Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rankingi fotografów
Autor Wiadomość
majcia_ch 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 4:51 pm   

Ja znalazłam gdzieś taki ranking polskich fotografów ślubnych:
1. Adam Trzcionka
2. Anna Kalina Ciesielska
3. Ania i Marcin Łabędzcy - B&W Photography
4. Mariusz Spruch
5. Agnieszka Cynarska - Taran
6. Jacek Kacprzak,
7. Jacek Taran
8. Miłosz Wozaczyński
9. Zbigniew Kruk
10. Andrzej Mielcarek
11. Dorota & Michał WhiteSmoke
12. Robert Korybut - Daszkiewicz
13. Krzysztof Tkacz
14. Monika Wasylewska
15. Agnieszka Bogacka
16. Sławomir Gubała
17. Magdalena i Adam Lewanowicz,
18. Kacper Olejnik
19. studio navigo
20. Marcin Rusinowski

Niestety, musiałam wywalić z niego linki, ale może komuś się przyda.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 5:59 pm   

majcia_ch napisał/a:
Ja znalazłam gdzieś taki ranking polskich fotografów ślubnych:

A można prosić o link do tego "gdzieś"?
Interesuje mnie wiarygodność takiego rankingu, czyli kto ten ranking ustalił.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 9:12 pm   

Asiek napisał/a:
A można prosić o link do tego "gdzieś"?

Ależ proszę bardzo: http://forumslubne.pl/top_20_fotografia_slubna - choć akurat na razie stronka nie działa.

Kto ten ranking ustalił nie wiem, ale czy mówi ci coś forum konkurencyjne i tamtejszy fotograf-admin, który jest właścicielem ww. strony? :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 9:40 am   

Łeee, no to totalnie niewiarygodne.
Tak też myślałam, że to jakaś wąska grupa znajomych i ich znajomych zrobiła sobie "ranking". :roll:
Swoją drogą - jakikolwiek ranking fotografów ślubnych to totalna bzdura! :kwasny:
No bo kto go niby ustala i na jakich przesłankach? Ilość zleceń? Ilość zadowolonych klientów? Ilość kasy jaką fotograf zarabia rocznie? Ilość publikacji i nagród zdobytych za zdjęcia ślubne? Bez sensu. :evil:
Gusta są różne, a takie "rankingi" trącą reklamą, komercją i próbą "lansowania się" co poniektórych.
_________________
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 9:02 pm   

szczerze mowiac to fotografowie tzw "najlepsi" biora tyle za robienie zdjec jakby byly wywolywane na zlotym papierze:) a tak na prawde mozna znalezc super fotografa ktory robi zdjecia nawet 4 razy taniej i sa o wiele bardziej przemyslane i profesjonalne.
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 9:27 pm   

moze potocznie mowiac , strzele sobie w noge(z racji ze tez fotografuje i to moja konkurencja :) ) , ale Panie i Panowie z tej listy to rzeczywiscie znane nazwiska i nie ukrywam ze czesc z nich to rzeczywiscie czolowka. Oczywiscie kazdy ma inny gust i poczucie estetyki i jednemu moga sie dane zdjecia podobac a drugiemu nie, ale ...
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Pią Mar 13, 2009 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 10:18 pm   

kamis napisał/a:
szczerze mowiac to fotografowie tzw "najlepsi" biora tyle za robienie zdjec jakby byly wywolywane na zlotym papierze:) a tak na prawde mozna znalezc super fotografa ktory robi zdjecia nawet 4 razy taniej i sa o wiele bardziej przemyslane i profesjonalne.


No niestety ja tu sie nie zgodze , bo jednak tego "rankingu" nie jednej osoby widzialem zdjecia , i jesli kogos stac, to uwazam ze warto , ale zdaje sobie sprawe ze kazdy do tego podchodzi inaczej , inaczej ocenia ...

Jedna rada dla Was szukajacych fotografa , nie patrzcie w pierwszej kolejnosci na cene , to zobaczycie ze tak naprawde jakosc , oko , wyczucie itd kosztuje jak sobie porownacie oferty ... a pozniej sie targujcie ;]
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 4:46 pm   

czuje się wezwany przed komisję ds nacisków, więc stawiam się


Asiek napisał/a:
Łeee, no to totalnie niewiarygodne.


tiaaaa :mrgreen: :lol:


Cytat:
Tak też myślałam, że to jakaś wąska grupa znajomych i ich znajomych zrobiła sobie "ranking". :roll:


no... 300 fotografów z całej polski to wąska grupa znajomych

Cytat:
Swoją drogą - jakikolwiek ranking fotografów ślubnych to totalna bzdura! :kwasny:


tiaaa :mrgreen: :lol:



Cytat:
No bo kto go niby ustala i na jakich przesłankach? Ilość zleceń? Ilość zadowolonych klientów? Ilość kasy jaką fotograf zarabia rocznie? Ilość publikacji i nagród zdobytych za zdjęcia ślubne? Bez sensu. :evil:


warto najpierw się dowiedzieć, a później wydawać werdykty...
ranking został ustalony na podstawie konkursu który odbywał się cały poprzedni rok

Cytat:
Gusta są różne, a takie "rankingi" trącą reklamą, komercją i próbą "lansowania się" co poniektórych.


wolę lansować dobrą fotografię ślubną niż "znajomych królika"


natomiast z jednym się zgodzę - jeszcze nie wynaleziono sposobu na wskazanie zwycięzcy który zadowoliłby wszystkich... jak to w demokracji bywa (a więc we wszelkich przejawach głosowania) - trafiają się lepsze i gorsze wybory....
póki co jest to jedyny sensowny ranking - choć i on ma swoje wady
nie wszyscy biorą udział w konkursie (przykładem jest Bartek Jastal który nie brał udziału w konkursie FFS a zdobył pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez AGWPJA - ogólnoświatowe stowarzyszenie grupujące artystów fotografów ślubnych)
nie wszyscy są członkami FFS, nie zawsze jedno genialne zdjęcie powoduje, że dany fotograf jest genialny.... wątpliwości jest wiele...

natomiast zdecydowanie pierwsza 20tka czy 30tka są fotografami godnymi zaufania - wykonującymi swój zawód od iluś lat, budujących markę, wskazując jak może wyglądać profesjonalna fotografia ślubna w Polsce - a czy warto korzystać z tej listy - wybór zawsze należy do par młodych - przecież nikt z pistoletem przy głowie nie stoi i nie nakazuje podpisania umowy...


oczywiście dla mnie EOT
_________________
Z.
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 8:22 pm   

Zbychu napisał/a:
natomiast zdecydowanie pierwsza 20tka czy 30tka są fotografami godnymi zaufania - wykonującymi swój zawód od iluś lat, budujących markę,


No tak, tylko , że ta 20tka czy 30tka przoduje na jakiejś wewnętrznej liście rankingowej
( by nie powiedzieć liście wzajemnej adoracji),
bo jest wielu doskonałych, bardzo znanych fotografów, którzy pracowali na swoją markę nie od iluś, ale od wielelu lat i zajmują czołowe miejsa listy rankingowej zadowolonych klientow, którzy polecają sobie ich usługi i dziwne, że nawet o powyższą lisę się nie otarli
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 11:40 am   

Gdyby byli doskonali i bardzo znani to by zaistnieli na tej liscie , ale skoro ich nie ma tzn ze nie zostali zauwazeni , to nie lista wzajemne adoracji i w mojej opini troche przesadzasz i jestes niesprawiedliwa. Przecierz to normalne ze w kazdym srodowisku , miedzy soba powstaja nieoficjalnie rankingi, czy jakby to tam nazwac. To czasem docenienie czyjes solidnej pracy.

To o czym Ty mowisz to ranking na podstawie klientow , opinii itd , wiec troche co innego , a takich "doskonalych" jest cala masa , ich styl jest czasem bardzo rozny , czasem ociera sie o kicz , jednym pasuje innym nie. Mozna wiec na dwojaki sposob do tego podejsc.
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 9:51 pm   

ano wlasnie ze nie, nie wszyscy moga od tak byc na tej licie , aby byc wogole wziety pod uwage jako fotograf nalezy najpierw wniesc oplate, wiec jakby nie bylo to zamknieta lista

ale tak jak wspomnialem w poprzednim poscie jest to lista naprawde dobrych fotografow, tego nie zaprzeczam :)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:40 am   

prawda jest taka, ze o gustach się nie dyskutuje. :-) Dla jednych sztuczne tło z aniołkami i co tam jeszcze by być mogło to szczyt elegancji. Ktoś taki zapłaci za sesję powiedzmy 1/4 ceny fotografa z listy i będzie się zachwycał nad efektem. Dla innych (wliczając w to mnie :) ) fotografia w TYM dniu jest bardzo ważnym elementem. Ja ( to moje zdanie) nie pozwolę, żeby jakiś "paprok" zniszczył moje chwile. Nie mam zamiaru do końca życia płakać nad moją pamiątką.
Za jakość się płaci. Tak jak nie kupi się dobrych butów za 30 zł ( bo po pierwszym deszczu się rozkleją). Żeby przechodzić w butach całą zimę trzeba zainwestować. Tu nie chodzi oczywisćie o buty bo za dobry sprzęt też się płaci "dobre" pieniądze a dobry fotograf ten dobry sprzęt posiada.
Jestem skłonna uwierzyć w taką listę. :D Jeśli dobrze zrozumiałam to jest lista fotografów z całej Polski więc cóż w tym dziwnego, że nie ma tu wielu nazwisk z łódzkiego ? Widocznie są lepsi w innych województwach.

A tak na marginesie dyskusja toczy się w dziale o fotografach z Pabianic może powinno się ją przenieść w inne miejsce :)
Ostatnio zmieniony przez caixa Sro Mar 18, 2009 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 2:50 pm   

caixa
nie piszesz niczego nowego. O tym, że porządna praca musi kosztować pisałam już dawno w wątku "a może fotograf amator", ale wówczas odezwali się przeciwnicy moich wywodów zafascynowani fotografami, którzy pragną się kształcić na skórze pary młodej.
A co do listy
fotografialodz napisał/a:
nie wszyscy moga od tak byc na tej licie , aby byc wogole wziety pod uwage jako fotograf nalezy najpierw wniesc oplate


No cóż, nic dodać, nic ująć.
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 7:50 pm   

aapsik napisał/a:
caixa
nie piszesz niczego nowego. O tym, że porządna praca musi kosztować pisałam już dawno w wątku "a może fotograf amator", ale wówczas odezwali się przeciwnicy moich wywodów zafascynowani fotografami, którzy pragną się kształcić na skórze pary młodej.
A co do listy
fotografialodz napisał/a:
nie wszyscy moga od tak byc na tej licie , aby byc wogole wziety pod uwage jako fotograf nalezy najpierw wniesc oplate


No cóż, nic dodać, nic ująć.


Troche sie mylisz , bo znam fotografow "amatorow" slubnych ktorzy nie jednak "profesjonaliste z 20 letnim stazem i studiem mogli by zagiac , ale to sa subiektywne oceny , wiec nie rozwijam tematu, za to jesli dla kogos wyznacznikiem jest cena , to niech dobrze sie zastanowi , bo niestety tez nie zawsze , widzialem ostatnio oferte fotografa , w zasadzie we 2 robia slub , koszta nie male , zdjeci bardzo srednie , a cena coz napompowana troche ( fotograf mial swoje wystawy i jakies konkursy wiec to musi podniesc cene ;] ).

Tak czy owak kazdy sam decyduje ile jest w stanie wydac , co mu sie podoba itd itp.
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 7:59 pm   

Cytat:
fotografialodz napisał/a:
nie wszyscy moga od tak byc na tej licie , aby byc wogole wziety pod uwage jako fotograf nalezy najpierw wniesc oplate


No cóż, nic dodać, nic ująć.


nie mogę pozostawić tego bez komentarza...
wniesienie opłaty nawet miliona złotych nie gwarantuje w żaden sposób znalezienie się na tej liście...

na liście można znaleźć się tylko prezentując w konkursie dobre (wybitne?) zdjęcia ślubne oraz będąc członkiem forum fotografów ślubnych...
opłata jest związana z obsługą forum oraz części portalowej - choćby transfer - ponad 5 GB dziennie... (kto wie o co chodzi rozumie skalę problemu)...


Wy także płacicie za korzystanie z tego forum
50 reklam z boku o czymś świadczy...


Cytat:
No tak, tylko , że ta 20tka czy 30tka przoduje na jakiejś wewnętrznej liście rankingowej
( by nie powiedzieć liście wzajemnej adoracji),
bo jest wielu doskonałych, bardzo znanych fotografów, którzy pracowali na swoją markę nie od iluś, ale od wielelu lat i zajmują czołowe miejsa listy rankingowej zadowolonych klientow, którzy polecają sobie ich usługi i dziwne, że nawet o powyższą lisę się nie otarli


nigdy nie ukrywałem tego że lista ta dotyczy forum fotografów ślubnych
natomiast fakt, że obecnie mówimy o 300 użytkownikach mówi samo za siebie

pisałem powyżej, iż nie wszyscy są członkami FFS - to czy fotograf można stracić lub zyskać - to już każdy musi sam ocenić...
i podobnie klient musi ocenić czy taka lista ma dla niego jakiekolwiek znaczenie...
póki co nikt nie zmusza do wybierania fotografów z listy - a więc dla mnie nie ma problemu...

P.S. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do uczciwości listy to zapraszam na priva coby tutaj nie "śmiecić" - poza tym - jestem persona non grata na tym forum - więc sami rozumiecie... ale opinia o forum fotografów ślubnych jest dla mnie zbyt ważna by można było pod byle pretekstem dorabiać do słusznej idei jakąś dziwną ideologię... dlatego będę bronił FFS.
_________________
Z.
Ostatnio zmieniony przez Zbychu Sro Mar 18, 2009 8:36 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 8:01 pm   

Cena usługi fotograficznej to jedno, a konieczność wniesienia opłaty, aby dołączyć do rankingu, to drugie. Dwie zupełnie różne kwestie. Skoro bez opłaty dany fotograf nie był uwzględniany w liście the best of the best, to oczywiste jest, że nie może ona być reprezentatywna. Bowiem nie każdy fotograf musiał mieć ochotę taką opłatę uiścić i brać udział w tej "szopce".
oo, widzę, że już zostało wyjaśnione powyżej
Ostatnio zmieniony przez yennefer Sro Mar 18, 2009 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:27 pm   

Zbychu(jesli moge sie tak zwrocic) wiem, ze oplata nie jest za mozliwosc uczestnictwa w konkursie a za dostep do forum, oczywiscie prostuje to.

Ja osobiscie nie mam nic przeciwko tej liscie uwazam bardzo dobrze ze ona egzystuje, tak jak wczesniej wspomnialem naprawde zgrzesza ona dobrych fotografow.

Moze kiedys sie zapisze i sprobuje sil w konkursach :)

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 9:45 pm ]
caixa napisał/a:
Ktoś taki zapłaci za sesję powiedzmy 1/4 ceny fotografa z listy i będzie się zachwycał nad efektem. Dla innych (wliczając w to mnie :) ) fotografia w TYM dniu jest bardzo ważnym elementem. Ja ( to moje zdanie) nie pozwolę, żeby jakiś "paprok" zniszczył moje chwile. Nie mam zamiaru do końca życia płakać nad moją pamiątką.


Rozumiem ze to dla Ciebie i pewnie innych forumowiczek i forumowiczow, najwazniejszy dzien, ale powiedz mi
od jakiej ceny jest "Paprok" a od jakiej nie, od 1000zl , od 2000zl , czy od 3000zl
Zawsze myslalem ze fotografie ocenia sie po zdjeciach a nie po cenie , ale to juz inny temat.

sorry ale wzialem to troche do siebie, moze dlatego ze biore mniej, a akurat zalezy mi bardzo na zadowoleniu mlodej pary

Z drugiej strony powiem Ci tak , fotograf w stanach srednio bierze 5000$ , wiec nawet czolowka z listy w tym momencie staje sie paprokiem. Moze czasami warto sie zastanowic co tak naprawde wplywa na cene.
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 10:55 pm   

Nie ma takiej ceny. Jak ktoś wcześniej napisał również fotograf amator może być mistrzem w swojej kategorii...
fotografialodz napisał/a:
Zawsze myslalem ze fotografie ocenia sie po zdjeciach a nie po cenie

ależ oczywiście. Tyle tylko, że pod lupę została wzięta fotografia z wyższej półki cenowej... (patrz fotografia z listy)... Ja wybierając fotografa kierowałam się głównie wrażeniami estetycznymi. ponieważ jak pisałam wcześniej jest to dla mnie priorytetowa kwestia w dniu ślubu. Za dobrego fotografa byłabym skłonna zapłacić nawet 5000$ i ściągnąć go ze Stanów :) Jakbym miała na to fundusze ;) Proszę nie odbieraj mojej wypowiedzi jako atak na fotografów, którzy biorą mniej... Nie widziałam Twoich prac więc nie mogę ich oceniać. Szukając jednak fotografa na dzień swojego ślubu przejrzałam portfolio większosci łódzkich fotografów i nie zachwyciły mnie . :roll: Z jednym, który zrobił na mnie wrażenie skontaktowałam się ale na 1,5 roku przed nie miał naszego terminu ( to też o czymś świadczy :roll: ). Z polecenia dostałam namiar na inną osobę zresztą z listy :) i jestem bardzo zadowolona...
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 11:07 pm   

fotografialodz napisał/a:
ale powiedz mi
od jakiej ceny jest "Paprok" a od jakiej nie, od 1000zl , od 2000zl , czy od 3000zl
Zawsze myslalem ze fotografie ocenia sie po zdjeciach a nie po cenie , ale to juz inny temat.

sorry ale wzialem to troche do siebie, moze dlatego ze biore mniej, a akurat zalezy mi bardzo na zadowoleniu mlodej pary

Z drugiej strony powiem Ci tak , fotograf w stanach srednio bierze 5000$ , wiec nawet czolowka z listy w tym momencie staje sie paprokiem. Moze czasami warto sie zastanowic co tak naprawde wplywa na cene.


że się wtrące...

jest to odwieczny problem wszystkich oferujących jakiekolwiek usługi. ILE BRAĆ?! Ile?? Tyle, żeby Cie nie wysmiano (ze za duzo), ale i szanowano (buble przeciez są tanie... stad niska cena oznacza w domysle gorsza jakosc a nie promocje ;P a przeciez ilu z nas laików naprawdę zna się na zdjęciach). Sama jestem uslugodawca w innej branzy i wiem, ze trzeba sie cenic, by ludzie nas cenili. A jak ktos narzeka, ze za drogo... Są ludzie, dla którcyh zawsze jest za drogo... oni by chcieli za darmo. Nimi nie ma co sie przejmowac, czyz nie??


i mowie to ja, ktorej wciaz zarzucaja, ze za malo biorę ;P
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 11:07 pm   

Caixa, to ok bo troszke inaczej to zrozumialem, tzn ze kierujesz sie glownie cena, ale wszystko juz jasne :)
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Sro Mar 18, 2009 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 11:11 pm   

Zbychu napisał/a:
Cytat:
fotografialodz napisał/a:
nie wszyscy moga od tak byc na tej licie , aby byc wogole wziety pod uwage jako fotograf nalezy najpierw wniesc oplate


No cóż, nic dodać, nic ująć.


nie mogę pozostawić tego bez komentarza...


Hmm, swego czasu zarzucałeś nam, że Forum ma być niekomercyjne i bezpłatne i takim pozostało a ja się tutaj dowiaduje, że na Twoim Forum trzeba wnosić opłaty... :zdziwko:

Zbychu napisał/a:

opłata jest związana z obsługą forum oraz części portalowej - choćby transfer - ponad 5 GB dziennie... (kto wie o co chodzi rozumie skalę problemu)...


U nas transfer jest wcale nie mniejszy i wystarczyło się przenieść na serwer dedykowany (koszty 3000zł rocznie) i problem z głowy.


Zbychu napisał/a:

Wy także płacicie za korzystanie z tego forum


Na razie Forumowicze za korzystanie z Forum nie zapłacili ani grosza i tak na pewno pozostanie.

Zbychu napisał/a:

poza tym - jestem persona non grata na tym forum

Przesada. Twoje komentarze zawsze są mile widziane 8)
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 12:06 am   

Mac-erson napisał/a:

Hmm, swego czasu zarzucałeś nam, że Forum ma być niekomercyjne i bezpłatne i takim pozostało a ja się tutaj dowiaduje, że na Twoim Forum trzeba wnosić opłaty... :zdziwko:


bo ŁFS jest jak najbardziej darmowe i bez reklam
my mówimy o Forum Fotografów Ślubnych


Cytat:
Na razie Forumowicze za korzystanie z Forum nie zapłacili ani grosza i tak na pewno pozostanie.


oglądanie reklam to też płacenie
choć rzeczywiście mogłem słowo płacić umieścić w ""


Cytat:

Przesada. Twoje komentarze zawsze są mile widziane 8)


Będę się jednak ograniczać do spraw mi najważniejszych



fotografialodz

Cytat:
tak jak wczesniej wspomnialem naprawde zgrzesza ona dobrych fotografow.


takie Freudowskie przejęzyczenie? ;)

looooz - ja tylko prostuje




podsumowując
zgodzę się z jednym-lista zadowolenia klientów była by bardzo dobrym pomysłem
ale jej istnienie jest dość utopijne - trzeba by zastanowić się w jaki sposób weryfikować zgłoszenia (coby nie okazały się zgłoszeniami od konkurencji lub od rodziny)
_________________
Z.
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 8:40 am   

fotografialodz napisał/a:
tzn ze kierujesz sie glownie cena


caixa napisał/a:
Ja wybierając fotografa kierowałam się głównie wrażeniami estetycznymi


Tak napisałam :roll:
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 9:26 am   

ok juz wszystko jasne :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 10:35 am   

A ja powtórzę, że wszelkie rankingi gdzie wchodzi wrażenie artystyczne są bzdurą. :roll:
Bo gustu się nie ocenia, pisząc ironicznie : jeden lubi chude blondynki, inny puszyste brunetki.

To tak jakby zadać pytanie kto był najlepszym malarzem. Dlaczego np. Picasso a nie van Gogh? A dlaczego nie Millet? A co z da Vinci? A może Monet? A może Nikifor? Nie zapominajmy też o Giotto czy Renoir. No i pozostyłych setkach świetnych malarzy... :cool: :lol: :lol: :lol:
A co z muzykami? Czujecie zrobić listę "najlepszych" muzyków świata? :-?

Widzicie teraz bezsens rankingów pod nazwą "najlepszy"?

Co najwyżej można zrobić rankingi:
- najpopularniejszy (ilość)
- najdroższy
- najbardziej nagradzany
- z najdłuższym stażem
- najbardziej "wykształcony" w tym kierunku (kursy, warsztaty, sesje, itd)
- itp.



A do ciebie Zbychu - jeśli już silisz się na komentarz moich wypowiedzi to pisz tak, żeby cię zrozumieć, bo "tiaaaa" to nic, a świadczy jedynie o lekceważeniu z twojej strony. :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 19, 2009 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl