Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 10:03 pm
Targi Ślubne 2009
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 8:18 pm   

Gratuluję odważnym podejścia do naszego stoiska. :lol: Kociadło - dzięki i wzajemnie. :)


Dodam jeszcze, że na targach można było wygrać na jednym ze stoisk nawet wybielanie zębów. Zresztą było bardzo dużo konkursów, a nawet takich łatwych nagród, które żeby dostać wystarczyło znaleźć np. karteczkę pod siedzeniem na widowni albo złapać karteczkę z pękniętego balonu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 8:23 pm   

nio tylko co do tych karteczek pod ławkami to z tej strony sceny gdzie my siedzieliśmy pod żadnym nie było :(
nio a to wybielanie niezłe - 1800 zeta kosztowało jak dla pary na targach a tak to chyba 1500 od osoby ( jeśli nie pomyliłam)
a ps. czy któraś forumka coś wygrała - pochwalcie się:)
_________________
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 8:31 pm   

Ja wygrałam :smile:

Z pękniętego balonu złapaliśmy z M.:
- talon do studia urody Laurell na usługę fryzjerską 10%
- talon na zakup welony ślubnego/kapelusza w Vivien Vigo na 50zł
- zaproszenie na wieczór walentynkowy do restauracji Łódzkiego Klubu Biznesu
- talon na zakup bukietów dla rodziców przy zakupie wiązanki ślubnej w kwiaciarni tęcza-kwiat na 80zł
- talon na artykuły dekoracyjne 5% hehhe
A dodatkowo od Suelen talon rabatowy na suknie ślubną na 400zł w Vivien Vigo


Na koniec dostałam od Ibisza kupon o wartości 200zł na zakup sukni ślubnej z kolekcji 2009 w salonie A.Michalak :lol:

Szkoda tylko, że nie wzięliśmy z M udziału w żadnym konkursie bo tam były bardzo atrakcyjne nagrody :!:

[ Dodano: Nie Sty 25, 2009 8:33 pm ]
A własnie :!: Ja tez odwiedziłam nasze forumowe stoisko 8)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 8:52 pm   

Kociadło napisał/a:
nio a to wybielanie niezłe - 1800 zeta kosztowało jak dla pary na targach a tak to chyba 1500 od osoby ( jeśli nie pomyliłam)

Wg ulotki nagroda była warta 2300 dla pary. Straszne pieniądze :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:05 pm   

hehe my nawet nie wiemy jaki koszt był tej nagrody - wypełniliśmy kupon i zapytaliśmy tylko ile normalnie u nich kosztuje wybielanie :) ceny "trochę" duże ale efekt podobno utrzymuje sie od 3 do 4 lat - podobno:):))
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kociadło Nie Sty 25, 2009 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:08 pm   

Na mojej ulotce jest 2500 ;) przed chwilka sprawdziłam :D ale szczoteczka i pasta i tak sie przydadza :D
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:12 pm   

ppola napisał/a:
ale szczoteczka i pasta i tak sie przydadza :D


Moje pierwsze zdanie po przeglądzie torebki z tego stoiska: "o, jaka malutka pasta, przyda się do szpitala" :lol:
_________________

 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:19 pm   

szaraczarownica napisał/a:
"o, jaka malutka pasta, przyda się do szpitala" :lol:

hehe tak zwana wekendówka:)
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:30 pm   

ppola napisał/a:
Na mojej ulotce jest 2500 ;)

Pisałam z pamięci. :lol:

W każdym razie ja się nie załapałam na szczoteczkę z pastą. :lol: A tak się nachodziłam dookoła. :lol: A kuponu konkursowego nie chciałam wypełniać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:38 pm   

kryszka napisał/a:
Dodam jeszcze, że na targach można było wygrać na jednym ze stoisk nawet wybielanie zębów. Zresztą było bardzo dużo konkursów, a nawet takich łatwych nagród, które żeby dostać wystarczyło znaleźć np. karteczkę pod siedzeniem na widowni albo złapać karteczkę z pękniętego balonu.


nie bylo tak prosto :) przegrzebałyśmy tyle tych karteczek i nic nie bylo :)

ale przyda się pewnie u nas znizka 30% na garnitur w pawo :)
_________________
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:46 pm   

A ja jakoś przeoczyłam stoisko z zębami :roll: Cena powalająca, dobrze, że nie potrzebuję nowych. Nie mam porównania, ale myślę, że na targach było ok. Sporo stoisk. Tony papieru, tomy analiz, genialne myśli, tłumy na sali itd. Tylko Je..znaczy Ibisz był żenujący do spółki z człowiekiem z wyjątkowo "nieskazitelną dykcją". Po pokazach odniosłam wrażenie, że wybrali najbrzydsze suknie jakie mieli :/
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:49 pm   

Ja też byłam i uważam,że te targi były duzo ciekawsze od tych 2 tygodnie temu.Ciekawsi wystawcy, wiecej, formuła targów fajna i organizacyjnie ok:)
Strasznie dużo fotografów i stoisk ze sukienkami. Ja dzieki tym targom bede miała pokaz barmański na weselu i prawdopodobnie auto:) No i jak już bedzie bliżej to pewnie wygrzebie zebrane ulotki i skorzystam z dekoracji, zaproszeń także jestem bardzo zadowolona że sie wybrałam:)
I baaardzo mi sie podobała jedna sukienka wieczorowa na pokazie Vivien Vigo i poważnie o niej myśle na poprawiny (natomiast ślubna sukienka ze wszystkich stoisk podobała mi sie tylko jedna)...
Wystawcy byli mili, symaptyczni, pomocni, niektórzy tak bajerowali,ze aż mi sie śmiac chciało, niektórzy sciemniali ale generalnie bardzo pozytywnie:)

A stoisko forumowe też oczywiście widziałam, ale nie podeszłam :oops:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:03 pm   

fastyna napisał/a:
ale przyda się pewnie u nas znizka 30% na garnitur w pawo :)

no my też mamy i z bytomia -20% :) ale coś czuje że mój tata z nich skorzysta:)
_________________
 
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:10 pm   

Kociadło napisał/a:
ibisz był i będzie zawsze badziewnym prowadzącym więć tu nie było zaskoczenia -

Kiedyś sam propagowałem pogląd, że Ibisz powinien mieć dożywotni zakaz występowania w TV, ale jeśli chodzi o dzisiejsze prowadzenie, to nie ma się co czepiać. Wszystko składnie dowcipnie i adekwatnie do imprezy. Mnie się jego prowadzenie podobało.
Kociadło napisał/a:
i do tego z naszej perspektywy ( siedzieliśmy przy samej scenie) ciągle widać było im majtki ble

Ale miały majtki i to najważniejsze. :D
Wydaje mi się, że na takie pokazy, jak by nie było na żywo, trzeba spojrzeć z pewną dozą życzliwości, a nie żeby od razu szukać dziury. ;-) )

Akurat mogę coś powiedzieć, bo przez całe pokazy byłem obecny pod sceną i cykałem zdjęcia, wszystkim równo bez wyjątku – niemal półtora tysiąca.
Trochę zdjęć ofiar Ibisza, którzy wygrali to i owo na scenie.

Myślę, żeby wybrać jakieś zdjęcia i zmontować galerię.
Jeśli Ci ludzie zaglądają na forum to pewnie by się ucieszyli.

Byłem na stoisku forumowym ale niestetyu miałem okazję poznać tylko Imyszkę :zalamany:
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:13 pm   

Ja też byłam :wink: generalnie ok, przyda się zniżka na szycie garniaka na miare z Bytomia, nic nie wygralismy chociaz braliśmy udział w tym konkursie na wybielanie i na zaproszenia;;;no cóż...
wypatrywalam forumki ale jakoś żadnej nie wypatrzyłam ;P
_________________

 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:18 pm   

byliśmy dzisiaj i 2 tygodnie temu.....
i cieszę się niezmiernie, że mam w sumie wszystko załatwione a na targi poszliśmy z ciekawości i tak dla rozrywki. pewnie mnie tu zakrzyczycie, ale anie te targi 2 tyg temu bardziej się podobały.....
po pierwsze nie prawda jest, że wystawcy się nie powtarzali, bo mnóstwo było firm które były w hali expo. nie czekaliśmy w ogóle w kolejkach za biletami bo od razu poszliśmy do hali sportowej. spędziliśmy na targach ponad 3 godziny pogadaliśmy, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy.
wrażenia z dzisiaj: ścisk, tłok, okropna organizacja, żenujące występy pana ibisza, masa kiecek które wyglądają jak straszydła, stoiska nie mające nic wspólnego z weselem, kupa baloników. ogólnie lipa lipa lipa!!!!!!!
brakowało: cukierni - 0 wystawców, orkiestr - 1 człowiek orkiestra, sukienek do cywilnego - 0, buty - tragedia nie stoisko i cała masa innych których można było oczekiwać po tak reklamowanych targach. uciekliśmy z tych targów czym prędzej i szkoda mi tylko pieniędzy na wstęp i parking. często bywam na różnych targach ale to co zobaczyłam dzisiaj po prostu mnie powaliło
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:24 pm   

Jak zwykle masa ulotek - szkoda, że nie mam pieca przynajmniej byłoby czym palić :smile:
Ibisz - masakra ogólnie nie lubię tego kretyna więc się nawet nie pchałam do tych konkursów - najbardziej rozwaliła nas ta dziewczyna w tym 1 co wygrała suknie - proszę o to kupon a ona już mam kupioną suknię to po co się tam w ogóle pchała :zabawa:
Te były lepsze od tamtych ale jakoś mnie nie powaliły jak dla mnie to trochę jeden pies - stoisko forumowe widziałam ale nikogo przy nim nie było :roll:
_________________


 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:26 pm   

ana0808 napisał/a:
szkoda, że nie mam pieca przynajmniej byłoby czym palić
słabo się palą - wyprobowane :P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:31 pm   

Niebieskooka napisał/a:
Ja też byłam :wink:
wypatrywalam forumki ale jakoś żadnej nie wypatrzyłam ;P


A ja widziałam Ciebie i klaudynkę z daleka 8)

Spotkałam też i wymieniłam parę zdań z Suelen :razz:

Na targach buszowałam z moim M, mamą i Aga23021983 z jej narzeczonym :mrgreen:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:38 pm   

FOTOJACEK napisał/a:
to nie ma się co czepiać.

każdy ocenia według siebie, nam się nie podobało a wychodzenie na scenę i ćlamlanie czegoś w buzi to już w ogóle nie przystoi prowadzącemu, a poza tym jak dla mnie to on chciałby jak najszybciej skończyć ta imprezę i iść do domu bo momentami za bardzo mu się spieszyło ( ale to moje zdanie)
FOTOJACEK napisał/a:
Wszystko składnie dowcipnie i adekwatnie do imprezy.

no momentami mu wychodziło nie przeczę ale tylko momentami
FOTOJACEK napisał/a:
Mnie się jego prowadzenie podobało.

bardzo się cieszę :)
FOTOJACEK napisał/a:
Ale miały majtki i to najważniejsze. :D

dzieki im za to :) :):)
FOTOJACEK napisał/a:
Wydaje mi się, że na takie pokazy, jak by nie było na żywo, trzeba spojrzeć z pewną dozą życzliwości, a nie żeby od razu szukać dziury. ;-) )

nie szukam dziury w całym - majtki to najmniejszy problem - pokazy i występy były na mizernym poziomie jakby przygotowywane zaraz przez wejściem na scenę i czasami od niechcenia. Tak ja na to patrzę i tak to odebrałam.
_________________
 
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 11:22 pm   

Kociadło napisał/a:
a wychodzenie na scenę i ćlamlanie czegoś w buzi to już w ogóle nie przystoi prowadzącemu.

Pewnie żuł trawkę :D
Najważniejsze, że się nie zataczał a modelki nie pobiły na scenie.
A może i szkoda.
To byłyby niezapomniane targi ;)
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 11:43 pm   

oj zapewne byłoby co wspominać, w każdym razie było minęło oby za rok było lepiej:)
a jeszcze a propo fontann czekoladowych - jak poszliśmy na początku to wyglądało to wszystko apetycznie - jak już się zbieraliśmy do domu i koło nich przechodziliśmy to byłam przerażona - te fontanny wyglądały jakby coś w nie strzeliło, ale najgorszy był syf, czekolada była wszędzie, wyglądało to nieestetycznie i nie apetycznie aż strach było podejść jedynie jeden pan w tej drugiej sali pilnował aby wszyscy którzy degustują bali talerzyki i nad nimi jedli.
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 11:49 pm   

Yoanna napisał/a:
Spotkałam też i wymieniłam parę zdań z Suelen :razz:

o tak... fajnie było :)


My z K. wyszliśmy bardzo zadowoleni, dużo zobaczyliśmy, zaproszenia, nie które bardzo nam sie podobały. Mój K. był zadowolony z pokazów.... bielizny :roll:
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Dekoracje BK 
Firma


Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 11:49 pm   

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie Naszego stoiska i zapoznanie się z ofertą Naszej firmy.





Usunęłam reklamę i www z podpisu. Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum- moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Sty 26, 2009 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 12:01 am   

Suelen napisał/a:
Mój K. był zadowolony z pokazów.... bielizny :roll:

to tak jak mój, stwierdził że warto było się przemęczyć i poczekać :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
jeden komplecik mi się spodobał
tak więc Su skoro im się tak spodobały to teraz chyba powinni nam coś kupić nie sądzisz:)):):)
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 12:05 am   

Cytat:
to tak jak mój, stwierdził że warto było się przemęczyć i poczekać :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

he he... jakbym gdzieś to słyszała :roll:


Kociadło napisał/a:
tak więc Su skoro im się tak spodobały to teraz chyba powinni nam coś kupić nie sądzisz:)):):)

jestem całkowicie za :D
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 9:28 am   

hej.poczytałam sobie Wasze wypowiedzi...w sumie nie wybrałam się na te targi i nie żałuję...rene244 - Twój post najbardziej mnie utwierdził w tym przekonaniu...żałuje tylko, że nie mogam zajrzeć na stoisko forumowe:) pozdrawiam
 
 
Starlet81 

Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 16
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:44 am   

Mnie się ogólnie nie podobało. Byłam nastawiona na większa ilość stoisk z sukniami ślubnymi i garniturami. W zasadzie te targi w niczym mi nie pomogły ani na nic konkretnego nie naprowadziły. "+" -duza liczba konkursów i ciekawe nagrody.
_________________
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 2:21 pm   

Starlet81 zgadzam się z Tobą. Również byłam na targach z czystej ciekawości. Nie ukrywam , że z "obowiązku" obejrzę strony z ulotek targowych, ale chyba tylko dla potwierdzenia opinii z tzw. " polecenia" znajomych, którzy już przeżyli własny ślub, bo to jest chyba najbardziej miarodajne źródło :!:
 
 
Vivien Vigo 
Firma

Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 10:53 pm   

Witam serdecznie,

Bardzo dziękuję za odwiedzenie naszego stoiska na targach. :)

Jednocześnie przepraszam, jeśli ktoś nie był dość szybko obsłużony, ale momentami było tak dużo odwiedzających, że fizycznie trudno było porozmawiać z każdym. I dobrze, że było Was aż tyle :)

Jeśli zaś chodzi o pokazy to ciężko by podobało się wszystkim. Tak to już bywa… :)
My staraliśmy się urozmaicić Targi i czas Państwa najlepiej jak potrafiliśmy. Chcielibyśmy wziąć pod uwagę sugestie Pani Kociadło, ale nie wiem czy występ rozbrykanych piętnastolatek tańczących charlstona, byłby równie zabawny tańczony w długich wieczorowych sukniach… Przykro mi, że zbulwersował Panią widok majtasków, ale tak to już bywa przy krótkich spódniczkach, ze czasem je widać tym bardziej, że scena jest dość wysoka :) Kiedy zobaczyliśmy te dziewczynki po raz pierwszy w Domu Kultury bardzo nas ujęły i postanowiliśmy wpleść je w nasz pokaz, robiąc tym im przyjemność a Państwu dając chwilkę rozrywki. Były bardzo przejęte i dumne, że mogą przed Państwem wystąpić a nas ucieszył fakt, że możemy pokazać też „gości weselnych” którzy są nie tylko dorosłymi ludźmi ale także młodymi, roześmianymi dziewczątkami.
Jeśli chodzi o wybór sukien do pokazów pokazaliśmy Państwu te suknie, które sprzedają się najlepiej i kilka z nowej kolekcji, i sądząc po reakcji niektórych nasz wybór nie był chybiony. :)
Co do Krzysztofa Ibisza – nigdy nie byłam jego fanką a wręcz przeciwnie. Jednak mając okazję poobserwowania go za sceną zmieniłam zdanie. Bardzo przyjemnie mnie zaskoczył swoim sposobem bycia. Okazał się fajnym facetem, który podtrzymywał nas na duchu. I nie zauważyłam żadnego „gwiazdorzenia”  Zastanawiam się kto mógłby być na jego miejscu jako osoba prowadząca taka imprezę by zadowolić wszystkich. Jedni lubią Wojewódzkiego, inni Nowickiego a jeszcze inni Michała Wiśniewskiego czy Mroczków. Kogo wybrać? :)
Jeszcze słówko o nagrodach. Poza suknią ślubną, przygotowaliśmy 150 nagród od naszego salonu i firm partnerskich. Nagrody były na talonach ukrytych w balonach nad sceną i pod krzesełkami na trybunach. Nie było żadnych pustych losów. Listę nagród można zobaczyć w salonie ewentualnie możemy wysłać ją każdemu zainteresowanemu. Lista ta nie jest i nie była tajna. Każdy talon miał swój numer i jesteśmy w stanie dokładnie stwierdzić ile talonów zostało zarejestrowanych. Każda osoba zainteresowana mogła na targach zobaczyć taką listę. Zresztą pewnie pod krzesełkami na trybunach do dziś są jeszcze przyczepione nie odnalezione kupony :)

Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny życząc wszystkiego dobrego. :)
Pozdrawiam serdecznie
Vivien Vigo
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:26 pm   

Vivien Vigo napisał/a:
Chcielibyśmy wziąć pod uwagę sugestie Pani Kociadło, ale nie wiem czy występ rozbrykanych piętnastolatek tańczących charlstona, byłby równie zabawny tańczony w długich wieczorowych sukniach… Przykro mi, że zbulwersował Panią widok majtasków,

słowo "zbulwersował" jest tu nadinterpretacją, ja się nie oburzam, było to moje spostrzeżenie, a ich taniec zapewne by mi się spodobał gdyby był lepiej przygotowany ( co do samego pomysłu przedstawienia go na scenie nie mam zastrzeżeń)
_________________
 
 
 
Vivien Vigo 
Firma

Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:50 pm   

:)

Przepraszam jeśli Pani "ble" było nainterpretacja z mojej strony :)
A co do dziewcząt to musze przyznać Pani rację - nie mają dziesięcioletniego stażu na scenie. I zapewniam, że zatańcz,yć charlstona na scenie która nagle zrobiła się o metr węższa niz miała być, nie jest łatwo, a tym bardziej nie da się tego przygotować na 10 minut przed dzwonkiem. :)
Jeśli Pani będzie miała okazję zobaczyć te dziewczyny w pełnym składzie tańczące tańce irlandzkie to serdecznie polecam. Są rewelacyjne. I co najważniejsze robią to bo lubią a nie komercyjnie dla złapania klienta.

Pozdrawiam
Vivien Vigo
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 12:14 am   

Słowo ble nie musi od razu oznaczać zbulwersowania, w końcu to tylko majtki, najwyżej niezadowolenie ewentualnie niesmak.
Wracając do dziewcząt - słyszałam komentarze osób które były obok mnie - chyba ktoś się nie douczył, ta 5ta to chyba miejsca pomyliła, albo tamtej to się za bardzo tego tańczyć chyba nie chce i przyznam że się mogę z tym po części zgodzić. Zamykając tą dyskusję - powtarzam pomysł sam w sobie dobry - wykonanie nie koniecznie. To moje zdanie i go nie zmienię i proszę je uszanować.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 5:41 pm   

mnie się dziewczęta podobały, są młode więc jeszcze nie są idealne, no ale bez przesady, to nie był konkurs tańca ;P ja oglądałam ich występ z trybun w związku z czym nie widziałam majtek ;P jedyne co rzuciło mi się w oczy to jedna panienka, która ciągle podciągała sobie gorset, miałam wrażenie,ze ciągle jej opada...męczyła się biedaczka no ale coż..bywa i tak...
_________________

 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:06 pm   

ja tez byłam podczas występu na targach. dziewczyny trochę to smutne że czytamy o swoich weselach wymieniamy się doświadczeniami itp. i byłyśmy pod jednym dachem i nawet nie można było sobie powiedzieć zwykłego cześć

Dodano: Wto Sty 27, 2009 8:06 pm
a dziewczynki były fatalne
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:36 pm   

a według mnie one były na swój sposób słodkie, zwłaszcza ta w jasnej sukience, widać, że się denerwowały, ale gratuluję odwagi.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:38 pm   

Takie występy są bardzo stresujące. Może to brak pewności siebie był powodem "gorszego" występu?
_________________

 
 
mihiho 

Wiek: 40
Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:05 pm   

Ja oczywiście też byłam:) Wygrałam wejściówkę, więc nie zastanawiałam się ani chwili czy pójść (byłam zdegustowana po targach w EXPO). Udziału w konkursach nie brałam, jakoś nie mam odwagi na takie występy ale... pod krzesełkiem znalazłam 2 talony: makijaż w Laurell (napiszcie proszę czy znacie ten salon i co o nim sądzicie, bo w dziale z salonami kosmetycznymi nic nie znalazłam) i kwiaty dla świadków w Tęczy. Jestem bardzo zadowolona z tych targów.

Do stoiska Forum nie podeszłam, wyleciało mi to z głowy :oops: choś wiele Wam zawdzieczam :)

Z kilogramów zgromadzonych ulotek napewno skorzystam, to skarbnica wiedzy;)

Za rok będę już pewnie po ślubie (jak wszystko sie uda) ale na targi mimo wszystko chyba i tak sie wybiorę ale tylko na te w Hali Sportowej.

Co do K. Ibisza... no cóż o gustach się nie dyskutuje ale w przyszłym roku możeby tak zainwestować w "gwiazdę" radia a nie ekranu, prowadzący ESKI czy PLANETY wydają się być bardzo interesujący, miło się ich słucha więc może i oglądać będzie miło.

pozdrawiam wszystkich
_________________
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 9:44 am   

Moje wrażenia? Ulotki, ulotki, ulotki, większość bezużytecznych (ślub za 4,5 miesiąca, większość mam już załatwione). Jedyna korzyść- wypatrzyliśmy stanowisko Intermody i mój narzeczony zakochał się w jednym z garniuturów, co bardzo mnie cieszy, bo to wyjątkowo marudne stworzenie.
Nic nie wygrałam, niestety i nawet sobie nie podjadłam czekolady z fontanny, bo ludzie tak się do tego pchali.
_________________
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:54 am   

Tych ulotek to mam cała siatkę szkoda tylko że rzeczy tanie takie jak buty, suknie i różne pamiątki dla rodziców (na których najbardziej mi zależy) są nie w Łodzi a w Krakowie - ciekawe czy ktoś z tego skorzysta bo ja nie zamierzam jeździć taki kawał drogi nawet by mi się to nie opłacało :?
Co do jakiś kartek z nagrodami pod krzesłami to jakoś ich nie widziałam przynajmniej jak siedziałam sobie na nich jakaś godzinę przed pokazem :x (możne i były ale na pewno nie w takiej ilości jak to opisuje pani z salonu, chyba ze były dla jej znajomych).
Co do pokazu tych dziewczyn to możne chcieli dobrze ale ktoś nie pomyślał i wyszła lipa - ale co mogło wyjść jak się ubiera w stroje dla kobiet 15 latki i jeszcze im każe tańczyć taniec wywijaniec o którym nie maja pojęcia :smile:
Ogólnie nic mi te targi nie dały bo nawet nie można było porozmawiać z wystawcami o konkretach w tym tłoku i przepychu bo i tak odsyłają do swoich firm na miejsca. Pora na zmianę organizatorów targów tej branży na kogoś bardziej pomysłowego.
_________________


 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:12 pm   

tak sobie czytam te wypowiedzi i sie zastanawiam jak niektórzy narzekający sobie te targi wyobrażali :roll: bo to że kupa ulotek-to chyba jasne, bo dzięki temu każdy nie musi leźć z notatnikiem i spisywać sobie namiarów, tylko zbiera ulotki a w domu przebiera te które go interesują.... druga sprawa-tłok, to zdaje się też normalne na targach cieszących się dużym zainteresowaniem.... i myślę, że tłok to akurat dla nikogo nie powinien być zaskoczeniem... trzecia sprawa-totalnie nie rozumiem osób, ktre poszły na targi mając wszystko załatwione i teraz narzekają, że lipa.... no sorki,ale czego w takim wypadku takie osoby się spodziewały? :? ja też rok temu idąc na targi miałam już 90% rzeczy załatwionych, mimo to poszłam z ciekawościa -nic na nich nie załatwiłam , bo tego na celu nie miałam , a mimo to wróciliśmy zadowoleni i wierzcie mi -to, że targi nam się podobały nie było uzależnione od naszej wygranej... po prostu to nie były nasze pierwsze w życiu targi i wiadomo było że nikt dywanow przed nami rozwijal nie bedzie.... nie wiem jak w tym roku (bo niestety z przyczyn niezależnych od nas nie dojechalismy :| ), ale przypuszczam ze było podobnie do zeszłego....więc w szczegółach analizować nie będę, tylko po prostu dziwię się osobom piszącym tu z "pretensjami" że są niezadowolone bo dziewczyny źle tanczyły na scenie, prowadzacy byl do kitu (choc nikt nie powiedzial,co takiego do kitu robil, zapewne jakby byl inny to tez by znalezli sie narzekajacy) a one nic nie załatwiły bo wiekszosc i tak juz miały pozalatwiane przed targami....

i powiem Wam tylko tyle, że naprawde tak jak Polak narzekac umie to drugiego takiego nie znajdziesz ;) mam nadziejeze zadna z Was nie poczula się urażona moją wypowiedzia....
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:32 pm   

A ja dodam w swoim imieniu, że wszelkie widoki damskich "majtasków" mnie bardzo odpowiadają i tak sobie myślę, że bynajmniej męska część widowni nie miała nic przeciwko :mrgreen:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:59 pm   

to ja jeszcze dodam od siebie, że narzekać świetnie potraficie. Gdyby przypadkiem, któraś z tych tańczących panienek przeczytaŁa ten wątek byŁoby jej niezmiernie przykro. Pewne uwagi chyba należy jednak zachować dla siebie, zwŁaszcza w myśl zasady - nie pisz na forum tego czego w oczy byś nie powiedziaŁ.
ana0808 napisał/a:
Co do jakiś kartek z nagrodami (...) (możne i były ale na pewno nie w takiej ilości jak to opisuje pani z salonu, chyba ze były dla jej znajomych)

:o chyba się zagalopowaŁaś z tym stwierdzeniem
 
 
OJEJ 

Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: BEŁCHATÓW
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 5:21 pm   

Zgadzam się z Tobą Olciu i Sajonaro- przesada z tym narzekaniem. Ja na targach też byłam, nic nie wygrałam, nic nie załatwiłam. Dużo rzeczy, które by mnie zainteresowały na tym etapie przygotowań typu fryzjer, kosmetyczka, kwiaty było fajnych, ba kwiaty nawet rewelacyjne, lecz niestety wszystko w Łodzi a ja bidulka z Bełchatowa.Jednak targi mnie się podobały :d o Ibisza nic nie mam, chyba udawało mu się rozładowywać napięcie i stres występujących, pokazy fajne, taniec dziewczyn, ten który tak komentują forumki, jak dla mnie bardzo fajny. Niech sobie jedna z drugą przypomną jak to było gdy miały po te 15 lat i niech podziwiają odwagę tych dziewcząt, a co do tego, że niby nie potrafią- po pierwsze tańczą pewnie kilka lat a to widzę, że co niektóre się naoglądały tańca z gwiazdami czy innych takich i stawiają poprzeczkę wysoko( szkoda, że nie sobie). Poza tym miały układ zapewne nie przygotowany do 1 metrowej szerokości i chyba ciężko tańczy się na wykładzinie :)
Więc kochane nie narzekajcie, nie marudźcie tylko więcej samokrytyki a mniej krytyki wobec innych.
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 7:06 pm   

Olciap6 ,Sajonara6, OJEJ- zgadzam sie z Wami w 10000000000000% Najłatwiej jest krytykować...
_________________
 
 
Kiniusia 

Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 7:08 pm   

Ja także byłam na targach i nawet podeszłam do stoiska forum(przechodziłam z 10 razy i troszkę się wstydziłam,no ale w końcu odważyłam się podejść) :) :) :)
Ja także zgodzę się z Olcią, Sajonarą oraz z Ojej.
Organizatorzy na pewno zrobili wszystko, żeby ludzie byli zadowoleni.
Co do dziewczynek, które tańczyły na scenie,to ja je doskonale rozumiem.
Sama kiedyś tańczyłam i pamiętam jak ja się denerwowałam przed występem przed publicznością,a na targach było mnóstwo ludzi.Może nie było idealnie,ale one na pewno zrobiły wszystko ,żeby było dobrze :)
Nic nie wygrałam,a ulotek także mam pełno,niektóre mi się kilkakrotnie powtarzały,ale je przebrałam w domu i zostawiłam te,które mogą mi się przydać :)
Mam także dwa lizaki oraz ulotkę w kształcie tablicy rejestracyjnej z napisem: Młoda Para :lol: :cool:
Na targach znalazłam fotografa ,samochód oraz zaproszenia.
To były moje pierwsze targi i nie żałuję,że się tam wybrałam.
Jeszcze raz dziękuję za wejściówkę :)
Pozdrawiam :)
_________________

Miłego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez Kiniusia Sro Sty 28, 2009 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 7:36 pm   

chciałam zauważyć, że nie każdy narzeka :-? a stwierdzenie
Sajonara6 napisał/a:
że narzekać świetnie potraficie

troszkę dziwnie się poczułam, ale domyślam się, że chodzi o krytykę innych (bo zdanie jakbyś wszystkich pod kreskę podliczyła), ale jest wiele osób chwalących.

Ja już pisałam, że według mnie dziewczyny były ok, dużo zobaczyłam, nawet zaproszenia znalazłam.

I jeszcze nie ma takiego człowieka na tym świecie, który by każdemu dogodził.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 8:00 pm   

Su mi chodziło o te dziwne słowa krytyki-nie odniosłam się do ogółu i mam nadzieje, że ogół się nie obrazi :) po prostu jak tak czytałam niektóre wypowiedzi na temat tych targów, to odniosłam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą w ogóle czego chcą... wydawało mi się, że w miarę jasno się wyraziłam ;) chyba Sajonara też myślała podobnie....

no ale nie miejsce na "kłótnie", w końcu to wątek o targach ;)
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 8:26 pm   

olciap6, ja rozumiem i powiem szczerze, że też jestem zdziwiona, bo na targach naprawdę było fajnie. Ja tylko napisałam, że dziwnie to brzmiało... ale widać takie sprostowanie musiało zaistnieć.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 8:28 pm   

Nie łatwo jest zorganizować coś na taką skalę.
Fajnie, że firmy w ogóle zasponsorowały jakieś nagrody! To, że ktoś nie wygrał, nie znaczy, że wygrali przyjaciele firmy czy organizatorów.
Uważam, że takie uwagi są niesmaczne i uwłaczają w pewien sposób firmom czy organizatorom.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl