Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
suknie z Chin kupione na ebay'u
Autor Wiadomość
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 12:17 am   suknie z Chin kupione na ebay'u

Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła ewentualnie zna kogoś kto kupił suknię ślubna na ebay'u angielskim na przykład.
Jest tam mnóstwo sukien.. prezentują się naprawde ciekawie,a cena jest wyjątkowo interesująca i zachęcająca.

boję się wykonania.. w końcu suknie pochodzą z Chin lub Hong-kongu!
czekam na wasze opinie..
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

Ostatnio zmieniony przez pauluska Pon Mar 31, 2008 12:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alotka 

Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 7:08 am   Re: suknie z Chin kupione na ebay'u

pauluska napisał/a:
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła ewentualnie zna kogoś kto kupił suknię ślubna na ebay'u angielskim na przykład.
Jest tam mnóstwo sukien.. prezentują się naprawde ciekawie,a cena jest wyjątkowo interesująca i zachęcająca.

boję się wykonania.. w końcu suknie pochodzą z Chin lub Hong-kongu!
czekam na wasze opinie..


Ja widziałam zdjęcia jednej i jak za 800 złotych, wyglądała lepiej niż część sukni polskich firm wycenionych na 1800.

Nie widziałam jednak oryginalnego modelu, na którym wzorowano suknię, bo zdjęcia na eBay'u, to zdjęcia, na których wzorują się chińscy wykonawcy - nie ich projekty.

Ryzyko z taką suknią jest w sumie nieduże - bo jeśli nosisz popularny rozmiar, możesz ją sprzedać jako nówkę jeśli Tobie się nie spodoba. Ale z drugiej strony, uważaj na termin ewentualnego zamówienia innej sukni (ok 3 miesięcy). No i licz się z faktem, że na jakiś czas zamrozisz 800+ złotych.

Jeśli zdecydujesz się na kupno, sprawdź czy osoba sprzedająca ma w tranzakcjach suknie ślubne. Kiedy ja robiłam rozpoznanie, w kilku firmach z 200+ sprzedanymi produktami, 99% stanowiły torebki, bluzki ala kimono i spódnice. Zero sukien ślubnych. Nigdy też nie wiadomo, czy takich sukienek nie szyją chińskie dzieci.
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:58 pm   

Dzieki za wskazówkę..
Powiem Ci że to nawet mniejszy koszt niż 800zl. Jak mi dziś jeden Cińczyk odpisał to koszt 70f.. ze wszystkim.. no ale ceny wahają się do 150f..
to teraz robie rozpoznanie kto ile sprzedał:P
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 2:23 pm   

z racji pracy mam do czynienia z ubraniami z Chin (co prawda nie z suknaimi ślubnymi :) i muszę powiedziec tak - z Chińczykami naprawdę jest różnie, niektóre firmy są naprawdę świetne i potrafią szyć na światrowym poziomie plus są naprawdę świetni jeśli chodzi o podrabianie wzorów znaych kreatorów, ale z drugiej strony małą wage przykładają do detali, więc myslę, że trzeba być przede wszystkim ostrożnym :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:01 pm   

Większość markowych rzeczy szyje się w Chinach, więc to nie jest tak, że tam nie potrafią uszyć. Ale przyjeżdża to nas wiele chińskich bubli. Ja bym chyba nie ryzykowała.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 8:00 pm   

dokładnie o to mi chodziło, może być różnie, dlatego lepiej uważać :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 11:49 am   

Ja znalazłam na innym forum zdjęcia sukien ślubnych z Chin oceńcie same
zdjęcie katalogowe


Zdjęcie w realu



Zdjęcie katalogowe

Zdjęcie w realu

Jeszcze jedno zdjęcie ale tylko w realu
 
 
Wujaszek 

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 6:43 pm   

Zwróćcie uwagę, że w większości przypadków wysyłka z Chin. Wówczas cena się zmienia. Swego czasu interesowałem się tym tematem. Ostrożnie!
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 9:27 pm   

a ja myślę że nie ma się czego obawiać !! ! suknie są nowe i ładne!
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 9:34 pm   

Z tego co czytałam na innych forach to dziewczyny, które kupiły suknie z Chin były bardzo zadowolone i zapłaciły za nie bardzo mało np. 600 zł suknia + przesyłka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl