Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 10:03 pm
Targi Ślubne 2009
Autor Wiadomość
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:18 pm   

My też byliśmy. Rozczarowała mnie cena targów, uważam, że stanowczo za duża :/
No i co... zaproszenia fakt, były, ale dekoracji już nie uświadczyłam :wink: Ani butów, chyba jubiler był tylko jeden.. No nic.. za dwa tygodnie znowu się wybierzemy, chociaż jeżeli w Hali sportowej mają być główni wystawcy (a w Hali Expo auta i zespoły), to kiepsko to widzę, wszak w Hali Expo jest więcej miejsca wystawowego niż w Sportowej :roll:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
eva_p 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:32 pm   

rany....właśnie jutro wybieram się na te targi, ale opinie mnie odstraszają.....chyba jednak się zdecyduję, bo nie mam wizji dekoracji sali, zaproszeń itp.....więc jutro przedstawię swoje wrażenia:)
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 10:34 pm   

Cześć dziewczyny :)

Poczytałam i praktycznie nic dodać - nic ująć. Targi w Expo to kaszana.
Byłam tam dziś z przyjaciółką która ma ślub w tym roku.
Byłam tak zdegustowana aż zła. Wystałam sie w kolejce (jeśli ktoś ma tak duża kampanie plakatową i spodziewa się dużo luidzi to niech otworzy kilka kas), zapłaciłam 15zł (obie wydałymy 30) po to by zobaczyć kichę.
Nic nie wyniosłyśmy z tych targów. Zaproszenia robimy same więc jedyne fajne stoisko nas nie zainteresowało.
Mówiąc szczerze nie wiem jak można organizować coś takiego, kurczyć halę expo (ściany były specjalnie tak postawione by nie było widać pustych miejsc), ściągać firmy które ze ślubem mają niewiele wspólnego (pierścionki z kamyczków kolorowych), rozlepiać po całej Łodzi różowe plakaty itd. Uważam, że to zwykłe naciągactwo i nie targi to a zwykła mała wystawka.
Przepraszam, ale jestem zła.
Nie lubię jak mnie (czy moich bliskich) traktuje się jak matołów. A czuję sie tak potraktowana po odwiedzeniu tych targów. Jak matołek którego udało się naciągnąć na bilet w zamian za... no właśnie za co?! :zly:
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
Ostatnio zmieniony przez Markasiak Sob Sty 10, 2009 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:03 pm   

ja też byłam dzisiaj na targach...widząc gigantyczną kolejkę zwątpiłam...ale poszliśmy najpierw obejrzeć auta do hali sportowej i tam się okazało, że nie ma ludzi do kasy,a tam też mozna kupić bilet by wejść tu i tu...brawo za informację...
ogólnie tak jak pisano w poprzednich postach były tylko tak naprawdę 2 typy stoisk:
suknie i fontanny...normalnie porażka...

mi zabrakło zespołów muzycznych i stoisk z męską odzieżą oraz np. sukniami do cywilnego...taki ślub bierzemy...w ogóle nie ma takich ofert...
a samochody...no cóż...wybór taki sobie...a ceny niektórych poprostu mnie zwaliły z nóg szczerze mówiąc...

pozdrawiam!
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:38 pm   

Bilety 15zl, przegięcie. Poszliśmy my i nasze mamy i 60zl :| . Kosmos..

Ale za to znaleźliśmy i zamówiliśmy w dobrej cenie fajne autko :) . Oglądaliśmy tysiące aut w internecie, z forum, na allegro i nic nam się nie podobało, a tam to jedno jedyne autko było :)

Co do kolejek to też się przeraziliśmy, ale poszliśmy do Hali Sportowej tam kupiliśmy i za chwilę wróciliśmy do expo.. Mama zajmowała kolejkę jakby co i przesunęła się w tym czasie może o metr:).

Czekoladowe fontanny fajne były, ale każda firma inne wysokości\wielkości oferowała i inne ceny, dziwne;). Aha, i Mój N. też się zawiódł jednym (w sumie kiepskim) stoiskiem z garniturami.

Nie były złe te targi, ale za te 15zł można by oczekiwać czegoś bardziej przemyślanego..
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:50 pm   

Cena biletów (30 zł idąc we dwójkę) i komentarze nieco mnie odstraszyły. Mamy tylko sale i zespół więc moooożee jednak jutro pójdziemy, ale nie uśmiecha mi się stać długo w kolejce,żeby się rozczarować. Nie byłam na żadnych targach więc nie będę miała porównania.
Powiedzcie mi tylko, czy wśród samochodów rzuciła Wam się w oczy Warszawa?
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 8:53 am   

TakaJedna napisał/a:
czy wśród samochodów rzuciła Wam się w oczy Warszawa?

Tak był jeden ezemplarz.

A co do kolejek... jeśli chcecie ich uniknąć... moja jedna sugestia - idźcie po południu. My byliśmy ok. 16:00 i kolejek już nie było, do każdego stoiska można było się dostać, a po bilety jakieś 10 min staliśmy.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:43 am   

Tyle że z doświadczenia wiem, że rzadko który wystawca wytrzymuje do ostatniej godziny otwarcia targów, zwłaszcza jeśli targi kończą się w niedzielę. :roll: Do tego na koniec przeważnie nie mają już ulotek czy innych gadżetów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mycha888 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 6:32 pm   ?lub w Łodzi 2009 - porażka

Targi ?lubne?! To zbyt wiele powiedziane..
Z rozmów na targach i opinii zwiedzających mogę napisać że tegoroczna edycja "?lubu w Łodzi" wywoływała bardzo często frustrację wysoką ceną biletu wstępu (15 zł/osoba) w zamian za bardzo skąpą ofertę i ilość firm wystawiających się w hali expo.

Poza tym spora ilość wolnych stanowisk w hali powinna wreszcie otworzyć oczy organizatorowi "?lubu w Łodzi", który życzy sobie zbyt wysoką cenę za możliwość reklamy na targach i na którą zdecydowały się obecnie tylko najbogatsze wieloletnie firmy, albo te najbardziej zdesperowane, wchodzące na rynek łódzki..

Ktoś tu chce zrobić duże pieniądze, kosztem narzeczonych którzy szukają rzetelnej informacji o firmach z naszego województwa, które pomogą w organizacji ich wymarzonego dnia, a dostają tylko namiastkę informacji ograniczoną niestety grubością portfela łódzkich firm..

A argumenty, że super, że wygrałem! Jeśli tym tylko chcecie Państwo przyciągnąć zwiedzających na targi, to proponuję zmienić doradcę marketingowego..

Ja nie polecam i żałuję iż się tam udałam i wydałam 30 zł na wstęp..:(



edit: usunęłam powtórzoną część posta
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Sty 11, 2009 7:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
leenka 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 9:04 pm   

Również jestem rozczarowana. Szukaliśmy z narzeczonym zaproszeń i tego było dużo, ale poza tym bez rewelacji. Salony sukien ślubnych wystawiły się te, które bez problemu znajdzie się necie i są w centrum. Ogólnie niczego nowego się nie dowiedzieliśmy.

Bardzo drogie 45 min tam spędziliśmy...
 
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:06 pm   

My zdecydowaliśmy się nie iść i jak widzę - dobrze zrobiliśmy. Szukamy przede wszystkim sukienki dla mnie do cywilnego (rację ma jedna z Was - nic nie można znaleźć takiego) i garnituru dla G., więc pewnie też wyszlibyśmy zawiedzeni. 25-go zaryzykujemy i pójdziemy - oby było to coś lepszego.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:17 pm   

Jak czytam wasze opinie to ciesze sie ze zrezygnowalam z pojscia na te targi. Ja chcialabym przede wszystkim znalezc buty slubne i obejrzec jakas bizuterie i dodatki. Po drugie zaproszenia. A po trzecie garnitur i buty dla P. Z tego co piszecie byly tylko zaproszenia wiec jak dla mnie zdecydowanie za malo!! A i jeszcze jakis dobry fryzjer by sie przydal:) a z tego co wiem na targach 25 ma byc salon Laurell i maja robic probne fryzurki. Koniecznie chce sie na to zalapac bo biore go pod uwage jesli chodzi o czesanie. Mam nadzieje ze na targach 25 uda mi sie zobaczyc wszystkie wymienione rzeczy! A na dzien dzisiejszy ciesze sie ze weekend spedzilam milo z P. poza lodzia:) mysle ze byl to lepiej spedzony czas niz na targach.

A jeszcze dolaczam sie do prosby innych forumowiczek o jakies informacje odnosnie wejsciowek dla forumowiczow! Nikt nie chce nam udzielic informacji! Jesli ich nie bedzie to poprostu to napiszcie zeby czlowiek wiedzial na co byc przygotowanym. A jesli beda to prosimy o instrukcje jak je mozna zdobyc. Chyba ze to tylko dla wybranych i informacja jest scisle tajna ;>
_________________
 
 
rybka 

Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: łodź-koziny
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:28 pm   

witam
ja na targach nie byłam i chyba nie mam czego żałować:) wybieram sie na te 25 i liczę, że nie zwiodę się... Tylko co z wejściówkami??? :lol: :wink:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:58 pm   

Kilkakrotnie bylo to juz pisane w tym watku jak zdobyc darmowe wejsciowki. Dlaczego nie czytacie? A zeby nie bylo podane na tacy - prosze wejdzcie sobie na te strone: http://www.lodz.targislubne.pl/ to jest główna strona targów i tam jest napisane jak zdobyc darmowe wejsciowki.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:12 pm   

Owszem widzialam ta informacje i mysle ze inne osoby ktore pytaly rowniez. Ale to jest informacja ogolna dla wszystkich. Wysylajac smsa pierwsze 1000 osob dostaje zaproszenia. Ale na stornie slubnyportal.pl jest informacja dodatkowa dla uzytkownikow forum i tam pisze o dodatkowych zaproszeniach dla forumowiczow! I wlasnie o te zaproszenia chodzi. Zeby nie bylo watpliwosci cytat ze strony:

"?lubnyPortal.pl jako patron medialny II ŁÓDZKICH TARGÓW ?LUBNYCH, ufundował 50 darmowych zaproszeń dla swoich Forumowiczów jak również zniżki dla wystawiających się Klientów ślubnego portalu na targach. W tym roku zapraszamy ponownie na
III ŁÓDZKIE TARGI ?LUBNE w HALI SPORTOWEJ, które odbędą się 25.01.2009.I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM."
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:20 pm   

Targi ?lubne napisał/a:
Podobnie jak ostatnio ogloszony został konkurs sms-owy. Szczegoly sa na stronie targowej Przyszło już kilkaset zgłoszeń i praktycznie każdy kto do tej pory wysłał sms-ka ma zagwarantowaną darmową wejściówkę na targi wraz ze swoją drugą połówką. Pula zaproszeń jest jeszcze otwarta więc zapraszam. Oprócz tego będzie do wygrania kilka sukien ślubnych i inne nagrody związane z organizacją wesela.
Nie trzeba będzie siedzieć przez całe targi aby cokolwiek wygrać. Otrzymacie w swoim czasie odpowiednie komunikaty co gdzie i jak.
Targi ?lubne napisał/a:
Wejściówki będą rozesłane w ostatnim tygodniu przed targami. Będzie to sms który trzeba będzie pokazać przy wejściu. Na jednego smsa wejdzie para. Wejściówka będzie ważna w godz. 10.00 - 12.00 czyli przez 2 godz przed głównymi pokazami.

To napisal organizator w tym watku wiec nie wydaje mi sie zeby byly inne darmowe wejsciowki.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:32 pm   

http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=66 - jest 50 zaproszeń dla forumowiczów, ale zapewne będą rozdawane nie wcześniej niż parę dni przed targami
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:35 pm   

tak jak napisała marcia331, w swoim cytacie ;) 50 wejsciowek bylo w zeszlym roku ;) a teraz kto to wie :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:37 pm   

poczytałam z rana wasze opinie i zdecydowałam się nie iść, pójdę za dwa tygodnie.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 8:26 am   

oby targi 25 byly lepsze. te byly okropne, nic sie nie dowiedzilam czego bym juz nie wiedziala.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 3:29 pm   

kryszka napisał/a:
Ze strony portalu:

Cytat:
I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM.


właśnie o tym mówie, ze miały być dla forumowiczów darmowe wejściowki.... myslalam,ze juz cos wiadomo, stad moje pytanie.... a nie stad ze czytam nieuwaznie :]
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 10:33 pm   

Olcia nie o Ciebie mi chodzilo wiem ze Ty akurat czytasz uwaznie ;) Chodzlo mi o uzytkownikow ktorzy wchodza tu i od razu pytaja, bez poszukania info wczesniejszego ;) Poza tym po tym co wkleilas byla odpowiedz przedstawiciela Targów ktora pozwolilam sobie wkleic powyzej ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 11:17 pm   

jasne dzieki, jakos ta odpowiedz mi umknela, chcialam sie jednak wytluamczyc czemu pytam-myslalam ze chodzi o mnie ;) my co prawda po slubie ale chetnie bymsy sie na targi przeszli zwlaszcza ze to nie ostatnie wesele w naszej rodzinie,a moze komus przyniesiemy pozyteczne informacje :) poza tym fajnie byloby sie spotkac z panem od obraczek ktore wygralismy albo fotografem :) na co dzien okazji nie mamy ;) wiec licze ze moze sie uda jakies zaproszonko dostac ;)
 
 
artisflora 
Firma

Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 4:44 pm   

Przyczyną takiego stanu rzeczy na targach były na pewno ceny za wynajęcie stoisk. stac na nie tylko duże firmy, które na swoich produktach mają ogromne marże. Ja prowadze Sklep Weselny ( adres usunięty - reklama jest niedozwolona), chętnie zaprezentowałabym swoją ofertę na takich targach (autoreklama jest niedozwolona), niestety jednak mogłam pozwolić sobie jedynie na reklamę w rozdawanym na targach Slubniku. Byłam na targach i rzeczywiście było niewynajętych stoisk, a niektórzy wystawcy mieli niewiele wspólnego ze ślubem.


edit: zgodnie z zielonymi uwagami
kryszka
_________________
pozdrowionka! :)
Artisflora
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sty 13, 2009 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 10:47 pm   

olciap6 napisał/a:
kryszka napisał/a:
Ze strony portalu:

Cytat:
I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM.


właśnie o tym mówie, ze miały być dla forumowiczów darmowe wejściowki.... myslalam,ze juz cos wiadomo, stad moje pytanie.... a nie stad ze czytam nieuwaznie :]


Mam nawał pracy i na śmierć zapomniałem - jutro dzwonię do Pana Gontarza (organizatora targó w Hali Sportowej) - i dowiem się ile będzie w tym roku darmowych zaproszeń dla Forumowiczów.
Dam znać w oddzielnym poście.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 11:10 pm   

ok,czekamy ;) juz myslalam, ze naprawde o nas zapomniales ;P
 
 
Majorka636 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 7:39 pm   

Ja sie wybieram pierwszy raz wiec mam pytanie dla forumowiczek ktore byly juz na poprzednich edycjach - targi trwaja w godzinach 10-18, o ktorej godzinie wedlug Was najlepiej sie tam zjawic zeby bylo najciekawiej - nie wiem co to znaczy najciekawiej ;) moze jaikes pokazy, konkursy, cos takiego.... :) ))
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 9:20 am   

Z innego wątku:
TakaJedna napisał/a:
Poza tym chciałam dodać swoją opnie na temat ostatnich Tragów, próbowałam ją dodać w niedziele, ale strona mi się zawiesiła, nie chciało mi się od razu pisać drugi raz.
No więc, faktycznie przepłacone te bilety, dużo pustych stoisk, na górze kompletnie nic. Pooglądałam sobie 14stolatki w sukniach ślubnych i pojedliśmy czekolady z fontanny (pycha chce taką do domu :smile: ), nawet zaczęliśmy rozważać coś takiego na weselu, tylko się boję o moją suknie, ja i tak zawsze się czymś upaprze i bez czegoś cieknącego i lepkiego. Poza tym i zaproszeniami to mało wszystkiego i żadna rewelacja.
Aczkolwiek jesteśmy o krok o rezerwacji pojazdu do ślubu,tyle że facet stał na zewnątrz. Poza tym miło było sobie poparzeć na zabytkowe samochody i powozy i nawet motory(już nie zabytkowe), pomijając następne targi, pewnie nie prędko będę miała okazje podziwiać takie autka:)
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 9:39 am   

a tak z zupełnie innej beczki to w jakiej cenie były w tamtym roku bilety na targi (te lepsze z Ibiszem ;) )
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 10:41 am   

Będą po 10,00zł od osoby.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 11:02 pm   

Majorka636 napisał/a:
Ja sie wybieram pierwszy raz wiec mam pytanie dla forumowiczek ktore byly juz na poprzednich edycjach - targi trwaja w godzinach 10-18, o ktorej godzinie wedlug Was najlepiej sie tam zjawic zeby bylo najciekawiej - nie wiem co to znaczy najciekawiej ;) moze jaikes pokazy, konkursy, cos takiego.... :) ))


my byliśmy koło 12-ej rok temu, zdążyliśmy wszystko obejrzeć, być na pokazach i wziąśc udział w konkursach :)

P.S.
po tych przenosinach forum powiadomienia mi nie przychodzą :/
 
 
Agusia24 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Wola Zaleska
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:36 pm   

A czy wiadomo już o której godzinie zaczną się konkursy???Bo mój narzeczony ma w niedziele jakis turniej w straży i nie może przyjechac wczesniej :( .Pewnie pójde sama a on potem dołączy do mnie około 14-tej jesli wszystko pójdzie sprawnie :-?
 
 
Agusia24 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Wola Zaleska
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:43 pm   

Z tego co czytam to dobrze,że nie wybraliśmy się na te targi 10-11. Ale teraz napewno bedziemy, może coś uda sie wygrać, chociaz z moim szczęściem to mało prawdopodobne :P no ale moze wpadnie mi w oko jakas fajna sukienka,bo jak narazie to nie mam pomysłu. O Której zacznie się część konkursowa :?:
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 2:52 pm   

i jak z tymi wejściówkami :?:
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 3:15 pm   

oo wow :) na tych targach- 10-11.01 wygrałam album na zdjecia :) ale mi sie przyfarcilo i to jedyny mily akcent poprzednich targów :P teraz czekam na niedziele :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 8:03 pm   

Niebieskooka napisał/a:
i jak z tymi wejściówkami :?:

Właśnie. Kiedy dostaniemy smsa który będzie biletem wstępu? :-)

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 8:04 pm ]
A dobra już wiem. Najpóźniej do piątku mają dojść.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 8:05 pm   

proponuje uważniej przeglądać forum tutaj info o wejściówkach
_________________
 
 
 
rybka 

Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: łodź-koziny
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:39 pm   

Targi Ślubne, witam
czy smsy z darmowymi wejscowkami zostaly juz rozeslane??? wysylalam smsa juz bardzo dawno temu jeszcze przed tym jak twierdziles ze wszyscy dotychczasowi dostana a ja narazie nic nie otrzymalam:(:( :(
_________________
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:04 pm   

Rybka, obawiam się, że na obietnicach się skończyło, smsa wysłałam w listopadzie i też nic z tego... :(
_________________
 
 
Majorka636 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 12:05 pm   

Hej Dzxiewczynki :) a ja mam takie pytanie odnosnie nagrod ;) jakby juz sie cos wygralo (suuuper by bylo) np. sesje slubna, albo dekoracje to np. ta wygrana obowiazuje w danym roku czyli 2009? Czy np. jak mam slub pozniej to jeszcze bede mogla ja wykorzystac... bo tak sie zastanawima czy wogole brac udzial w konkursach skoro w 2009 jeszcze nie wychodze za maz tylko w pozniejszym.... :/
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 12:31 pm   

mysle ze to kwestia dogadania ze sponsorem, musicie sie skontaktowac z nim od razu po wygraniu i dogadac kiedy bedziecie chcili z nagrody skorzystac. przynajmniej tak bylo u nas-Ci ktorych nagrody wygralismy wystawiali sie na targach, od reki poszlismy z nimi pogadac i wstepnie usta;ic co i jak...
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 3:16 pm   

Przed chwilą wróciłam z targów.
Spotkałam kryszkę, fastynę i lmyszkę. No i oczywiście brazyla. Miło Was było poznać :)
Dziewczyny mają super brzuszki. Ja też chcę taki :lol:

Targi były o wiele ciekawsze niż te, które były 10 i 11 stycznia. O wiele więcej wystawców i bardziej zróżnicowani. Pomimo tego, że mam już większość rzeczy załatwionych, znalazłam stoiska, które mnie zainteresowały.

Te targi mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim planującym ślub, którzy chcą się wybrać w przyszłym roku.
_________________

 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 3:29 pm   

Bardzo fajne targi :) ! Dużo stoisk, przede wszystkim wreszcie naoglądaliśmy się sukien ślubnych i garniturów\fraków\surdutów! Były też ciekawe pokazy:)

Natomiast coś z ceną biletów zamieszali, miało być 10 zł, wyszło 12. Akurat udało nam się zdobyć darmową wejściówkę, ale organizacja była fatalna.. nikt nie wiedział, gdzie jest kasa nr 4, odesłali nas do expo od drugiej storny, a tam się okazało, że wszystko zamknięte. Wróciliśmy znów i Pani w kasie powiedziała, że dopiero w tej chwili dostali instrukcje i trzeba od razu wejść i pokazać smsa ochroniarzowi :| .. Więc 15 minut sobie pobiegaliśmy po dworze zamiast przejść się w środku..
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 4:09 pm   

My też pobieglismy do expo bo wogóle tam miały być wystawione auta i od nich chcieliśmy zacząć ale okazało sie że zamknięte i wróciliśmy się, wchodzimy i są 3 kasy ale żadna bez numerka wiec podeszliśmy do pierwszej lepszej i tak jak katrin, napisała trzeba ochroniarzowi pokazać smsa wiec idziemy a tam jakiś wąsaty kolo podniesionym głosem do mnie że mam skasowac tego smsa to zrobiłam to i weszliśmy. Ogólnie byliśmy po 10 wiec było jeszcze mało ludzi co mnie cieszyło ale były tylko 3 stoiska z zaproszeniami do których nie mozna było sie dostać więc nic nie widziałam :x . Obejrzeliśmy kilku fotografów i coś tam nas zainteresowało, z sukni ślubnych to spodobało mi sie z 5 modeli ze wszystkich wystawionych i ceny też przystepne były. Dekoracje sal trochę dużo sobie krzyneli bo jedna do 1200-1300 (to jeszcze w miarę) a inna że 2000zł (przesadziła). W końcu pognaliśmy do aut i mamy zarezerwowane autko :smile: chociaż szczerze powiem ze w tamtym roku był większy wybór tych retro bo teraz było od ciorta limuzyn a ceny tesz poszły w górę o 200-300zł.
Ogólnie to jestem zadowolona z targów :)
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 6:42 pm   Targi

Hej. Ja też zawitałam dziś na targi. Fajnie że wygraliśmy wejściówki, nie było problemu z wejściem od razu nas skierowano do ochrony z sms-em. Ogólne wrażenie dobre. Pokazy im późniejsza godzina tym lepsze pokazy sukien i garniturów. Szkoda że nic nie wygraliśmy ale i tak było miło. Pozdrowionka dla moderatorki i dzięki za wejściowe.
_________________
malinka1984


 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 6:59 pm   

nio i my już też po - jeśli chodzi o wejściówki nie było problemu Miłek podszedł do pana i zapytał gdzie mamy się z nimi zgłosić i od razu kazali nam wchodzić i pan poinformował też stojących w kolejkach żeby od razu wchodzili wiec luz
co to wystawców - dużo wszystkiego do wyboru do koloru można było znaleźć wszystko
dużo ludzi ale jakoś tego nie odczuwaliśmy
można było zrobić sobie darmowe pazurki makijaż( oczywiście skorzystałam:) i fryzury
obić się czekoladą i drinkami:)
co do sceny i tego co się na niej działo - jak dla nas porażka przez duże P
ibisz był i będzie zawsze badziewnym prowadzącym więć tu nie było zaskoczenia -
co do tego jak mu tak pogotowia muzycznego - byli jak dla nas tacy żałośni że momentami śmieszni ale tylko momentami
pokazy - matko jak można pokazywać przez 15 minut 2 sukienki i 3 garniaki, dziewczyny w tych krótkich sukienkach co tańczyły wyglądały jakby układ robiły 10 minut przez wejściem na scenę i do tego z naszej perspektywy ( siedzieliśmy przy samej scenie) ciągle widać było im majtki ble
tak więc scenę oceniam na 1+
ogólnie jesteśmy zadowoleni - dużo rzeczy się dowiedzieliśmy i znależliśmy pare firm których ofertą jesteśmy zainteresowani, tak więc było warto
_________________
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 7:07 pm   

Byliśmy na Targach, byliśmy! Było super i jesteśmy z K. bardzo wdzięczni za wejściówki!!! :*
Największym naszym zainteresowaniem cieszyły się fontanny czekoladowe, hehe. :) Pyyycha.

To były moje pierwsze targi, nie wiem jak wyglądają inne... Ale te były rewelacyjne! Przyjechaliśmy o 11, samochód zaparkowaliśmy pół km od hali więc nie płaciliśmy za parking. :) Ludzi na początku nie było dużo, później (ok 13) było już ciasnawo. No i było więcej niż 3 stanowiska z zaproszeniami, na pewno! :)
Wszyscy w stoiskach byli niezmiernie mili (oprócz pewnego stanowiska z fontanną...), dostaliśmy pełno ulotek (w sumie 2 torebki- biedny K musiał to dźwigać ;) ), każdy chciał doradzić i pomóc. Wypatrzyliśmy sobie piękne wiśniowe auto (takie jak chcieliśmy) za super cenę. Można było wykonać darmowy makijaż (ja nie skorzystałam, bo nie chciało mi się czekać ;) ). Napiliśmy się przepysznego drinka (przy stoisku barmańskim). Pooglądaliśmy obrączki z YES (chyba tylko oni prezentowali obrączki, oprócz tych od obrączek z meteorytów- szkoda). Aha, i było bardzo dużo fotografów (ale my już mamy, więc się nie przyglądaliśmy). Sukni też było dużo, ale nie oglądałam zbyt dużo, bo mam już wymarzony model. :)
Widziałam stoisko ślubnego portalu, ale jestem tu nowa i trochę nieśmiała, więc wstydziłam się podejść. ;)

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Miła obsługa, pełno ulotek i fajna atmosfera. A następne targi dopiero ok. 3 miesiące przed ślubem. :)
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 7:15 pm   

Przybyłam, zobaczyłam i nie zwyciezylam ;)
Tez przytargalam torbe ulotek, wlasnie zrobilam wstepna selekcje, bo niektorych mam po kilka sztuk a inne zupelnie mi sa nie potrzebne.
Ciesze sie ze obejrzalam zaproszenia faktycznie na zywo wygladaja inaczej ;) , pogadalismy z fotografami - w przypadku jednego, to mam nadzieje ze to nie on robi zdjecia, bo wiedze mial mniejsza niz ja ale zdjecia byly dobrze zrobione :)
Szkoda ze bylo tylko jedno stoisko z butami bo mialam nadzieje ze cos upatrze sobie ;)
Makijazu nie proboalam bo mi sie nie chcialo czekac ale pogadalam z kosmetyczka co i kiedy warto robic.
No i widzialam auto ktore bym chciala, pogadalam z Pania, cena ok date maja. Zadzwoniłam do mojego Mistrza przyjechal i okazalo sie ze to jego znajomi z pracy :/ a taka bylam dumna ze sama auto znalazlam
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 7:44 pm   

hehe a ja nie czekałam na makijaż ( no może 5 minut) przez które pogadałam z pania co kiedy gdzie jak i po co :)
a tak w ogóle to pozdrowienia dla Imyszki i Kryszki - miło było was poznać
za rok idziemy też na bank:)
_________________
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 7:53 pm   

No to po Targach...
Powiem tak: mam większy mętlik niż przed :razz:

Masa ulotek.. Fakt, o wiele więcej zróżnicowanych wystawców niż dwa tygodnie temu.
Im więcej zaproszeń oglądaliśmy, tym gorzej się zdecydować :wink:
Interesowały nas dekoracje. No ale na tych zdjęciach to i tak w sumie mało widać..
Buty - raptem jedno stoisko, i żadne mnie jakoś nie rzuciły na kolana (minus taki, że musiałabym jechać po nie do Krakowa albo Sosnowca), no bo przez internet nie zdecyduję się na zakup butów...
Spróbowaliśmy fontanny czekoladowej, smakowała, ale jednak i tak żarcia się nie przeje więc wydaje nam się to zbędne.

A Ibisz, to czasami naprawdę żenujące miał żarty :eek:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl