Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Materiały do własnej produkcji zaproszeń
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 6:46 pm   

Tu jest długa dyskusja o przyklejaniu zdjęć w albumach: http://forum.wesele-lodz....ighlight=velpon :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:37 pm   

dziekuje :))
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:33 pm   

555, jeżeli na stałe, to idealnie się nadaje i nie zostawia śladów. Klei wszystko z wszystkim jka kropelka, ale jest bezwonny i nie skleja palców na stałe :-)
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:56 pm   

Potrzebuję sztuczne perełki do naklejania na papier. Przeszukałam podane tutaj strony,ale nigdzie nie ma. Na allegro są,ale z otworami,a ja potrzebuję beeeeez. :roll:
Jeśli któraś z Was ma namiary,to proszę ;)
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 11:46 am   

szept, niesety również nie spotkałam się z bezdziurkowymi perełkami.
Ale może to Cię zadowoli :
http://serwetnik.pl/default.asp?kat=44785

Efekt wizualny :

 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 10:38 pm   

Dzięki,Fionko za dobre chęci, ale te pisakowe perełki,to jednak nie to.
Widziałam na allegro perełki bezdziurkowe na zaproszeniach ślubnych. I-de-al-ne.
Tylko skąd kobitka je miała?Może zapytam ją w mailu. Ciekawe,czy zdradzi :lol:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 11:15 pm   

a sprawdzalas w Grażce na rogu kilinskiego i polnocnej? cos mi sie wydaje,ze ktos cosik takiego tam kupowal,ale pewna na 100% nie jestem...jednak warto sprawdzic :roll:
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 9:04 pm   materiały do winietek...

Drogie Forumki...

Oto zagadka...

Gdzie kupić materiały do produkcji takich winietek? Jakieś propozycje?
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 9:06 pm   

nie wiem jak kwiatki,bo się nimi nie interesowałam, ale wstążeczka tzn taka tasiemka na pewno i tanio i duzy wybór znajdziesz w Grażce....mozliwe ze takie kwiatki tez tam są, a papier w A4
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 9:15 pm   

olciap6 napisał/a:
nie wiem jak kwiatki,bo się nimi nie interesowałam, ale wstążeczka tzn taka tasiemka na pewno i tanio i duzy wybór znajdziesz w Grażce....mozliwe ze takie kwiatki tez tam są, a papier w A4


dziękuję za informację...
w takim razie może ktos ma info na temat kwiatków...??
no i czym to przykleić? mnie tylko superglue do głowy przychodzi... :?
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 9:19 pm   

klej magic na www.panako.pl , klei super, na początku jest biały, a jak zaschnie to jest bezbarwny... niedrogi i wydajny a trzyma bardzo dobrze...z kwiatkami spróbuj w Grażce bo tam jest całe mnóstwo różnych rzeczy, może takie kwiatki też są...
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 24, 2008 11:51 am   

Są takie specjalne kleje jak mają do pakowania prezentów. Jakiś polimer w takich laskach, które wkłada się do specjalnego pistoletu. Pistolet stapia polimer, nakładasz kroplę, przyklejasz, szybko zastyga i już.
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 24, 2008 2:55 pm   

Zaproszenia robiliśmy sami. Stwierdziliśmy, że z winietkami nie będziemy się bawić tym bardziej, że to wg mnie musiałaby być kompozycja z kwiatków i sznurku papierowego. Czasu coraz mniej, a na Allegro znaleźliśmy ciekawy, bardzo tani, bo za 1 PLN wzór z personalizacją. Ktoś zrobi coś za nas, a my będziemy mieli więcej czasu dla siebie:)
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 8:19 pm   Gdzie mozna kupic gilotyny w Łodzi??

Witajcie, przymierzam się do robienia zaproszeń własnoręcznie, wybrałam już wzór zaproszenia i mniej więcej papiery ale mam problem z gilotyna, a chce sobie kupić by ułatwić sobie pracę, a przy okazji w przyszłości wykorzystywać ją na podobne imprezy:). Byłam już w wielu sklepach, mi. w hurtowni na Brukowej i sklepie Matejko, ale nie było takiej gilotyny jak chce z nożem pionowym. Może macie jakieś namiary?? Na allegro jest jeden model z Łodzi za 78 zŁ, ale marzyłam że znajdę trochę taniej :( pozdrawiam
_________________


 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 8:56 pm   

My zaproszenia będziemy wykonywać sami. Do wykonania potrzebujemy papiery ;) , naklejki (odpowiednie zakupiłam już na allegro) i koperty. Gilotynkę mam na szczęście własną ;P
_________________

 
 
styczniówka 

Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 2:24 pm   Re: Gdzie mozna kupic gilotyny w Łodzi??

Martuś i Jaruś napisał/a:
Witajcie, przymierzam się do robienia zaproszeń własnoręcznie, wybrałam już wzór zaproszenia i mniej więcej papiery ale mam problem z gilotyna, a chce sobie kupić by ułatwić sobie pracę, a przy okazji w przyszłości wykorzystywać ją na podobne imprezy:). Byłam już w wielu sklepach, mi. w hurtowni na Brukowej i sklepie Matejko, ale nie było takiej gilotyny jak chce z nożem pionowym. Może macie jakieś namiary?? Na allegro jest jeden model z Łodzi za 78 zŁ, ale marzyłam że znajdę trochę taniej :( pozdrawiam


Widzę, że jesteś w Łodzi. Nie wiem czy się orientujesz, ale koło Tesco na Pojezierskiej jest taka mała hurtownia artykułów papierniczych i biurowych - Gust-Pol (ul ?w. Teresy 100) ja tam kupowałam gilotynkę za dużo mniejsze pieniążki.

A tuż obok jest Polimex, a w nim nieskończone ilości wstążeczek, koraliczków, ozdobnych tasiemek i innych przydatnych rzeczy.

Polecam :]
_________________



 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 3:03 pm   

Styczniówka bardzo dziękuje że odpisałaś mi na moje zapytanie, tak się składa że mieszkam niedaleko Tesco, więc na pewno się tam przejdę:). Pozdrawiam
_________________


 
 
styczniówka 

Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 3:44 pm   

Martuś i Jaruś napisał/a:
Styczniówka bardzo dziękuje że odpisałaś mi na moje zapytanie, tak się składa że mieszkam niedaleko Tesco, więc na pewno się tam przejdę:). Pozdrawiam


Nie ma za co. :]
Polecam się na przyszłość :smile:
_________________



 
 
lobuziak 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 6:33 am   

Ambitnie wzięłam się za planowanie moich zaproszeń
Mam cichą nadzieję że mi się uda
może powklejacie swoje zaproszenia
tak dla inspiracji ;>

Podpowiem jeszcze że warto zajrzeć do empiku
maja tam teraz taki dział dla pasjonatów robienia czegoś samodzielnie :D
ale nie polecam tam kupować
w internecie można znaleść naprawde fajne rzeczy za połowę tego co chcą w empiku
ale że ja nie kupuje kota w worku to zawsze sobie w empiku wszystko oglądam

te stępelki robiące dziurki o których pisałyście to coś wpodobie dziurkacza
są naprawdę praktyczne

takie tnące małe wzory można już za 2 PLN zamówić w internecie

warto poszukać sklepów wpisując w google hasło : Scrapbooking
To taka "dziedzina sztuki" polegająca na dekoracji wszystkim co się da, głownie albumów na zdjęcia
Dodatki są naprawdę nieskończenie różnorodne

polecam stronkę http://swiatpasji.pl/ znajdziecie tam mnóstwo różności przydatnych do zrobienia zaproszeń i w miare w przystępnych cenach

dla szablonów polecam stronke
http://www.szabloneria.pl/index.php

można samemu sobie zrobić szablon jak się ma dość cierpliwości żeby wycinać wzór

Prawdę mówiąc dużo ciekawych rzeczy można znaleźć w marketach zwłaszcza w okresie zakupów przed szkolnych
ja kiedyś w biedronce kupiłam siostrzenicy zestaw takich artystycznych nożyczek 6 sztuk za 9,90 ;)
_________________
 
 
mroowi 


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 24
Skąd: Racibórz/Warszawa
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 10:02 pm   

Jak można (czym) przykleić takie wstążki i kokardy?




_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 10:10 pm   

ja co prawda trochę inne wstążki i kkardy kleilam ale kokardy-klejem Magic, a wstążkę do papieru klejem w taśmie. Magic kupowalam w sklepie internetowym o ktorym juz wczesniej pisalam www.panako.pl a co do kleju w tasmie polecam firmy pritt bo uzywalam innego zakupionego w Realu i niestety nie byl juz tak dobrej jakosci
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 10:16 pm   

Ja też polecam klej Magic...wygląda dziecinnie ale sprawdza się doskonale...robiłam już różne próby i kleiłam nim wszystko co mi przyszło do głowy...no i stwierdzam,że przy produkcji moich zaproszeń na pewno będę go używała...a też mam motyw z kokardkami :wink:
_________________

 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 11:16 pm   

Ja do swoich też używam tego kleju. Jest wprawdzie dość drogi (koło 7 zł za tubkę), ale żaden inny go nie zastąpi... ;)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 11:36 pm   

ale taka tubka jest bardzo wydajna :)
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 11:38 am   

Drodzy forumowicze!
Mam problem mam zapytanie czy wiecie może gdzie lub jak można wydrukować tekst zaproszeń ale w kolorze nadruku złotym może któraś z was wie????????

na dole załączam załącznik abyście wiedzieli o co mo chodzi :)

c4102_1_d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 575 raz(y) 78.66 KB

_________________
 
 
karola84 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Mar 03, 2009 8:44 am   Materiały do własnej produkcji zaproszeń

hej!!!bardzo polecam hurtownię:
"PARROT"
91-341 ŁÓDŹ, Brukowa 6
tel. 0-42 651-34-08
-bardzo duży wybór papierów,kopert-my kupiliśmy tam wszystko co nam było potrzebne , (a jak się kupuje na fakture jest jeszcze taniej).
Bardzo fajna jest kierowniczka ,która na pewno Wam pomoże w zamówieniu papieru kórego np.nie ma.POLECAM GORĄCO!!!
 
 
mmika4 

Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 10:37 am   

ja mam inne zdanie odnosnie tej hurtowni na brukowej.
Obsługa- koszmar! na moje pytanie o pewną rzecz stwierdzili, że musze sobie poszukać sama jak znajde to jest a jak nie to nie.. bez wskazania chociazby gdzie na ktorych regałach moge tego typu produkt szukac.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 5:40 pm   

dziewczyny orientuje się któraś do której jest w normalny dzień otwarta hurtownia A4 ta na Piotrkowskiej??? Wiem, że w sobotę jest zamknięte, ale w taki zwykły dzień nie mam pojęcia jest jest czynne, a nie chciałabym jechać na darmo tak jak ostatnio :D
_________________
 
 
 
mmika4 

Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 5:41 pm   

od 8 do 17 jest w tygodniu otwarty ten sklep
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 5:45 pm   

mmika4, wielkie dzięki :)
_________________
 
 
 
mmika4 

Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 5:49 pm   

prosze bardzo, sama tam dzwoniłam wczoraj bo tez się wybieram do nich..
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:15 am   

Mam pytanie-czy korzystałyście z takiej przycinarki??
http://www.ozdabianie.pl/...roducts_id/3281
Czy sprawdziła się?
_________________

 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:20 am   

my będziemy ciąć gilotyną
_________________
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:38 am   

No tak,tylko ja gilotyny nie mam :( Jaki jest orientacyjny koszt takiej gilotyny??
_________________

 
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:45 am   

Z tego co pamiętam około 80-100 zł. Ja swoją pożyczałam... ale bardzo, bardzo pomogła. ;)
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 10:18 pm   

Zabrałam się właśnie do własnej produkcji zaproszeń :smile: i muszę przyznać, że wspomniany juz tu wczesniej klej Magic jest rewelacyjny!Kleje nim kokardki i trzymają się tak mocno, że nie ma szans na ich jakiekolwiek rozklejenie. Jak dla mnie bobma!Polecam :]
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 12:07 pm   

A tu prawie wszystko do zaproszeń u jednego allegrowicza :)
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=5322195
_________________

 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 9:58 pm   

A powiedzcie mi czy na dajmy na to takich kartkach http://www.allegro.pl/ite...aproszenia.html
można normalnie drukować używając drukarki laserowej, ze tak powiem domowej??
 
 
Molly 

Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 31
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 12:32 pm   

Odświeżę trochę ten temat - gdyby ktoś potrzebował koralików/perełek do ozdoby zaproszeń to polecam działy z materiałami do ozdoby paznokci na Allegro. Można tam znaleźć perełki w formie małej półkuli - ułatwia to klejenie, gdyż dysponujecie wtedy powierzchnia płaską;-)
Przynajmniej dwóch Allegrowiczów, którzy mają takie perełki w ofercie, jest z Łodzi. Polecam

perelki1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 471 raz(y) 13.81 KB

Ostatnio zmieniony przez Molly Wto Mar 30, 2010 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 12:28 am   

Wiecie może gdzie otrzymam takie klamerki???
(obojętnie czy w kształcie kółka, kwadratu lub czegoś innego)



_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez PositiveAga Nie Cze 13, 2010 12:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 3:00 pm   

W pasmanteriach, możesz też wpisać w Googla "półfabrykaty do wyrobu biżuterii", czy coś podobnego - będzie multum stron sklepów z tego typu rzeczami.
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 2:12 pm   

A ja polecam sklep z produktami do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych (najwięcej do decoupage'u). Są tam m.in. papiery wizytówkowe, idealne na zaproszenia o różnej gramaturze. Najfajniejsze, że można kupić na sztuki. Ja tak zrobię na próbę bo nie wiem jak sobie moja drukarka poradzi. Cen nie pamiętam, ale tak ja pisałam można przynajmniej na próbę kupić jeśli jest za drogo:)

[ Dodano: Sob Wrz 04, 2010 3:14 pm ]
No tak i adresu z tego wszystkiego nie napisałam-na Rewolucji przy Kilińskiego, nazwy nie pamietam.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 6:34 pm   

Polimex - mnóstwo wstążek, tasiemek, gotowych kokardek, różyczek we wszystkich kolorach i ceny przyzwoite (np. rolka tasiemki 12mm-3,50zł, 25mm-7,20zł)


Gust-Pol - papierów ozdobnych znalazłam mało, raczej były to papiery na wizytówki ale nic nie zachwycało, natomiast kupiłam tam klej Magic za 2,50zł bardzo fajny i po pewnym czasie robi się bezbarwny,podobnie jak dziewczyny wyżej bardzo polecam


Sklep papierniczy "A4" - bardzo bardzo polecam, mnóstwo papierów, różne faktury, kolory, błyszczące, matowe. siedziałam tam bardzo długo i nie mogłam się zdecydować. Ceny moim zdaniem trochę wysokie. Można też kupić koperty http://www.papier.vline.pl/ofirmie.htm


"Parrot" ul.Brukowa 6 - odradzam, okropne miejsce!!!

mmika4 napisał/a:
Obsługa- koszmar! na moje pytanie o pewną rzecz stwierdzili, że musze sobie poszukać sama jak znajde to jest a jak nie to nie.. bez wskazania chociazby gdzie na ktorych regałach moge tego typu produkt szukac.

potwierdzam, również usłyszałam "proszę sobie poszukać"

gdy wybrałam kilka rzeczy które chciałam kupić,pani z obsługi zapytała się "czy tylko tyle" po czym kazała kasjerce wsiąść moje rzeczy w pierwszej kolejności (przede mną w kolejce czekamy dwa całkowicie zapełnione wózki) ... a za chwile od tej samej pani usłyszałam "ale tu jest tylko sprzedaż hurtowa" byłam bardzo zdziwiona najpierw mówi coś innego a za chwile zmienia zdanie aby mnie spławić z kilkoma rzeczami

karola84 napisał/a:
Bardzo fajna jest kierowniczka ,która na pewno Wam pomoże w zamówieniu papieru kórego np.nie ma.

być może ale chyba tylko przy zamówieniu hurtowym przynajmniej mnie tak potraktowano

jeszcze raz odradzam!! szkoda czasu, nerwów i benzyny na dojazd!!!
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
nolly 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:18 pm   

my również zaproszenia robimy sami - papier kupiłam na ul. Piotrkowskiej, chyba 103, punkt znajduje się w bramie na przeciwko pasażu Schiller-a. Dostałam tam zarówno, grubszy lekko połyskujący, jak i cienki, delikatny, którego użyłam jako środek. W tym samym kolorze, odcieniu i fakturze dostałam tam również koperty. Co do kopert to uważajcie jak kupujecie - my jak wybieraliśmy z katalogu widzieliśmy kopertę, bez paska z klejem, niestety dopiero w domu okazało się, że każda koperta wyposażona jest w taki pasek, który niestety teraz musimy odcinać.(tu z pomocą przychodzi gilotyna:-)).
Dodatkowo polecam dziurkacze ozdobne - znalazłam takie na allegro, ale widziałam również w Empiku. Naprawdę ślicznie wyglądają, szczególnie te w kształcie margaretek. Są różne wymiary i kształty.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 3:02 pm   bigowanie

Jak Kochani zaginacie papier na zaproszenaich?? Ja póki co nie widzę innego sposobu niż zaniesienie ich do punktu gdzie robią profesjonalne zagięcia czyli bigują:(
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 4:21 pm   

najlepiej bigownicą, mozna kupic jakas dosc niedrogą ewentualnie pozyczyc moze od kogos, lub nieco bardziej uciazliwy sposob-dokladamy linijke i przejezdzamy przy niej po papierze (i tutaj slyszalam rozne sposoby) albo drugą linijką, albo lyzeczką, nozem kuchennym(ale takim zaokrąglonym,zeby nie przeciac papieru), dlugopisem z wypisanym wkladem itp.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 12:53 pm   

Chyba jednak, tak jak piszesz olciap6, skończy się na kupnie taniej bogownicy... Tyle, że ja się na tym kompletnie nie znam i nie wiem czy to, co kupię nie popsuje się w połowie trworzenia zaproszeń i winietek. Znalazłam coś takiego: http://www.jocom.com.pl/B...651c74c2119d0d.
Myslisz, że nada się?? Zaproszeń będziemy robić ok 80 szt+ ok 120 winietek...
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 1:06 pm   

myślę, że na taką ilośc spokojnie wystarczy a zapewne służyć będzie znacznie dłużej. Z tym, że radzę korzystać z niej wkładając kartki pojedynczo do zaginania, nawet jeśli jest napisane że można kilka na raz. Ja też korzystałam z takiej plastikowej (troszkę inna i większa)- pożyczałam od znajomych i z tego co wiem służy im nadal, a ja na niej zaginałam około 250 zaproszeń (na ślub i wesele). Zawsze potem, jeśli nie będzie Ci już potrzebna możesz ją komuś odsprzedać-na allegro, czy choćby tutaj na forum-co jakiśczas ktoś tu czegoś takiego poszukuje :)

[ Dodano: Nie Paź 24, 2010 2:07 pm ]
ewentualnie zajrzyj po punktów ksero itp, wiem, że w wielu zaginają a płaci się za to grosze-może warto w ten sposób sobie z tym wyginaniem poradzić? Wiem, że wyginają na al.Politechniki w Artefakcie, ale nie wiem jakie są ceny i oferty, bo od dłuższegho czasu już w akademiku nie mieszkam :)
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 1:20 pm   

olciap6, widzę, że z Ciebie prawdziwa specjalistka! :) Własnie chciałam zapytać o takie punkty, a tu gotowa odpowiedź! :smile: Wielkie dzięki!
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 1:25 pm   

żadna specjalistka, wiem tylko,że takie informacje każdemu są potrzebne, tak jak i mi kiedyś, więc dzielę się w moją wiedzą :cool:
Adres dokładny Artefaktu to:
93-590 Łódź
al. Politechniki 10, lok. 20
A najlepiej wcześniej zadzwoń i zapytaj: (42) 689 10 42 lub 601 06 99 09 żeby na marne nie jeździć

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytanka, pisz śmiało :) Powodzonka w przygotowywaniu zaproszeń-pochwal się koniecznie już zrobionymi :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl