Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Parafia NMP Matki Odkupiciela na Jutrzenki 7
Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 11:16 am   

Słuchajcie - mamy - mam nadzieję że już na dobre :D - . PARAFIA NAJ?WI?TSZEJ MARYI PANNY MATKI ODKUPICIELA I ?WI?TEGO JANA BO?EGO
ul. Jutrzenki 7 - ks. Proboszcz był b. miły i bez żadnych problemów udzielą nam ślubu, a P. nie będzie musiał się martwić o nauki i spowiedź. :D
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 11:21 am   

bylem tam ladny kosciolek w kolo zielono mily klimat,tylko ciasna jak jedne slub wychodzi,a nastepny wchodzi
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 11:49 pm   

filmowiec napisał/a:
bylem tam ladny kosciolek w kolo zielono mily klimat,tylko ciasna jak jedne slub wychodzi,a nastepny wchodzi


Dlatego też śluby są organizowane z 15 min. przerwą, tzn. my akurat mamy pierwsi - o 17.15, ale msza następna dopiero o 18.00 :)
I faktycznie jest całkiem miło, a poza tym siostry mogą nam ładnie przybrać kościółek kwiatami żywymi za niewielką opłatą :D
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 11:53 pm   

i tak pewnie nie zdarzycie i pod kosciolem bedize ciasno,bylem dwa razy i dwa razy tak bylo:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 12:16 am   

Ale dlaczego właśnie przed tym kościołem jest ciasno? Przecież tam jest sporo miejsca..
Słuchaj, a filmowałeś może przypadkiem tam ślubu pary, która potem miała wesele w Ambasadorze?
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:45 am   

nie mowie ze tylko pod tmy kosciolem jest ciasno,ogolnie tobardzo mi sie tam podoba kosciol jasny,pod zielono naprawde ladnie,a filmowalem pare ktora pozniej miala wesele w ambasadorze,a bylas na nim?
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 10:09 am   

Nie byłam, ale brat mojej psiapsiułki miał tam ślub, a wesele w Ambasadorze, prześlę ci na prv jego nazwisko, może to on? (w razie czego będę miała relację z filmowania z pierwszej ręki :wink: )
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 4:11 pm   

just_Kate napisał/a:
Słuchajcie - mamy - mam nadzieję że już na dobre :D - . PARAFIA NAJ?WI?TSZEJ MARYI PANNY MATKI ODKUPICIELA I ?WI?TEGO JANA BO?EGO
ul. Jutrzenki 7 - ks. Proboszcz był b. miły i bez żadnych problemów udzielą nam ślubu, a P. nie będzie musiał się martwić o nauki i spowiedź. :D


Just,
My takze bierzemy slub w parafi pod wezwaniem NMP Matki Odkupiciela i....
Proboszcz rzeczywiście jest miły, ale trochę fałszywy - jeżeli tak można powiedzieć o księdzu. Znam go po prostu z parafii, jako księdza, który chodzi po kolendzie.... zdarzyło mu się wiele dziwnych wpadek... Mimo to Proboszcza bije go ksiądz Jeleń przynajmniej o głowę :roll: już kilka razy przyjmował mnie u siebie w spodenkach gimnastycznych :lol:
Chciałabym, żeby to własnie ks. Jeleń udzielał nam slubu, ale obecnie jest na urlopie wiec nadal tą sprawę mam nie wyjasnioną....

Niestety miałam także przyjemnośc poznać tam księdza, który wyrzucił mnie za drzwi jak przyszłam do niego z zapytaniem czy na pewno oby mam wszystkie dokumenty :smut: Stwierdził, że takich rzeczy to uczą na naukach przedmałżeńskich i że skoro nie pamiętam, czego mnie tam uczyli to mam wrócić do domu i sobie wszystko przypomnieć :dead: bo On nie jest instytucją informacyjną.... straszny był, wyszłam i trzasnęłam drzwiami :evil: tak jak prosił :mad:

LEMINKA
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 5:04 pm   

Cóż pustaki trafiają się wszędzie - nawet w kościele....
Głupich nie sieją :mrgreen:
_________________

 
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 6:52 pm   

Dzisiaj miałam drugie podejscie w kosciele NMP Matki Odkupiciela przy Jutrzenki w Łodzi. I sie udalo :graba:
Ale nie dlatego ze ksiadz z madrzal, tylko trafilam dzisiaj na Proboszcza. Just_kate - Proboszcz jest przecudny, żadnych pretensji, pytan. Nawet nie dal nam karteczek do spowiedzi bo powiedzial ze nam wierzy, zreszta dodal - to nasza wewnetrzna sprawa czy pojdziemy do spowiedzi czy nie :D
I nie bedzie tego sprawadzal bo to nie wojsko... :jumpingmrgreen:

Druga sprawa, zapowiedzi zrobimy tylko w naszych parafiach (Kosciol Odkupiciela nie jest nasza parafią). Proboszcz stwierdzil, ze zapowiedzi w Odkupicielu wystawi nam bez 'zapowiedzi' czyli od razu kwitek :mrgreen:

Just_Kate powiedz mi tylko proszę, ile płaciłaś za udzielenie skaramentu? Bo Proboszcz nie chciał brać od nas kasy i nie wiem co mam zrobic. Mamy przyjsc do Niego jeszcze 10 dni przed slubem, moze wtedy cos nam powie...

LEMINKA
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 10:37 pm   

leminka - bardzo się cieszę że trafiliście na proboszcza, to naprawdę "dusza człowiek" :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 1:46 pm   

just_Kate napisał/a:
leminka - bardzo się cieszę że trafiliście na proboszcza, to naprawdę "dusza człowiek" :D


Potwierdzam :)
Chyba zdecydujemy sie żeby to właśnie Proboszcz udzielałam nam ślubu, chociaż zapowiedział nam, że skoro po nas (my mamy o 18:00) ślub dopiero o 19:00 to będzie chciał wykorzystać pełną godzinę na ceremonie :? troche mnie to przeraża :smut: Martwię się że to byt długi czas dla moich nerwów i że nie wysiedze tyle czasu spokojnie [szykowałam się na co najwyżej 45 min... ], ale może nie będzie tak źle... może adrenalina zrobi swoje i czas szybko będzie mi leciał :party:

LEMINKA
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 5:50 pm   

just_Kate

Czy Kościół NMP Matki Odkupiciela i św. Jana Bożego w Łodzi, w którym jak się domyslam ostatecznie brałaś ślub jest gdzieś niedaleko Ambasadora ?
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 6:14 pm   

Tak PIT, byli nawet tacy co próbowali na piechotę dojść, i choć to niedaleko, to jednak proponowałabym transport. Nie wiem jak dobrze znasz to osiedle - Chojny Zatorze, ale tam w środku osiedla jest właśnie kościół (na zdjęciach powinno go być widać) NMP. Jak się wjedzie w tą ulicę co jest przy straży pożarnej, to jadąc nią prosto dojedzie się do Kościółka. Jest naprawdę bardzo ładny, jasny i siostry bardzo ładnie i tanio dekorują go w czasie ślubów żywymi kwiatami. :)

A z dekoracjami w Wojciechu to jest tak, że oni nie chcą innych firm w kościele widzieć, więc większość par u nich płaci za przystrojenie, czyli za sztuczne kwiaty (kosztuje to zdaje się 150 zł przy większej ilości par). Pewnie można się uprzeć, nawet jestem ciekawa jakby się księżulkowie zachowali w takiej sytuacji..
Ale po tym, jak moja koleżanka usłyszała, że byle kogo to oni u siebie w parafii nie chcą, to spodziewam się wszystkiego.. lol :lol: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 6:22 pm   

just_Kate

dzięki będziemy zatem negocjować :wink:
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 8:10 pm   

Nastapiła mała zmiana planów. slub bedziemy brac w Kościele pw. NMP Matki Odkupiciela przy ul.Jutrzenki w Łodzi.
bylam tam dzis, udalo sie zarezerwowac taki termin, jak nam pasował i przyznaje, ze ksiądz probosz jest wspaniałym człowiekiem i ma podejscie do mlodych ludzi.
a poza tym kosciolek jest kameralny, pieknie przyzdobiony w czasie slubu i mysle ze to zmiana na lepsze :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 10:17 am   

też tak myśle, kosciółek jest super a jak siepodczas slubu trafi na proboszcza to juz wogóle jest super, ciepły kochany człowiek!
_________________

 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 10:13 am   

leminka napisał/a:
just_Kate napisał/a:
Słuchajcie - mamy - mam nadzieję że już na dobre :D - . PARAFIA NAJ?WI?TSZEJ MARYI PANNY MATKI ODKUPICIELA I ?WI?TEGO JANA BO?EGO
ul. Jutrzenki 7 - ks. Proboszcz był b. miły i bez żadnych problemów udzielą nam ślubu, a P. nie będzie musiał się martwić o nauki i spowiedź. :D


My takze bierzemy slub w parafi pod wezwaniem NMP Matki Odkupiciela i....
Proboszcz rzeczywiście jest miły, ale trochę fałszywy - jeżeli tak można powiedzieć o księdzu. Znam go po prostu z parafii, jako księdza, który chodzi po kolendzie.... zdarzyło mu się wiele dziwnych wpadek... Mimo to Proboszcza bije go ksiądz Jeleń przynajmniej o głowę :roll: już kilka razy przyjmował mnie u siebie w spodenkach gimnastycznych :lol:
Chciałabym, żeby to własnie ks. Jeleń udzielał nam slubu, ale obecnie jest na urlopie wiec nadal tą sprawę mam nie wyjasnioną....

LEMINKA


Fantastyczny Ksiądz Jeleń chyba wyjechał na stałe więc już mi ślubu nie udzieli ....
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 10:03 pm   

leminka napisał/a:
My takze bierzemy slub w parafi pod wezwaniem NMP Matki Odkupiciela i....
Proboszcz rzeczywiście jest miły, ale trochę fałszywy - jeżeli tak można powiedzieć o księdzu. Znam go po prostu z parafii, jako księdza, który chodzi po kolendzie.... zdarzyło mu się wiele dziwnych wpadek...


NIestety musze przyznac Lemince racje. Ksiadz proboszcz potrafi sie zmienic z minuty na minute. nie pamieta co mowil na wczesniejszym spotkaniu i zupelnie zmienia zdanie.
Na koniec stwierdzil, ze sobie przypomnial i juz byl mily, ale warto uwazac. :?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Konan 

Wiek: 47
Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 1:51 pm   

pinia_pinia napisał/a:


Fantastyczny Ksiądz Jeleń chyba wyjechał na stałe więc już mi ślubu nie udzieli ....


Ksiadz Jelen zostal przeniesiony do innej parafii. Ale mamy teraz dwoch innych wikarych (no i oczywiscie Proboszcza) :-) , ktorzy tes sa fajni.
_________________
PiotreK
Organista parafii N.M.P. Matki Odkupicela w Łodzi
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 5:50 pm   

W mojej poprzedniej, rodzinnej parafii był ksiądz Jeleń. To była parafia Trójcy Przenajświętszej na Grota-Roweckiego. Jeśli to ten sam to potwierdzam - bardzo miły i pomocny człowiek. Też myślałam o nim przy wyborze ksiądza na ślub. Ale czy to ten sam...? :niepewny:
_________________


:)
 
 
Konan 

Wiek: 47
Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 7:58 pm   

Nie. Ale Jeleni jest 3, a było 4, w różnych parafiach. Wszyscy oni sa mili, chociaz kazdy jest inny.
_________________
PiotreK
Organista parafii N.M.P. Matki Odkupicela w Łodzi
 
 
polly21 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 1:18 pm   

Konan napisał/a:
pinia_pinia napisał/a:


Fantastyczny Ksiądz Jeleń chyba wyjechał na stałe więc już mi ślubu nie udzieli ....


Ksiadz Jelen zostal przeniesiony do innej parafii. Ale mamy teraz dwoch innych wikarych (no i oczywiscie Proboszcza) :-) , ktorzy tes sa fajni.
w parafii na Jutrzenki swojego czasu bylo dwoch ksiezy Marchewka i Ochocki tego drugiego nie polecam radze sie go wystrzegac jak ognia :zly: , znam ich obu bardzo dobrze

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 11:01 am ]
just_Kate napisał/a:
leminka - bardzo się cieszę że trafiliście na proboszcza, to naprawdę "dusza człowiek" :D
co Łojan dusz czlowiek? kobieto
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 5:13 pm   

Linka napisał/a:
W mojej poprzedniej, rodzinnej parafii był ksiądz Jeleń. To była parafia Trójcy Przenajświętszej na Grota-Roweckiego. Jeśli to ten sam to potwierdzam - bardzo miły i pomocny człowiek. Też myślałam o nim przy wyborze ksiądza na ślub. Ale czy to ten sam...? :niepewny:


To takze moja parafia, a ksiadz Jeleń uczył mnie religii w Liceum, potwierdzam, bardzo miły (i dawalo sie sciagac u niego :-) )

A co do Parafii NMP Matki Odkupiciela to wiecie moze gdzie znajde jakies zdjecia?
Ostatnio zmieniony przez Michauek Pią Paź 06, 2006 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 4:25 pm   

JA RAZEM Z MOIM MI?KIEM B?DZIEMY MIE? TAM ?LUB.
W TYM TYGODNIU WYBIERAMY SIE WŁA?NIE NA ROZMOW? Z PROBOSZCZEM.
MAM NADZIEJ?, ?E UDA NAM SI? ZAJ?? DOBR? GODZIN? NA ?LUB.
18.00 LUB 19.00- BYŁOBY SUPER.

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 8:57 pm   

Cytat:
NIestety musze przyznac Lemince racje. Ksiadz proboszcz potrafi sie zmienic z minuty na minute. nie pamieta co mowil na wczesniejszym spotkaniu i zupelnie zmienia zdanie. Na koniec stwierdzil, ze sobie przypomnial i juz byl mily, ale warto uwazac.


Wracam do moich slow z przed slubu - to co napisalam jest prawda, ale prawda jest tez to, ze dzieki ksiedzu proboszczowi (nie wiem czy jest tam jeszcze ten sam) mielismy wspanialy slub!!! Naprawde atmosfera byla cudowna, ksiadz pieknie mowil o milosci dwoch mlodych ludzi a do tego pieknie nawiazywal do naszego dwunarodowego zwiazku. Czulismy sie jakby znal nas bardzo dobrze. A intencja w imie wrastajacej przyjazni i wzajemnego zrozumienia naszych krajow mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla.
Wiele osob po slubie mowilo nam, ze takiego pieknego slubu dawno nie byli swiadkami :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
Ostatnio zmieniony przez gambi Wto Gru 12, 2006 9:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 2:17 pm   

Wiem ze w kosciele na Jutrzenki mozna dogadac sie z siostrami i one pieknie przystroja koscioł...wie moze ktos z Was ile to kosztuje???
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Esme 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:50 pm   

To jest moja parafia i szczerze mówiąc zawsze słyszałam, że proboszcz nie należy do miłych osób, ale z waszych wypowiedzi wynika, że wcale niejest taki zły :cool: co dobrze, zbieram się żeby bierzmowanie w końcu zrobić i nie będę sie już obawiały wizyty u niego w kancelarii :]
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 4:53 am   

czesc wszystkim.
ja tydzien temu z moim narzeczonym bylismy w tym kosciele- to jest jego parafia i powiem wam ze ksiadz proboszcz zrobil na mnie duze wrazenie.sympatyczny, usmiechniety i bezproblemowy czlowiek.
powiedzial ze na slubie bedzie pieknie przystroiony kosciol i ze wszystko bedzie super.
powiedzial ze jesli chodzi o dekoracje kosciola to mozemy sami kupic kwiaty i siostry zrobia dekoracje albo im daje sie pieniazki i same je kupia i wszystko zrobia.
powiedzial tez ze przed naszym slubem sa jeszcze dwa albo trzy sluby i siostry pewnie mniej policza za kwiaty bo cena rozlozy sie na wszystkie pary mlode- jak dla mnie super!!!!!
my chcemy zeby proboszcz udzielal nam slubu wiec bedziemy w sierpniu musieli sie z nim spotkac i pogadac o tym bo jak na chwile dzisiejsza powiedzial ze nie ma problemu.
powiem wam tak- balam sie rozmowy z proboszczem ale teraz to juz wiem ze nie ma kogo sie bac- jest bardzo sympatyczny.
mam nadzieje ze na nastepnym spotkaniu tez taki bedzie.
pozdrowionka
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 7:54 am   

Dzis jest 21 lipiec 2007 czyli to juz dziś :roll:
_________________
Buty- 300zł, sala weselna- 15tys, orkiestra- 2tys
Poślubić moją Monisię- BEZCENNE
21 lipiec 2007
 
 
Esme 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 1:48 pm   

Michauek, gratulacje :D
Mam do Was wszytskich pytanie - ile wcześniej rezerwowaliście sobie termin? Myślę, że w przyszłym tygodniu przyklepnę już salę na przyszły rok (maj lub czerwiec) i dopiero wtedy wybieramy się do proboszcza, ale martwię się czy aby nie za późno :roll:
 
 
Konan 

Wiek: 47
Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 12:35 pm   

Mozna przyjsc do kancelarii i zarezerwowac termin. Lepiej jak najwczesniej, kto pierwszy ten lepszy, pozniejsze moze sie okazac, ze dogodny termin juz jest zajety :-(
_________________
PiotreK
Organista parafii N.M.P. Matki Odkupicela w Łodzi
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 6:40 am   

A wiecie może w jakich godzinach kancelaria jest otwarta?

Bo też niebawem będziemy musieli się tam przejść.
A Kościół faktycznie urokliwy, kameralny :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Konan 

Wiek: 47
Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 8:00 am   

Kancelaraia jest czynna od 9 do 17.30, ale z przerwa w srodku. Jak nie zapomne to jutro zerkne i zapodam dokladnie. Ale mozna tez zadzwonic do kancelarii: 042 645-09-57

[ Dodano: Sob Maj 03, 2008 8:59 pm ]
Kancelaria czynna jest w dni powszednie w godzinach 8.00-9.00 i 16.00-17.30
Czyli przerwa w środku jest cokolwiek sporawa ;-) .
_________________
PiotreK
Organista parafii N.M.P. Matki Odkupicela w Łodzi
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 2:52 pm   

Niedobrze :-?
Mój L. pracuje do 17 i na pewno nie zdąży Teofilowa przyjechać na 17:30 :/
W weekend też powinna być kancelaria otwarta :twisted:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
justyna12063 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 4:53 pm   

hej
mam pytanie ile wcześniej przed ślubem byliście zaklepać termin??
ja mam sale zaklepana na 14.08.10r i zastanawiam się czy już iść do kościoła zaklepać termin czy jeszcze mam czas.A ile kosztuje ślub w NMP Matce Odkupiciela bez mszy słyszałam ze 300zl czy to prawda bardzo proszę o odpowiedź.
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 6:07 pm   

justyna12063 napisał/a:
hej
mam pytanie ile wcześniej przed ślubem byliście zaklepać termin??

Zaklepaliśmy termin rok i dwa miesiące przed ślubem.
Z mszą pałcimy 300 zł za ślub, więc możliwe że jest tak samo i bez mszy. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:31 am   

My też rezerwowaliśmy wcześniej. proboszcz nam powiedział, ze jak juz jest sala to mozna sobei na spokojnie zarezerwowac godzine w kosciele.
Debussy napisał/a:
Z mszą pałcimy 300 zł za ślub, więc możliwe że jest tak samo i bez mszy.

A nam chyba powiedzieli 350... Tylko,że chyba 50 zł na dekorację dla sióstr. :)
 
 
martaba 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 9:42 am   

justyna12063 napisał/a:
hej
mam pytanie ile wcześniej przed ślubem byliście zaklepać termin??
ja mam sale zaklepana na 14.08.10r i zastanawiam się czy już iść do kościoła zaklepać termin czy jeszcze mam czas.A ile kosztuje ślub w NMP Matce Odkupiciela bez mszy słyszałam ze 300zl czy to prawda bardzo proszę o odpowiedź.


Ja byłam dzisiaj u Księdza w kancelarii i widziałam w tej księdze, że na Twój termin są już 2 pary. Ja mam tydzień po Tobie i moja wymarzona godzina była już zajęta :(



edit: poprawiłam cytat
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Kwi 22, 2009 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 12:59 pm   

A jak to wyglada z pieniedzmi?Przy zapisie(rezerwacji terminu) sie cos płaci?Jesli tak,to ile?
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 3:45 pm   

Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 12:59
A jak to wyglada z pieniedzmi?Przy zapisie(rezerwacji terminu) sie cos płaci?Jesli tak,to ile?

Mozna dać ile się chce my daliśmy 50 zł.
Ostatnio zmieniony przez caixa Wto Lut 24, 2009 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 11:38 pm   

My za rezerwacje płaciliśmy 50 zł tzn. rodzice nam rezerwowali ten termin :oops: 22.08.09 :D
_________________


 
 
inkalina 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:52 am   

Debussy napisał/a:
Niedobrze :-?
Mój L. pracuje do 17 i na pewno nie zdąży Teofilowa przyjechać na 17:30 :/
W weekend też powinna być kancelaria otwarta :twisted:


Godziny pracy tej kancelarii nie sa sztywne. O 18 jest w Kościele msza trwa 30 minut. Jak sie łądnie poprosi któregoś z księdzy chętnie poświeci Wam czas.
_________________
Karolina
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 4:30 pm   

inkalina napisał/a:
Debussy napisał/a:
Niedobrze :-?
Mój L. pracuje do 17 i na pewno nie zdąży Teofilowa przyjechać na 17:30 :/
W weekend też powinna być kancelaria otwarta :twisted:


Godziny pracy tej kancelarii nie sa sztywne. O 18 jest w Kościele msza trwa 30 minut. Jak sie łądnie poprosi któregoś z księdzy chętnie poświeci Wam czas.


Na szczęście sprawa już załatwiona dawno temu :)
Teraz tylko musimy się dowiedzieć kiedy dokładnie zaczynają się nauki przedmałżeńskie :D
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
inkalina 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 12:31 pm   

Debussy napisał/a:
inkalina napisał/a:
Debussy napisał/a:
Niedobrze :-?
Mój L. pracuje do 17 i na pewno nie zdąży Teofilowa przyjechać na 17:30 :/
W weekend też powinna być kancelaria otwarta :twisted:


Godziny pracy tej kancelarii nie sa sztywne. O 18 jest w Kościele msza trwa 30 minut. Jak sie łądnie poprosi któregoś z księdzy chętnie poświeci Wam czas.


Na szczęście sprawa już załatwiona dawno temu :)
Teraz tylko musimy się dowiedzieć kiedy dokładnie zaczynają się nauki przedmałżeńskie :D


Ciesze sie że sie Wam udało załatwić, myśle jednak że ta informacja o działalności kancelarii przyda sie też innym zainteresowanym a co do nauk przedmałużeńskich to jeszcze nie ma dokładnego terminu. W marcu ma sie wyjasnić, od kiedy. My dostaliśmy telefon do księdza który je organizuje. Jak będe coś więcej wiedzieć to napewno podziele się tą informacją.
_________________
Karolina
 
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 5:32 pm   

Debussy - Ty też bierzesz ślub w tej parafii? :)

My płaciliśmy 50 zł zaliczki i mamy dopłacić 250 zł. Dodatkowo trzeba też zapłacić organiście i siostrom za przybranie. Gdybyśmy mieli ślub o 18, to koszt organisty odpada, bo i tak musi grać. Ale zdecydowaliśmy się na 19.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 1:50 pm   

*Motylek* napisał/a:
Debussy - Ty też bierzesz ślub w tej parafii? :)

Tak :) Już nie mogę się doczekać. Bardzo by nam zależało, żeby ślubu udzielał nam ksiądz z brodą :-) On właśnie prowadzi nauki przedmałżeńskie na które się niebawem wybieramy.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 4:10 pm   

My z kolei liczymy na ks. proboszcza, bo mój narzeczony był tam ministrantem i całkiem nieźle się znali. Niedługo jedziemy podpisać protokół przedślubny, tylko akty chrztu wyciągniemy.

Myślałaś już o oprawie muzycznej? A to w ogóle jest Wasza parafia, czy po prostu tu się Wam podoba?
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 4:17 pm   

*Motylek* napisał/a:
A to w ogóle jest Wasza parafia, czy po prostu tu się Wam podoba?

To jest parafia mojego L.
Oprócz tego, mieści się dokładnie 2 min od Jego domku.
Kościółek jest śliczny, no i blisko mamy do naszej sali.

Co do oprawy muzycznej.. no to właśnie nie wiem. Tam jest chyba organista który śpiewa. Ja co prawda zawsze marzyłam o Ave Maria w wykonaniu jakiegoś pięknego głosu kobiecego...
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 4:25 pm   

Tam jest znacznie więcej niż organista. Jest zespół i tak się składa, że część jego to rodzina i oni będą u nas grać. Są świetni (przynajmniej nam się podobają). Będziesz miała okazję ich posłuchać, jak przyjdziesz na nasz ślub :) Dodatkowo główna wokalistka gra na flrcie poprzecznym - np Ave Maria.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl