myla mi sie fakty :wink:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2003 1:37 am   

Edyta napisał/a:
sory nei, ale jest tutaj coraz wiecej ludzi i czasami myla mi sie fakty :wink:


Proszę oto potwierdzenie faktu: nie nei, a Nino ! 8)




A torciki wyglądają pysznościowo. Z tego pierwszego zjadłabym cały dół. Chyba weekend mi na to wystarczy. Jakby co proszę się nie obrażać, że mówię z pełną buzią. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2003 12:53 pm   

widzisz kryszko zostalam przylapana poraz drugi hihihihihihi
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 11:25 pm   

W niedzielę miałam przyjemność skonsumować tort z Grandki. Tort był z bitej śmietany, bardzo lekki, nie za słodki, zjadłam 2 kawałki, a mogłabym jeszcze z raz tyle. ;) Naprawdę polecam. :) Jadłam też wiśniowy, ale ten był już słodki do obrzydzenia. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 5:13 pm   

A ja bym się chciała dowiedzieć, gdzie to dokładnie jest "u Kuczki"??? Bo ja mieszkam na Olimpijskiej i szczerze mówiąc to nigdy nie zauważyłam tu tej cukierni (przy okazji Olimpijska do torów chyba nie dochodzi?). Natomiast jest u nas Karpatka (sklep sieci) i co prawda na początku (jak się otworzyli) to byłam z nich bardzo zadowolona, ale po jakimś czasie ich wypieki straciły na jakości, ale oczywiście nie wiem jakie torty weselne robią...

Ja będę miała tort weselny zamawiany przez 'salę' ale dokładnie się wypytałam, i wiem, że będzie śmietankowy, i z cukierni "Ptyś" - mojej ulubionej (już gdzieś to pisałam). Cukiernia jest w 100% sprawdzona przeze mnie, moją rodzinkę i znajomych pod względem ciast, natomiast jeszcze nie próbowałam tortu. Ale i tak im ufam :D
(Cukiernie są dwie - jedna na Białostockiej na Chojnach, na przeciwko cmentarza Kurczaki, a druga na Zaolziańskiej, niedaleko Szpitala im. Kopernik)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 6:01 pm   

U Kuczki to jest tam gdzie jest sklepik i piekarnia (wg. mojej babci słynna na całą Retkinię) na rogu Olimpijskiej i Maratońskiej... Taki domek na samym rogu prywatny :D


Rodowita Retkinianka - obecnie Zgierzanka - Wkrótce Warszawianka 8)
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:32 am   

Aaaa no to już wiem, czyli jest to ta cukiernia w sklepie... to już mi się wyjaśniło :wink:
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 8:28 am   

A czy jedliście kiedyś ciasta z Kaskady :?:
dowiedziałam się że moja sala tam zamawia ciasta :roll:
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 4:21 pm   

pipi napisał/a:
A czy jedliście kiedyś ciasta z Kaskady :?:
dowiedziałam się że moja sala tam zamawia ciasta :roll:


Ja będę miała tort i ciasta właśnie z Kaskady. Polecił mi tę cukiernię mój kucharz.

Ceny przystępne, poza tym na szczycie tortu nie ma sztucznych figurek pary młodej (nie podoba mi się taka dekoracja tortu), sa spore łabędzie z ciasta ptysiowego, zwrócone do siebie dzióbkami.
Pipi, czy pamiętasz jakie ciasta były na Twoim weselu i które z nich najlepsze? Muszę własnie wybrać rodzaje ciast.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 4:40 pm   

Asiu, ponieważ nikt mi nie udzielił odpowiedzi, zamówiłam sobie w Kaskadzie tort czekoladowy - ceny faktycznie bardzo przystępne - tak do spróbowania.
Tort był jak dla mnie za słodki i bardzo przeciętny w smaku - dał się zjeść.
Dekoracje na torcie były rewelacyjne, bez przesadyzmu i z gustem, jednak zrezygnowałam i zamówiłam w Ptysiu - gdzie cena jest mniej przystępna, ale goście zjedli wszystkie pięć pięter tortu, nic nie zostało. Dekoracje znacznie skromniejsze i bez figurek na szczycie tylko z czekoladowym serduszkiem :graba:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 9:31 pm   

pipi napisał/a:
Asiu, ponieważ nikt mi nie udzielił odpowiedzi, zamówiłam sobie w Kaskadzie tort czekoladowy - ceny faktycznie bardzo przystępne - tak do spróbowania.
Tort był jak dla mnie za słodki i bardzo przeciętny w smaku - dał się zjeść.
Dekoracje na torcie były rewelacyjne, bez przesadyzmu i z gustem, jednak zrezygnowałam i zamówiłam w Ptysiu - gdzie cena jest mniej przystępna, ale goście zjedli wszystkie pięć pięter tortu, nic nie zostało. Dekoracje znacznie skromniejsze i bez figurek na szczycie tylko z czekoladowym serduszkiem :graba:


w Ptysiu? :graba:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 10:33 am   

Just_Kate Ty też miałaś ciasta z Ptysia? :mrgreen:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 4:05 pm   

pipi, część ciast - tak, część była wypiekana na miejscu a tort to w sumie nie wiem, choć był bardzo dobry (śmietanowo-lodowy). Natomiast Ptyś to moja ulubiona cukiernia :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
artnow 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 7:17 pm   

nei napisał/a:
Przepyszny tort z bitej smietany i swiezych owocow lub o smaku czekoladowym czy tiramisu mozesz zamowic na retkini, na poczetku olimpijskiej (kolo torow kolejowych) "U KUCZKI"

tort jest naprawde cudowny, mozna zamowic rozne ksztalty, a smakowo - REWELACJA



Potwierdzam. Sam jadlem tort weselny od nich i nie wyobrazalem sobie zeby gdziekolwiek indziej zamowic. Na weselu gdzie byl ich tort pierwszy raz widzialem zeby sie ustawiala kolejka po dokladke tortu.

Ja bede mial Tiramisu Brandy - 3 pietra + ksiazeczka obok owocowa.
_________________
 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:24 pm   

witajcie. dzis z narzeczonym poszliśmy na spacer do cukierni "U Kuczki". Pani za bardzo nie była w stanie podać nam konkretnych informacji oprócz tej że cena wzrosła do 30 zł za kg. Hmmmm ... teraz, to juz nie wiem co robic!
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:28 pm   

Torciki dobre napewno są z HORTEXu ale słyszałam że dobre robi cukiernia DYMBALSKI, chyba tak się nazywa, choć ostatnio jadłam na przyjęciu torta i był tak smaczny że lepszego nie w zyciu nie jadłam, ale jeszcze nie wiem jaka firma to robi ale nic straconego, zapytam, był czekoladowy ach....... :P
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:49 pm   

chodzi zapewne o cukiernie Dybalskiego...
potwierdzam, że tort z bitej śmietany mają wyśmienity, podobnie w Hortexie
obydwa są ze świeżymi owocami
zdecydowanie nie lubię tortów i jedynie z bitą śmietaną czasami skosztuję
powyższe firmy na pewno robią je bardzo smaczne
o innych smakach nie piszę, bo nie jadam :)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 11:34 pm   

Jeśli chodzi o cukiernie Dybalskiego, potwierdzam, że mają bardzo smaczne... rurki z bitą śmietaną :wink: :lol: . No może parę innych wyrobów też. Ale i w przypadku Hortexu i Dybalskiego (za sprawą mojej mamy - koneserki, wiem) torty typu: węgierskie, czekoladowe, są strasznie ciężkie i tłuste, więc na takie należy uważać. Chyba, rzecz jasna, że ktoś w gustuje w kremie z margaryny. :lol:
?mietanowe są prawdobodobnie dobre, bo i np. w-z-tki z bita śmietaną mają dobre. :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 11:36 pm   

Przepyszny tort jadłam u Spadkobierców na Pietrynce - delikatny, śmietankowy z malinami, pychota!!!, trzeba by było tylko wywiad zrobić gdzie oni go zamawiają, bo inaczej to by był tort z podwójną marżą :(
A może ktoś ma jakieś dojcia i może się dowiedzieć?
 
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 1:41 pm   

Ja mam zamówiony w cukierni Kuczka na Olimpijskiej 28. Ciasta mają super, jak mi zrobią taki tort to chyba ich ucałuję !! ! :D
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 2:21 pm   

juttah napisał/a:
Ja mam zamówiony w cukierni Kuczka na Olimpijskiej 28. Ciasta mają super, jak mi zrobią taki tort to chyba ich ucałuję !! ! :D


Qrcze, kolejna osoba chwali ciasta Kuczki, a ja mieszkam obok tej cukierni (czy raczej sklepu sieci 34) i próbowałam już kilka razy różnych ich wyrobów, i za każdym razem klapa. :( Juttah - może powiedz mi jakie ciasto najczęściej u niego kupujesz i tobie smakuje, to może i ja będę miała szczęście...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 8:23 am   

O torcie tylko slyszalam, ze jest super, nie za słodki, nie za suchy...podobno swietny, a mi osobiscie smakuje babka adwokatka-moge zjesc ja cala!!Polecam!
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 5:12 pm   

juttah napisał/a:
O torcie tylko slyszalam, ze jest super, nie za słodki, nie za suchy...podobno swietny, a mi osobiscie smakuje babka adwokatka-moge zjesc ja cala!!Polecam!


Ta babka brzmi smakowicie, więc zapewne sie skuszę. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2005 11:57 pm   

Chciałabym się poskarżyć na dwie cukiernie, które złośliwie w czasie mojego wesela mają urlop. Chodzi o dostawcę Klubu Spadkobierców, u którego chciałam zamówić ten pyszny tort z malinami i o cukiernię Ptyś, która była rezerwowa. Byłam tam dzisiaj na rekonesansie, patrzę, a tu takie śliczne ciasteczka tortowe i pettifoury. Już chciałam zamawiać, a tu pani za ladą stwierdza, że źle sobie wybrałam datę slubu, bo oni mają urlop :evil: . Z kolei Kuczka dzisiaj nie pracuje. Chyba zamówię w Karpatce. Pani obsługująca była bardzo miła, sprowadzi mi zdjęcia tortów, które robili. Dekoracje może dobrac kolorystycznie do wystroju sali. Mam nadzieję, że tort śmietanowy będzie tam dobry. Kremowym z jakiejkolwiek cukierni mówię stanowcze, zdecydowane NIE!!! Wolę sobie sama taki krem ukręcić. Przynajmnej nie będzie się składał głównie z margaryny i cukru pudru.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 7:13 am   

Filomena mieszkałam kiedyś niedaleko Ptysia i zawsze kupujemy tam ciastka na wszystkie okazje i to normalne, ze oni w wakacje mają wtedy jeden cały miesiąc urlopu. [/scroll]
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:39 am   

Ja rozumiem, ze cukiernicy też muszą odpocząć i doprowadzić zakład do porządku po całorocznej eksploatacji, ale dlaczego akurat te cukiernie, w których chciałam zamówić pyszny tort śmietanowy :smut:
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 10:40 am   

Za Ptysia mogę odpowiedzieć, bo przynajmniej 5 lat temu moja siostra robiłą wesele i chciała tort z Ptysia i tez okazało się, ze cały lipiec mają nieczynne i w odpowiedzi na swoje rozczarowanie usłyszała, ze w lipcu i sierpniu mają najmniej zamówień, dziwne ale tak jej powiedzieli.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 12:09 pm   

My mięliśmy tort z cukierni z głowna (tylko nie wiem z której :roll: :mrgreen: ) zamawiany przez Borynę. Przepyszny, śmietanowy z migdałami. Goście byli zachwyceni :D
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 12:13 pm   

Dziewczyny, te "Ptysiowe" (bo ja też 'Ptysiowa' jestem ;) ) przecież Ptysie są dwa, oni w obydwu mają cały miesiąc wolnego??? Czy właściciele tak generalnie wszystkich na zakładzie na miesiąc na urlop wysyłają? :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl