Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BLUE HEAVEN
Autor Wiadomość
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 10:07 am   BLUE HEAVEN

czy ktos zna ten zespol?co o nich sadzicie?prosze o opinie bo szukamy orkiestry i nie wiem na kogo sie zdecydowac :(
Trio odpadło i Gracja rownież bo nie maja terminow :( a co wy proponujecie?macie orkiestre sprawdzona az tak ze jak przestaja grac to az szkoda? :tuptup:
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 7:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:16 pm   

miałam okazję przesłuchać płytkę demo zespołu. jak dla mnie fatalnie, dużo disco-polo, głosy nienajlepsze i dobijające podkłady... :-? odpadli w przedbiegach w naszych poszukiwaniach kapeli. :|
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 3:45 pm   

masz racje u mnie tez odpadli
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
darmal 

Dołączyła: 22 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 9:50 am   zespół na wesele

Tu była reklama
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Kwi 06, 2009 2:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lucynax 

Wiek: 43
Dołączyła: 04 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 10:57 am   Zespół Blue heaven

Witam !
Chciałabym wyrazić opinie o zespole "Blue Heaven" na tym forum.
Nie podaoba mi się, że Pnie, które w poprzednich postach tak wyrażały się o tym zespole (poza jednym). Każdy z nas ma różne gusta. Jednemu się podoba taki zespól innemu tylko DJ, ALE TO CO TE PANIE WYPISUJ? TO BZDURY. Zespół muzykę "Disco Polo" gra na życzenie a repertuar mają bardzo bogaty i moim zdanie należy posłuchać ich na żywo a nie wysuwać wnioski po przesłuchaniu kilku utworów. Jak komuś się nie podoba to nie musi zespołu angażować a nie wypisywać na forum bzdury podkreślam bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nas grali na weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni grali również na poprawinach na co nie wszystkie zespoły się godzą. Pan Darek jest bardzo miłym człowiekiem - cytat z poprzedniego postu - i rzeczywiście wszystko omawia a zarazem prowadzi całe wesele. Repertuar do wyboru biesiada przy stołach przyśpiweki goście weselni śpiewają razem z zespołem no i co najważniejsze stronią od napojów z procentami. Byliśmy zachwyceni Panią Anią, która śpiewała nam "Ave Maria" w kościele a póżniej na weselu dobrany przez nas repertuar. Ma wspaniały głos - przynajmniej nam się podobał. Reasumując polecamy ten zespół bo jest tego wart
Pozdrawiam wszystki przyszłe mężatki
Lucynax :smile:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 11:49 am   

Po pierwsze o gustach się nie dyskutuje :) To co dla Pani jest wspaniałe i świetne, dla kogos innego może być totalną klapą :)
Po drugie, na tym forum każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania, co Panie powyżej własnie zrobiły i co Pani również robi, tym niemniej nalezy robić to w sposób grzeczny i nie obrażając innych uczestników dyskusji.
Po trzecie rzadko kto słucha wszystkich zespołów na żywo. Na pierwszy ogień idzie zwykle przesłuchanie płytek, a dopiero te zespoły które Nam sie spodobaja można posłuchac na żywo, a już w interesie zespołu moim zdaniem leży aby materiał był dobrze przygotowany, tak aby zachęcić potencjalnego klienta.

Cieszymy się, że u Pani ten zespół sie sprawdził i że wesele było udane :) Tym niemniej nie należy komuś wyrzucać, że mówi bzdury, bo nie podoba mu się to co Nam :)
Pozdrawiam
_________________

 
 
 
GoHa 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 9:16 am   POLECAMY GOR?CO

Blue Heaven grali u mnie na weselu oraz na poprawinach i z czystym sumieniem mogę polecić tą orkiestrę. Wszystko było tak jak to sobie wcześniej z nimi ustaliliśmy, nie było problemu, żeby przedłużyć całą zabawę, zarówno w dzień wesela jak i w dzień poprawin. Nasi goście byli bardzo bardzo zadowoleni z ich bogatego repertuaru. Nie było żadnego problemu z zachciankami muzycznymi gości. O co się poprosiło to to zagrali. Mimo tego, że ustalaliśmy wszystko przez telefon bo orkiestra podróżuje i gra po całej Polsce a nawet poza Polska nie było żadnego, nawet najmniejszego problemu. Oczepiny w ich wykonaniu są na prawdę super. Fajnie zabawiali gości podczas posiłków. Orkiestra podczas wesela nie pije alkoholu co dla mnie jest ogromnym plusem. Przerwy praktycznie tylko wtedy, gdy podany był ciepły posiłek. Na weselu poszło bardzo mało jedzenia, po mimo tego że było pyszne gdyż każdy wolał się bawić przy muzyce tego fantastycznego zespołu. Na prawdę gorąco polecamy. :) :) :) :) :) :) :) :)
_________________

 
 
ana217 

Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 7:46 pm   

Ma może ktoś więcej opnii na temat tego zespołu?
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 8:11 pm   

HEJ HEJ wszystkim przyszłym Młodym Parom oraz Świeżo Zaślubionym :razz:
Mam pytanko odnośnie zespołu Blue heaven - nie biorąc pod uwagę repertuaru, śpiewu itp itd (wszystko rzecz gustu a reszta do uzgodnienia) to czy zespół jeśli chodzi o prowadzenie imprezy wykazuje się jakąś inicjatywą i nawiązuje kontakt z gośćmi ?? No i czy są w porządku co do spraw organizacyjnych ?? Z góry dzięki z odp
 
 
młodzi2009 

Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 7:13 pm   

Wczorajszy mój post wynikł ze zdenerwowania, że na forum ludzie podszywają się pod kogoś i siebie samego zachwalają, daj DARMAL innym szansę to zrobić.
My wybraliśmy ten zespół na swoje wesele, w sumie jesteśmy zadowoleni, chcemy by nasze wesele było staropolskie, z piosenkami biesiadnymi i disco polo. Blue Heaven takie ma w repertuarze, ma również i nowsze, ale to kwestia gustu. My z p. Darekiem spotkalismy się kilka razy, bardzo sympatyczny człowiek, dostosowuje się do młodych i bardzo im rozjaśnia jak przebiegac będzie całe wesele. Również kazał by na stoliku dla zespołu nie stawiać wódki , co jest bardzo ogromnym PLUSEM! Oglądaliśmy płyty dvd z innych wesel na których grali i naprawdę fajnie im to wychodzi, tzn. nie orientujemy się az tak w nagłośnieniu itd.... ale ogolnie do tego nie mamy zastrzeżeń. Bardzo nam się podobało, że zespół w trakcie przerw dla gosci na jedzenie chodzi między stolikami i gra na akordeonie i bębnie .
Ogólnie zespół jest dobry, nawet podczas zawarcia umowy nie chcą zaliczki.
Zraził mnie jedynie ten powyższy post, ale przezyjemy, w sumie takie czasy, że każdy musi się sam reklamować i dość obficie by przyniosło to rezultaty, bo jest bardzo dużo w tych czasach zespołów,raz wypełniliśmy jedną ankietę odnośnie szukania zespołu a w odpowiedzi otrzymaliśmy ponad 20 ofert. Więc takie są realia.
Pozdrawiam wszystkich
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl