Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 10:03 pm
Targi Ślubne 2009
Autor Wiadomość
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 8:52 pm   

Zgadzam się z przedmówczynią! I wszystkimi forumkami, które są powściągliwe w krytyce. Nam udało się wygrać i zapewniam, że nie mieliśmy "pleców" :wink: Targi, jak to targi. Sporo ludu, ulotki, czyli dużo info, a tego nigdy nie za wiele. Jak dla nas wszystko O.K. Korzystając z okazji, jeszcze raz dzięki za wejściówki :lol:
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:24 pm   

Nie wiem dlaczego tak bronicie tych organizatorów sorki wielkie ale skoro ktoś to organizuje kilka lat, to chyba powinien solidnie przyłożyć się do tego.
Na zorganizowanie kolejnej edycji targów mają rok czasu, przez 365 dni można zrobić bardzo wiele i dopracować szczegóły, a oni nie robią nic w tym kierunku i jeszcze się dziwią że się ludziom nie podoba. A targi wyglądają tak jakby ktoś je organizował z miesiąc wczesniej - przynajmniej ta cała oprawa i tzw pokazy.
_________________


Ostatnio zmieniony przez ana0808 Sro Sty 28, 2009 10:28 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:46 pm   

ana0808 ja tam widzę parę rozczarowanych i rozgoryczonych osób w tym Ciebie...
Po prostu dobijające jest jak ktoś się stara, coś organizuje a rozkapryszone (niestety nie umiem inaczej tego nazwać) osoby przychodzą z postawą roszczeniową.
_________________

 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:27 pm   

O kurcze...

Mała wojna...

Byłam i na tych targach i na poprzedinich. Uważam, że te były o niebo lepsze. Te 11go nie proponowały prawie nic - tu z kolei można było wiele rzeczy zobaczyć i podpatrzeć.

Byłam na stoisku forumowym ale akurat nikogo tam nie było :( Trafiłam na zły moment. :)

No i pokazy. Ogólnie pokazy mi sie podobały. Mówiąc szczerze mniej mi się podobały występy tych aktorów ale da się przeżyć. Taniec dziewczynek - nie ma się do czego przyczepić. Dziwi mnie jedna rzecz - dlaczego "narzekacze" czepiły się właśnie tego pokazu? Było ich kilka. Czyżby nagonka na jedna firmę? A dlaczego? Czyżby konkurencja? Dziwnie mi to wygląda...

Jeszcze jeden drobiazg - pokazy na targach to nie jest Teatr Wieki tylko mała rozrywka dla odwiedzających. Myślę, że to marudzenie jest poniżej krytyki.

Co do nagród to wygrałam bilety wstępu na walentynki i bardzo się cieszę. I jeszcze jedno - odnotowując się na liście widziałam ja i nazwiska osób które się wpisywały. Stałam pod balonem przy scenie (tym, który wystrzelił wcześniej)

Wiecie co? Ja na miejscu tych firm dałabym sobie spokój z przygotowywaniem czegokolwiek bo nie warto. Ktoś stara się coś zrobić a Wy potraficie i tak obrócić to w bagno. Żałosne.

Pozdrawiam wszystkie wystawiające się firmy i życzliwych odwiedzających :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 12:10 am   

Markasiak napisał/a:
O kurcze... Mała wojna...
Taaak, za spokojnie było ostatnio na forum... :]
Na targach również byłam i nie żałuję. Zebrałam dużo ulotek, które posegregowałam i w trakcie załatwiania kolejnych spraw będę miała do czego wrócić. Żadnych nagród nie wygrałam, ale to nie jest najważniejsze. Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o organizację, moim zdaniem organizatorzy stanęli na wysokości zadania.
Występów nie widziałam bo wyszłam znacznie wcześniej, więc nie będę się na ten temat wypowiadać.

Na stoisku forumowym również byłam, ale widziałam tylko męskie grono, widocznie byłam za wczesnie i moderatorek jeszcze nie było.

Jeszcze raz, bardzo dziękuję za wejściówkę :) :D
_________________
 
 
 
Zuela 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: szczecin
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 5:32 am   

Witam Wszystkich!
Dzisiaj jestem tu po raz pierwszy. Rzucił mnie do Łodzi los - ze Szczecina, a ślub za 2 lata! Z łodzianinem. Od 2 m-cy czytam, to co piszecie, miłe Forumki. Byłam na tragach w Szczecine i na łódzkich 10-11 i 25 stycznia. I wiecie co, zgadzam się z wypowiedzią Markasiak i Malwina_lodz - brawo! Uważam, że targi z 25 dały nam najwięcej i chyba to jest rzeczywiście nagonka na firmę. Tu przynajmniej BYŁY pokazy!!! I tańsze bilety! Nam się podobało i wygrałam talon na suknię. SUPER. A dla tych, co potrafią tylko narzekać mam radę - zorganizujcie coś sami to wtedy będziecie zadowoleni.
Pozdrawiam Wszystkich,
_________________
Zuela
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 1:15 pm   

Witam !

Są już gdzieś fotki z targów 25 ?
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 1:19 pm   

trzeba sledzic stronke targów, tam będą na pewno, ja znalazłam też na youtube filmy z targów, konkursów z zeszłego roku, więc tam też można za jakiś czas spojrzeć-może coś będzie :) i to nie były filmiki nagrane komórką czy aparatem tylko profesjonalnie złożony filmik, możliwe że na stronie też takowe były,ale tego już pewna nie jestem ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 1:19 pm   

Na razie jest filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=G_p63f8crNY
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiniusia 

Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 2:03 pm   

Kryszka ,właśnie obejrzałam ten filmik ,no i oczywiście w pierwszej minucie zobaczyłam tam siebie i mojego PM. :cool: :) :oops:
_________________

Miłego dnia Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 2:39 pm   

To filmik z oficjalnej strony targów, nakręcony przez jednego z wystawców.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 3:12 pm   

Uupss, no i my też jesteśmy na starcie :oops: Cóż zrobić, występuje się publicznie, to trzeba się z tym liczyć :wink:
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 5:46 pm   

Przez panujacy wirus zostalem polozony do lozka :) I to przez wlasna narzeczona ;) Niestety tuz przed weekendem sie rozchorowalismy, a tym samym targi przeszly nam kolo nosa, a mialem nadzieje ze zalatwie kilka brakujacych elementow naszej ukladanki.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 8:33 pm   

Ja w piątek się dowiedziałam, że wygrałam album na zdjęcia.
Ale chyba troche wystraszyłam panią, ponieważ próbowała się do mnie dodzwonić akurat jak miałam operację, potem wysłała smsa, żebym się skontaktowała. Więc jak doszłam do siebie zadzwoniłam i zapytałam, czy mogę z nią porozmawiać następnego dnia, bo właśnie leżę na sali pooperacyjnej :)
Na szczęście pani do której dzwoniłam powiedziała, że sama się ze mną skontaktuje w przyszłym tygodniu :)
_________________

 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 9:36 am   

Super :D gratuluje wygranej :!:
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 11:43 am   

album jest naprawde piekny :) o ile bedzie to taki sam jaki ja wygralam :) gratuluje wygranej :)
_________________
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 8:53 pm   

Mam już zdjęcia z targów - umieściłem je na specjalnej stronie. Nie mogę jeszcze wrzucać linków. Chętni żeby dostać link, zapraszam na priv.
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 8:56 pm   

gratulacje dla wszystkich ktorym sie poszczescilo i cosik wygrali ;) chocby album-to tez sie liczy...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 9:51 am   

Proud Mary napisał/a:
Mam już zdjęcia z targów - umieściłem je na specjalnej stronie. Nie mogę jeszcze wrzucać linków. Chętni żeby dostać link, zapraszam na priv.

oto link: http://www.proudmary.pl/targi_slubne_lodz_2009/
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
artisflora 
Firma

Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 8:00 pm   

Witamy :)
Dziękujmy wszystkim za zainteresowanie ofertą naszego Sklepu Weselnego.
Pozdrawiamy wszystkie pary narzeczonych i tych co byli na targach i tych co nie :)
pozdrawiamy
artisflora
_________________
pozdrowionka! :)
Artisflora
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 5:41 pm   

kiedy sa nastepne targi ??
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 5:50 pm   

pewnie za rok :]
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 2:28 pm   

Słuchajcie, mój K wygrał w losowaniu winietki (wypełnił kupon przy jakimś stoisku na targach i oddał, ostatnio do nas zadzwonili). Nie wiecie która firma organizowała tę loterię? Z góry dziękuję za odp. :)
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 9:23 pm   

Ja wiem, że na pewno ITD, bo wygrałam tam album. Innej firmy z zaproszeniami organizującej konkurs nie pamiętam.
_________________

 
 
adeka 
Firma

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 9:51 pm   Salon Piekności "ROBERTINO"

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że Salon Piękności "ROBERTINO" zmienił swoją siedzibę.
Aktualny adres: ul. Żwirki 3 w Łodzi.
Zwycięzców w konkursach organizowanych podczas Łódzkich Targów Ślubnych zapraszamy już do nowej siedziby.

Pozdrawiamy
 
 
Beticzek 
Firma

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 11:25 pm   

witam
Studio Beti&Damian również prosi zwycięska parę o kontakt gdyż do tej pory się nie zgłosili z zaproszeniami na Zabieg Spa Dla Dwojga.
Marynarska 55 tel. 042 616 02 20
pozdrawiamy B&D
Ostatnio zmieniony przez Beticzek Czw Mar 12, 2009 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl