Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ile wydajecie na kosmetyki?
Autor Wiadomość
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 8:17 pm   ile wydajecie na kosmetyki?

ile wydajecie miesięcznie na kosmetyki?????
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:27 am   

Nie wiem, nigdy nie liczyłam, ale myśle, że między 50 a 100 zł (chociaż mogę sie mylić i jest to mniej - poza tym zależy jak kiedy :) )
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:27 am   

Chyba prawie nic, regularnie kupuję mydło szampon i żel pod prysznic.
Raz na rok komplet 3 maseczek i antyprespirant. Nie pamiętam kiedy kupiłam krem lub balsam - co nie znaczy, że nie używam. Ostatnio dzięki prezentom od znajomych pracujących w pewnej znanej firmie sprzedającej kosmetyki mam ich wystarczającą ilość.

Przed ślubem nabyłam swoje pierwsze kosmetyki do makijarzu i teraz głównie się starzeją - gdyby się nie przeterminowywały starczyłyby mi na 10 lat :D
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:32 am   

Ja jako męższczyzna powinienem powiedzieć że kosmetyki to zbędny wydatek i lepiej śmierdzieć potem...:P ..ale jestem wyjątkiem i na kosmetyki przeznaczam pewną kwotę, myśle że około 100-200 miesięcznie. :)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 6:47 pm   

Około 50 zł miesięcznie (a raczej zwykle mniej ) 8)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 8:30 pm   

Jest to niezauważalna kwota. Nie "używam" makijażu, więc odpadają wszelkie zakupy tego typu. Raz, dwa razy w roku kupuję krem do buzi, antyperpirant i balsam do ust. Pozostałe balsamy, pachnidła itp. zbytki dostaję w prezentach, bo sama tak chcę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:16 pm   

Ja tak jak sobie przemyślalam to w zasadzie najwięcej kasy pochlaniają kremydo twarzyi do rąk,antyperspiranty,żele do twarzy,balsamy,szampony,odżywki a nie kosmetyki do malowania! Maluję się,ale na to wydaję wlaśnie najmniej! Tusz do rzęs raz na 3 miesiące 10-20 PLN,Puder który kupilam sobie na ślub i jeszcze mam duuuuużo,cień do powiek dostalam od teścoiwej!
No cóż po podsumowaniu jest to jakieś 50 PLN miesięcznie!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Żaneta Wto Sty 10, 2006 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2005 8:32 am   

Ja mam świra na tym punkcie. :roll: Maluję się codziennie a nawet kilka razy dziennie.Kremuję,wcieram,masuję ... :lol: Krem do stóp,krem do rąk,maseczki...wszystko mam.Do tego jeszcze ciągle zmieniam kolor włosów.
Ale kupuję tanie kosmetyki.Co i tak przy tej ilości jaką zużywam wychodzi na miesiąc całkiem niezła suma.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 10:52 pm   

Ja wydaję ok. 50 zł. miesięcznie.
Nie wiem,czy to dużo,czy mało?
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 6:51 pm   

Miesiecznie to nie wiem ile wydaje na kosmeyki, poniewaz co miesiac nie kupuje chemii. Zdarza sie ze wydaje nawet 300 zl.
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 6:58 pm   

Trudno powiedziec, nie robie tych zakupow regularnie - najwiecej wydaje na... uwaga... maseczki do wlosow sprzedawane w salonach fryzjerskich.
Pozniej to chyba tonik do twarzy i krem pod oczy.
Kosmetyki kolorowe na szarym koncu...
_________________
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 9:32 pm   

?aneta napisał/a:
Ja tak jak sobie przemyślalam to w zasadzie najwięcej kasy pochlaniają kremydo twarzyi do rąk,antyperspiranty,żele do twarzy,balsamy,szampony,odżywki a nie kosmetyki do malowania! Maluję się,ale na to wydaję wlaśnie najmniej!

Mam tak samo, żadko kiedy kupuję kosmetyki do malowania i to będzie nie więcej niż 50 zł miesięcznie albo nawet mniej. Ale wcale mnie ten fakt nie martwi.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 01, 2005 8:09 pm   

Duuuużo :abashedgirl:

Najwięcej na kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów, tu sobie nie żałuję. Lubię dobre kosmetyki apteczne i te renomowanych firm. Do włosów tez kosmetyki fryzjerskie.

I uwielbiam wszelkiego rodzaju maski, do twarzy, włosów, ciała... wszystkie! I kosmetyki do kąpieli... I balsamy!! :smilegirl:

Kolorowe też kosztują sporo, ale kupuję je dużo rzadziej, bo nie używam na codzień.

Trudno mi powiedzieć, ile miesięcznie, ale pewnie ze 150 - 200 zł.
_________________
chez alma |
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Lis 01, 2005 10:03 pm   

Alma_ napisał/a:
Duuuużo :abashedgirl:

Najwięcej na kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów, tu sobie nie żałuję. Lubię dobre kosmetyki apteczne i te renomowanych firm. Do włosów tez kosmetyki fryzjerskie.

I uwielbiam wszelkiego rodzaju maski, do twarzy, włosów, ciała... wszystkie! I kosmetyki do kąpieli... I balsamy!! :smilegirl:

Kolorowe też kosztują sporo, ale kupuję je dużo rzadziej, bo nie używam na codzień.

Trudno mi powiedzieć, ile miesięcznie, ale pewnie ze 150 - 200 zł.


Wybredna i wymagająca Alma. :wink: :wink: :wink:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 8:47 am   

Ciezko mi podac konkretna sume...najwiecej urzywam kosmetykow w okresie letnim(tu ten okres trawa od polowy marca do konca pazdziernika)-wiec wtedy suma jest duza a najmniej wydaje w okresie zimowym..wtedy moj portfel odpoczywa-heheh
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 8:52 am   

Edi napisał/a:
Wybredna i wymagająca Alma. :wink: :wink: :wink:


Alma_zakupo-kosmetykoholiczka :tonguegirl:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 1:14 pm   

Alma_ napisał/a:
Duuuużo :abashedgirl:

Najwięcej na kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów, tu sobie nie żałuję.

I uwielbiam wszelkiego rodzaju maski, do twarzy, włosów, ciała... wszystkie! I kosmetyki do kąpieli... I balsamy!! :smilegirl:

Trudno mi powiedzieć, ile miesięcznie, ale pewnie ze 150 - 200 zł.


pod tym zdecydowanie moge sie podpisac.
jak wejde do drogerii, nigdy nie wyjde z pustymi rekoma. i na jednym produkcie tez sie nie konczy :)
_________________
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 7:56 pm   

ja tez ogromnie duzo wydaje na kosmetyki :oops:
szczególnie lubie wszelkie specyfiki do twarzy, kremy, maseczki...
balsamy, żele pod prysznic i odzywki do włosów

ogólnie musze stwierdzic , że chyba za duzo wydaję bo czasem kupuje cos na zapas bo np jeszcze poprzedni balsam mi sie nie skonczył a juz 2 czekaja w kolejce :lol:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 4:47 pm   

Ja na pewno duzo za duzo:)
Na kosmetyki kolorowe prawie nic nie wydaje - raz na pol roku tusz, korektor, puder, czasem jakis cien albo kredke ale to przewaznie z promocji i za grosze
Za to jesli chodzi o wlosy i cialo... :o ciagle kupuje jakies balsamy, maseczki i szampony, bo musze codziennie myc glowe, a koncowki mam tak suche, ze szkoda słow.
Uwielbiam żele pod prysznic, oliwki i balsamy do ciala. Miesiecznie, trudno powiedziec ile moge wydawac, ale tak srednio to od 30 do, w porywach, 100zl
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 1:11 pm   

Dokładnie nie wiem. Ale raczej sporo :)
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 3:10 pm   

to zależy ale staram się nie przesadzać, zresztą większość kosmetyków starcza na długo. ale raczej mniej niż więcej, szkoda mi kasy, co nie znaczy, że nie lubię w coś dobrego raz na jakiś czas zainwestować.
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:16 pm   

ja lubię kupować kosmetyki. Wcześniej kupowaŁam przede wszystkim kosmetyki kolorowe a obecnie coraz częściej kupuję kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciaŁa - uwielbiam maseczki, balsamy, peelingi. Nie żal mi pieniędzy na dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, zwŁaszcza przeciw zmarszczkom mimicznym i ujędrniające. Nie lubię natomiast kupować kosmetyków antycellulitowym. Myślę, że odpowiedni peeling i nawilżenie wystarczą.
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 1:10 pm   

A u mnie to różnie bywa. Czasem jest to nawet i 200 zł (jest to raz, dwa razy na rok, kiedy to, jak na złość jednocześnie wszystko mi się kończy: puder, podkład, tusz, mleczko do ciała...) ale bywają też i takie miesiące kiedy to wydaję najwyżej 20 zł. Przed ślubem dużo testowałam kolorowych kosmetyków i mam ich teraz niemały zapas :) ale i one mają jakiś termin ważności i pewnie nie wszystkie wykorzystam :(
Czasem jak są promocje w Avonie czy Orfilame to skuszę się na coś, co nie jest mi super potrzebne, ale ostatnimi czasy staram się ograniczać - odkąd M się wprowadził zmalała mi półka w łazience :razz:
_________________


 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 12:44 pm   

boje się liczyć, chociaz ostatnio bardzo ograniczam wydatki i na pewno mniej mi kasy ubywa niz wczesniej
_________________
 
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 5:49 pm   ups,ja raczej sporo

tak to dziwnie bywa,ze jak mi sie konczy,to wszystko na raz i podklad i tusz etc. a ze stawiam na dobre kosmetyki wychodzi z tego calkiem spora suma,ale ciesze sie ze Sephora ma rozne znizki
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:52 pm   

Dużo ... jak kiedyś radość sprawiały mi ciuszki, później miałam fioła na punkcie bielizny (trochę mi jeszcze zostało). Tak teraz poprawiam sobie humor w perfumeriach...

Kiedyś głównie kosmetyki kolorowe. Teraz mam bzika na punkcie kremików, maseczek, pilingów, serum... głównie twarz i dekolt.

U mnie to rzecz płynna, co i rusz kusi mnie coś nowego ... Na szczęście mój przyszły mąż czasami ostudza moje zapały zakupowe :D ufff ufff
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 1:07 pm   

Nowe kosmetyki sprawiają mi przyjemność, tak więc wydaję na nie sporo. Używam tych z tak zwanej "wyższej półki" więc kwota sięga czesem 700-800 zł. Jednak jest to tylko wtedy, gdy kończy się ich naraz kilka. Wbrew pozorom te właśnie kosmetyki (Chanel, Dior, La Prairie, Givenchy itp.) są bardziej wydajne niż np. Max Factor czy L'oreal, a efekt na buzi czy ciele jest duuużo bardziej zadowalający, tak więc warto w nie inwestować. Np. kupiłam rok temu puder sypki La Prairie za 200zł, na dzień dzisiejszy nie ubyło nawet połowy, a używam go każdego dnia; cienie Arden i Orlane mam już około roku i jeszcze się nie skończyły, używam niemal codziennie. Są one też bardzo trwałe, tak więc, jeśli kobietka nie używa kosmetyków często, tym bardziej polecam inwestycję w dobry produkt :mrgreen: .
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 8:11 am   

No ostatnio zdecydoanie więcej niż kiedyś :oops:

Może nie kupuję więcej, ale na pewno droższe :wstyd: Ale już widzę, że tych zakupów nie żałuję... te kosmetyki są jednak z innej półki..... zdecydowanie.
_________________

 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 9:47 am   

Kiedyś jak najmniej - budżet było mocno ograniczony. teraz coraz więcej - a chciałabym jeszcze więcej - chcę inwestować w siebie :)
_________________

16.08.08
 
 
 
antha 

Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 1:19 pm   

Też sporo wydaje niestety :( Ale nie umiem się powstrzymać. Lepiej się czuję gdy sobie coś takiego zakupię. Ale po bardzo drogie nie sięgam.
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 4:22 pm   

Kati napisał/a:

Może nie kupuję więcej, ale na pewno droższe :wstyd: Ale już widzę, że tych zakupów nie żałuję... te kosmetyki są jednak z innej półki..... zdecydowanie.


dokladnie! ja tez tak uwazam, zdecydowanie widac roznice miedzy tymi kosmetykami, zwlaszcza jezeli chodzi o podklady i tusze do rzes, moim zdaniem:)
i tez wydaje duzo kasy, moj D jak sie dowiedzial ile zostawiam w Sephorze, to sie zalamal;)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 5:38 pm   

a ja prawie wcale, bo sie nie maluje, wiec jedyne kosmetyki, jakich uzywam, to te do pielegnacji ciala, a one nie sa az takie drogie. okolo 10-15 zl/mc.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 11, 2008 9:01 pm   

a ja bym chciaŁa wydawać na siebie sporo - bardziej na kosmetyki pielęgnacyjne ale na kolorowe (zwŁaszcza podkŁad i tusz) również - ale niestety nie da rady. Za dużo innych wydatków żebym mogŁa sobie pozwolić na wydawanie kilkuset zŁotych za jednym zamachem tylko na siebie i swoją urodę.
Ale mimo to staram się dbać o siebie i kupować dość dobre kosmetyki kolorowe ze średniej póŁki, wyszukując czasem okazje np. na Allegro.
Natomiast mam problem z pielęgnacyjnymi kremami do twarzy na dzień i na noc. Nie mogę znaleźć dla siebie nic odpowiedniego.
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 5:42 pm   :)

Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu na dzien i na noc, to może udaj się do kosmetyczki, która Ci pomoże w doborze? Moje klientki są zadowolone z serum na dzien i serum na noc, firmy , której jestem konsultantką, jednak to droższa sprawa... chociaż one uważają, że warto odłożyć:)
Ale myślę, że pielęgnacja naszej buzi jest niezwykle ważna, nawet dla tych, którzy uważają, że jeszcze tego nie potrzebują, lub tych, co się nie malują. Nasza skóra nieustannie potrzebuje ochrony, regeneracji, itp. a kosmetyki np przeciwzmarszczkowe maja zapobiegac powstawaniu zmarszczek, czyli warto zacząć je używać wcześniej:) (dla tego polecam Ci przy wyborze kremów na dzien/noc wybrać takie, które również działają przeciwzmarszczkowo)
Ceny kosmetyków dobrej jakości niestety są wysokie, ale ja akurat wolę inwestować w kosmetyki niż w mega drogie ubranka:) Bo w końcu sukienek można mieć całą szafę, a ciało ma się tylko jedno:D
pozdrawiam.
_________________



 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 16, 2008 8:02 pm   

mrowcia ja byŁam u kosmetyczki i ona mi doradziŁa świetne kosmetyki - dostaŁam próbki i naprawdę zadziaŁaŁy (nawet mój mąż stwierdziŁ, że efekt jest widoczny i świetnie wyglądam, cera mi się poprawiŁa). Z tym, że po prostu nie mam kasy na te kosmetyki. Dlatego szukam dla siebie czegoś z niższej póŁki.
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 9:49 pm   ehh

no tak niestety:( tak to wlasnie bywa ze za cos skutecznego trzeba placic a cos taniego czesto moze nam pogorszyc cere... ja mam cere mieszana... i uzywalam swojego czasu kosmetykow pewnych firm...i wcale nie jakis bardzo tanich no ale nie takiej wyzszej polki... i co sie stalo? skora nie dosc ze nie przestala byc tlusta to jeszcze zrobila sie przesuszona dodatkowo...trzeba uwazac...Firmy kore moglabym z czystym sumieniem polecic niestety sa drozszymi firmami z tanszych preferuje tylko ziaje ale niestety nie kremu do twarzy:(:( a jaki masz problemik skorny? z ktorym chcialabys walczyc?:)
_________________



 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 16, 2008 10:28 pm   

mrowcia myślę, że to jest nieodpowiedni wątek do takiej dyskusji :)
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 9:23 am   hehe

no tez tak pomyslalam na poczatku ale nie moglam Ci wyslac wiadomosci prywatnej bo cos mi kompik nawalal...

A jesli chodzi o temat:) to bylam ostatnio w rossmanie i tak stalam rozmawiajac z kolezanka... i z ciekawoscio zerkalam co ludzie kupuja z kosmetykow... i ile.. i powiem Wam ze najczesciej rachunki przekraczaly 100zl (mowie o tych gdzie glownie byly kosmetyki) i to raczej tansze niby produkty...
A jedna babeczka nawet widząc rachunek powiedziała "Boże..znów stówka? w zeszłym miesiącu też stówka...ile to trzeba inwestować w urodę??" hehe...
_________________



 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 6:29 pm   

Ja wydaję różnie raz 20zł raz 50zl a czasem więcej to zależy od tego co mi się skończyło :wink: .
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 1:46 pm   

Ja średnio wydaję około 50zł.
_________________


 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 10:22 am   

u mnie to zalezy od kosmetykow ,kiedy sie skoncza..najczesciej wole wydac wiecej pieniedzy bo wtedy wiem ze niektore kosmetyki sa bardziej wydajniejsze jak np podklad lub tusz do rzes..ale za to markowe ,a co z tym idzie duzo kasy
_________________
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 10:31 am   

ja 30 -100 zeta - w zależności od potrzeb
_________________
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 2:12 pm   

Mi zwykle najważniejsze kosmetyki kończą się w jednym czasie, więc z reguły jest to jeden większy wydatek. Ale tak średnio-miesięcznie mniej niż 50 zł.
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 8:51 pm   

hmmm nigdy się nad tym nie zastanawiałam... :roll: baardzo różnie ale jakbym miała podać średnią to gdzies tak między 50-100 zł.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl