Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czu używacie kosmetyków Yves Rocher?
Autor Wiadomość
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:10 am   Czu używacie kosmetyków Yves Rocher?

Dziewczyny ciekawa jestem czy uzywacie kosmetyków tej firmy.Kupiłam tam zupełnie przypadkowo pomadkę dla mamy,a panie były tak miłe,że założyły mi kartę stałego klienta.Teraz do domku przysłali ulotkę wg.kt. za dowolny zakup otrzymam organizer.Chyba się skuszę i skorzystam(akurat kończą mi się niektóre kosmetyki),ale chciałam się Was poradzić co warto tam kupić.
Proszę napiszcie z czego jesteście lub byłyście zadowolone?
Oczywiście po zakupie też przedstawię swoją opinię. :)
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:49 am   

Ja przez pewnien czas korzystałam ze sprzedaży wysyłkowej tej firmy. Wiązało to się z dodatkowymi korzyściami - dostawałam różne gratisy za 'przywiązanie do frimy". Mam więc małą torbę podróżną, kuferek na kosmetyki, plecaczek, kosmetyczke z logo firmy. Z kosmetyków byłam zadowolona, zamawiałam przeważnie szampony, mydełka, płyny do kąpieli.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 1:41 pm   

ja też ostatnio weszłam do ich salonu i kupiłam żel do mycia twarzy i krem z tej samej serii - rumiankowej - takiej do każdego rodzaju cery - no i żel jest super - natomiast krem raczej przeciętny -tzn jak na taką cenę to znalazłabym coś lepszego pewnie. Fakt że czesto maja promocje i gratisy. Pozatym bardzo podobają mi się zapachy tych kosmetyków :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 8:27 pm   

Owszem używam... fajne są - ładne zapachy i opakowania. Polecam szampony świetliste :wink:
_________________

 
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 10:33 pm   

Ja używam ich płynów do kąpieli i pod prysznic.
Pozostałe kosmetyki też podobno są dobre...
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:22 pm   

Ja k do tej pory jeszcze nie uzywałam tych kosmetyków. Moze kiedys sie skuszę....
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 12:51 am   

Od czasu do czasu używam. (to w salonie Ives Rocher naciełam się na torebkę - gratis). Ogólnie kosmetyki mają chyba całkiem ok. Strasznie żałuję, że wycofali z produkcji moją ulubioną piankę do włosów dodającą puszystości :( .

Ale mają i wady, kiedyś zdecydowałam się u nich na puder w kamieniu i pani z salonu zaproponowała pomoc w wyborze. Myślałam więc, że zna się na rzeczy, niestety okazało się że kolor pudru dobrała fatalnie, był za ciemny...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 10:39 pm   

Uzywam i owszem. Korzystam ze sprzedaży wysyłkowej. Może teraz nie tak często, ale korzystam. Np. dzisiaj odebrałam pczake z moim ulubionym zapachem Ming Shu i jako gratis satynowe kimonko - super śliczne:)


Potwierdzam opinię Kati - szampony są super. Uzywałam tez kremów, lakierów do paznokci, mydełek, płynów do kąpieli itp - wszystko polecam.

Nie mam tylko zdania co do kosmetyków kolorowych - typu cienie do powiek, pudry, podkłady bo nie skusiłam się nigdy :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 4:42 pm   

Kupiłam Balsam Do Ciała Odzywczy 3w1 Bio Specific i jestem zadowolona. Bardzo szybko się wchłania,ma delikatny,lekki zapach.Skóra jest po nim mięciutka i milutka.Polecam:)
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 5:36 pm   

Polecam balsam, o którym już kiedyś pisałam na forum... Ode a la Joie - z drobinkami brokatu. Przepiękny zapach - troche przypomina bez... Jest też woda z tej samej lini...
 
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 11:51 pm   

ja czesto kupuje te kosmetyki na prezenty dla jednej lub drugiej mamy - i sa bardzo zadowolone - ale sama korzystam z nich raczej rzadko. Maja fatalny preparat do demakijazu - taki dwubarwny, niebiesko-przezroczysty - jest strasnzie nieprzyjemny podczas stosowania. Faje maja peelingi do ciala (uwielbiam ten z serii costam nature, truskawkowy, z cukrem). W kremach nie podoba mi sie to, ze jak sie go nalozy chociaz minimalnie zbyt duzo, to sie od razu walkuje.
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Wrz 18, 2004 10:53 am   

Ja dostjaę od nich katalog, ale zamówiłam raptem raz i nie byłam zadowolona z zakupu.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 4:50 pm   

kiedyś mialam kredkę do oczu i tusz,ale teraz nie używam
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 10:59 am   

tak do kąpieli i pod prysznic boskie są zielona cytryna, mandarynka, wanilia :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 1:40 pm   

Zdarza mi się, głównie własnie do kąpieli :) Są super :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 11:34 pm   

Pierwszy w życiu krem (rumiankowy) miałam właśnie z Yves Rocher. :D Teraz nie kupuję już nic innego oprócz owocowych płynów do kąpieli i ewentualnie prezentów. A mąż ma kartę stałego klienta i na urodziny zawsze dostaje kartkę i ma do odebrania w sklepie prezent. Ostatnio dostał komplet zapachowych kolorowych podgrzewaczy. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:20 am   

No to super firma :) Chyba sie zatroszczę o taką kartę ;)
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:20 am   

Firma super, okropnie droga ale kosmetyki ma dobre, a jeżeli chodzi o kartę klienta, to Pusiaku musisz się do teściowej uśmiechnąć :D i nie zapominaj o karcie z Sephory :D
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 12:56 pm   

jak bylam w Polsce, mialam karte stalego klienta na zakupy i taka do kosmetyczki.

poniewaz lubie kupowac kosmetyki, za kazdym razem, jak przychodzila do Mamy (rowniez stalej klienki) oferta zakupow wysylkowych, zawsze cos sobie zamowilam.

bardzo cenie sobie lawendowa serie do stop i lawendowy sztyft na moje migreny, oraz puder transparentny.
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 1:23 pm   

J abardzo lubie wszystkie kosmetyki do pielegnacji ciala tej firmy... plyny do kapieli, zele pod prysznic, balsamy. Moja ulubiona seria to ta niebieska Ode de Reve ? nie pamietam dokladnie jak sie nazywa....
Nie uzywalam kosmetykow do makijazu, mam inne sprawdzone firmy i juz nie ryzykuje.
Ale wszystko co pachnace i pieniace z Yves Rocher polecam :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 8:49 pm   

jeszcze nie używałam tych kosmetyków, ale nadrobie stracony czas i zakupie jakiś produkt z tej firmy :)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 8:51 pm   

Ja raz miałam żel z zielonej herbaty pięknie pachniał, a takto nie używam bo są za drogie
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 8:53 pm   

Nie próbowałam :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 2:41 pm   

Lubie mleczka do ciala tej firmy (tak suuuuper pachna :lol: ): przede wszystkim kokosowe i malinowe (nie wiem, czy malinowe jeszcze mozna kupic, bo mialam je dosc dawno)
Ostatnio mam bambusowy zel pod prysznic - bardzo przyjemnie pachnie, ale niestety jest jakos malo wydajny :(

No to Szczako zaintrygowalas mnie...
szczako napisał/a:
lawendowy sztyft na moje migreny

Sztyft na migreny? Zdradz prosze pare szczegolow jesli mozesz, bo ostatnio migreny po prostu nie daja mi normalnie zyc :kwasny:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 2:48 pm   

emi_teufelchen napisał/a:
No to Szczako zaintrygowalas mnie...
szczako napisał/a:
lawendowy sztyft na moje migreny

Sztyft na migreny? Zdradz prosze pare szczegolow jesli mozesz, bo ostatnio migreny po prostu nie daja mi normalnie zyc :kwasny:


wyjalem z torebki i zdradzam szczegoly :)
Aromapure Serenite, Stick d'aroma-pression anti-stress
pojemnosc - 5ml

mnie pomaga. smaruje sobie tym skronie, jak czuje, ze migrena sie zbliza.
_________________
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 2:55 pm   

szczako napisał/a:

wyjalem z torebki i zdradzam szczegoly :)
Aromapure Serenite, Stick d'aroma-pression anti-stress
pojemnosc - 5ml
mnie pomaga. smaruje sobie tym skronie, jak czuje, ze migrena sie zbliza.

Dziekuje bardzo :) zamowie sobie, jak mi przysla nastepna oferte.
Moze dla mnie tez okaze sie byc dobry :)
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
dinka 

Dołączyła: 01 Lut 2006
Posty: 55
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:45 am   

Ja kilka lat temu, jakies 3, używałam przecudnie pachnącego kremu z podkładem w tubce nie pamiętam jak się nazywał. Fajny była ale kupowałam go przede wszystkim dla tego cudnego zapachu.
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:34 am   

ja właśnie ostatnio kupiłam sobie peeling do twarzy (Bio Septic) chyba ta się nazywa. Jest bardzo fajn bo z jakąś glinką i bardzo ładna się po nim buzia robi
_________________
Hanusia



 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 1:56 pm   

Ja bardzo lubię serię Plaisirs Nature, bo żele i balsamy mają przepiękne zapachy :) Balsamy jednak zbyt słabo nawilżają. Rewelacyjne są tatomiast mydełka - owocowe, przezroczyste, delikatne dla skóry, bardzo wydajne i pięknie pachnace (mam malinowe) - niestety dość drob\gie, ale przekładając na wydajność nie jest tak źle ;)
Lubię też żele pod prysznic: z masłem karite, z aloesem, z mogdałem kalifornijskimz zieloną herbatą... niestety mają bardzo niewygodne zatrzaskiwane zamknięcie, przez które można połamać paznokcie :kwasny:
Lubię też bardzo żel do mycia buzi Pure Camille - ślicznie pachnie i bardzo ładnie wygląda.
Uważam, że dobre mają też kosmetyki antycellulitowe.
Nie byłam zadowolona z "kolorówki", jakoś rzadna rzecz mnie nie zachwyciła... Do żadnej też nie miałam ochoty wrócić.
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Ińska 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 72
Skąd: Rawa Maz./Warszawa
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 8:55 pm   

a ja bardzo lubie płyny do kąpieli i kulki owocowe, fajny jest także żel pod prysznic bambusowy.
poza tym nigdy innych rzeczy nie kupiłam dwa razy mimo, że wypróbowałam sporo - maseczki, kremy do twarzy i rąk, szampony, żele do mycia twarzy, z kolorówki miałam tylko tusz i też sie nie sprawdził:(
 
 
agutka 


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 11:18 pm   

Kiedyś przysyłali mi katalog, kusiły mnie gratisy dołączane do paczek i przez to dużo zamawiałam. Byłam bardzo zadowolona, szczególnie z perfum i żeli pod prysznic .
_________________
Miłego Dnia Gość !! !
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 12:53 pm   

używam i jestem bardzo zadowolona. Jedna z niewielu firm, na której kosmetyki nie mam uczulenia...
Nie zamawiam tylko kosmetyków do makijażu...
Kupuję wysyłkowo i właśnie składam zamówienie... :mrgreen:
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:14 pm   

Kiedyś używałam kosmetyków "kolorowych" z tej firmy i byłam bardzo zadowolona.
_________________

 
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 4:46 pm   

czy sprzedaz wysylkowa jest u nich w jakis sposob zobowiazujaca?
tzn czy jak raz sie cos zamowi to trzeba juz stale co jakis czas zamawiac ponownie czy tylko wtedy gdy sie chce?
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 6:17 pm   

mają ładne perfumy :)
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 12:38 pm   

Mnie się podobają jedynie kosmetyki z serii Plaisirs Nature.
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 3:58 pm   

A ja jestem fanką rumiankowego żelu do mycia twarzy. Kiedyś mieli taki micelarny płyn do demakijażu, też rumiankowy ale go niestety wycofali. Moje ulubione ode la vie też niestety. Bardzo dobra jest też seria z hammmamelisem czy jakoś tak.... :roll: . Tusze do rzęs do bani.
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 1:15 am   

Miałam żel pod prysznic-fajny,ale mało wydajny i zapach taki męczący.Nic więcej nie testuję,bo to nie moja półka cenowa :-?
 
 
summer-sun 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 9:55 pm   

Marti napisał/a:
A ja jestem fanką rumiankowego żelu do mycia twarzy. Kiedyś mieli taki micelarny płyn do demakijażu, też rumiankowy ale go niestety wycofali.


rzeczywiście te dwa produkty są rewelacyjne :cool: generalnie kocham wszelkie perfumy i wody toaletowe ich produkcji - szcególnie serii Les Plaisirs Nature- malina i jeżyna :cool:
fajne jest to, że za bycie stałym klientem oferują upominki- kosmetyczki, apaszki, okulary przeciwsłoneczne itd...
_________________
 
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 8:17 am   

Używam wyłącznie kosmetyków tej firmy bo miałam kiedyś ogromne problemy ze skórą, kóre kończył się u dermatologa i kupnem rożnych leków jaki i maści.
Koleżanka poleciła i żel do twarzy z serii purecalmille i od tamtej pory kupuje w formie wysyłkowej kosmetyki w/w/ firmy. zapomniałam już kiedy ostatnio byłam u dermatologa....
_________________


 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 4:52 pm   

Wśród kosmetyków tej firmy bardzo lubię wody toaletowe. Najbardziej przypadła mi woda toaletowa o zapachu bzu oraz gardenii. Od razu czuję wiosnę :)
_________________
 
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:11 pm   

Polecam szampon 3w1 (taki w żółtej butelce). Napisane że włosy mają być po nim błyszczące i naprawdę są :)
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:23 pm   

Miałam balsam i żel do mycia i niestety nie podchodzą mi w żadne sposób te kosmetyki
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 7:24 pm   

mnie też nie pasują, szczególnie denerwuje mnie brak polskich napisów oraz mało wygodne opakowania..
_________________
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 1:12 pm   

Uwielbiam ich balsam waniliowy ;) Kremy mają średnie jak za taką cenę, ogólnie mają drogie kosmetyki więc kupuję tam rzadko :)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl