Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TOKAY z Opoczna.
Autor Wiadomość
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:37 pm   TOKAY z Opoczna.

witam wszytskich po dłuższej przerwie.

wiele się dzieje i nie mam czasu pisać :( jednak śledzę wiele wątków-w przerwach w pracy.

dla przypomnienia:
za mąż wychodzę 7-07-2007.
wesele odbędzię się w Madame Synowieckiej.
a zagra nam zespół TOKAY.

nie znalazłam jeszcze żadnych informacji o nich w żadnym wątku więc zakładam nowy.

namiary dostałam przypadkiem od właściciela jednej z sal w Tomaszowie Mazowieckim.
wprawdzie trzeba było wybrać się do Opoczna - z Łodzi jedzie sie nie tak długo - ale warto było.
zespól zaprosił nas na próbę i zaoferował nam kilka utworów i grał równiez 'na życzenie'

szef zespołu jest bardzo wygadany, miły i dowcipny. pozytywny dobry kontakt który wróży też dobrą konfenansjerkę ;)

w skład zespołu wchodzi czterech mężczyzn: klawisze/akordeon, perkusja/saksofon, gitara oraz bas.
co warto dodać: żywe instrumenty. tylko muzyka na żywo.

dobre aranżacje. utalentowani muzycy z pasją - grają nie ze zbiegu okoliczności.

bogaty repertuar.

zespół nastawiony jest na typowo polskie wesele: czyli od "czarnych oczu" do oberka.
lecz graja tez cudownie Santanę czy Boba Marleya ;) :) :)

po podpisaniu umowy dodam szczegóły.

na dzień dzisiejszy chcą: 3.200 za dwa dni grania (wesele z poprawinami) i z dojazdem do Łodzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez motylica Czw Maj 18, 2006 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 7:11 pm   

Motylico..dawno mnie nie było i dopiero dziś zauważyłam to co napisałaś tzn ze się możemy znać..Szkoda że nie widzę twoich zdjęć bo nie powiem że jestem bardzo ciekawa skąd :D

Wracając do tematu orkiestry...znasz nazwisko któregoś pana z zespołu TOKAY? Pytam bo prawdopodobnie kogos z nich znam i jestem ciekawa co o się stało że takdrogo sie zaczeli cenic...
_________________
 
 
 
AgaGM 

Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 2:23 pm   

Czesc,ja jestem z Opoczna i znam ten zespol.
Z tego co wiem nie sa za szczegolni - sa duzo lepsze zespoly w Opocznie,ale moge sie jeszcze czegos na ich temat dowiedziec..
Cena strasznie wygorowana !! ! Ja ich w ogole nie bralam pod uwage jak szukalam zespolu.
Ostatnio zmieniony przez AgaGM Czw Cze 01, 2006 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 3:06 pm   

cześc dziewczyny!

dzięki za odzew :)

Martitta z Tobą skontaktuje się na prv ;)

a co do zespołu z Opoczna to muszę przyznać że ostatecznie z nich zrezygnowaliśmy.
po tym jak przesłali nam materiały to istne disco polo było. byłam załaman a moi rodzice którzy są zawodowymi muzykami stanowczo nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

a szef zespołu to pan Anrzej ?. - szczegóły na prv

póki co zastanawiamy się nad (równiez mało znanym) zespołem z Ozorkowa pod nazwą MIMART, któremu przewodzi pan Artur Pyciarz (jeśli się nie mylę).
są nieźl i są fachowymi muzykami więc może się dogadamy.
na naszym forum jeszcze nie znalazłam żadnych informacji o nich.

pozdrawiam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez motylica Wto Cze 06, 2006 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgaGM 

Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 4:58 pm   

Motylica,i dobrze. Tylko skasuj nazwisko tego Pana,bo z tego co wiem nie mozna podawac danych na ogolnodostepnym forum...
 
 
kamisia.k 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:02 pm   

Czy ma ktos może nowe informacje na temat tego zespołu?
 
 
EwelinaS 

Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:27 pm   Re: TOKAY z Opoczna.

Witaj,

chciałam spytać jak spisał się zespół TOKAY na Waszym weselu?
Planujemy wesele i w tym momencie szukamy zespołu.
TOKAY został nam polecony przez znajomego, ale to tylko jedna opinia.

dziękuję za informacje :)

pozdrawiam
Ewelina
 
 
korvinka 

Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 5:34 pm   

zespół TOKAY grał u mnie na weselu w sierpniu 2008. wybraliśmy ich bo grali też na mojej studniówce i wszyscy byli zadowoleni. polecam gorąco - muzykalni, repertuar coraz bogatszy, od tradycyjnych piosenek weselnych po nowości, pięknie śpiewają i można z nimi dogadać wszystkie szczegóły wesela, mają też świetny kontakt z gośćmi i dobierają muzykę zgodnie z tempem rozkręcania się zabawy. z czystym sumieniem POLECAM
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl