Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odzież markowa
Autor Wiadomość
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:11 pm   

No właśnie - gdize Kryszko?? Sama się chetnie wybiorę - bo strasznie lubię dobre second handy... i tak jak alma - wielbiam na polowania dobrych marek na allegro czy w lumpeksach. MOja największa zdobyć to sandałki od Versace kupione za 90) ... i jedyna ich awda to lekko starta skórzana podeszwa... i długa letnia spudnica JIGSAW za.... 4 PLN:))choc najcześciej znana marka to "m&s, mango, zara, next, - czyli tak zwana średnia półka.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:31 pm   

Megi - to prawda co piszesz....
Ale niestety dokladnie tak samo jest przygnebiajaca historia pochodzenia tak zwanych "chinskich podrobek", ktore zalewaja wszystkie rynki swiata. Tam to dopiero jest wyzysk... skoro te ciuchy kosztuja grosze a jest ich taka masa to jaki wyzysk musi sie kryc za tym ?? ?
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:38 pm   

Zgadzam się 5th- taka jest smutna rzeczywistośc. Dlatego opłaca się kupować od polskich, niewielkich firm. Zwykle oferują one porządną jakość w rozsądnej cenie.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:41 pm   

No i pewnie w ten sam sposob nalezaloby unikac kosmetykow, zywnosci, mebli (Ikea....) wielkich koncernow... a decydowac sie na male, lokalne firmy. Troche to niestety trudne. Czasami taka sytuacja jest juz poza kontrola przecietnego, pojedynczego czlowieka. Predzej czy pozniej stajemy sie w ktoryms tam momencie elementem tej wielkiej niesprawiedliwej machiny...

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 1:46 pm ]
nie powinnam tego chyba pisac, ale..... u mnei w firmie sprzedajemy drewno, ktore jest na przyklad od ladnych paru lat sklasyfikowane jako zagrozony gatunek.... i co moge zrobic ? Nic. Ludziom sie podoba, a informacja o tym, ze takie drewno jest akurat bardzo ciezko dostepne jeszcze bardziej rozbudza w nim chec posiadania akurat TEGO konkretnego drewna na podlodze, chociaz jest tysiac innych gatunkow, bardzo podobnych, tez pieknych i uzyskiwanych w sposob, ktory nie wyniszcza tak brutalnie srodowiska
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 2:08 pm   

jeżeli chodzi o markę to najbardziej lubię Adidasa ... jednak nie chodzę w takich ciuchach bo raz że mnie nie stać a dwa mam inny styl ... mam kilka rzeczy tej firmy ale leżą i są używane w sporadycznych przypadkach 8)
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 11:59 pm   

Alma_ napisał/a:
A ja uwielbiam „polowania” na markowe ciuchy znanych projektantów – na aukcjach, w second-handach...

Mam ogromną satysfakcję jak kupię coś naprawdę fajnego za grosze :D


ja ostatnio tez wpadłam :rotfl:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 12:33 am   

Cześć dziewczyny :)
Mała dygresja dotycząca oryginałów. Uważać na super okazje na allegro np. buciki nike czy adidasa za 100zeta nóweczki... To najczęściej zwykłe tureckie podróby wytwarzane w tureckim garażu. Sam sie raz nadziałem i teraz już wiem, że nie zawsze warto łapać aukcyjne "okazje".

pozdrawiam i wracam do pracy nad portalem

Mac-erson
 
 
mls 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:26 am   

Ja preferuje:
:arrow: Nike
:arrow: Reebok

Natomiasta bardzo zawiodłam się na:
:arrow: Adidasie
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:13 pm   

Ja nie zawracam uwagi na markę, jak jest coś fajnego i nie drogo to kupuje, marka nie ma zanczenia. Obecnie znajduje fajne ciuchy w H&M.
_________________


 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 9:07 am   

Jeśli zdarza mi się kupić coś firmowego to najczęściej jest to: Reebok, Nike i Terranova.
_________________


 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 9:43 am   

o matko... ja jestem w takim razie straszna snobka...
wchodze tylko do okreslonych sklepow i nie kupuje na rynkach, ani innych ptakach...
Franek ma wiekszosc ubran z h&m
ja wszystkie koszulki dla siebie i meza kupuje w Zarze.. tam tez zaopatruje nas w sweterki, kurtki, plaszcze, czasem buty...
kurtki i torebki lubie tez kupic w tatuum
buty w aldo, venezii i prima modzie
dzinsy kupuje jedynie w mango (podobnie jak okulary sloneczne)
hmmm... niech pomysle... buty sportowe mamy:
reeboka, nike, pumy,lacosty, tommy hilfiger..
bielizne natomiast kupuje tylko w intimissimi
kosmetyki - sephora
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 10:17 am   

Czasami orsay i preety girl :)
_________________
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 11:42 am   

Lubię kupować ubrania z Orsay, Zara, h&m, ale przekonałam się, ze ciuszki z tzw. "rynków" na których sprzedają wyroby polskich producentów, są często sporo tańsze i lepszej jakości niż te markowe, dlatego i takie kupuję jak znajdę coś fajnego, bo jestem z nich bardzo zadowolona :) .
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 12:43 pm   

a ja uwielbiam Promod :) musialam do niego dorosnąć, bo wczesniej wolalam styl mniej kobiecy, bardziej sportowy np Reserved. Zreszta, nadal mam wiele ciuchow z tego sklepu, ale nowych juz nie kupuje.
Niedawne odkrycie - ZARA, szczegolnie czesc meska.
H&M to tylko jesli chodzi o ciuszki dla dzieci (Mietkowy Franko ;P ), reszta to badziewie jesli chodzi o materialy i szycie.

a rynki i Ptak - po pracy na rynku przejadlo mi sie ogladanie, dotykanie i noszenie takich ubrań. Mam generalny wstręt :/

zreszta, Ci ktorzy mnie znaja, wiedza, ze kupowanie UBRAN to ostatnia rzecz, na ktora da sie mnie namowic ;)
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 1:02 pm   

MalaJu napisał/a:
zreszta, Ci ktorzy mnie znaja, wiedza, ze kupowanie UBRAN to ostatnia rzecz, na ktora da sie mnie namowic ;)


a mnie sie udalo :) :)
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 5:08 pm   

mietka napisał/a:
o matko... ja jestem w takim razie straszna snobka...


To jesteśmy już dwie w klubie snobek :lol:
spodnie: całoroczne - Levisy, letnie w tych samych sklepach co koszulki
koszulki, swetry, spódnice, sukienki: H&M, C&A, Zara, Mango, KappAhl (już na wykończeniu, bo zmienili styl), Adidas, Monnari (koszule)
buty: Timberland, Gabor, Alpinus, Raichle, Nike, Adidas, Montrex (ostatnie 3 firmy raczej sandały i klapki)
kurtki: Bergson, Nike
ostatnio też polar bergsona
torebki: Nike (uwielbiam tę mniej poważną serię torebek Nike :) )
bielizna: staniki - Felina, majtki, skarpetki - a tu snobizm sie chowa - musza być bawełniane jakiejś porządnej firmy, ale niekoniecznie drogie (Bellinda, Hey!, Arcado - takie hipermarketowe firmy)

I też nie kupuję na rynku. W Ptaku nie byłam nigdy, bo ostatni raz jak byliśmy w Tuszynie, to Ptak z tego co pamiętam dopiero się budował.
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 7:19 pm   

ja nie do konca rozumiem, dlaczego rynek i ptak niektorym z Was kojarza sie z niska jakoscia i fatalnym wzornictwem.. czesto sa to rzeczy duzo lepsze i duzo tansze niz to, co mozna znalezc w tzw. markowych sklepach (pisze tzw. bo na niektore wymieniane przez Was marki nie moge patrzec - nikogo nie obrazajac to szmaty)..
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 7:30 pm   

555 napisał/a:
ja nie do konca rozumiem, dlaczego rynek i ptak niektorym z Was kojarza sie z niska jakoscia i fatalnym wzornictwem.. czesto sa to rzeczy duzo lepsze i duzo tansze niz to, co mozna znalezc w tzw. markowych sklepach (pisze tzw. bo na niektore wymieniane przez Was marki nie moge patrzec - nikogo nie obrazajac to szmaty)..


Exactly :cool:

I nie bardzo rozumiem co oznacza określenie "markowa"? Każdy ciuch gdzieś został uszyty więc ma jaką "markę"...
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:03 pm   

Nie patrzę na markę. Patrzę tylko i wyłącznie na jakość ciuchów. I oczywiście fason, bo nie wszędzie mi się coś podoba i nie wszędzie cokolwiek na mnie pasuje (niestety :evil: ). Ale w efekcie zazwyczaj kupuję w Zarze chociaż część rzeczy ma strasznie chłamowatych. Zazwyczaj kupuję z Zara Woman. Lubię Promod, ale niewiele mam stamtąd rzeczy. Zawsze zaglądam do Monnari choć rzadko cokolwiek tam kupuję (wiadomo - cena), ale mam kilka dobrych ciuchów z przeceny lub outletu Monnari. Kupuję również na Ptaku głw. u Gałkiewicza. Jak się wie gdzie szukać to można kupić świetne rzeczy chociaż niekoniecznie tańsze niż te z Galerii czy Manu.
Z Orsay czy Pretty Girl już dawno wyrosłam. To już nie to. Dobre dla dorastających dziewczynek. :wink:
Sklepów sportowych nie odwiedzam praktycznie - nie mój styl. No chyba, że potrzebuję ciuch stricte do uprawiania sportu - wtedy raczej markowe, a stroje wysokogórskie i narciarskie to wyłącznie markowe.
Buty - identycznie jak Mietka. :D

Niestety generalnie za ceną idzie jakość, ale moje ulubione letnie spodnie to od wielu lat białe tureckie bistorowe spodnie kupione w Ptaku za 50 zł. Niby beznadziejny poliester, ale świetnie się je nosi, nie niszczą się i świetnie się piorą i prasują. Do tego są zgrabne. Nigdy nie miałam lepszych.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:09 pm   

Ja może odpowiem w swoim imieniu dlaczego ja nie kupuję na rynku i w Ptaku. Nienawidzę tłumów. Wiem, w centrach handlowych też może być tłok. Ale ja zazwyczaj chodzę zaraz po otwarciu, kiedy nie ma jeszcze takiego ścisku. Jak tłum jest dla mnie zbyt natrętny zmywam się do domciu. Poza tym jakoś nigdy nie jest to aż taki tłum, żeby się nie można było dobchać i żebym wróciła poobijana (a tylko takie skojarzenia wzbudza we mnie rynek). Poza tym nie muszę mierzyć ubrań za jakąś nędzną zasłonką i na dodatek w zimnie. Ponadto cenię sobie możliwość reklamowania towaru, a na rynku miałabym obawę czy dana osoba przyjmie mi wadliwy towar, zwłaszcza, że nie każdy daje jakikolwiek paragon.
Na dodatek często widywałam budkę z ciuchami, a w środku kopcącego sprzedawcę. Brzydziłabym się ubrać takie ubranie śmierdzące papierosami. W centrum handlowym jest to nie do pomyślenia.
A jak już jesteśmy w temacie papierosów: chodząc po manu czy galerii nie muszę się obawiać, że ktoś, kto idzie koło mnie przypali mnie papierosem. Nie muszę też aż tak rygorystycznie pilnować torebki (co nie znaczy, że jej nie pilnuję), bo ścisk jest mniejszy.
Tu nie chodzi o brak jakości tylko o komfort zakupów.
_________________

 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:19 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ja może odpowiem w swoim imieniu dlaczego ja nie kupuję na rynku i w Ptaku. Nienawidzę tłumów. Wiem, w centrach handlowych też może być tłok. Ale ja zazwyczaj chodzę zaraz po otwarciu, kiedy nie ma jeszcze takiego ścisku. Jak tłum jest dla mnie zbyt natrętny zmywam się do domciu. Poza tym jakoś nigdy nie jest to aż taki tłum, żeby się nie można było dobchać i żebym wróciła poobijana (a tylko takie skojarzenia wzbudza we mnie rynek). Poza tym nie muszę mierzyć ubrań za jakąś nędzną zasłonką i na dodatek w zimnie. Ponadto cenię sobie możliwość reklamowania towaru, a na rynku miałabym obawę czy dana osoba przyjmie mi wadliwy towar, zwłaszcza, że nie każdy daje jakikolwiek paragon.
Na dodatek często widywałam budkę z ciuchami, a w środku kopcącego sprzedawcę. Brzydziłabym się ubrać takie ubranie śmierdzące papierosami. W centrum handlowym jest to nie do pomyślenia.
A jak już jesteśmy w temacie papierosów: chodząc po manu czy galerii nie muszę się obawiać, że ktoś, kto idzie koło mnie przypali mnie papierosem. Nie muszę też aż tak rygorystycznie pilnować torebki (co nie znaczy, że jej nie pilnuję), bo ścisk jest mniejszy.
Tu nie chodzi o brak jakości tylko o komfort zakupów.


gdyby nie to, ze to Ty napisalas, bylabym pewna, ze to ja.
podpisuje sie pod tym calym nickiem i resztą mietki tez:)

[ Dodano: Pon Gru 01, 2008 8:20 pm ]
aaaaaa skarpetki kupuje wylacznie w calzedonii :)
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:24 pm   

no ale to sa dwie rozne rzeczy: komfort zakupow a "markowa" odziez.. no i w ptaku czy tego typu centrum handlowym rowniez nie natkniesz sie na osoby z papierosami, poza tym w godzinach przedpoludniowych tez nie ma tlumu..
ja po czesci nauczylam sie brac pod uwage Ptaka po tym, jak kupilam tam markowa puchowa kurtke mniej wiecej o 40% taniej niz wczesniej ogladalam w dobrym sklepie w centrum Łodzi.. roznica w cenie wystarczyla mi na zakup skorzanych kozakow i dodatkow..
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:25 pm   

szaraczarownica napisał/a:

A jak już jesteśmy w temacie papierosów: chodząc po manu czy galerii nie muszę się obawiać, że ktoś, kto idzie koło mnie przypali mnie papierosem. Nie muszę też aż tak rygorystycznie pilnować torebki (co nie znaczy, że jej nie pilnuję), bo ścisk jest mniejszy.
Tu nie chodzi o brak jakości tylko o komfort zakupów.


przepraszam ale muszę to napisać, to na ulice też chyba nie wychodzisz w godzinach szczytu, bo na Pietrynie to tez bo się zdazyć, strach wyjść normalnie
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:45 pm   

lmyszka napisał/a:
przepraszam ale muszę to napisać, to na ulice też chyba nie wychodzisz w godzinach szczytu, bo na Pietrynie to tez bo się zdazyć, strach wyjść normalnie


ja nie wychodze :) na koncerty tez nie chodze z tego samego powodu. nie lubie tlumu... scisku i za duzo ludzi w jednym miejscu, lacznie z moim domem.

a ubrania uwielbiam kupowac w sklepach - przestronnych, z dobrym oswietleniem, wyszczuplajacymi lustrami ;) .. z mozliwoscia oddania towaru w ciagu 30 dni, bez tlumaczenia sie, dlaczego cos mi sie przestalo podobac. lubie towar dobrej jakosci i niektore marki )a przynajmniej ich niektore linie, z tym mi sie kojarza..
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:56 pm   

lmyszka napisał/a:
przepraszam ale muszę to napisać, to na ulice też chyba nie wychodzisz w godzinach szczytu, bo na Pietrynie to tez bo się zdazyć, strach wyjść normalnie


W ramach odpowiedzi cytuję:

mietka napisał/a:
ja nie wychodze na koncerty tez nie chodze z tego samego powodu. nie lubie tlumu... scisku i za duzo ludzi w jednym miejscu, lacznie z moim domem.


I podpisuję się pod tym wszystkimi czterema kończynami.

Nie chodzę na koncerty, wystawy, różnego rodzaju imprezy, duże zebrania. Unikam rynków i innych targowisk, gdzie istnieje obawa, że będzie tłum.
Nienawidzę komunikacji miejskiej do tego stopnia, że jak nie mam samochodu, to najchętniej bym zostala w domu. Wolę często iść na piechotę niż wsiąść w taki ścisk.
_________________

 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 9:11 pm   

mietka napisał/a:
wyszczuplajacymi lustrami

no faktycznie, tobie Mietko to te lustra są najbardziej potrzebne :-)
_________________
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:48 pm   

EwaM napisał/a:
Z Orsay czy Pretty Girl już dawno wyrosłam. To już nie to. Dobre dla dorastających dziewczynek. :wink:
Hmmm, ja tam się nie czuję dorastającą dziewczynką. Są gusta i guściki-ale to nie o tym rozchodzi się w tym wątku :wink:
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:58 pm   

a ja mam mase ciuchów z pretty, uwielbiam je :) orsay kiedyś tak teraz jest za drogi :razz: a o tych innych mogę pomarzyć
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 3:47 pm   

EwaM napisał/a:

Z Orsay czy Pretty Girl już dawno wyrosłam. To już nie to. Dobre dla dorastających dziewczynek.


Nie zgadzam się... :roll: Mam masę ubrań z tych sklepów i na pewno nie noszę się jak nastka :]

A ciuszki gdzie kupuję? Głównie w galeriach handlowych. Uwielbiam Orsay, Pretty girl, Reserved, C&A, Monnari... wiecej nie pamiętam, ale odwiedzam ;) Na ptaka czasem jeżdżę - głównie po suknie na wesele... Sama mam kupioną tam skórę i kilka par skarpet.
_________________

 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 10:05 pm   

555 napisał/a:
ja nie do konca rozumiem, dlaczego rynek i ptak niektorym z Was kojarza sie z niska jakoscia i fatalnym wzornictwem.. czesto sa to rzeczy duzo lepsze i duzo tansze niz to, co mozna znalezc w tzw. markowych sklepach (pisze tzw. bo na niektore wymieniane przez Was marki nie moge patrzec - nikogo nie obrazajac to szmaty)..


Zgadzam się w 100% :)
Mam wiele ciuszków z Ptaka czy Bałuckiego rynku, chodzę w nich latami i nic złego się z nimi nie dzieje.

mietka napisał/a:
a ubrania uwielbiam kupowac w sklepach - przestronnych, z dobrym oswietleniem, wyszczuplajacymi lustrami ;)


Nie nie, tylko nie wyszczuplające lustra.. co z tego, że wyglądam dobrze patrząc w to lustro jak przychodzę do domu a tu wielkie rozczarowanie.

agniesia22 napisał/a:
Ja nie zawracam uwagi na markę, jak jest coś fajnego i nie drogo to kupuje, marka nie ma zanczenia


i pod tym mogę się podpisać :)

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 10:05 pm ]
aaa i jeszcze
adriannaaa napisał/a:
strasznie lubię dobre second handy... i tak jak alma - wielbiam na polowania dobrych marek na allegro czy w lumpeksach.


Tak tak :)
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 12:44 pm   

Ja też się podpisuję pod tym co jest zawarte w poście Mili. Zdarza mi się kupować ubrania w firmowych sklepach, ale kupuję je także na rynkach czy w innych "nie firmowych" sklepach. I wcale na nie nie narzekam, a wręcz odwrotnie, jestem z nich bardzo zadowolona. I szczerze powiem, że zauważyłam, że ubrania, a zwłaszcza buty kupione w firmowych sklepach typu:Adidas, Nike czy Reebok, szybciej mi się rozwalają niż te zakupione na rynku czy w przypadkowym sklepie.
_________________


 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 9:59 pm   

ja kupuję ciuchy i dodatki w zasadzie wszędzie :)
i w Ptaku i w sklepach markowych i prawie za każdym razem za granicą, chociaż w sumie teraz większość marek zagranicznych jest i w Polsce, więc to nie jest to samo, co chociażby 7 lat temu, jak w Polsce nie było jeszcze H&M

ale w każdym bądź razie jeansy zawsze kupuję Lee albo Wranglera a sportowe buty Pumy, cała reszta - jak wyjdzie :smile:
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 2:23 pm   

izunia_82 napisał/a:
a zwłaszcza buty kupione w firmowych sklepach typu:Adidas, Nike czy Reebok, szybciej mi się rozwalają niż te zakupione na rynku czy w przypadkowym sklepie.


Nigdy nie miałam butów tych firm, ale od wielu osób słyszałam, ze się rozwalają... od kilku też słyszałam, że " są wytrzymałe. Cały rok w nich przechodziła!" :lol: Mnie buty z bałuckiego starczają na kilka lat - obecne mam już 3 lata ;)
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 3:11 pm   

jesli chodzi o buty, to tylko Bata :) owszem, nie wszystkie są trwałe (choc ja nie narzekam), ale tylko te wzory mi sie podobaja...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 3:19 pm   

Ja powiem tylko że zgadzam się z Mili jeżeli chodzi o robienie zakupów :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 7:28 pm   

Buty z bałuckiego? Nie... nie...

Buty to najchętniej Ryłko, Eksbut - generalnie polskie firmy ale kupuję w sklepach - nie na bazarach. Nike, Reebok - żadne mi się nie rozwaliły a jako wuefistka chodzę w nich codziennie :roll: Szybciej mi się nudziły niż psuły zazwyczaj.
_________________

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 8:24 pm   

MalaJu napisał/a:
jesli chodzi o buty, to tylko Bata :) owszem, nie wszystkie są trwałe (choc ja nie narzekam), ale tylko te wzory mi sie podobaja...


mój Maż ma dokładnie tak samo, chociaż już chyba ze 3 czy 4 pary reklamował (ale faktem jest, że za każdym razem reklamacja rozpatrzona była pozytywnie i bez problemów) to i tak za każdym razem zaciąga mnie do Baty, żeby mi pokazać kolejne super buty :)
chociaż przepraszam ostatnio zrobił wyjątek i zakupił buty w Gino Rossi :)

a ja ostatnie buty z kolei zakupiłam na allegro :smile:
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 9:48 pm   

justinaa napisał/a:


a ja ostatnie buty z kolei zakupiłam na allegro :smile:


Ale chyba przymierzyłaś je wcześniej "na żywo"?
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 9:53 pm   

hehe właśnie, że nie :-)
postanowiłam zaryzykować, chociaż nie do końca, bo to już 3 para butów, które kupuję od tego sprzedawcy :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 10:45 pm   

Matko! W życiu bym tak butów nie kupiła. Stopy mam jak księżniczka na ziarnku grochu. Potrafię wyczuć nawet mały defekt w bucie, którego nikt inny by nie zauważył. Nawet buty, który początkowo wydają mi się bardzo wygodne, później dają mi się we znaki. Nigdy w życiu nie kupiłabym butów bez przymierzania.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 11:40 pm   

wiesz co, też tak myślałam :) i pewnie gdyby buty były sporo droższe to bym nie ryzykowała, ale akurat te kosztowały 80 zł więc żaden majątek :-)
a swoją drogą to pomysłem zakupu butów na allegro zaraziła mnie koleżanka z pracy
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:23 am   

Ja jestem za kupowaniem butów na allegro, sama kupiłam 2 pary szpilek i jestem zadowolona. :wink:
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 11:05 pm   

ja równiez buszuję często po allegro i kupuję tam buty, ale chyba jednak częściej w CCC - Lasockiego - skórzane, mam obecnie 3 pary

inne ubrania to najczęściej: Pretty Girl, Orsay, H&M, C&A
a z "luźniejszych" to : House, Cropp, Bershka, New yorker, bazarki:>
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 1:05 am   

Ptak już od bardzo dawna nie - kiedyś kojarzył mi się z ogromnym wyborem ubrań (nie było jeszcze galerii handlowych) i przystępnymi cenami - teraz z cenami porównywalnymi albo i wyższymi od tych z sieciówek i tłumem ludzi...

Jeśli chodzi o marki (patrz: sklepy, do których chodzę i w których wiem, że znajdę coś dla siebie): Mohito, Cropp (przede wszystkim t-shirty z fajnymi nadrukami z bawełny z lycrą, która się nie wstąpi ani nie rozciągnie), Reserved, H&M, Vero Moda, Top Secret (kiedyś kupowałam tam mnóstwo ciuchów - teraz rzadziej), buty: Intershoe, Prima Moda (szczególnie outlet, który mam tuż przy Rynku :wink: ), bielizna: Triumph, Atlantic (figi) i od czas do czasu biustonosze polskich marek w sklepach z bielizną, rajstopy Gatta, obuwie sportowe/trekkingowe - zawsze markowe.
A T.: Reserved, Cropp, buty - właściwie większość Intershoe, koszule Kastor...
_________________


 
 
 
dmowski1 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 9:11 pm   

Bez sensu wydawać 200 zł za bluzę z napisem NIKE czy REEBOK skoro taką samą bez tego napisu mogę kupić za 50-90 złotych.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 8:06 pm   

MalaJu napisał/a:
a ja uwielbiam Promod

O tak,niektóre ubrania mają bardzo ładne choć ja mogę sobie tam coś kupić jedynie z przeceny bo tak normalnie to jest tam za drogo dla mnie.
Nie patrzę na markę, głównie staram się kupić coś w miarę niedrogiego a dobrego jakościowo. Dla Zosi ostatnio dużo rzeczy kupuję w Tesco(głównie z F&F),czasem w Realu(My little bear, Teeny Tiny), w Pepco oraz w Lidlu,czapeczki głównie na Rynku-Pionier.
Dla siebie to różnie ale głównie w marketach(np.w Realu kupiłam w tym roku bardzo ładne spódniczki na lato po 20zł), bieliznę ostatnio z F&F, czasem Italian Fashion, buty bardzo często kupuję w takim małym sklepie na Broniewskiego, czasem na Górniaku, jakieś firmowe typu Deichmann czy CCC głównie z przeceny.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Pon Paź 10, 2011 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 1:32 am   

mietka napisał/a:
wchodze tylko do okreslonych sklepow i nie kupuje na rynkach, ani innych ptakach...


no to dzielimy ten "snobizm", jakos nie mam do rynku zaufania.

Generalnie, jesli chodzi o marki, to:
buty - Aldo, Zara
jeansy - Zara, H&M,
sukienki - H&M, Zara, Mango, Nook
bluzki, t-shirty - co się nawinie

dziś przechodziłam w centrum handlowym obok sklepu Guess i nieźle się uśmiałam...zwykły biały t-shirt z napisem Guess (oczywiscie) 219zł, bardziej designerski t-shirt (ale wciaz t-shirt) - 450zł :o . A ciuchy casualowe. No bez przesady, po kilku praniach będzie zwykła bawełniana szmatka..

Warto zainwestowac w markowe rzeczy, jesli są na kilka sezonów i dobrej jakości - płaszcza, skórzane buty itp. Mam 2 markowe skórzane kurtki i na to mi kasy nie szkoda (choć bardzo drogie nie były), ale markowe t-shirty za kilka stowek to dla mnie nieporozumienie...

Choć nie powiem, o kilku rzeczach marze dla samej marki - miło byłoby mieć coś od Diora, Very Wang lub chocby Zienia czy Paprockiego&Brzozowskiego, ale nie za wszelką cenę.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Paź 11, 2011 1:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 8:36 am   

Wydaje mi się,że na rynkach jest teraz dużo lepiej bo większość jest już w ładnych,ogrzewanych halach choć np.na rynku-Pionier nie ma dużo odzieży a jak już jest to bardziej wizytowa i dla starszych pań. Pudełkowców też jest bardzo mało przy rynkach bo straż miejska ich bardzo goni. Czasami można coś kupić niedrogiego a trwałego u takiego sprzedawcy.przykład: w lipcu 2007 kupiłam torebkę w przejściu podziemnym przy Galerii,kosztowała 25zł,przez 3 lata z torebką nic się nie działo,potem rozdarła się podszewka w wewnętrznej kieszeni ale tak na dobre zaczyna się psuć dopiero teraz.Drugi przykład:mąż kupił mi skórzany portfel w takim stoisku w Tesco na Widzewie też w 2007 roku,po 4 latach portfel jest prawie jak nowy,nic się nie popsuło,nie rozdarło.
_________________
 
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:11 am   

ja bardzo lubię takie sklepy jak Promod, Reserved, H&M, Mango, Zara, ale najczęściej kupuje na wyprzedażach
ewentualnie wyszukuje rzeczy na allegro, bo czasem uda się tam znaleźć się jakąś okazję
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:27 am   

Markowe ciuchy są fajnie, niestety nie bardzo mnie na nie stać. Kupuję często na wyprzedażach, choć marka nie jest dla mnie najważniejsza. Jedyne, co praktycznie zawsze kupujemy markowe to spodnie dla K. i wtedy odwiedzamy Levis'a, Big Stara, Lee, itd. Teraz znaleźliśmy jeszcze jeden sklep w manu: LTD (czy jakoś tak).
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl