Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dolce Vita
Autor Wiadomość
katarzynka 

Dołączyła: 29 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Piotrków tryb.
  Wysłany: Nie Sty 29, 2006 2:12 pm   Dolce Vita

Witam!
Czy nie macie moze sukni z salonu Dolce Vita?salon ten byl w Rzgowie w nowyn Polrosie a teraz tez jesy w Łodzi na SIenkiewicza.Widziałam tam kiedys suknie Złota Iwona i bardzo mi sie podobała ale niestety nie na tego modelu.Niby moga mi uszyc ale nie pamiętam dokładnie jak wyglądała!
 
 
shloom 

Wiek: 45
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 11:18 am   

Ja odbieram swoją sukienkę w tym tygodniu z tego salonu

[ Dodano: Wto Kwi 18, 2006 8:53 pm ]
witam
teraz juz moge powiedzieć ze nie polecam tego salonu nikomu!!!!!! panie choć miłe nie wywiązuja sie z umów, ponieważ obiecują suknie nowe, szyte, a ja dostałam używaną, która była do nich wstawiona w komis, jak większość w ich salonie.
sprzedały mi suknie która była modelem do przymierzania ( który był zresztą suknią wstawiona w komis od jakiejś znajomej ) jako nową suknie. nie polecam naprawde!!!!!!!
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 2:55 pm   jesio raz Dolce Vita

hejka!

wiem ze już jest taki temat na forum ale jest dość sary i były tylko dwa posty.
Mam zamiar kupić u nich kiecke bo mi sie spodobała, ale wystraszyła mnie troche informacja, że suknie choć miały być nowe wcale nie są. Panie mówiły miże oni tylkos zyją od nowa a staych nie sprzedają. czy któraś z was miała od nich suknie i co o nich sądzicie, sprawa o tyle pilna że już miałam się decydować na kupno :)
_________________
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 3:28 pm   

tematy połączyłam.
jeżeli chcemy odświeżyć temat, po prostu dopisujemy do niego naszą wiadomość. nie trzeba zakładać nowego :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 6:09 pm   

ok będę wiedziała na przyszłość :)
a z salonu Dolce Vita zrezygnowałam, jednak wolę być pewna co do tego zakupu, w końcu to zakup na tą jedną wyjątkową noc :)
_________________
 
 
 
mirka_ep 

Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 12, 2007 12:23 am   sklep jak kram na bazarze

Chodziłam ostatnio z koleżanką po salonach żeby pomóc Jej wybrać suknie ślubną, i niestety napotkałyśmy salon sukien ślubnych na ul. Sienkiewicza o nazwie Dolce Vita.
Na dzień dobry przywitał nas siwy dym od papierosów. panie użądzały sobie pogawętke na zpleczu, i w nosie miały jakie kolwiek klijentki. Suknie na manekinach nadawały się do dobrej pralni , a salon do kapitalnego sprzątania. Szkoda że tak kiedyś dobry salon spadł na ostatnie miejsce w moich oczekiwaniach. Pa pozdrawiam właścicieli



Połączyłam z już istniejącym wątkiem we właściwym dziale.
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Gru 24, 2007 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 9:58 am   

Odwiedziłam ten salon na początku moich poszukiwań - i o ile do innych wróciłam, żeby przymierzyć sukienki, to ten salon ominęłam szerokim łukiem. Pani nawet nie raczyła wstać i odłożyć gazety, jak weszłam.
 
 
emiliabad 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Koluszki/Warszawa
  Wysłany: Wto Mar 18, 2008 8:19 pm   Salon Dolce Vita

Witam serdecznie wszystkich, szukałam ostatnio informacji na temat salonu w którym zamówiłam suknię ślubną (Dolce Vita w Łodzi) i po przeczytaniu postów na tym forum strasznie się zmartwiłam ale potem wszystko się wyjaśniło. A więc... salon ten prowadzi teraz zupełnie ktoś inny, bardzo miła obsługa, bez problemu przymierzałam suknie które mi się podobały. ogólnie wyszłam bardzo zadowolona, można liczyć na jakieś obniżki. Dopiero w czerwcu jadę na pierwszą przymiarkę ale jak tylko będę po to napiszę jak było :-)

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w poszukiwaniach tej jednej jedynej Sukni :-)
 
 
atu 

Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 5:49 pm   DOLCE VITA --p SZAWURSKA Agnieszka

No wiec w/w pani w styczniu przyjela moje zamowienie ( i zaliczke) a gdy dzis mama wstapila po kawalek koronki okazalo sie ze pani nie ma. Zmyla sie. z moja umowa, pieniedzmi pewnie tez;)

Jak to oszusci - pani zdobyla nasze zaufanie,upewnila sie ze nie bylo swiadkow naszeych rozmow/podpisywania umowy, zapewnila ze zrobia taka suknie jaka chce etc etc.

No nic, najwyzej do slubu pojde w jeansach.
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 6:06 pm   

To okropne :( nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji (tfutfu) ale chyba jest jakis sposób na odzyskanie pieniędzy :? a sukienke na pewno uda Ci sie jeszcze kupić jak nie taką do uszycia to jakąś z gotowych :) 3 maj sie pozdarwiam
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dorotka847 Czw Kwi 17, 2008 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
atu 

Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:19 am   Dolce vita cd

UFF. Przyznam ze (pozostale) Panie w DOLCE VITA podeszly do problemu z po pierwsze ogromnym wspolczuciem dla nerwowosci sytuacji dla panny mlodej, zadzialaly skutecznie, bylo im bardzo glupio w zwiazku z zaistniala sytuacja, jedynie co , dobrze ze mialam kopie umowy/opis sukni ktora ma byc szyta - ale to zawsze warto miec, przy organizacji czegokolwiek. wiec jednak nie jeansy:)
Ostatnio zmieniony przez atu Nie Kwi 20, 2008 12:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
md 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 4:42 pm   

jestem przerażona Waszymi doświadczeniami, też w styczniu zapłaciłam zaliczkę... przymiarka ma być pod koniec maja (ślub koniec czerwca), ale pojadę tam na poczatku maja i poproszę o wcześniejszy termin przymiarki... wolałabym się innymi rzeczami stresować przed ślubem...
pozdrawiam
m
ps odezwę się po wizycie
 
 
Bozena08 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 4:55 pm   Mam inne zdanie na temat DOLCE VITA

[xxx]

post usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 05, 2008 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ilona1984 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: kolezanka
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 5:22 pm   

[xxx]

post usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 05, 2008 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 5:37 pm   

Pani Bożeno i Ilono dziwna sprawa, zalogowały się Panie napisały po jednym poście i tyle, jak dla mnie to reklama salonu który cieszy się kiepską opinią
_________________
 
 
 
motyl158 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: gazeta
Ostrzeżeń:
 2/3/7
  Wysłany: Pon Maj 05, 2008 7:29 pm   

[xxx]

post usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 05, 2008 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 7:37 pm   

Dziwne to jest to, że już trzecia dopiero co zalogowana osoba zachwyca się tym salonem. :-?
Lmyszka jest moderatorem i taka jej "praca".
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 7:38 pm   

Interesuje mnie i owszem, i bynajmniej nie jestem złośliwa, poprostu uważam że jest to podejrzane, ale mogę się mylić, szkoda tylko że ktoś się rejestruje pisze jednego posta i znika
_________________
 
 
 
motyl158 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: gazeta
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:00 pm   

[xxx]

post usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 05, 2008 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 7:19 am   

motyl158 napisał/a:
Czytałam , że w Romantice jest strasznie , a i tak tam poszłam.


Ja też ;)

motyl158 napisał/a:
Ja umiałabym odróznić nowa suknię od starej , chyba ,że ktoś nie sprawdza co kupuje


Zwłaszcza, że jeśli chodzi o np. romantikę, to suknie są szyte na miarę i to indywidualną :roll: Więc jeśli ktoś mówi, że tam sprzedają używane, to raczej nie wie co mówi :lol:
_________________

 
 
 
ptycha 

Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pią Maj 16, 2008 9:51 pm   Dolce Vita

No to mnie ładnie nastraszyłyście! Ostatnio zamówiłam w tym salonie sukienkę i dałam sporą zaliczkę. Jednak muszę się przyznać, iż świadomie zdecydowałam się na kupno sukienki używanej, ponieważ nie stać mnie na nową, a za moją wybraną zapłaciłam tyle samo, co by mnie kosztowało wypożyczenie innej. Pani faktycznie paliła, dało się wyczuć dym i w salonie. Jednak muszę przyznać, iż byłam obsłużona prawidłowo i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ekspedientka nawet doradziła mi w sprawie welonu i jednej przeróbki. Z tym, że suknia nadaje się do prania również się liczę- tak to już jest z używanymi sukienkami... Mimo wszystko mam wielkiego stracha. Niedługo mam ją odebrać i do momentu aż dostanę ją do ręki, będę się obawiała :( . Mam nadzieję, że nikt nie ucieknie z moimi pieniędzmi...

Dodano: Sob Maj 17, 2008 1:57 pm
No, na szczęście pojechałam dzisiaj i odebrałam swoją sukienkę. Fakt faktem, bez poprawek, ale mam ją już w garści i nie muszę się martwić, czy w ostatniej chwili gdzieś nie zaginie. Teraz szukam butów i powiem Wam, że strasznie mnie wkurza podejście ekspedientek. Wiadomo, kupno sukni ślubnej, butów i dodatków to nie jest kupno bluzki czy sandałek, trzeba się zastanowić, poprzymierzać i na spokojnie wybrać, a tutaj wszystko jest nie tak. W każdym sklepie albo mnie ignorowano albo robiono mi łaskę, że mnie ktoś obsłuży :/ . To jest chore! Wydaję u nich wiele pieniędzy, a oni nawet nie poświęcą mi chwili uwagi- jedna kobieta to mnie nawet bezczelnie poganiała... Dobra, szkoda gadać.
Pozdrawiam wszystkie osoby, które mają tyle samo wrażeń co ja w związku ze ślubem!
_________________
ptycha
 
 
mirka_ep 

Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 11:46 pm   

witam wszystkie panie ponownie byłam niestety jeszcze raz w tym salonie na moje nieszczęście ale więcej tego błędu nie zrobie ten salon to jakiś koszmar śmierdzi od kobitki która tam pracuje chodzi mi o papierosy szefowa taka mała ruda jakaśprzy trzy potrz a ta druga znowu każe wszystko mierzyć na siłę. ogóle ta dolce vita ma kiepskie temodele i materjału niektóre to są źle dobrane do danej sukni a pozatym wygąd salonu daje dużo do życzenia do niektórych jak się wejdzie to jest czyściutko i pachnąco a te, kolor brzoskwinie zielenie no i te płytki na podłodze o dywanie niewspomne wtej przymierzalni i bym proponowała zrobić ład i porządek w tym wc co jest razem z aneksem kuchennym współczuje pracownikom.Zmieńcie się i swoje nastawienie to to wtedy coś się może będzie działo no i może nieszyjcie sami sukienek tylko zacznijcie z kimś współpracować.Mam jeszcze jedną radę nich szefostwo się tak głośno na zapleczu nie kłuci bo to niewypada iodstrasza klijentów. Posłuchajcie moich rad a dobze na tym wyjdziecie mały remont i troche zmian a dobrze na tym wyjdziecie. Pozdrawiam a wy panny młode przemyślcie swoje decyzje 10 razy zanim tam wejdziecie.
 
 
 
md 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Lip 03, 2008 12:59 pm   

Witajcie,
jestem świeżo po ślubie, suknie miałam z salonu Dolce Vita, była dokładnie taka jaką chciałam, Panie uwzględniały wszytskie moje życzenia. Wszytsko było na czas. W cenie sukienki dostałam halkę, welon, ozobę na szyję do włosów i rękawiczki - w innych salonach za wszytsko musiałabym dodatkowo za wszysko płacić. Sukienka była dopracowana i czułam się w niej super, przetańczyłam całą noc!
A co do materiałów to Panie ze mną uzgadniały jaki materiał wybieram, pokazując tez jak to będzie wyglądało cenowo.
Uważam, że ile kobiet tyle zdań, dlatego uprzedzam wszytskie dziewczyny, które sa w trakcie przygotowań, aby się nie nakręcały opiniami na forum, tylko słuchały swojego rozumu! Polska metalność juz taka jest że jak źle to trzeba to rozgłosić jak dobrze to szybko zapominamy. O każdym salonie w Łodzi można powiedzieć coś dobrego i coś złego, ja ich trochę przeszłam... w niektórych przymierzalnie były tak brudne że nie wiedziałam jak stanąć, poza tym w wielu salonach sa nie fair np mojej koleżance romantica skróciła sukienkę za dużo, a za doszycie jakiegoś wykończenia kazali sobie płacić dodatkowo 200zł, takich przykładów jest duzo.
pozdrawiam wszytskie przyszłe Panny Młode - nie dajcie się zwariować i nie zapominajcie o tym co jest najważniejsze w tym dniu!
m
 
 
atu 

Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 1:25 am   hurra czyli happy end i slodkie zycie

Wszystko dobre co sie dobrze konczy!
Odebralam suknie, ba , zobaczylam ja po raz pierwszy, po wyzej opisywanych przesjacich, sama nie myslalam ze to kiedys nastapi!
Niepotrzebnie! Suknia szyta na miare, wlasciwie z glowy pań , bez przymiarek zadnych, - skladana z trzech roznych sukien .
Zalozylam ( i zobnaczylam) pierwzszy raz i..i nawet jedna nitka , nawet jeden cekinek zle nie przyszyty! Lezy idealnie, nie wyobrazacie sobie! co do milimetra - tak idealnie uszyta suknia ,ze sama nie moglam uwierzyc!
A welon? Tez wg zamowienia, dluuugasny, z pieknym obszyciem, prze-cudn-ny!
Uklony w strone pan z salonu i zycze wielu zadowolonych klientek!
niech bedzie, kilka zdjec ku pokrzepieniu zdjec, choc jak same wiecie zdjecia nie oddaja uroku!
h t t p : / / tnij . org / ot-taki-zwiastun
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 10:14 pm   

wklejam tego pocietego linka w calosci : http://tnij.org/ot-taki-zwiastun
rzeczywiscie, suknia na Tobie wyglada na doskonale dopasowana :))
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 1:39 pm   

Pragnę poinformować wszystkich forumowiczów, że nicki:

:arrow: Bozena08
:arrow: Ilona1984
:arrow: motyl158

są nickami jednej osoby. Tym samym osoby te dostają ostrzeżenie za złamanie regulaminu forum, a ich pochwalne posty zostają wyedytowane.

Piękną opinię sobie wystawia salon. :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agnuska 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 9:27 pm   

Hejka! Ja w sumie jestem po cywilnym, a w październiku biorę kościelny. Ja też zamówiłam suknie w salonie Dolce Vita. mieszkam w łodzi od niedawna i szczerze mówiąc nie znałam miasta ani opinii o salonach ślubnych. Swoją suknie kupiłam tak po prostu z doskoku, 20 min przed zamknięciem sklepu. weszłam, spodobała mi się i kupiłam. dopiero później przypadkiem znalazłam nieprzyjemne komentarze o tym salonie, Muszę powiedzieć że bardzo się zmartwiłam tymi opiniami a wręcz przestraszyłam. Bacznie śledziłam forum i opinie o salonie poprawiły się. to mnie podniosło na duchu :lol: prawdę mówiąc przekonam się że wszystko jest ok jak już suknie będę miała w ręku. za 2 tygodnie idę na przymiarkę a pod koniec września odbieram suknię. napiszę jak cała "sprawa" potoczyła się. pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony przez agnuska Sob Sie 23, 2008 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnuska 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 4:38 pm   

Hejka!!1 ja juz jestem po weselichu:) muszę przyznać że Dolce Vita napędziła mi stresa przy pierwszej przymiarce: otóż nie zobaczyłam swojej sukni, pani jeszcze raz mnie zmierzyła i zmierzyłam starą suknię. w dzien odbioru sukni, pani do mnie zadzwonila i powiedziała że suknia nie jest gotowa i będzie za 4 dni. za 4 dni poszłam i odebrałam swoją sukieneczke, musze przyznać że była taka jaką chciałam. na sukienke czekałam 40 min bo została przywieziona po godz17, ale podczas tego czekania zauważyłam jedną rzecz: pani w salonie przez ten cały czas rozmawiała przez tel kom, a w tym czasie przychodziły klientki-pani nawet nie raczyła wyjrzeć z zaplecza!! ja z sukni byłam zadowolona, ale jesli chodzi o obsługę, to bez komentarza!! polecam salon na Więckowskiego 3 tam wypożyczałam szal i szyłam kapelusz- panie rewelacyjne i żadnych problemów! pozatym czysto i miły zapach, nie jak w Dolce Vita- palarnia!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl