Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jarosław Szataniak
Autor Wiadomość
krullu 

Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 7:03 pm   Jarosław Szataniak

witajcie
nie wiem czy można to nazwać reklamą, ale jest to na pewno rodzaju przestroga
w sierpniu mieliśmy ślub, dzisiaj (25.10.08)odebraliśmy zdjęcia. jak dla mnie stanowczo za długo. dlaczego?
ano właśnie co do zdjęć żadnych zastrzeżeń mieć nie można , w sumie za 50 zdjęc ślub, 60 plener zapłaciliśmy 1200zł +kopia na cd - facet jest na prawdę dobry
jest 1 ale - brak komunikatywności ze strony tego Pana.
wpierw obiecuje zdjęcia po miesiącu, potem nagle się okres wydłuża. - tutaj nie byłoby problemu gdyby było to ustalone na samym początku,(że okres oczekiwania 3 mies.- wiem ze wymaga to czasu)
do czasu podpisania umowy mieliśmy jechać w 5 miejsc plenerowych poza łódź.
gdy doszło co do czego, to 3 miejsca były już wielkim wyzwaniem- głupie komentarze, miny, grymasy, za każdym razem to my musieliśmy dzwonić i się dowiadywać o termin spotkania, o zdjęcia, (kamerzysta sam dzwonił do nas ze 3 razy przed ślubem - ślub w sobote, a w pon był już film )
także po zdecydowaniu się już na fotografa, nagle role się odwracają, to klient musi sie martwić, dopytywać itd, bo nasz zleceniodawca wie że nie mamy już innego wyjścia.
same zdjęcia godne polecenia, proponuje jednakże wszystkie detale ustalić przed podpisaniem umowy, szkoda waszych nerwów i kasy na telefony.
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 12:34 pm   Re: Jarosław Szataniak

krullu napisał/a:

...
(kamerzysta sam dzwonił do nas ze 3 razy przed ślubem - ślub w sobote, a w pon był już film )
...


no to tylko pozazdroscic... poltorej doby montazu :D
widze ze filmy staja sie jak fast food 5min i super extra dobry McChicken :D

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
krullu 

Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 5:14 pm   Re: Jarosław Szataniak

artur_ase2000 napisał/a:

no to tylko pozazdroscic... poltorej doby montazu :D
widze ze filmy staja sie jak fast food 5min i super extra dobry McChicken :D

pozdr


bardziej kompetencje i profesjonalizm, robienie czegoś przez 3 miechy nie zawsze świadczy o pełnym sukcesie.
a kamerzysta sam zmieniał dla nas podkład juz po montażu, kawał dobrej roboty a nie żadna masówka, KAWALERZE

edit: usunęłam niepotrzebną część cytatu.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Paź 26, 2008 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 9:52 pm   Re: Jarosław Szataniak

krullu napisał/a:
artur_ase2000 napisał/a:

no to tylko pozazdroscic... poltorej doby montazu :D
widze ze filmy staja sie jak fast food 5min i super extra dobry McChicken :D
pozdr

bardziej kompetencje i profesjonalizm, robienie czegoś przez 3 miechy nie zawsze świadczy o pełnym sukcesie.
a kamerzysta sam zmieniał dla nas podkład juz po montażu, kawał dobrej roboty a nie żadna masówka, KAWALERZE
edit: usunęłam niepotrzebną część cytatu.
Pusiak


nei wiem nie widzialem montazu wykonania filmu oddanego po 2 dniach od daty krecenia...
lecz sam zajmuje sie montazem i wiem ile to czasu trwa :) )) a nie robie tego od wczoraj lecz od 7 lat wiec co nie co w zyciu juz widzialem ... dlatego lekka kpina mnie ogarnia gdy slysze ze oddace po 2 dniach... ale czlowiek sie uczy cale zycie :)

a co do 3 miesiecy... masz racje jesli umowa byla na inny termin jesli nie bylo z jego strony kontatku i nie bylo konkretnego sensownego uzasadnienia dlaczegho tak sie stalo to faktycznie mocno nie powazne i malo profi .... tego akurat nie negowalem w swojej poprzedniej wypowiedzi :)

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl