Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wjazd na ulicę Piotrkowską ?
Autor Wiadomość
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 6:07 pm   Wjazd na ulicę Piotrkowską ?

Czy orientujecie się może, jak wygląda kwestia wjazdu samochodem na ulice Piotrkowską, amochód jest prywatny, poprostu mamy zdjęcia na Piotrkowskiej i nie wiem czy potrzebne jest nam jakies dodatkowe pozwolenie ?
Pozdrawiam!!!
_________________
 
 
citroen 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:00 pm   Re: Wjazd na ulicę Piotrkowską ?

dominiqsz napisał/a:
Czy orientujecie się może, jak wygląda kwestia wjazdu samochodem na ulice Piotrkowską, amochód jest prywatny, poprostu mamy zdjęcia na Piotrkowskiej i nie wiem czy potrzebne jest nam jakies dodatkowe pozwolenie ?
Pozdrawiam!!!


moim zdaniem możesz śmiało wjechać, w momencie, kiedy jest to podwózka do ślubu stawiasz auto pod atelier i nikt się nie przyczepi, a raczej nie powinien. warto może mieć ew. flachę dla strażaków miejskich, aczkolwiek ja nigdy nie miałem z nimi problemów - zjeździłem pietrynę od centralu po plac wolności tam i z powrotem nikt mnie nie ganiał - strażnicy/policja też ludzie i rozumieją, że ślub (dużą dla nich podpowiedzią jest panna młoda w sukni ślubnej :razz: )

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 31, 2009 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:57 pm   

Dzwonisz rano na darmowy numer 982 zgłaszasz straży miejskiej sprawę i numer rejestracyjny Twojego auta i możesz wjechać legalnie. Nie powinno być problemu.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 11:50 pm   

no tak zadzwonię,że wjedzie auto z rejestracją"Nowożeńcy" :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: a poważnie-znajomi kiedyś wjechali Lincolnem i za nimi inna para dwuosobowym autem- i spacerowali po Pietrynie,robili fotki i wsio oki było ;)
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 10:49 pm   

Przed ślubem próbowałam się w straży miejskiej dowiedzieć, jak legalnie wyjechać na Piotrkowską, ale panowie za bardzo nie wiedzieli jak to rozegrać, sami zasugerowali mi że nowożeńców nikt raczej nie zatrzyma :wink: w dniu ślubu przejechaliśmy Pietryną (w dodatku podczas święta Łodzi) od urzędu miasta do placu Wolności a potem Nowomiejską z zakazem wjazdu i nic sie nie wydarzyło :)
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 31, 2008 1:02 pm   

My już pod kościołem ustalaliśmy, że jadąc na salę skręcimy na Piotrkowską i zrobimy tak sobie szybciutki plener.
Okazało się, że od niedawna wjazd na Piotrkowską jest zabroniony - zagraliśmy va banque.
Wjechaliśmy w Roosvelta i w Piotrkowską, minęliśmy policję, zawróciliśmy przy Zamenhoffa i z powrotem Piotrkowską. Baliśmy się, że policja nas złapie, ale uśmiechnęliśmy się, pomachaliśmy, a policjant się ukłonił i złożył nam życzenia...
Filmik mamy super, a ja dalej uważam, że zakazy zakazami, a szczery uśmiech wszystko załatwi :-)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 1:06 pm   

My też mielismy plener na Piotrkowskiej. Długi, bo prawie godzinny. Z wjazdem nie było problemu, a mijający policjannci tylko się uśmiechali.

Zdjęcia mamy pikęne:) A jakby był mandat to trudno... byłby i już.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 9:59 pm   

Wjazd na Piotrkowską tylko z identyfikatorem



Można będzie wjeżdżać samochodami na ul. Piotrkowską. Ale obowiązują ścisłe zasady.
Zarząd Dróg i Transportu będzie wydawał identyfikatory dla samochodów, które mają prawo wjechać na deptak. Identyfikator "A" dostaną osoby zameldowane przy ul. Piotrkowskiej (chodzi oczywiście o odcinek od pl. Wolności do al. Piłsudskiego). Jeden identyfikator będzie przypisany do jednego samochodu, a okazując go, trzeba będzie pokazać służbom także dowód rejestracyjny. Jeśli mieszkaniec zgubi identyfikator "A", dostanie duplikat, ale tylko jeden.

Identyfikatory "A" otrzymają także firmy z ul. Piotrkowskiej, właściciele nieruchomości oraz pojazdy służb miejskich.

Identyfikator "B" dostaną za to osoby, które zamierzają wjechać na ul. Piotrkowską jednorazowo (np. nowożeńcy do fotografa) albo w celu podwiezienia osoby chorej. Przed każdym takim wjazdem kierowca powinien udać się do ZDiT po przepustkę.

Po ul. Piotrkowskiej będą mogli jeździć taksówkarze, ale bez możliwości parkowania. Natomiast jeździć i parkować mogą parlamentarzyści, bo mają immunitet. Wnioski o wydanie identyfikatorów można pobierać w ZDiT (ul. Piotrkowska 175) od 19 stycznia, a nowe dokumenty uprawniające do wjazdu będą obowiązywać od 1 lutego.

Nowe zasady ruchu zostały przyjęte przez Sztab Piotrkowska i zaakceptowane przez prezydenta Jerzego Kropiwnickiego. Sztab Piotrkowska, którym kieruje teraz nowy wiceprezydent Mirosław Wieczorek, w najbliższych miesiącach będzie pracować nad strategią dla ul. Piotrkowskiej, która zostanie przyjęta w formie uchwały lub zarządzenia prezydenta i stanie się obowiązującym prawem lokalnym.

źródło

Warto wcześniej pomyśleć o przepustce ;)
_________________

 
 
 
gacus 

Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 4:13 pm   

dziewczyny jeśli planujecie wjechać na ul Piotrkowską do fotografa na sesję zdjęciową to zgłoście się wcześniej do ZDiT na ul. Piotrkowska 175 do pokoju na I piętro po jednodniowy identyfikator, który jest wydawany po złożeniu wniosku a formularz wniosku otrzymacie w siedzibie ZDiT. Jest to bezpłatne.

Pozdrawiam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl