Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
Autor Wiadomość
Kejti 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 10:01 am   

Dziewczyny, wiem że to trochę nie na temat i może śmierdzieć kryptoreklamą, jednak moja bratowa jest fryzjerką i ostatnio rozmawiałam z nią o Forum i czesaniu. Powiedziała, że raczej jest w stanie wykonać wszystkie fryzury z dojazdem właśnie w okolicach Radogoszcza (bo mieszka na Wschodzie). Godziny trzeba z nią dogadywać, bo sama ma małego dzidziusia i pracuje uzupełniająco w zakładzie fryzjerskim na Widzewie gdzieś chyba. Jednak dziewczyna ma do tego rękę, a i przyda się jej dodatkowy grosz. Wszelkich informacji udzielam na privie.

Acha, jeśli ktoś chce zobaczyć co do tej pory mi robiła - zapraszam do mojego wątku, dziś wieczorem wrzucę fotki fryzur :)
_________________


 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 1:49 pm   

Dziewczyny, mam pytanie do tych które mieszkają na WIdzewie, nie orientujecie się może jak sie nazywa ten salon, który jest pomiędzy ryneczkiem przy Puszkina a MCdonaldem? Tak naprzeciwko Hortex`u, jeśli wiecie coś na temat tego salonu, to chętnie poznam Wasze opinie :)
_________________
 
 
dorciag5 

Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 5:20 pm   

hej, byłam kiedys w Margot na hennie i wyszłam czarna jak kominiarz :lol: pani kosmetyczka chyba lekko przesadzila .Za to polecam gabinet na Augustowie, pare krokow od Widzewa, ale tam jakos mnie nie zawodzi kosmetyczka.
Ten gabinet znajduje sie na przeciwko przystanku autobusu 64 a kosmetyczka pani Ania, w innym watku podawalam numer telefonu ,ale chyba nikt nie zauwazyl :lol:
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 10:26 pm   

salon na placu - raczej do czesania a nie scinania, i nie u p. Krzysztofa tylko u ktorejs z mlodych dziewczyn
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:31 pm   

Ja z czystym sumieniem mogę polecić swoją fryzjerkę. Salon ma w Głownie, ale przyjeżdżają do niej nawet panie z Łodzi. Gosia na prawdę potrafi doradzić i super uczesać i obciąć (nie tylko kobiety). Polecam MatrixStyl. Dodatkowo robi superowe makijaże. Już teraz wiem, że to ona mnie uczesze i umaluje na ślub.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 8:25 pm   

w moim albumie makijaz jaki mialam na na sesje ślubna w studio.. wykonany przez nasza forumke, Megi :))
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:30 pm   

Podrzucam link do tematu o polecanych salonach fryzjerskich z działu "Zdrowie i uroda" : http://forum.wesele-lodz....p=213256#213256
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 4:27 pm   

Ja mogę polecić swoją fryzjerkę, chodzę do niej już od wielu lat, praktycznie cała moja rodzina się u niej czesze. Na Retkini na rogu Retkińskiej i Krzemienieckiej, nigdy nie pamiętam jak się to studio nazywa ;-) W takim nowym bloku na parterze na samym rogu..
Co do kosmetyczki, było już ich tam wiele, teraz jest nowa, ale nic więcej o niej nie mogę powiedzieć nadto, że jest bardzo sympatyczna.
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 1:22 pm   

Dziewczyny mam pytanko, czy znacie salon fryzjerski i kosmetyczny CAMELEON na Tatrzańskiej 42/44 ??
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 11:25 pm   

klarysa w takim razie czeszesz się w salonie mamy mojego kolegi :lol: Mają też salon w Zgierzu :) Ł.Z. robił studium fryzjerskie, znam chłopaka bardzo dobrze, razem studiowaliśmy :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuleczkam Nie Cze 01, 2008 11:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
monika800 

Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 4:42 pm   

dziewczyny czy znacie salon u Asi i Ilony na radogoszczu dużo dobrego się o nich nasłuchałam, ale nie wiem jak u nich z fryzurami ślubnymi
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 7:40 pm   

Dziewczynki gorąco polecam usługi naszej forumki Megi
:D http://www.magiamakijazu.pl.tl/ :D
Czesała mnie i malowała w sobotę na wesele kuzynki [smilie=e058.gif]
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna jest świetna w tym co robi, wkłada w to dużo serca i efekty są super!!! [smilie=g035.gif]
Już wiem, że tylko ona może mnie malować w dniu mojego ślubu :mar
_________________
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 11:13 am   

sylweczka a masz jakies fotki??

a ja chcialam polecic salon Monika na ulicy Wschodniej. Mialam tam robiona fryzurke probna i bylam bardzo z niej zadowolona. Trzymała mi się na głowie dwa dni, i dalej by mi sie trzymala gdybym nie musiała umyć włosów. Poza tym Pani Monika robiła mi ostanio jeszcze pasemka, ponieważ mam blond włosy to chciałam zeby mi zrobila lekkie rozjasnienie jak od slonca. Balejaz wyszedl super; bardzo naturalnie.
A jezeli chodzi o uslugi kosmetyczne to nie jestem przekonana....
_________________

 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 6:41 pm   

SYLWECZKA na ile przed umawiałaś się z Naszą forumową koleżanką :?:
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 6:47 pm   

pscoolka moje fotki są również na stronce Megi do której podałam link :)

anuleczkam ja się umawiałam na początku czerwca :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez SYLWECZKA Czw Cze 26, 2008 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 6:01 pm   

A ja polecam bratową Kejti. Efekty można oglądać w moim dzienniczku. Dziewczyna jest młodziutka, ale bardzo zdolna :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 8:50 am   

Dziewczynki co do usług fryzjerskich:
1) Nie polecam nikomu pani "grasującej" na widzewie, która nazywa się Sylwia Opłotna. Nie wiem w którym salonie teraz pracuje, bo zmieniała miejsce pracy. Byłam z nią umówiona na czesanie fryzury na wesele mojej kuzynki, a jak zadzwoniłam tydzień przed weselem Pani oznajmiła mi że ma tylko klientek, że nie da rady mnie uczesać!!! Umawiałam się prawie dwa miesiące wcześniej, na 8 rano (bo ślub był we Wrocławiu o 15). Całe szczęście, że zadzwoniłam, bo jakbym poszła w dniu wesela i Pani w ten sposób by mnie odprawiła to chyba bym się załamała. Jednym słowem zostawiła mnie na lodzie. Miała to być jednocześnie moja próbna ślubna fryzura, bo umawiałyśmy się także na czesanie w dniu mojego ślubu. Ale po tej akcji stweirdziłam, że nie chcę mieć więcej do czynienia z tą kobietą, bo zachowała się niepoważnie!

Na szczęście wtedy sytuację uratowała nasza forumka MEGI :D

2) Jestem umówiona na 16 sierpnia do fryzjerki na dąbrowie, ale ma na imię Joanna i prowadzi mały salon fryzur, w którym tylko ona pracuje. Moja ciocia mnie do niej zapisała, ponieważ sama od lat się u niej czesze. Byłam u tej Pani na wstępnym rozeznaniu, poupinała troszkę moje niesforne włoski, ja powiedziałam czego oczekuję, Pani pokazała mi jak sobie to wyobraża i stwierdziłam, że jestem w stanie jej zaufać. Ma świetne pomysły i od razu widać, że uwielbia swoją pracę. Moja Mama też zaczęła korzystaćz usług tej pani i jest zadowolona. Dlatego już teraz mogę powiedzieć, że polecam usługi tej Pani, a po moim ślubie same ocenicie jej pracę.
_________________
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 7:01 pm   

Dziewczyny NIE polecam makijażu w salonie "Perła" na Rzgowskiej 62. Byłam na próbnym i TRAGEDIA!!!. Pani zrobiła mi taką tapetę na twarzy,że wstydziłam się wyjść na ulicę. Początkowo byłam pomaranczowa,jak powiedziałam,ze za ciemny podkład to Pani waliła mi kolejno następne jaśniejsze warstwy pudru,że maska była okropna. Całe szczęście,że to był tylko próbny bo jakbym poszła na żywioł w dzień ślubu to chyba bym się rozpłakała i załamała.
_________________




 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 11:31 am   

Polecam salon Caroline na ul. Okoniowej (Radogoszcz). Bardzo ładny french miałam tam zrobiony.
A fryzura... :) pani Karolina jest niesamowita, ma ogromną wyobraźnię, jej fryzury są oryginalne. Moja trzymała się bez zmian do rana (zdjęcia w wątku "nasze ślubne fryzury").

Pan Łukasz bardzo fajnie ścina. ?ciął moje włosy tak jak chciałam ja a nie on (czego nie mogę powiedzieć o fryzjerce w bloku obok - Salon Estetyki). Wiem, że prowadzi różne szkolenia, więc chyba jest dobry obiektywnie oceniając.
Ostatnio zmieniony przez klarysa Pią Lip 25, 2008 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda M 

Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lip 25, 2008 12:33 pm   

Cześć Dziewczyny!
ja się niebawem wybieram na próbne uczesanie i makijaż do salonu Euro-Styl na Ketlinga. Zapisałam się do Pani Moniki, może coś słyszałyście o tym miejscu? Proszę doradźcie mi.
Ostatnio zmieniony przez Magda M Pią Lip 25, 2008 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 12:35 pm   

Z opinii innych forumek wynika, że jest ona naprawdę dobra w tym co robi. Więcej jest w wątku "Euro-Styl".
Ja sam a próbuje przepisać się od innej makijażystki właśnie do p. Moniki, ale czy mi się udało dowiem sie 02.08 :)
 
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 8:08 pm   

a czy ktos może polecić fryzjera w Pabianicach na fryzurkę ślubną? slyszalam wiele pochwalnych opinii o GABI przy Powstańców Warszawy i tam planowalam sie czesać, pomimo że salon ma opinię najdroższego w mieście (ale w końcu w dniu slubu to schodzi na dalszy plan). Jednak jak tam poszlam, wląscicielka okazała się bardzo mało sympatyczna i sprawiała wrażenie, że mi robi łaskę, że "raczy się zgodzić", by mnei uczesać do ślubu (mówiąc łagodnie). Może rzeczywiście ona może sobie pozwolić na takie traktowanie potencjalnych klientek, ale ja już naprawdę nie mam ochoty korzystać z usług tego salonu, mimo że pewnie inne fryzjerki pracujące w salonie są sympatyczniejsze. Także teraz szukam innego salonu, a czas nagli:(
 
 
Dżu 

Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 1:11 pm   

Mnie poleciła florystka salon na Piłsudskiego na wprost Billi. Podobno dużo jej klientek korzysta z ich usług i są bardzo zadowolone. Wybieram sie tam w piątek to napiszę jak wyszło. Wpadłam na taki pomysł, że na rano umówilam się na makijaż i fryzurę a później na przymiarkę sukni. Co myślicie o takim rozwiązaniu:?:
_________________
Mała Dżu
 
 
stokrotka2214 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:07 pm   

Witam serdecznie mam pytanko to bardzo wazne dla mnie czy któras czesał sie do slubu u Jacka olejniczaka? bywam tam od czasu do czasu atmosfera jest super jesli chodzi o ciecie i farbe to zawsze bylam zadowolona ale co do uczesania slubnego nie jestem pewna chłopcy lubia ektremalne jazdy:)
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 10:42 am   

Ja polecam salon fryzjerski na łagiewnickiej na wprost rynku !! ! Mój fryzjer Pan Piotrek! świetna kosmetyczka robię tam codzienne zabiegi a także robiłam makijaż ślubny u Pani Wiesi!
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 10:50 pm   

SYLWECZKA napisał/a:
Dziewczynki gorąco polecam usługi naszej forumki Megi
:D http://www.magiamakijazu.pl.tl/ :D
Czesała mnie i malowała w sobotę na wesele kuzynki [smilie=e058.gif]
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna jest świetna w tym co robi, wkłada w to dużo serca i efekty są super!!! [smilie=g035.gif]
Już wiem, że tylko ona może mnie malować w dniu mojego ślubu :mar



adresik zmieniony na www.magiamakijazu.pl to wersja bardziej profesjonalna:) :mrgreen:
_________________

 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:15 pm   

od dziś polecam:
makijaż u p. Moniki, ul. Kostki Napierskiego 3.

makijaż przemyślany, dostosowany do sukni i dodatków, a przede wszystkim oczekiwań klientki. cena makijażu próbnego - 35zł
 
 
kasinieca 

Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 6:52 pm   

Ja też mam kilka fajnych namiarów:P

Mogę polecić salon kosmetyczny, który jest w Łodzi na Wigury (ale nie pamiętam jak się nazywa),
jeśli chodzi o zakład fryzjerski, to najprawdopodobniej będę się czesać w Aleksandrowie przy poczcie przy ul. Bratoszewskiego(jeśli ktoś się orientuje). Genialne fryzjerki, znają się jak mało kto. Serio!
Ale za to przestrzegam przed fryzjerką z Aleksandrowa z zakładu przy ul. Piotrkowskiej. Poszłam do niej ze zdjęciem fryzury w telefonie komórkowym. Za to dostałam pierwszy opr! (fakt, mogłam wydrukować:) A że chciałam krótką fryzurę (miałam średnie włosy), dostałam kolejny opr... A późnej kolejny opr za to, że chciałam, żeby mi zrobiła baleyage... Wydarła się, że tak to sobie stare babki robią... Masakra! Nie uciekłam, bo myślałam, że naprawdę się zna na cięciu włosów (tak zresztą zapewniała). Powiedziała, że zrobi mi taką fryzurę jaką ona mi widzi. Zapewniała, że będzie mi w niej ślicznie... A jeśli mi się nie spodoba, to żebym przyszła w ciągu tygodnia i zetnie mnie za free.
Fryzura mi się nie podobała... Ona po prostu wycieniowała mi włosy i je skróciła. Nie wróciłam już do niej... Bałam się co mogłaby mi zrobić później z tymi włosami :-) Teraz się śmieję z tej sytuacji, ale przestrzegam panny młode takie jak ja, które łatwo ulegają - jeśli fryzjer zacznie na Was wrzeszczeć, a później zapewniać jaki to nie jest ahh i ohh - WIEJCIE jak najdalej!!
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 2:54 pm   

A ja bardzo polece salon "Barbara"na Placu Slonecznym..
To jest salon dla odwaznej panny mlodej ktora chce miec cos wyjatkowego i ma w sobie lekko szalona dusze:) a Krzysztof Rajca to niesamowity fryzjer!
Oczywiscie zgodze sie ze trzeba sie umawiac na wizyte i czasem poczekac bo bywa tloczno..ale mysle ze naprawde warto. Jest moim fryzjerem od dobrych 4 lat i ani razu nie wyszlam niezadowolona:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez DotiUslu Nie Paź 05, 2008 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lejdi 

Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 8:50 am   

[quote="megi"][quote="SYLWECZKA"]Dziewczynki gorąco polecam usługi naszej forumki Megi
Czesała mnie i malowała w sobotę na wesele kuzynki [smilie=e058.gif]
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna jest świetna w tym co robi, wkłada w to dużo serca i efekty są super!!! [smilie=g035.gif]


Zgadzam sie w 100 %. Megi ma talent, jest zaangażowana w to co robi, potrafi wyczarować cuda na twarzy:))
to naprawde magia makijażu:)
 
 
Adja25 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 10:30 am   Salon Caroline

Witam serdecznie. Równiez polecam salon CAROLINE na ul. Okoniowej. Jestem stałą klientka łukasza, który według mnie ma super cięcie, a poza tym potrafi doradzic odpowiedni kolor i fryzurę. W ogóle jest tam bardzo miła atmosfera, można sobie porozmawia, wypi kawkę...polecam!!!!! Na pewno wybiore sie na próbne uczesanie przed śłubem :)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 10:31 am   

NIE polecam salonu New Look przy Wyszyńskiego. masakra. fryzura probna inna od wlasciwej (czyli po co byla???) a wlasciwa nietrwała.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 10:52 am   

Ja nie polecam salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Gabriel na ?wirki. Obsługa niezbyt miła (zwłaszcza szefowa salonu). Czeszą na jedno kopyto i nie do końca z oczekiwaniami klienta. To samo tyczy się makijażystki, która maluje całkowicie inaczej niż poprosiłam, twierdząc jeszcze na koniec, że wyglądam super (a wyglądałam tragicznie) :? . I nie podobało mi się to, że nie ma lusterka i nie widać bieżących efektów makijażu, tylko pani podstawia go już w efekcie końcowym. Osobiście odradzam ten salon i zaznaczam, że odczucia co do tego salonu są wyłącznie moje i mojego męża.
_________________


 
 
andziol 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 9:35 am   

JA POLECAM JAK NAJBARDZIEJ ANIE WITEK KOSMETYCZKE.513743987 to jej nr.juz niedlugo pod koniec grudnia otwiera salon na kusocinskiego 54( na retkini blisko AGATKI,wjezdzajac od strony cmentarza na retkini to 1 nowe bloki po lewej stronIE). pelen profesjonalizm i wszystkie uslugi zabiegi paznokcie makijaz pedicure WSZYSTKO i przystepne ceny!!! nawet bardzooo
_________________
andziol
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 7:05 pm   

Jesli chodzi o salony na Widzewie,to wczoraj po raz pierwszy odwazylam sie skorzystac z innego salonu niz moj Gabriel z Cenrum,robilam trwala w salonie BEATY KUBIAK na ulBartoka.Jestem bardzo zadowolona,ciekawa jestetm jeszcze tylko jakk tnie,ale podejrzewam,ze zostane klientka tego salonu,naprawde bardzo profesjonalnie i widac ze pani Beata zna sie na swojej pracy
_________________
Agunia
 
 
ollik 

Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 12:20 pm   

Dziewczyny jest wiele takich dni kiedy chcemy być piekne .....
Gorąco polecam usług MEGI
www.magiamakijazu.pl
Przekonałam się na własnej skórze. Magda malowałam mnie do zdjęć ślubnych - makijaż był rewelacyjny, komponował się z suknią i dodatkami, to co powinien podkreślał, a to co nie ukrywał :) . Makijaż był bardzo trwały, dzięki czemu sesję zdjęciową miałam 2 dni i nawet w nocy byłam piękna
Magda dojeżdza do klienta co jest bardzo wygodne. Możemy być piękne bez wychodzenie z domu. ;)
Ostatnio zmieniony przez ollik Czw Lis 06, 2008 12:58 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
olenka3108 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 10:44 am   

Cześć dziewczyny!!!
jestem nowa na forum ale bardzo was proszę o namiary na jakąś dobrą makijażystkę bo mam tłustą skórę i boję się zeby makijaż nie spłynął mi po 2 godzinach!!!
Bardzo prosze o namiary na sprawdzone makijażystki!!! Czy wiecie coś o makijażach oferowanych w sephorze czy douglasie? czy są trwałe?
_________________
olenka
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 2:02 pm   

Ja polecam salon fryzjersko-kosmetyczny ELWIRA na Widzewie. To cud, że z moich prostych jak druty włosów udało się stworzyć taką fryzurkę!

fryz i kw.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 597 raz(y) 34.42 KB

fryz.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 544 raz(y) 44 KB

_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 4:21 pm   

A ja polecam salon euro styl -czesalam sie tam na wesele mojej znajomej ,bylam bardzo zadowolona...fryzurka wytzrymala nawet poprawiny..rowniez polecam salon Glamour na ul.Kopernika,tam czesalam sie na sylwester...wyszlo tez bardzo ladnie

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 3:42 pm ]
a na swoje wesele bede sie czesala i malowala w Pracowni urody na Piotrkowskiej 28 :D tam jest pan Przemek ,ktory pracowal w Euro Stylu
_________________
 
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 12:41 pm   

Ja też polecam Pracownie Urody i Pana Przemka :lol: . Zresztą pracuje tam też jeszcze kilka osób, które wcześniej były w Euro -Stylu. Nie polecam Krystiana u Olejniczaka. Jak dla mnie przereklamowany.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 3:52 pm   

Ja mogę z czystym sumieniem polecić moją fryzjerkę Marlenę Graczyk.
Zawsze wychodzę od niej zadowolona.
Ma swój salon, w którym jest też salon kosmetyczny.
Ul.Gdańska 31
_________________

 
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 5:08 pm   

oj nieładnie Laura uprawiać taką kryptoreklamę... bardzo nieładnie... :roll:

dla nieświadomych forumek wyjaśnienie...
Laura jest dziewczyną osławionego Przemka stąd jej zachwyty nad jego umiejętnościami i Pracownią Urody...
z tego samego też powodu, przy każdej okazji krytykuje Euro-Styl w którym pracowali oboje i skąd próbują za wszelką cenę ściągnąć klientów... :roll:
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 10:54 am   

sammy napisał/a:
oj nieładnie Laura uprawiać taką kryptoreklamę... bardzo nieładnie... :roll:

dla nieświadomych forumek wyjaśnienie...
Laura jest dziewczyną osławionego Przemka stąd jej zachwyty nad jego umiejętnościami i Pracownią Urody...
z tego samego też powodu, przy każdej okazji krytykuje Euro-Styl w którym pracowali oboje i skąd próbują za wszelką cenę ściągnąć klientów... :roll:


Przemka już jak najbardziej znam, zresztą jego narzeczoną Ewelinkę (przemiła dziewczyna, no i tematy miałyśmy wspólne-obie w ciąży) też już miałam okazję poznać a co do zarzutów proponuję najpierw dokładniej wszystkiego się dowiedzieć a później oskarżać!!!! Zresztą jak dla mnie to Ty jesteś niewiadomego pochodzenia. A Przemka i jego narzeczoną pozdrawiam i jak najbardziej polecam. :razz: Zresztą nie tylko ja polecam Przemka więc może jest więcej narzeczonych Pana Przemka na tym forum :smile: A i polecam przejrzenie jeszcze raz wszystkich moich postów :razz:
Ostatnio zmieniony przez Laura Pon Mar 16, 2009 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 11:45 am   

do niedawna sama go polecałam ale z czystej sympatii, bo umiejętności owszem jakieś ma, ale umówmy się, że jest wielu innych dużo lepszych fryzjerów, a on po prostu żeruje na opinii dotychczasowego pracodawcy, który zrobił z niego "gwiazdę", za bardzo już obrósł w piórka i mu się trochę w głowie poprzewracało :roll:

i żeby był ostatnim fryzjerem w mieście nie dam mu zarobić, bo mam zasadę wspierania uczciwych ludzi i firm, a nie cwaniaków, którzy próbują dorobić się na czyichś plecach
to samo dotyczy szanownej koleżanki Laury vel Eweliny (zadziwiająco podobne historie swoją drogą skoro twierdzisz, że nią nie jesteś... :roll: )

nie potrafię jakoś zaufać firmie czy osobie, która w biznesie nie potrafi zachować się fair
skąd pewność, że wobec mnie będzie uczciwa??

a co do wiarygodności, to niby Ty jesteś wiarygodna?? nie bądź śmieszna! :twisted:
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 12:09 pm   

Nie wiem skąd jesteś aż tak o nim poinformowana :?: , ale jeżeli masz coś do niego i jego narzeczonej to powiedz to Im, a nie tryskasz tu jakimś jadem na Nich. Ja osobiści jestem zadowolona z "przeciętnych wg Ciebie" umiejętności i zamierzam ich dalej polecać. Nie omieszkam Ich poinformować o zaistniałej tu sytuacji, żebyście rozwiązali to między sobą a nie publicznie. I :!: NIE ŻYCZĘ :!: sobie wplątywania mnie w Państwa konflikty, bo przypuszczam żę jesteś z konkurencji, i chcesz mu tu zrobić antyreklamę. I zaczyna się tu robić nie miło, a w końcu jest to forum o przyjemnych dla Nas chwilach w życiu. ;)
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 12:32 pm   

Laura napisał/a:
Nie wiem skąd jesteś aż tak o nim poinformowana :?:

cóż, nie czytasz uważnie...
napisałam, że jestem jego klientką, więc naprawdę bez trudu dotarły do mych uszu pewne informacje, po prostu trzeba uważać na to co i komu się mówi... :wink:

nie rozumiem jednak, Twojego oburzenia i poruszenia tą kwestią, skoro jesteś "tylko" klientką...
przecież Ciebie to nie dotyczy osobiście, to co się tak gotujesz? :roll:

poza tym, o jakim robieniu antyreklamy mówisz??
forum jest od tego aby dzielić się swoimi opiniami, a to czy ktoś z nich skorzysta i weźmie pod uwagę przy wyborze wykonawcy to jego sprawa

prawdziwa cnota krytyk się nie boi, więc w czym problem?? :razz:
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 1:20 pm   

Więc jeśli masz za grosz kultury to wypadałoby teraz przeprosić za bezsensowne podejrzenia. Resztę pozostawie bez komentarza bo nie czuję obowiązku tłumaczenia sie tobie
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 2:58 pm   

Laura, i sammy, tę dyskusję prosze kontynuować na privie.
_________________

 
 
 
Przemek_ 
Firma

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:45 pm   

Witam serdecznie wszytskie Forumowiczki oraz Forumowiczy i przepraszam, że musieliście być świadkami tego niemiłego incydentu.

Na początku chciałbym wytłumaczyć parę zwrotów niejakiej Sammy:

sammy napisał/a:
do niedawna sama go polecałam ale z czystej sympatii, bo umiejętności owszem jakieś ma, ale umówmy się, że jest wielu innych dużo lepszych fryzjerów, a on po prostu żeruje na opinii dotychczasowego pracodawcy, który zrobił z niego "gwiazdę", za bardzo już obrósł w piórka i mu się trochę w głowie poprzewracało :roll:


Dziękuję za docenienie moich umiejętności i nie ukrywam że wiele mi jeszcze brakuje do porównywania się z mistrzami. Chciałbym jeszcze podkreślić że to nie były pracodawca wykonywał strzyżenia, koloryzacje, upięcia, itp. tylko ja, i sam zapracowałem to co w tej chwili potrafię, aczkolwiek dziękuję mu, że "zrobił ze mnie gwiazdę" jak twierdzisz.

A co do głowy to owszem trochę mi się poprzewracało... ale na punkcie mojego synka :smile:

sammy napisał/a:
i żeby był ostatnim fryzjerem w mieście nie dam mu zarobić, bo mam zasadę wspierania uczciwych ludzi i firm, a nie cwaniaków, którzy próbują dorobić się na czyichś plecach


No cóż jakoś nie jest mi smutno że stracę tak "ważną" klientkę.

A szanowną Monikę vel Sammy serdecznie pozdrawiam i proponuję zająć się swoimi "uczciwym i lojalnym" życiem...
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 9:27 am   

Bravo Przemek!!!
Bardzo dobra Odpowiedź!!!
:brawo:
Niech każdy pilnuję siebie!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl