Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy

Czy masz prawo jazdy?
Tak
76%
 76%  [ 163 ]
Nie
23%
 23%  [ 50 ]
Głosowań: 173
Wszystkich Głosów: 213

Autor Wiadomość
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:24 am   

sistermonn napisał/a:
Julka, co tak słabo płaczesz.... to jest płacz :rozpacz:

bo mis ie nie chcialo ikonki szukac :rotfl:

nie ma znaczenia, jakie są powody, dla ktorych ktos unika prowadzenia samochodu. w kazdym razie, nei sadze, zeby cos takiego jak kiepski kierowca istnialo. jedni maja wiekszy, inni lepszy talent, ale w obecnych czasach nie umiejetnosc prowadzenia auta to pewnego rodzaju kalectwo. ok, sama nie lubie jezdzic, ale chce umiec, zeby w sytuacji awaryjnej sobie poradzic...
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Sro Lip 23, 2008 9:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:26 am   

Ojjj oftopujecie kochane.
Zaraz przyjdą podłe moderatorki i Was usuną :hyhy:


Mnie też wozi Zielony, bo ja się lubię procentami sponiewierać :cool:
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:33 am   

jestem tak pozbawiona poczucia humoru, ze sama sie zglosze do moderacji.
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:34 am   

odkąd tylko wsiadłam w samochód, pokochałam swoją niezależność. Chce jechać na zakupy - jade, nie czekam aż PM wróci do domu i mnie zawiezie. Chce jechać do koleżanki, mamy, babci, ciotki ( tu proszę sobie wybrać) - jade sama, nie pcham sie MPK, nie czekam aż chłop do domu wróci, albo zmieni swoje plany, żeby podwieźć moje dupsko.
Początki były trudne (i dla mnie i dla innych kierowców, którzy spotkali mnie na swej drodze), ale teraz nie wyobrażam sobie, żebym miała nie mieć samochodu

PM mnie wozi jedynie w sytuacjach sponiewierania :) jak to pisze Fiona
 
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 10:46 am   

Przecież możecie mieć swoje zdania, ja tego nie krytykuję. Ale Wy też nie krytykujcie mnie. Mi jest dobrze tak, jak jest, nie potrzebuję prawka i tyle...
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 12:25 pm   

A ja dziś zdałam za 3 podejściem! Juppi! :D
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 12:28 pm   

dymocha - GRATULACJE :bukiet:
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 12:52 pm   

Gratuluję. Ja mam prawo jazdy od stycznia 2008. Zdawałam egzamin 02.01.08 :D Zdałam za pierwszym razem :smile: Miałam najlepszego instruktora :) Kocham moje auto, kocham je prowadzić :)
_________________

 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 1:50 pm   

Mam prawko od prawie 6 lat...zdałam za 3 razem... niestey jeżdżę okazjonalnie, ponieważ nie mam swojego autka :-?
_________________
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 3:40 pm   

Kiedyś uwielbiałam prowadzić auto... jakieś 6 lat temu. Teraz jak mam wjechać do miasta to dostaje białej gorączki. Remonty dróg wyzwalają w ludziach jakieś gigantyczne pokłady agresji i ****. Zwyczajnie zaczęłam się bać jeździć... :x
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 7:24 pm   

Mam prawko od prawie dwóch lat.. Uwielbiam siedzieć za kółkiem, nie panikuję i jestem opanowana :cool:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Pon Lip 28, 2008 7:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 03, 2008 9:40 am   

ja mam prawo jazdy od kilku lat i wcześniej wcale nie jeździŁam. Jednak ze względu na ciążę zdecydowaliśmy się na auto, żeby w styczniu, jak maleństwo przyjdzie na świat, nie byŁo konieczności jeżdżenia taxi i komunikacją miejską z taki maluchem. Mamy Poloneza od teściów. WybraŁam 4 godziny jazd z instruktorem, żeby sobie odświżyć, i zŁapaŁam bakcyla :mrgreen: Auto byŁo trudne do opanowania ale daŁam radę i jeżdżę (wczoraj nawet byliśmy nim w Tuszynie) :lol:
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 10:51 am   

nie mam prawka i to jest mój największy ból...

z jednej strony uwielbiam wsiąść sobie za kółko na jakimś zapomnianym parkingu i pojeździć sobie od tak... i bardzo bym chciała mieć prawko.

Ale z drugiej strony ... jak jadę z moim małżem to zachowuję się niczym Bukietowa...
Mam strasznego pietra i stracha jak jadę autem... to po wypadku.
Ciągle mi się zdaje, że każde auto jakie zza rogu wyjeżdża, może w nas wjechać.
No i jak w takim wypadku prowadzić auto?
Chyba bym po 15min spowodowała wypadek. Bo albo bym gwałtownie zahamowała na pomarańczowym albo przy krzyżówkach bym hamowała i ktoś by we mnie wjechał 8)
_________________
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 6:16 pm   

Ja mam prawo jazdy od ponad 2 lat i jeżdżę własnym samochodem od dnia odebrania "świstka".
W tym momencie nie wyobrażam sobie jazdy komunikacją miejską (ostatnio oddałam samochód na dobę do mechanika i ledwo przeżyłam podróż do i z pracy :wink: ). Poza tym to ja jestem ta mniej pijąca, więc przynajmniej możemy iść na imprezę i ma kto wracać :lol:
_________________

 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 8:56 pm   

powidziwiam wszystkich zmotoryzowanych ja nie mma ciagutek do auta ale Miłek chce zebym prawko zrobiła o zgrozo :( ale nie zabiore sie za to wczesniej niz na rok iersze próby prowadzenia samochodu skończyły sie zamordowaniem (czytac przejechaniem) dwóch drzewek tesciowej tak wiec za rok piesi moga zaczac sie bac :) ):)
_________________
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 10:18 pm   

Mam prawko od 4 lat i lubie jeździc za kółkiem. Choc czasami dobrze jak ktoś inny poprowadzi ;)
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 5:50 pm   

a ja dzisiaj WRESZCIE zdałam egzamin za czwartym razem :D nie powiem, żebym jeździła idealnie ALE egzaminator był bardzo fajny i wyluzowany i zdałam baardzo się cieszę, zwlaszcza, ze 2.10 konczy mi sie waznosc teorii :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:44 pm   

Ja mam prawo jazdy od prawie 6 lat i jeżdżę dosyć często.W czasie roku akademickiego akurat tylko w weekendy ale w wakacje sobie odbijam :)
_________________

 
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:51 pm   

a ja się niedawno zapisałam na kurs :) teoria już za mną, teraz tylko praktyka. :)
_________________

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 7:30 pm   

a ja dzisiaj prawko odebrałam!!! :] i juz mam jeden kurs za sobą, co prawa tylko z reala do domu ale to zawsze CO? :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 10:08 pm   

a ja dziś zdałam egzamin na prawo jazdy :D
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 10:19 pm   

Brawo Suelen :)
Ja niestety prawka nie mam :( Bylam na kurie, jezdzilam, podobalo mi sie :) ale jak mialam jechac do Radomia zeby sie zapisac na egzamin (tam byl moj rejon) to wyjecalam na wykopaliska, bylo to ze 4 lata temu a ja nadal nie moge sie zmobilizowac. Ale jak juz to powinnam przed slubem ze wzgledow bardzo osobistych ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 6:58 am   

ppola, co mi tam przyznam się :razz: .... kurs pierwszy zrobiłam 6 lat temu, nie zdałam 3 razy w Skierniewicach (ale ja wtedy naprawdę nie umiałam jeździć). w połowie września wykupiłam calusieńki z teorią. Poszłam się odrazu zapisać (bo ja miałam już skończony ten kurs na całe życie) i co? pomogło, poszłam i zdałam.

Więc do boju!!
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 7:16 am   

Suelen:)
gratuluję:)
:bukiet:
Ja dziś idę na kolejne z kolei jazdy- i czuję mała niechęć przez zachowanie super genialnych kierowców,którzy w swoim mniemaniu, są najlepszymi kierowcami na świecie.
Zapomnieli,ze oni tez kiedyś jeździli L i jakby nie zdawali sobie sprawy,że po to jest szkoła,żeby się uczyć jeździć.
:kwasny:
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 7:20 am   

Suelen gratuluję :)
Audiolka napisał/a:
czuję mała niechęć przez zachowanie super genialnych kierowców,którzy w swoim mniemaniu, są najlepszymi kierowcami na świecie.

Jak będziesz jeździła samochodem bez literki L to też tak będzie, wiem coś o tym :evil:
Niestety uważam, że niektórym się powinno zrobić dodatkowy egzamin albo wręcz zabrać prawo jazdy!
_________________
http://www.biurotassa.pl
Ostatnio zmieniony przez Mika Czw Paź 23, 2008 7:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 7:57 am   

Mimo wszystko mam nadzieję,ze nie :)
Nawet teraz jak jeżdżę ze Sławkiem i widzimy L, to albo przepuścimy,albo czekamy za nią nawet jak dość długo nie rusza.
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 9:19 am   

Audiolka napisał/a:
Mimo wszystko mam nadzieję,ze nie :)

Nastaw się jednak psychicznie na złych kierowców na drodze, którzy zajeżdżają sobie drogę, wymuszają pierwszeństwo itd. Rok temu zdawałam prawko i od razu wsiadłam i jeździłam w dodatku codziennie do pracy i to spory kawałek i wtedy zdążyłam się napatrzeć na zachowania na drodze fatalnych kierowców.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 10:04 am   

Sue GRATULACJE!!!!!!!! Jak tylko odbierzesz prawko to staraj się jeździć jak najwięcej :) . Ja mam prawko od 6 lat, ale tak naprawdę jeżdżę od pół roku...czyli od kiedy mamy z moim K. własny samochód i uwielbiam to :D
_________________
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 1:36 pm   

dokladnie, najlepiej zaczac jezdzic odrazu, z marszu. moja ciocia zrobila prawko z 10 lat temu i po egzaminie sama nie prowadzila ani razu !! boi sie. ja tez zaczelam jezdzic codziennie i wszedzie i w kazda pogode, najszybciej sie czlowiek wprawia, zwlaszcza, ze tak jak pisaly dziewczyny, niektorym kierowcom sie powinno zabrac prawko
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 2:00 pm   

Mika napisał/a:

Nastaw się jednak psychicznie na złych kierowców na drodze, którzy zajeżdżają sobie drogę, wymuszają pierwszeństwo itd. Rok temu zdawałam prawko i od razu wsiadłam i jeździłam w dodatku codziennie do pracy i to spory kawałek i wtedy zdążyłam się napatrzeć na zachowania na drodze fatalnych kierowców.


Na to nastawiać nie muszę się,ponieważ jak jeżdżę z mężem to widze co sie dzieje na ulicach.Wiele razy w jednym dniu mieliśmy zajechana drogę(auto przed nami pojawiło się dosłownie znikąd)kilkakrotnie.
Fakt jeżdżę jako pasażer,ale widzę co się dzieje na drodze.
Ludzi wszędzie się spieszą,bo jak wyprzedzi to będzie pierwszy-nawet o jedno auto...ale najczęściej. nie zdają sobie sprawy,ze taka brawurowa jazda możne prowadzić do tragedii.
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 9:08 pm   

Audiolka napisał/a:
nie zdają sobie sprawy,ze taka brawurowa jazda możne prowadzić do tragedii.

No niestety takiej wyobraźni niektórzy nie mają :x
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 9:36 pm   

A ja mam prawo jazdy od ponad 6 lat. Zdałam gdy tylko skończyłam 17 lat. Bardzo lubię jeździć, lubię tą niezależność. No i rano można sobie dłużej pospać;) Nie wyobrażam już sobie życia bez samochodu.
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
agulek2123 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 10:08 am   

Mam kat. B i niech tak zostanie [smilie=222_new.gif] hehehe
_________________

 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 3:13 pm   

Ja mam prawko juz od 14,5 lat. Zdalam za pierwszym razem. Pamietam ze nie moglam sie doczekac kiedy bede mogla zdawac. Uwielbiam samochody i uwielbiam kierowac.
_________________
 
 
 
Kiniusia 

Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 9:30 pm   

Ja niestety nie mam prawka,choć kurs i trzy podejścia jazd egzaminowych już za mną :kwasny:
Mam nadzieję,że w końcu będzie mi dane zdać egzamin praktyczny :-)
_________________

Miłego dnia Gość
 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 6:32 pm   

Ja zdalam prawko w sierpniu ubieeglego roku :)ale nie jezdze zbyt czesto i to chyba duzy blad...mam nadzieje ,ze juz wkrotce bede miala swoje autko i wtedy bede drive'owac
_________________
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 7:17 pm   

ja mam prawko od 3 lat. robilam je.. 2 lata.. bo po 3 nieudanych podejsciach zrezygnowalam na połtora roku ale w koncu podeszlam 4 raz i zdalam :) juz na innych przepisach :) :):) duzo dla mnie wygodniejszych... :D na poczatku wymyslilam sobie ze tylko malym samochodem bede jezdzic a skonczylo sie na audii 80 jakie wtedy posiadał moj K. teraz jezdzimy mercurym- duzym (jak dla mnie) amerykancem :) i nie zamieniłabym go na nic innego. Moj K. bardzo mnie chwali i tym samym sprawia ze uwielbiam prowadzic autko :) :):):):)
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 2:44 pm   

ja nie mam prawka i czuję się z tego powodu jak niedorozwój :-? jakoś panicznie się boję, a jak jadę z kimś samochodem to kompletnie nic nie rozumiem i wydaje mi się, że to co się dzieje na drodze na pewno by mnie przerosło... ale wiem, że kiedyś zrobić muszę, tym bardziej jak już będzie dziecko i będzie trzeba je gdzieś zawieźć... nie mogę liczyć tylko na Męża! Tylko, że po porodzie to nie wiem kiedy znajdę czas... Na razie czuję się uwiązana, ale z drugiej strony boję się jazdy samochodem... a jestem bardzo nerwowa i zawsze panikuję...a w samochodzie to albo sobie zrobiłabym krzywdę, albo komuś... a po co :roll:
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 3:03 pm   

Martysiu ja tez tak myślałam i bałąm się bardzo... ale wierz mi że to wcale nie jest takie trudne i po lekcjach z teorii wydaje się o wiele mniej skomplikowane. :)
Ja polecam szkołe w której się uczyłam Cross. Rewelacyjny wykładowca i fajny instruktor... Na prawdę warto zrobić prawko :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 2:56 pm   

Ja kocham jeździć i dla mnie to ogromna frajda. Ale np moja siostra, tak jak Martysia nie bardzo czuje w ogóle ten temat. I wg mnie osoby, które nie mają do tego predyspozycji nie powinny się do tego zmuszać, tylko dlatego, że wypada mieć obecnie prawko itp.
Bo na drodze często takie osoby powodują ogromne zagrożenie dla siebie i innych.
Ale Martysiu, jeśli mąż ma prawko, to może spróbujcie od kilku prywatnych lekcji gdzieś poza miastem, żeby zoabczyć jak to w ogóle jest.
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 8:50 am   

Mały off topic większość z nas ma prawko i osobiście uważam, że kobiety bardzo często jeżdżą dużo lepiej od facetów, ale niestety zdarzają się wyjątki :wink: Miłego oglądania, uśmiechu i przepraszam za ten off http://www.joemonster.org...wnica%20oMg_gAy
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 5:12 pm   

wiadomo nic na sile, chociaz takie "lekcje" poza miastem to fajna sprawa :) ja na poczatku bardzo sie balam analizowalam kazdy kawalek drogi jak sie okazywalo ze to ja mam kierowac, zanim jeszcze wsiadalam do auta. teraz juz nie mam takich oporow i lekow, nie wybiegam mysliami w przod bo kazda sytuacja na drodze jest jedyna i nie powtarzalna. ja jestem strasznym nerwusem za kierownica, ale nie naleze do tych co trabia i wyprzedzaja jak szalencu :twisted: tylko pod nosem sobie rzuce jakies haslo sobie pod nosem. znowu jak jade jako pasazer uwaznie obserwuje droge i uwaga... "wciskam noga niewidoczny hamulec" nie potrafie nad tym zapanowac. kierowanie wchodzi w krew. :) :D :D
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 9:50 pm   

a ja mam już prawko 7 lat :) i na początku jeździłam dość hmm...brawurowo :roll: ale człowiek dorasta, mądrzeje i jeździ coraz rozwazniej :wink: przynajmniej tak mi się wydaje, ale patrząc na mojego narzeczonego niestety jest odwrotnie... jeżdzi coraz bardziej brawurowo i zdecydowanie za szybko.... :roll:
_________________

 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 9:07 am   

No to już mogę zaznaczyć odpowiedź "tak" :) Za dużo się nie wypowiem bo jak narazie autem bez L-ki na dachu jeździłam bezprawnie :P
Teraz się ciesze strasznie, ze w końcu po pół roku mam upragniony plastik :) tj. formalnie jeszcze nie, ale to kwestia czasu :)
Dodam jeszcze, ze gdyby nie rewelacyjny egzaminator to bym prawka nie miała.... to był mój drugi egzamin z nim(pierwszy oblałam na własne życzenie i nie miałam do niego pretensji), ale jak go teraz zobaczyłam to mi jakoś ulżyło...wiedziałam że jest ok.
(udawał ze nie widzi moich dwóch rażących błędów, za które inny bankowo by mnie oblał)...do tego wszystkiego czarny kot przy powrocie do WORD-u....a on dał mi szanse:)
Nareszcie będę śmigać :D
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:00 pm   

gratulacje Audiolka :smile: witaj wśród "kierownic" :)
_________________
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 1:51 pm   

Ja również Ci gratuluję Audiolko :) Wstyd się przyznać, ale kurs na prawo jazdy miałam 7 lat temu :? Do egzaminu podchodziłam 1 raz i nie zdałam :cry: Planuję po ślubie ponownie udać się na kurs i mam nadzieję, że tym razem uda mi się zostać "kierowniczką"
_________________


 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 5:52 pm   

e_lady :) najważniejsze to się nie poddawać po porażce...uwierz wiem co mówię/pisze :) na pw moge Ci napisać ile razy podchodziłam :D
i zawsze jak słyszałam ze egzamin oceniony negatywnie jest to była może minuta rozpaczy, a potem upartość brała górę i szlam dalej do przodu :)

kakonka ;) prawko mam od 2 tyg. i jak tylko mam okazję to jeżdżę (a często znajduje sobie okazje)...oczywiście mam jeszcze dużo obaw, ale praktyka czyni mistrza :)
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 11:59 am   

Prawo jazdy jest w moim posiadaniu już 5 lat:) zrobiłam zaraz po maturze:) i ty była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu:) Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez autka:D uwielbiam jeździć:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 1:47 pm   

Ja mam prawko od 3 lat. Może kierowcą rajdowym nie jestem, ale nieźle sobie radzę.
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 7:52 pm   

Już od ponad 4 lat jestem szczęśliwą posiadaczką tego kawałka plastiku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl