Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 10:04 pm
Targi ślubne Bełchatów
Autor Wiadomość
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 9:18 pm   

A ja ze swojej strony chciałam poinformować, że w dniu 30 marca, odbędą się I Targi ?lubne w Bełchatowie, dokładniej w "Dworku Olszewskich" w godziny 10-16 :) Wszystkich chętnych zapraszam :) Bełchatów to mniejsza miejscowość, no ale może Targi będą fajne ;)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Amm-k Wto Mar 25, 2008 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 3:49 pm   Targi ślubne Bełchatów

Wiem, że ten dział jest poświęcony targom ślubnym w Łodzi, ale nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić tę informację :?: Być może na forum są zarejestrowane lub tylko obserwujące wątki przyszłe panny młode z Bełchatowa lub okolic- otóż jutro, tzn. 30 marca 2008 w Dworku Olszewskich odbędą się I Bełchatowskie Targi ?lubne (w godzinach 10.00-16.00). Zapewne nie będą przygotowane z takim rozmachem jak w Łodzi, ale może warto się wybrać. Szukałam w necie dodatkowych informacji, ale znalazłam tylko to http://www.savares.pl/pod...lubne_belchatow
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 1:07 pm   

I jake wrażenia po targach ślubnych w Bełchatowie ??
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Kwi 09, 2008 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 9:00 pm   

Wrażenia- no cóż, trochę się rozczarowałam :( Myślałam, że będzie lepiej. Szczególnie rozczarował mnie pokaz sukni ślubnych- było ich całe 6, na dodatek takie nie za fajne (co prawda jedna wydawała się być na wysokim poziomie, ale akurat nie była w moim stylu). Poza tym ciasno... Myśleliśmy, że może będzie jakiś sensowny kamerzysta, a było tylko dwóch (z czego jeden był dosyć atrakcyjny cenowo, ale miał zajęty nasz termin, a drugi liczył sobie 3000zł i miał wolne terminy na 2011r. :kwasny: )Jedyne z czego byłam zadowolona- zobaczyłam oferty kilku zakładów fotograficznych. Generalnie myślę, że można to było zrobić lepiej.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 10:18 am   

Tak myślałam, że nie będzie zbyt atrakcji na tych targach. W naszym regionie już tak jest, wszystko po zajmowane do 2010r., a co do sukienek no to tak myślałam, że nie będzie co oglądać :( Ava dzwoniłaś do kamerzysty na, którego dałam ci namiary?? On naprawdę robi piękne filmy, tylko nie wiem jak cenowo :(
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Czw Kwi 10, 2008 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 3:39 pm   

Nie na razie nie dzwoniłam, bo mamy już innego na oku- robił film u znajomego i było fajnie. Ale Twojego ciągle trzymam w rezerwie :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
milenkaone 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 25
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:28 am   

Czy możecie polecić mi gdzie w Bełchatowie robią ładne makijaże ślubne?Totalnie nie wiem gdzie powinnam pójść :zalamany:
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 6:44 pm   

Ja też mam ten problem- nigdy nie malowała mnie żadna kosmetyczka, więc w ogóle nie wiem co, jak i gdzie. Ale może by podyskutować o tym przeniesiemy się do innego wątku-> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=4107 żeby nie psuć tego o targach :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:02 pm   

ja Wam powiem, że mi też nie za bardzo się podobały te Targi, ale to były I Targi i może jak zobaczą, jakie były popularne, to w przyszłym roku będą lepsze i większe ;) choć nie powiem, upatrzyliśmy sobie limuzynę lub dorożkę do ślubu :) ale się jeszcze zastanawiamy a poza tym ciekawą ofertę miały stoiska z obrączkami :)
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 9:47 am   

Co do obrączek to się nimi nie interesowaliśmy, bo na ich wybór i zakup mamy jeszcze dużo czasu, tym bardziej że zdecydujemy się raczej na takie tradycyjne z żółtego złota. Natomiast faktycznie bryczka, a szczególnie limuzyny były bardzo fajne, ale niestety jak dla nas raczej zbyt drogie :( - planujemy wynająć samochód tylko żeby zawiózł nas do kościoła (no i wcześniej S. do mnie), a potem z kościoła na salę- więc spędzimy w nim góra pół godziny- ponad 1000zł za to, to dla nas jednak za dużo :( Ale limuzyny, naprawdę piękne- zwłaszcza te ciemne...

A ludzi moim zdaniem wcale nie było tak mało- spodziewałam się, że będzie ich mniej, ale z drugiej strony, że było ich dużo to też nie można powiedzieć. Ale miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej- zakładając, że w ogóle będzie :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sob Kwi 12, 2008 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 12:10 pm   

no dokładnie... ceny limuzyn są po prostu przykre... ale mamy możliwość (narazie na 51% pewne) jechać Mazdą 6 też jest bardzo dużym autem luksusowym. To auto jest znajomych z Belgii mojego taty :) i jeśli miałabym wybierać to wolę tą Mazdę, bo tym sposobem mielibyśmy ponad 1000 zł w kieszeni, a poza tym wygodę i samochód na każde zawołanie :)
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 12:21 pm   

No to fajnie, że trafia się Wam taka okazja, warto z niej skorzystać. Tak mi przyszło do głowy, że niby mówi się, że ślub jest raz w życiu i dlatego nie warto na nim oszczędzać, ale jednak jak przyjdzie co do czego to jednak szkoda wydawać tyle pieniędzy :(
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 12:39 pm   

no dokładnie... tym bardziej, że już będziemy nieco do tyłu, a bynajmniej ja, bo mieliśmy mieć salę OSP na Kurnosie za 150 zł/os., ale po omówieniu sprawy z moimi rodzicami, że podoba nam się najbardziej Dom Weselny "Stara Szkoła" to postanowiliśmy ostatecznie, że tam będzie wesele, choć koszt wynosi narazie 190 zł/os. i może się stawka podnieść o 5% jeszcze. Ale tata powiedział, że chce żebyśmy jak najmilej wspominali tą uroczystość, tym bardziej jeszcze, że jestem jedną z jego 3 córek, która wychodzi za mąż, bo moje siostry (jedna 30 lat, druga 32 lata) wcale nie spieszą się do tego i nawet facetów nie mają ;) Może to głupio wygląda, że tak słodzę tata to, tata tamto, ale naprawdę jest to człowiek godny podziwu ;) Ja z Rafałem nie dalibyśmy rady, żeby samym sobie wyprawić wesele, ponieważ to on narazie tylko zarabia i to na najniższej krajowej.
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 1:47 pm   

A u nas na razie ani ja, ani S. nie pracujemy :( Ale za ok. 3 miesiące S. kończy studia, więc liczymy na to, że szybko coś znajdzie.
Co do sali- my mamy salę OSP, kucharka osobno- innej możliwości nawet nie braliśmy pod uwagę, bo wesele będzie na co najmniej 140 osób, więc wynajmując lokal zrujnowalibyśmy się.
Nie dziwię się, że skoro jesteś jedyną córką, która wychodzi za mąż to Twój tata tak się stara- u nas jest tak, że S. ma brata i siostrę, którzy wesela już mieli, ale ja mam czworo młodszego rodzeństwa, które czeka w kolejce na swoje wesela :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 2:15 pm   

Amm-k mamy tę samą sale :D Tylko, że ja będę mięć wcześniej ślub i wesele :P Sala jest przepiękna i dla nas jest warta tych pieniędzy :) Na ile osób będziecie mieć wesele?? Zapomniałam się zapytać właściciela ile będzie kosztować dekoracja w roku 2009, bo jak ja się jego pytałam dawniej to mówił, że 700 zł ale chyba wzrośnie, może ty coś wiesz na ten temat ??

A co do samochodu to mi się wydaję, że szkoda tych 1000 zł na wynajęcie samochodu lepiej coś sobie kupić do domciu.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Nie Kwi 13, 2008 8:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 2:17 pm   

agunia84 napisał/a:
Amm-k mamy tę samą sale :D Tylko, że ja będę mięć wcześniej ślub i wesele :P Sala jest przepiękna i dla nas jest warta tych pieniędzy :) Na ile osób będziecie mieć wesele?? Zapomniałam się zapytać właściciela ile będzie kosztować dekoracja w roku 2009, bo jak ja się jego pytałam dawniej to mówił, że 700 zł ale chyba wzrośnie, może ty coś wiesz na ten temat ??


Agunia bardzo cieszy mnie ta wiadomość :D Sala dobrze mówisz, że jest warta tych pieniędzy, bo naprawdę jest przecudna i tworzy magiczny klimat :) My będziemy mieć wesele na maksimum 90 osób :) a Wy na ile planujecie? Bo ten właściciel mówił, że wesele na tej sali do 90 osób to jest akurat :) A co do dekoracji to my się pytaliśmy i jest tak samo jak z ceną za osobę, bo może ulec zmianie i wynieść 5% więcej, jeśli w przyszłym roku, ceny jakichś produktów czy coś by zdrożały, to wtedy on bierze te 5% więcej, jako rekompensatę za podrożenie tych produktów. Więc ma się to tak: 190 zł/os. + ewentualne 5% = 199,50.
a dekoracja narazie 850 zł + ew. 5%= 892,50.
Jeśli byś chciała to resztę cen usług, tego stołu cygańskiego, czy czegoś innego też znam :) Więc jak coś wal śmiało :D

Ava a co do Twojego wesela to faktycznie, jakby moje było takie wielkie to też bym nie dała takiej sumy pieniędzy gdyby było ponad 100 osób już ;) Ale tata powiedział, że jak do 90 osób, to możemy śmiało wybrać tą salę :) bo większa liczba osób, pewnie by się znalazła ;) ale po co ;) lepiej tylko najbliższą rodzinę i paru znajomych zaprosić i będzie super :)
A moje siostry to Ci powiem, że raczej na 100% nie wyjdą za mąż :D chyba, że by doznały jakiegoś przełomu lub olśnienia :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez Amm-k Pon Kwi 14, 2008 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 4:06 pm   

Amm-k my wesele będziemy mieć max do 60 osób. I wydaje mi się, że to jest akurat jak na ta salę.Nam też tak mówił, że sala jest na 90 osób ale trochę my w to wątpiliśmy. Każdy z naszych znajomych, który bawił się na tej sali mówił, że ta sala jest na mniejsze wesela 60-80 osób. Jak dobrze pamiętam wóz wiejski to chyba 10 zł od osoby, ciasta na wynos 10 zł, grill 5 zł. A co do tych 5% to mam nadzieje, że nie wzrośnie ta cena :)
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pon Kwi 14, 2008 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 7:05 pm   

no mnie tak przedstawił sytuację: za grilla 6 zł dopłata, ciasta w pudełkach 12 zł, wóz cygański około 850 zł, fajerwerki od 500 wzwyż... i też mam nadzieję, że nawet (choć to 5% to może nie tak dużo), że ceny się nie podniosą... choć znając życie, gościu może być chciwy i pewnie podniesie stawkę... więc musimy być przygotowane na to ;)
_________________


 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:29 pm   

Jeden właściciel jest do ugadania :) Wszystko wyjdzie w praniu.
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 5:53 pm   

no jeden jest nawet ;) Tomek bodajże, taki łysy :D
_________________


 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 7:34 pm   

Tak to on :D My z nim bardzo dobrze sie dogadywaliśmy i nawet zmienił nam parę punktów umowy :) , ale to za to, że już moi teście organizują drugie wesele u nich :)
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:59 pm   

aaa no to pewnie dlatego ;) )) bo u nas raczej tak chętnie cen nie zmieniał na naszą korzyść :D
_________________


 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 5:50 pm   

Przeglądając pewną stronkę spotkałam się z ogłoszeniem

II Bełchatowskie Targi Ślubne

Wystawa oryginalnych i nietypowych aut do ślubu!


1 marca 2009 roku
Dworek Olszewskich w Bełchatowie
godz. 10.00-17.00

Zapraszamy do udziału w II Bełchatowskich Targach Ślubnych, jedynej w powiecie bełchatowskim imprezie dla przyszłych Nowożeńców i nie tylko.

Czekają na Państwa niezapomniane wrażenia, liczne konkursy oraz losowania atrakcyjnych nagród (m.in. sesje fotograficzne). Będziecie Państwo mogli skorzystać z porad dotyczących organizacji ślubu i wesela, zapoznać się z ofertą salonów jubilerskich, florystów, fotografów, dekoratorów, specjalistów od wizażu. Nawiążecie kontakty z zespołami, Dj?ami, restauracjami, kamerzystami.

A wszystko to w jednym miejscu!

W trakcie targów odbędą się prezentacje fryzur, makijażu, degustacje potraw, występy zespołów muzycznych. Nie zabraknie oczywiście pokazu sukien ślubnych. Na tę okazję na uczestników targów czekają rabaty i promocje.
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 2:04 pm   

Również trafiłam na tę stronę :) Mój S. juz mi powiedział, że on na pewno nigdzie się nie wybiera :lol: Ale może zabiorę siostry i podejrzymy coś w kwestii makijażu i fryzur, bo czas zacząć się za tym rozglądać :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 8:44 pm   

Fajnie, że kolejny raz będą targi w Bełchatowie:) Można zawsze coś podpatrzeć:)
_________________


 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:00 pm   

byłam dziś u fotografa , który będzie nam robił plener i zapraszał mnie własnie na te targi ;)
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 6:30 pm   

Kurcze z chęcią wybrałabym się na te targi, ale mam szkołę. ;(
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 7:11 pm   

a ja z chęcią się wybiorę :) Mojego narzeczonego nie będzie bo jest za granicą, ale z chęcią się wybiorę ze świadkową :) Co prawda praktycznie wszystko już mamy załatwione, ale może jeszcze podpatrzę fryzury i makijaż ślubny, ewentualnie zmienię dodatki do sukni :) Zobaczymy na pewno tam będę :) Może zorganizujemy gdzieś małe spotkanko forumek z Bełchatowa?? Co wy na to kochane? :)
_________________


 
 
Majorka636 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 8:05 pm   

Ja też na bank będę :) w koncu jestem z Belchatowa wiec mysle ze te targi beda dla mnie troche bardziej "praktyczne" niz lodzkie.... bo zawsze to blizej, wiec nie bedzie trzeba np. fotografowi placic dodatkowo za dojazd :)
Tym razem wybieram sie nie tylko z M. ale rowniez mama ma do nas dolaczyc ;)
_________________

 
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 1:20 pm   

no to mówię że trzeba się koniecznie spotkać :) zawsze będzie milej i raźniej ;)

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 11:45 pm ]
mam propozycje kto się wybiera jutro na targi to spotkajmy się o 12 przed głównym wejściem na targi w dworku ;) ) będę czekać 10 minut, żeby Was poznać forumki :P
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 2:31 pm   

No i jak wrażenia po tegorocznych targach?

Ja niestety nie dałam i już nie dam rady dotrzeć, bo za pół godziny rozpoczyna się impreza z okazji 25- tej rocznicy ślubu moich Rodziców :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 6:47 pm   

Ja niestety nie mogłam dotrzeć, byłam w szkole do 18 :(
 
 
cytrynka82 

Dołączyła: 03 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: -----
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:47 pm   

nic nie straciłyście... miom zdaniem tegoroczne targi były gorsze od poprzednich... ciasno i bardzo mało stoisk...
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 1:34 am   

no to się bardzo cieszę, że nic nie straciłyśmy, bo ja jednak też nie dotarłam, bo nie mogłam po prostu.
_________________


 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 1:30 pm   

Mi zależało tylko na tym, żeby wybrać kwiaciarkę, ale dzisiaj przeszłam się po kwiaciarniach i już wybrałam. ;) Ciesze się, że nic nie straciłam nie idąc na targi.
 
 
adam78 

Wiek: 41
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: bełchatów
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 11:20 am   

W tym roku Targi Bełchatowskie były naprawdę świetnie urządzone( było około 50 firm), wystawcy lepiej zaprezentowali się niż w ubiegłym roku, więc dziwię się że narzekacie. Mnie interesowały dekoracje i obrączki-i było ok, po kilka firm. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale myślę że tu wszystko było ok
_________________
michałek
 
 
Majorka636 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 2:23 pm   

Ogólnie to bardzo dużo ludzi a te sale nie są za duże wiec scisk byl straszny, moze to przeniosa za rok na hale czy gdzies.... Ale ogolnie to fajnie bylo, najgorzej to bylo przy alkoholach, niektore laski w tych sukniach balowych tak sie pchaly na darmowego drinka, darly sie tak ze szkoda gadac, pchaly sie, rozpychaly ludzi, az w koncu koles z tego stoiska musial im conieco powiedziec bo praktycznie odstraszaly zainteresowanych...
Ale poza tym to bylo fajnie, mnie sie podobalo :)
_________________

 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 10:31 am   

Majorka636 napisał/a:
najgorzej to bylo przy alkoholach, niektore laski w tych sukniach balowych tak sie pchaly na darmowego drinka, darly sie tak ze szkoda gadac, pchaly sie, rozpychaly ludzi, az w koncu koles z tego stoiska musial im conieco powiedziec bo praktycznie odstraszaly zainteresowanych...


O matko jakie dzikusy :o
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 8:39 pm   

hehee a ja zupełnie zapomniałam o tych targach.... ;P
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl