Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
REMEDIUM (powstali po rozbiciu grupy DEXTER)
Autor Wiadomość
emila 

Dołączyła: 21 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 7:30 pm   REMEDIUM (powstali po rozbiciu grupy DEXTER)

ja wybrałam orkiestre Remedium. Jest ona nowa bo powstała z rozbicia orkiestry Dexter. Słyszałam pare pozytywnych opini wiec sie zdecydowałam, ale nic wiecej powiedziec nie moge. Ide na Sylwestra tam gdzie beda grali, wiec zobacze ich na zywo

edit: zmieniłam tytuł wątku
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 19, 2008 9:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 11:54 am   

Mysle , ze kazda orkiestra ma cos w sobie, jednym bedzie sie podobala , a drugim nie, takie juz to nasze zycie, ze nie wszystkim sie podoba to samo-zreszta byloby chyba zbyt monotone :) , i jesli orkiestra sie przylozy to nie powinno byc tak zle, nie przecze zdazaja sie orkiestry...moze dam przyklad :moja znajoma wychodzila za maz ok dwoch lat temu, dziadek powiedzial ze w prezencie dostana od niego orkiestre...chyba nie musze pisac wiecej, orkiestra byla prosto mowiac z jego lat... utwory znaly i spiewaly panie w kwiecie wieku...ogolnie wyszla totalna klapa...no ale jak mowie to sa wyjatki :) a dziadek chcial pewnie dobrze...tyle tylko ze powinniem wziasc pod uwage , ze mlodzi to juz nie te lata..eh
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 7:17 am   

Ja również podpisałam umowę z zespołem Remedium :) są najlepsi moim zdaniem :D widziałam wesele znajomych, na którym grali.... Lider zespołu jest sam jak orkiestra ;) grają fanstastycznie i cudownie potrafią zagrzać ludzi do zabawy :)
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:00 pm   

Mielismy weselu we wrzesniu i grala u nas orkiestra Dexter. Nigdy w zyciu nie ubawilam sie tak cudownie jak przy nich!!! Sa REWELACYJNI a sam Krzysiu lider zespolu jest cudowny!!!
Umieja profesjonalnie dobrac muzyke do ludzi !! ! SUPER!!
POLECAM BARDZO BARDZO GORACO TA ORKIESTRE zobaczycie nie pizalujecie:) w razie pytan piszcie chetnie odpowiem na wasze pytanka odnosnie tej fajowej kapelki:) pozdrawiam
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 8:15 pm   

Nasz zespół Remedium całkowicie polecam :D Uważam, ze to był mój najlepszy wybór w życiu (no pomijając wybór Męża) ;) Grali cudownie! Przerwy robili na ciepłe dania, ewentualnie "na jednego" ale to też chwila.. grali to o co poprosiliśmy, dedykacje nie dedykacje itd :) bardzo trafnie potrafili zaobserwować niektóre rzeczy a potem sobie żartować :) Krzysiek - Lider (że tak Go nazwę) zespołu jest sam jak chodząca orkiestra ;) Łukasz cudownie śpiewa no i co tu dużo gadać - przystojniak z Niego :D a Dziewczyny normalnie mnie powaliły, jedna z Nich ma głos jak Anna Jantar normalnie! zatkało mnie... bo na płycie którą widziałam nie śpiewały aż tak ładnie ;) Zabawa przy stole była oczywiście na naszą prośbę, trwała baaardzo długo, oczywiście tańce na krzesłach, wywijanie marynarkami itd ;) generalnie wszyscy super się bawili :) Na poprawinach było też cudownie :) Takie drugie wesele ;) Niektórzy nawet twierdzili, ze było fajniej na poprawinach... umowa z salą była do 21 podpisana i orkiestra miała tak też grać, ale jak powiedzieli, ze to już ostatnia piosenka to goście się zbuntowali i zaczęli krzyczeć "jeszcze jeszcze jeszcze" i zagrali "Fajne wesele cholera fajne wesele fajne wesele cholera fajne weseeele " a potem Fajni są Młodzi, fajna jest Młoda, fajny jest Młody, fajni są goście aż w końcu my Im zaśpiewaliśmy Fajna orkiestra :D i słuchajcie chyba z 15 minut tak w kółko to śpiewaliśmy :D no i efekt był taki, że bawiliśmy się jeszcze prawie do 24 :D Baaardzo polecam grupę Remedium :)
_________________
 
 
JUSTYNA85 

Dołączyła: 21 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: ŁODZ
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 4:56 pm   

Ja ostatnio bylam na weselu gdzie gral zespol Remedium . Zespol gral fajnie hiciory ale wystepowaly czeste przerwy na tzw jednego :) ale te przerwy byly za czeste a jedna przerwa trwala dosc dlugo ponad godzine z tego powodu goscie byli niezadowoleni bo chcieli sie bawic na maksa. :razz. Musze :oops: dodac ze zespol na oczerpinach nie zorganizowal symbolicznego wozeczka dla panstwa mlodych i jestem bardzo zawiedziona ze nie bylo tego konkursu. Ja osobiscie na swoj slub wybralam zespol weselny MANDERS z Sierpc ,zespol gra na zywca same hiciory i dla mlodego i starszego pokolenia polecam zespo MANDERS z Sierpc ;)
_________________
Justynka
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 1:44 pm   

Mili i Justyna85 możecie podac mi na priva numery do tych orkiestr :?:
Własnie jestem w meritum poszukiwań zespołu i każda wskazówka na polecany zespół jest na wage złota :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yoanna Czw Lip 24, 2008 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 2:24 pm   

namiary sa tu http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7493

ja tez ich gorąco polecam :)
_________________
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 2:34 pm   

dzięki!! zgapiłam się..niestety sa zajęci:(
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 10:15 pm   

JUSTYNA85 napisał/a:
ale wystepowaly czeste przerwy na tzw jednego :) ale te przerwy byly za czeste a jedna przerwa trwala dosc dlugo ponad godzine z tego powodu goscie byli niezadowoleni bo chcieli sie bawic na maksa. :razz.


To dziwne, bo u nas robili króciutkie przerwy, goście nie nadążali żeby odpocząć ;)

JUSTYNA85 napisał/a:
Musze :oops: dodac ze zespol na oczerpinach nie zorganizowal symbolicznego wozeczka dla panstwa mlodych i jestem bardzo zawiedziona ze nie bylo tego konkursu.


A to już kwestia dogadania się Pary Młodej z zespołem. Może para Młoda uznała, że ten konkurs jest żenujący i nieelegancki? (tak jak uważam ja)

A tak w ogóle to uważam, że ten post to reklama. Co nas interesuje jaki zespół Ty wybrałaś?
To dziwne, że napisałaś tylko 1 posta i akurat wspomniałaś o jakimś innym zespole :roll:
_________________
 
 
JUSTYNA85 

Dołączyła: 21 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: ŁODZ
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 2:50 pm   

no ja niestety mam inne zdanie , ogolnie nie nazekam ze grali zle bo sie ubawilam . kazdy ma inne gust ja bede miec duze wesele i chce by sie gosci dobrze bawili a orkiestra dobrze grala ,i zabawiala dobrze gosci na wseselu :)
_________________
Justynka
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 9:46 am   

My też mieliśmy duże wesele i goście bawili się świetnie, większość gości (jeśli nie wszyscy) mówiła, że to najlepsze wesele na jakim byli i pozabierali Krzyśkowi (liderowi zespołu) wizytówki - w końcu musiał pisać numer telefonu na kartkach, bo Mu wizytówek brakło ;)
_________________
 
 
JUSTYNA85 

Dołączyła: 21 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: ŁODZ
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 11:20 am   

Juz tak nie zachwalaj tego zespolu bo wydaje mi sie ze sa lepsi

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 12:24 pm ]
a co mieli powiedziec innego
_________________
Justynka
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 27, 2008 11:55 am   

JUSTYNA85 napisał/a:
a co mieli powiedziec innego

każdy zachwala swój wybór, to po pierwsze. Poza tym Mili ma prawo wyrazić swoją opinię, to po drugie. A po trzecie, goście mogli nie powiedzieć nic, jeśli by im się nie podobaŁo. Nie byŁoby potrzeby prosić o namiary zespoŁu, który się fatalnie sprawiŁ.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 9:50 pm   

Dokładnie, gdyby tak nie było nie mówiliby nic albo zwykłe "fajnie się bawiliśmy". Znam moją Rodzinę i wiem, że nie ściemnia. Z resztą co tu dużo gadać - sama uważam, że to było najlepsze wesele, na którym byłam - a byłam na wielu ;)

Mam takie samo prawo wyrazić swoją opinię jak Ty.
_________________
 
 
Alabama 

Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:25 am   

Dwa razy bawilam sie na weselu gdzie gral zespol "Remedium" (jedno bylo moje;) i naprawde sa rewelacyjni. Przez ostatnie lata czesto chodzilam na wesela kolezanek, rodziny itp. i szczerze mowiac ten zespol robi naprawde ogromne wrazenie. Oczywiscie nie twierdze ze inne graly zle, ale zauwazylam spora roznice - tu mozemy liczyc na dobre spiewanie, nie robienie ciagle przerw "a teraz idziemy na jednego":/ ,fajny repertuar (zarowno szlagiery jak i nowosci) plus zaangazowanie. Balam sie ze gdy beda grac na moim weselu moze beda "wypaleni" ale zagrali z takim samym zaangazowaniem jak na weselu na ktorym bylam 1,5 roku temu. No i jeszcze nie tylko spiewaja i graja ale bardzo staraja sie rozbawiac gosci i czuwaja nad dobrą zabawą (wokalista pelni tak jakby role wodzireja). Polecam:-)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 9:15 am   

JUSTYNA85 napisał/a:
Ja ostatnio bylam na weselu gdzie gral zespol Remedium . [...] Ja :-? osobiscie na swoj slub wybralam zespol weselny [...]

JUSTYNKO85 - a czy czasem nie masz na imię JAREK? :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kasia3203 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:00 pm   

czy ten zespół do dexter? takich 4 panów w różnym wieku? oj bo jak to oni byli, na weselu u naszych znajomych (a był zespół dexter) to prawdę mówiąc nie polecam.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 5:31 pm   

Nie. To 2 młodych panów i 2 młode dziewczyny :)
_________________
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 1:31 pm   

Bawiłam się już na dwóch weselach z zespołem REMEDIUM i jestem nadal pod wrażeniem. Bardzo otwarci, młodzi ludzie. ?piewają ładnie, nie fałszują, mają w swoim repertuarze najnowsze kawałki - wtedy był to Feel "Jest już ciemno". Przysiadują z goścmi na ławeczkach i na lewo na prawo do góry w dół;) Było naprawdę dobrze. Sama wybrałam DJ, ze względu na nasze upodobania, charakter sali i czas. My nie planowaliśmy ślubu 2 lata, a na REMEDIUM tyle sie średnio czeka. Polecam niezdecydowanym, którzy mają jeszcze czas.
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 12:59 am   

Nam się fartem udało z grupą Remedium :) zamówiliśmy Ich 9 miesięcy przed ślubem (bo wtedy się na ślub zdecydowaliśmy) i jak zadzwoniliśmy do Krzyśka to okazało się, że 5 min przed naszym telefonem ktoś zrezygnował z Nich, bo nie znaleźli sali na 22 września :D
_________________
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 6:59 pm   

Ja również miałam okazję bawić się 2 razy przy muzyce zespołu Remedium... i przyznam, że odetchnąć gościom nie dają :smile:
Szkoda tylko, że nie chcą grać na poprawinach, wtedy na pewno bym się na nich zdecydowała.
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 9:34 pm   

Frotka, a czemu nie chcą grać na poprawinach :?: :?: :?: Aż jestem zdziwiona, bo pierwszy raz słyszę o zespole, który nie gra na poprawinach. Albo jestem mocno zacofana. :oops:
_________________


 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 11:15 pm   

U nas grali na poprawinach i nie bylo problemu :)
_________________
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 12:32 am   

U nas również na poprawinach grali i żadnego problemu nie było :) i było tak super jak na weselu :)
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 2:28 am   

Tym bardziej jestem zdziwiona :o . [/b]Frotka może po prostu mieli już zarezerwowany dzień :?: I dlatego Wam odmówili :?: :?: :?:
_________________


 
 
magdusia24 

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 1:44 pm   

Czesc Wszystkim! Potwierdzam opinie o zespole Remedium!bylam na weselu gdzie grali ok. 1,5 roku temu, i SA rewelacyjni! A Krzysiek jest uroczy ;-) )Za 8 miesiecy Graja u Nas na weselu. To fakt ze bardzo ciezko u nich z terminami, my mielismy wielkie szczescie, ze udalo się zgrac sale i ten zespol…jak się udalo to Az się poryczałam. No ale niestety nie chca grac na poprawinach, i prawdopodobnie wzmiemy dj.zazwyczaj w niedziele maja grania plenerowe,a to im się lepiej oplaca. Niewiem czy wiecie ale nagrali już klip, i teraz tez zespol to Evenement. Można usłyszeć ich na stronce megatotal.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 12:46 pm   

Pomyłka Evenement to grupa stworzona TYLKO przez Krzyśka i Łukasza :) Na weselach z Dziewczynami grają cały czas jako Remedium.
_________________
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 3:12 pm   

Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Z tego co wiem, mają zamiar zająć się śpiewaniem profesjonalnie - tzn. nagrać płytę - tak wynikało z rozmowy, która przeprowadziłam na wrześniowym weselu, a w przyszłości mają zamiar całkowicie zrezygnować z grania na weselach. Przykra sprawa, bo są naprawdę świetni.
_________________
 
 
 
marta1980 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 10:01 pm   

Dzwoniłam do nich wczoraj. Facet bardzo konkretny ale niestety nie przyjmują zleceń na 2010 rok ze względu na płytę ,którą wydają. Chcą zacząć występy na dużej scenie(tak jak pisała poprzedniczka) zatem z grania na weselach na ten moment zrezygnowali. Szkoda ale wdzięczna jestem że od razu udzielają takich informacji bo gdybyśmy podpisali umowę, a oni by się wycofali na parę miesięcy przed weselem to nie wiem co bym wtedy zrobiła. A tak przy najmniej sprawa jest jasna.
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 10:48 pm   

http://www.youtube.com/watch?v=QKRMe8jORok

Tutaj właśnie Evenement czyli Krzysiek i Łukasz z Remedium :)

[ Dodano: Wto Sty 19, 2010 6:13 pm ]
Grupa Evenement jest autorem Hymnu Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem :D

http://evenementlodz.blog...-w-skokach.html
_________________
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:17 am   

[Ja jednak uważam, że najlepszym zespołem za moich czasów było dwóch Krzyśków. Potrafili rozbawić całe towarzystwo DEXTERY:)
 
 
monitka1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:01 pm   

Czy mógłby mi ktoś podać namiary na Remedium? Z góry dzięki.
_________________
minitka
 
 
 
gocharoz 


Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 2:15 pm   

Ja też poproszę o kontakt, na weselu mojego brata grał zespół Dexter więc ja też bardzo bym chciała żeby i u mnie grali.
_________________
 
 
 
katsu 

Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 4:22 pm   

a czy mają może jakąś stronę?
albo gdzies można ich posłuchac w necie youtube, wrzuta..itd
 
 
anuśka85 

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 7:19 pm   

Witam
dzisiaj rozmawiałam z Krzyśkiem z remedium i niestety nie będą już raczej grać na weselach, bo maja bardziej intratne przedsięwzięcia, czyli support przed znanymi zespołami, szkoda bo bardzo liczyłam na to że uda mi się ich wynająć :( :(
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 8:37 pm   

Bardzo mi przykro, ale na pewno znajdziecie jakąś fajną orkiestrę :)
Niech chłopaki się rozkręcają, trzymam za nich kciuki, bo są rewelacyjni :)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 8:35 am   

A u nas grali 6 lipca 2013 :)

Panowie są GENIALNI ! ! !

Tak rozkręcili imprezę weselną, że nawet zatwardziali goście, twierdzący że nie umieją tańczyć, wywijali na parkiecie do białego rana :)

! ! ! POLECAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI ! ! !
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 7:23 pm   

Wrócili :D Remedium wróciło na rynek! znowu poświęcili się graniu na weselach :)
_________________
 
 
Anita12345 

Dołączyła: 10 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 10:32 am   REMEDIUM ŁÓDŹ

Zastanawiam się nad zespołem Remedium na moje wesele, słyszałam dużo pozytywnych opinii, jednak nie chcę brać zespołu w ciemno. może ktoś ma w miarę aktualną płytę z wesela z ich udziałem?????????????? Bardzo proszę o pomoc, bo boję się, że termin mi ktoś sprzątnie ;/
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 1:08 pm   

U mnie będą grali we wrześniu. Jesteśmy nimi zauroczeni i to bez płyty. Właściwie są z polecenia a część filmików można na youtube zobaczyć.
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Zakręconaa321 

Dołączyła: 17 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2015 3:13 pm   

Wróciłam z wesela wczoraj - grał zespół Remedium ( również Evenement, ma piosenkę Kiedyś te role się odwrócą ) Ubawiłam się i to bardzo. Najlepsza orkiestra jaką do tej pory słyszałam. Lider zespołu chodził po sali, tańczył, wygłupiał się. Młodzi dostali od nich płytę. SUPER ORKIESTRA !! ! Polecam ją każdemu - nie pożałujecie :)
:D
_________________
Victoria
 
 
Nexire 

Dołączyła: 07 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 6:53 am   Remedium

Spodobał mi się zespół Remedium. Miał ktoś ostatnio z Nimi do czynienia? Może ma ktoś jakiś filmik z wesela z Nimi na youtube? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl