Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Coen- salon pielęgnacyjny
Autor Wiadomość
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 10:19 am   Coen- salon pielęgnacyjny

Dziewczyny czy któraś z Was słyszała o tym gabinecie? Czy korzystałyście z jego usług. Wybieram się tam ale nie wiem co mnie czeka. Nie wiem czy to specyfika Łodzi ale nikt nie potrafi mi pomóc z moimi problemami skórnymi więc chwytam się wszystkiego. Jeśli wiecie to napiszcie jak wyglądają tam ceny w stosunku do jakości usług. Chodzi mi o gabinet na Piotrkowskiej 89.
 
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 11:03 am   

Ja byłam i obsługa jest naprawdę profesjonalna. Przede wszystkim jest czysto i maja sporą ofertę zabiegów, pracują na Thalgo. Tylko ceny jak dla mnie wysokie :P no ale zawsze warto spróbować.
 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 9:28 am   

Byłam i sprawdziłam. Jest świetnie i myślę że jeśli chodzi o cenę to jest ona adekwatna do usługi. Czułam że zaopiekowano się tam mną indywidualnie a nie tak jak wszędzie- taśmowo. Ceny są porownywalne a sam gabinet świetny.Polecam!
 
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 1:04 pm   

Na Nowej gdyni jest chyba Coen i ceny sa jak dla mnie duże ...
_________________


 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 2:09 pm   

Nie wiem czy są duże...chyba porównywalne do innych salonów- np.160zl za mikrodermabrazję + maseczkę + nałożenie kremu.Może przepłaciłam ale dość mam poszukiwań kogoś kto profesjonalnie zajmie się moją cerą i będzie poważnie podchodził do problemu. A Coen ma SPA na Nowej Gdyni. Ciekawe jak tak jest:)
 
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 2:15 pm   

Spa Nowa Gdynia http://www.nowa-gdynia.pl/spa_wellness
_________________


 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 2:39 pm   

Fajnieee:) Podoba mi się... Muszę kiedyś zafundować sobie któryś pakiet weekendowy:):)
 
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 3:55 pm   

Podbijam wątek i mam pytanie czy któraś z Was wykonywała może w tym salonie makijaż ślubny? Ja jestem po próbnym i mam mieszane uczucia. Był bardzo naturalny, świeży i trwały ale czegoś mu brakowało. Jednak nie skreślam jeszcze tego salonu - chciałbym poznać Wasze opinie. Jeżeli chodzi o samą kosmetykę, to mnie również Coen bardzo pasuje.
_________________
krzysiaa
 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:46 am   

Nie robiłam tam makijażu ale mam zamiar. I na pewno dam znać w przyszłym tygodniu!
 
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:24 am   

W takim razie czekam na relację i napisz też proszę kto Cię malował, bo z tego co wiem jest tam kilka pań, które się zajmują makijażem ślubnym.
_________________
krzysiaa
 
 
roxanna 

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 6:38 pm   

Ja byłam na Piotrkowskiej w salonie Coen dwa razy i trzeci juz nie poszłam. Byłam na mikrodermabrazji i nie byłam zadowolona bo wyników nie widziałam a zabieg był zrobiony szybko i mało dokładnie a robiły mi je dwie różna Panie wiec to chyba nie kwestia kosmetyczki. Potem byłam na mikrodermabrazji w innych salonach i byłam dużo bardziej zadowolona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl