Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DZIURKACZ
Autor Wiadomość
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sty 12, 2004 11:50 am   DZIURKACZ

No właśnie jestem w trakcie robienia zproszeń i musze zrobic w nich dziurki. Problem polega na tym że te zwykłe dziurkacze mają taaaaakie wielkie dziury a ja potrzebuje mniejsze. Moze wiecie gdzie mozna dostac dziurkacz z małymi dziurkami? A i od razu zapytam czy moze widziałayscie gdzieś, kalke wytłaczana?
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 12:21 am   

Dziurkacz - pierwsze słyszę. Sprawdź może w Carrefourze na dziale z art. papierniczymi. Podobną mają różne fajne rzeczy, może małe dziurkacze też. :?

Różne kalki znajdziesz na pewno w sklepach dla plastyków. Ale czy wytłaczane to nie wiem. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 12:37 am   

Kryszka wiesz, że pracuje w Carrefourze:) jak mi sie znudzi siedzenie w papierkach to latam po sali sprzedażowej:) Nie ma tam dziurkaczy a szkoda. Juz tyle sklepów oblazłam i wszedzie patrza na mnie jam na dziwoląga. Mniejsze dziurki? :oops:

A moze nie ma takich dziurkaczy a dziurki w zaproszeniach robia jakos maszynowo? Juz sama nie wiem:(
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 1:24 am   

No przecież że wiem. :) Ale nieraz patrzy się a nie widzi, piszę to z własnego doświadczenia. :?

?e maszynowo robią duże ilości, to raczej pewne. Ale przypomniało mi się, że kiedyś miałam w domu takie metalowe rurki z różnego rozmiaru ostrymi (tj. krawędziami) dziurkami na końcu. Robiłam tym dziurki w skórzanych paskach, więc pewnie do papieru się też nadaje. Przykładasz do materiału taką rurkę, łupiesz w drugi koniec młotkiem i wychodzi piękna dziurka. :mrgreen: Niestety ostatnio mi to gdzieś wsiąknęło. :smut: Może popytaj u szewców? Albo jakiegoś majsterkowicza. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
magda
Gość
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 3:25 pm   

zajrzyj na brukowa
przeciez tam sa hurtownie papiernicze!!
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 10:33 pm   

polecam Gust Pol
jest obok tesco na balutach
_________________

 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 11:15 pm   

Oleńko, ja robiłam zaproszenia i tez poszukiwałam dziurkacza do robienia mniejszych dziurek. Bezskutecznie, widocznie takich nie robią. Mniejsze dziurki w moich zaproszeniach były wiec robione za pomocą takich wybijaków, o jakich pisała wyżej Kryszka. Mój tata mówi, że takie wybijaki kupuje sie w sklepach z dodatkami szewskimi lub w sklepach metalowych. Dziurki wyszły bardzo ładne :)
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 4:55 pm   

A może zrobić dzirki dziurkaczem ozdobnym?? są do kupienia netem - w kształce serca, kwiatka, aniołka, listka??
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 12:34 pm   

pallas napisał/a:
A może zrobić dzirki dziurkaczem ozdobnym?? są do kupienia netem - w kształce serca, kwiatka, aniołka, listka??


Pallas wypowiedź Oleńki jest z 2004 roku :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 12:57 pm   

Wiem, zauważyłam, ale jeli ktoś bedzie szukał jak Oleńka to info znajdzie tutaj :)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 4:23 pm   

kontynuując temat my kupiliśmu tylejkę do dziurkowania w sklepie z żelastwem ;) Trzeba podłożyć najlepiej jakąś listewkę pod kartkę jak będziecie robić dziurki. Wychodzi bardzo ładnie :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
Ostatnio zmieniony przez strawberrytea Pią Sty 13, 2006 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maggda 

Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 11:01 pm   

pallas napisał/a:
Wiem, zauważyłam, ale jeli ktoś bedzie szukał jak Oleńka to info znajdzie tutaj :)


a ja właśnie skorzystam prawdopodobnie z informacji :)
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 3:14 pm   

pallas napisał/a:
A może zrobić dzirki dziurkaczem ozdobnym?? są do kupienia netem - w kształce serca, kwiatka, aniołka, listka??


Dzięki za podpowiedź. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje :)
 
 
Agalo 


Dołączyła: 22 Maj 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 6:41 pm   Dziurkacz

Dzisiaj byłam w sklepie przy ulicy Piłsudskiego na wysokości od Sarniej do Głębokiej, sklep nazywa się Srebro - Pasmanteria - Papier i tam znalazłam dziurkacz ozdobny (cena: 15 - 20 zł) oraz nozyczki ozdobne (cena: 18 zł) oraz wiele drobiazgów potrzebnych do wykonania zaproszeń ( np metr tasiemki kosztuje 0.20 zł i nie trzeba tak jak w "Grażce" przy Pomorskiej kupić całej szpulki.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 6:48 pm   

Agalo - może to był ten sklep :arrow: http://www.wojtek.com.pl/...dg1=18&idg2=114? A jak nie, to pewnie przyda Wam się ten adres. :)
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 10:25 pm   

A my dziurki zrobiliśmy igłą. Wtedy dziury wychodzą naprawdę nieduże.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:08 pm   

ja polecam sklep www.panako.pl . maja tam różniaste dziurkacze-np takie które robią dziurki w kształcie serduszek :]
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 3:20 am   

Ja kupowalam swoj dziurkacz (dwa polaczone ze soba serca) na Rzgowskiej w hurtowni papierniczej, mniej wiecej na przeciwko Rokoko
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
szafa 

Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 8:49 pm   

edys_lu,
a czy masz moze na zbyciu ten dziurkacz z polaczonymi sercami. Chetnie go od Ciebie odkupie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl